Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cudowne wybawienie ludu Bożego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Sekcja priorytetowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 14:29, 15 Lut 2015    Temat postu:

Zapomniałem napisać coś.

Jest wyraźny trend u Żydów w Izraelu, aby Izrael opuszczać. Sporo ich się zwala do Polski i oczywiście na Ukrainę.

Według planów Boga, ma On oczyścić teren Izraela do tego stopnia, że zmieni nawet klimat. Teren byłego Kanaanu ma być praktycznie rajem na ziemi i jest boleśnie oczywiste, że nie będzie tam... Żydów i lichwy.

Boleśnie - dla nich, nie dla nas. Very Happy

Czyżby znali owo proroctwo i to jest przyczyną ucieczki wielu Żydów z Izraela?

Może sam szatan ich poinformował że odbędzie się wielkie 'sprzątanie' tego terenu!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zwykły
Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Nie 17:40, 15 Lut 2015    Temat postu:

thewordwatcher napisał:
Zapomniałem napisać coś.

Jest wyraźny trend u Żydów w Izraelu, aby Izrael opuszczać. Sporo ich się zwala do Polski i oczywiście na Ukrainę.

Według planów Boga, ma On oczyścić teren Izraela do tego stopnia, że zmieni nawet klimat. Teren byłego Kanaanu ma być praktycznie rajem na ziemi i jest boleśnie oczywiste, że nie będzie tam... Żydów i lichwy.

Boleśnie - dla nich, nie dla nas. Very Happy

Czyżby znali owo proroctwo i to jest przyczyną ucieczki wielu Żydów z Izraela?

Może sam szatan ich poinformował że odbędzie się wielkie 'sprzątanie' tego terenu!


Ciekawie zbiega się to z tą informacją Very Happy

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 14:51, 22 Lut 2015    Temat postu:

Niesamowite wersety w Izajasza.

Cytat:
Isa 60:1 Powstań, zajaśnij, gdyż zjawiła się twoja światłość, a chwała Pańska rozbłysła nad tobą.
Isa 60:2 Bo oto ciemność okrywa ziemię i mrok narody, lecz nad tobą zabłyśnie Pan, a jego chwała ukaże się nad tobą.
Isa 60:3 I pójdą narody do twojej światłości, a królowie do blasku, który jaśnieje nad tobą.
Isa 60:4 Podnieś oczy i spojrzyj wokoło: Wszyscy gromadnie przychodzą do ciebie, twoi synowie przychodzą z daleka, a twoje córki niesione są na rękach.
Isa 60:5 Wtedy, widząc to, rozpromienisz się radością i twoje serce bić będzie z radości, gdyż bogactwo morza przypłynie ku tobie, mienie narodów tobie przypadnie.
Isa 60:6 Gromady wielbłądów zaroją się, młode wielbłądy Midianitów i Efy, wszyscy przyjdą z Saby; przywiozą złoto i kadzidło, śpiewając pieśni pochwalne na cześć Pana.
Isa 60:7 Wszystkie owce Kedareńczyków zbiorą się u ciebie, barany Nebatejczyków będą na twoje usługi, pójdą jako miła ofiara na mój ołtarz; a tak uświetnię wspaniały mój przybytek.
Isa 60:8 Kim są ci, którzy się zlatują jak obłoki i jak gołębie do swoich gołębników?
Isa 60:9 Dla mnie gromadzą się statki, okręty tartezyjskie płyną na przedzie, aby przywieźć twoich synów z daleka; wiozą z sobą swoje srebro i złoto dla imienia Pana, twojego Boga, i dla Świętego Izraelskiego, bo chce cię uświetnić.
Isa 60:10 Cudzoziemcy odbudują twoje mury, a ich królowie będą ci służyć, gdyż w moim gniewie cię uderzyłem, lecz w mojej łaskawości nad tobą się zlituję.
Isa 60:11 I twoje bramy będą stale otwarte, ni w dzień, ni w nocy nie będą zamykane, aby można było sprowadzić do ciebie skarby narodów pod wodzą ich królów.
Isa 60:12 Bo naród i królestwo, które tobie nie będą służyć, zginą, i takie narody będą doszczętnie wytępione.
Isa 60:13 Okazałość Libanu przyjdzie do ciebie, jałowiec, jesion i cyprys społem, aby przyozdobić moje święte miejsce, gdyż chcę uczcić miejsce, gdzie stoją moje nogi.
Isa 60:14 Przyjdą także do ciebie schyleni nisko synowie twoich gnębicieli i wszyscy, którzy tobą pogardzali, padną ci do nóg, i będą cię nazywać grodem Pana, Syjonem Świętego Izraelskiego.
Isa 60:15 Za to, że byłaś opuszczona i znienawidzona i nikt cię nie odwiedzał, uczynię cię wieczną chlubą, rozkoszą po wszystkie pokolenia,
Isa 60:16 I będziesz ssać mleko narodów i karmić się przy piersi królów, i poznasz, że Ja, Pan, jestem twoim Zbawcą, a twoim Odkupicielem jest Mocarz Jakubowy.
Isa 60:17 Zamiast miedzi przyniosę ci złoto, zamiast żelaza srebro, zamiast drewna miedź, a zamiast kamieni żelazo i ustanowię pokój twoją zwierzchnością, a sprawiedliwość twoją władzą.
Isa 60:18 I już nie będzie się słyszeć o gwałcie w twojej ziemi ani o spustoszeniu i zniszczeniu w obrębie twoich granic, lecz nazwiesz swoje mury zbawieniem, a swoje bramy chwałą.
Isa 60:19 Światłością w dzień nie będzie ci już słońce, a blask księżyca nie będzie ci już świecił, lecz Pan będzie twoją wieczną światłością, a twój Bóg twoją chlubą.
Isa 60:20 Twoje słońce już nie będzie zachodziło, a twój księżyc znikał, gdyż Pan będzie twoją wieczną światłością i skończą się dni twojej żałoby.
Isa 60:21 A twój lud będą stanowić tylko sprawiedliwi, na wieki posiądą ziemię jako latorośl zasadzona przeze mnie, dzieło moich rąk, aby się wsławić.
Isa 60:22 Najmniejszy rozmnoży się w tysiąc, a najmłodszy stanie się potężnym narodem: Ja, Pan, w stosownym czasie, rychło tego dokonam.


Obietnice są niezwykłe.

Werset 9 wskazuje na to, że Bóg użyje środków transportu naszych wrogów.

Werset 10 mówi, że cudzoziemcy bedą budować dla nas.

Werset 12 - groźba dla naszych wrogów.

Werset 14 -Poniżenie całkowite naszych wrogów.

Objawienie to w pełni potwierdza i nawet podaje, któż będzie padał do nóg!

Cytat:
Rev 3:9 Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.

Mała niespodzianka! Very Happy

Po raz kolejny widzimy na własne oczy i rozpoznajemy niezwykłe proroctwa naszego Ojca w niebie, a materiału na ten szczególny temat jest masa i jak sami widzimy Bóg podał wiele szczegółów.

Muszę się wziąć bardziej za drugą część artykułu i cudownym wyzwoleniu ludu Boga.

Ciekawe wersety:

Cytat:
Isa 59:2 Lecz wasze winy są tym, co was odłączyło od waszego Boga, a wasze grzechy zasłoniły przed wami jego oblicze, tak że nie słyszy.

Isa 57:16 Bo nie na wieki wiodę spór i nie na zawsze się gniewam, w przeciwnym razie musiałby przede mną ustać duch i istnienia, które Ja sam stworzyłem.

Isa 55:1 Nuże, wszyscy, którzy macie pragnienie, pójdźcie do wód, a którzy nie macie pieniędzy, pójdźcie, kupujcie i jedzcie! Pójdźcie, kupujcie bez pieniędzy i bez płacenia wino i mleko!
Isa 55:2 Czemu macie płacić pieniędzmi za to, co nie jest chlebem, dawać ciężko zdobyty zarobek za to, co nie syci? Słuchajcie mnie uważnie, a będziecie jedli dobre rzeczy, a tłustym pokarmem pokrzepi się wasza dusza!
Isa 55:3 Nakłońcie swojego ucha i pójdźcie do mnie, słuchajcie, a ożyje wasza dusza, bo ja chcę zawrzeć z wami wieczne przymierze, z niezłomnymi dowodami łaski okazanej niegdyś Dawidowi!
Isa 55:4 Jak jego ustanowiłem świadkiem dla narodów, księciem i rozkazodawcą ludów,
Isa 55:5 Tak ty wezwiesz naród, którego nie znasz a narody, które nie znały ciebie, będą śpiesznie podążać do ciebie przez wzgląd na Pana, twojego Boga, i przez wzgląd na Świętego Izraelskiego, gdyż cię wsławił.
Isa 55:6 Szukajcie Pana, dopóki można go znaleźć, wzywajcie go, dopóki jest blisko!
Isa 55:7 Niech bezbożny porzuci swoją drogę, a przestępca swoje zamysły i niech się nawróci do Pana, aby się nad nim zlitował, do naszego Boga, gdyż jest hojny w odpuszczaniu!


I jeszcze...

Cytat:
Isa 54:1 Raduj się niepłodna, która nie rodziłaś! Wykrzykuj radośnie i wesel się ty, która nie zaznałaś bólów, bo więcej dzieci ma porzucona niż ta, która ma męża - mówi Pan.
Isa 54:2 Poszerz zasięg twojego namiotu i zasłony twoich mieszkań, nie krępuj się, wydłuż twoje sznury i wbij mocno twoje paliki!
Isa 54:3 Bo się rozszerzysz w prawo i w lewo, a twoje potomstwo odziedziczy narody i zaludni spustoszone miasta.
Isa 54:4 Nie bój się, bo już nie doznasz zawstydzenia, i nie zrażaj się, bo już nie zostaniesz zhańbiona, gdyż zapomnisz o hańbie swojej młodości i nie będziesz pamiętać opłakanego stanu twojego wdowieństwa.
Isa 54:5 Bo twoim małżonkiem jest twój Stwórca, - jego imię Pan Zastępów - a twoim Odkupicielem Święty Izraelski, zwany Bogiem całej ziemi.
Isa 54:6 Gdyż Pan uzna cię znów za małżonkę, niegdyś porzuconą i strapioną w duchu. Bo czy można wzgardzić małżonką poślubioną w młodości? - mówi twój Bóg.
Isa 54:7 Na krótką chwilę porzuciłem cię, lecz znów cię zgromadzę w wielkiej miłości.
Isa 54:8 W przystępie gniewu zakryłem swoją twarz na chwilę przed tobą, lecz w wiecznej miłości zlitowałem się nad tobą, mówi Pan, twój Odkupiciel.
Isa 54:9 Bo tak jest u mnie, jak w czasach Noego: Jak przysiągłem, że wody z czasów Noego nie zaleją ziemi, tak przysięgam, że już nie będę się gniewał na ciebie i nie będę ci robił zarzutów.
Isa 54:10 A choćby się góry poruszyły i pagórki się zachwiały, jednak moja łaska nie opuści cię, a przymierze mojego pokoju się nie zachwieje, mówi Pan, który się nad tobą lituje.
Isa 54:11 O, ty nieszczęśliwe, burzą miotane, nie pocieszone! Oto Ja położę twoje fundamenty na turkusach, a twoje mury założę na szafirach.
Isa 54:12 I uczynię twoje blanki z rubinów, a twoje bramy z karbunkułów, a wszystkie twoje wały z drogich kamieni.
Isa 54:13 I wszyscy twoi budowniczowie będą uczniami Pana, a twoje dzieci będą miały wielki dobrobyt.
Isa 54:14 Będziesz mocno ugruntowane na sprawiedliwości, dalekie od ucisku, bo nie masz powodu się bać, i od przestrachu, bo nie zbliży się do ciebie.
Isa 54:15 Oto, gdy kto na ciebie będzie nastawać, to nie ode mnie to wyjdzie, gdy kto na ciebie będzie nastawać, padnie z twojej ręki.
Isa 54:16 Ja bowiem stworzyłem kowala, który rozdmuchuje żar w węglu i wyrabia przydatne dla siebie narzędzia, lecz Ja też stworzyłem niszczyciela, aby wytracał.
Isa 54:17 Żadna broń ukuta przeciwko tobie nic nie wskóra, a każdemu językowi, który w sądzie przeciwko tobie wystąpi, zadasz kłam. Takie jest dziedzictwo sług Pana i ich sprawiedliwość ode mnie pochodzi - mówi Pan.


Jak wszyscy to widzą, nie jest to kwestia błędnego zrozumienia jakiegoś wersetu i tworzenia niestworzonych teorii czy doktryn. Krytycy także jakoś na ten temat nie mówią ani jednego słowa.

To jest najwyraźniej główny temat Biblii i jest on, jak zwykle to bywa w przypadku głównego tematu, wielokrotnie powtórzony w różnych formach.

A fałszywi pasterze chrześcijańscy nadal ukrywają przed nami tak wielkie zbawienie.


Post został pochwalony 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bushi
Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 108 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Nie 23:09, 22 Lut 2015    Temat postu:

Interesuje mnie sprawa granic Królestwa Boskiego

Cytat:
Isa 54:14 Będziesz mocno ugruntowane na sprawiedliwości, dalekie od ucisku, bo nie masz powodu się bać, i od przestrachu, bo nie zbliży się do ciebie.
Isa 54:15 Oto, gdy kto na ciebie będzie nastawać, to nie ode mnie to wyjdzie, gdy kto na ciebie będzie nastawać, padnie z twojej ręki.


Wersety te sugerują że podczas istnienia - funkcjonowania nowego królestwa, będzie istnieć inna cywilizacja. To twierdzenie odmienne niż prezentują np. adwentyści. Oni sądzą że ziemia będzie zdemolowana przez sąd Boga przez 1000 lat i pusta, a porwani będą w Królestwie w niebie.

Jednak wersety wskazują że jednoznacznie że Królestwo Baranka ma być na ziemi, mało tego będzie równolegle istnieć z inną cywilizacją.

Te pogrubione wyrazy wyżej :

"dalekie od ucisku" - czy możliwe że ci którzy nie wejdą do królestwa będą żyć w systemie szatańskim gdzie ten ucisk będzie jeszcze ?

" i od przestrachu, bo nie zbliży się do ciebie" - czy będą próby ataków na owe Królestwo Boże ?

"gdy kto na ciebie będzie nastawać, padnie z twojej ręki"
- czy ziemskie królestwo Baranka będzie posiadać armię ?

Wpadł mi pewien obraz tego świata do głowy, i wyglądało by to tak:

Po wyrwaniu ludu Bożego z okowy szatańskiego systemu, po wszelkich plagach i wszystkim tym co jest zawarte w proroctwach czasu końca. Następuje ustanowienie wielkimi cudami granic nowego Królestwa Bożego. Szatan zostaje ujęty i zamknięty. Jednak reszta ludzi , która nie dostała się do królestwa i nie zginęła w plagach musi w jakichś sposób funkcjonować na tym co zostało po sądzie. Zapewne o nich jest mowa w tych wersetach, to oni będą składać dary, możliwe że będą musieli pomagać w utworzeniu królestwa, lub nawet płacić jakieś leno.

Tak mi wpadł pomysł tej całej ukrytej przez masonerie i elity świata propagandy NWO. Co raz bardziej się zastanawiam, czy czasem całe to NWO nie służy przygotowywaniom właśnie elitom, czyli pomagierom szatana na to właśnie 1000 "koczowanie" obok doskonałego i bogatego świata Bożego. Przecież NWO to system ustawiony na przetrwanie elit kosztem niewielkiej ( 500 milionowej) grupy niewolników. Wydaje mi się że "Iluminaci" dokładnie wiedzą co się stanie, oraz dokładnie orientują się że oni będą musieli mieć jakiś system społeczny oparty na niewolnictwie, by poczekać dość spory szmat czasu na swojego szatana i jego "kompanije upadlaków". Wtedy ostateczna bitwa w dolinie Megido ma sens. 1000 lat przetrwać, i przygotować się na ostateczną bitwę przeciwko Bogu. Wszelkie filmy typu pod tytułem "Elizjum" pokazują nam właśnie świat :

cytat z wiki na temat fabuły filmu:
W 2159 roku bogaci ludzie na wybudowanej stacji Elysium żyją obok reszty ludzkości na przeludnionej i zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) chce za wszelką cenę zachować luksusowy styl życia obywateli Elysium. Ludzie próbują przedostać się na stację. Jeden z nich Max (Matt Damon) podejmuje niebezpieczną misję, która może ocalić jego życie, ale także zaprowadzić równowagę na świecie

Brzmi to jak biblijne stwierdzenie " płacz i zgrzytanie zębów", czy to nie zapowiedź tego w jakiej sytuacji za niedługo może znaleźć się świat szatana?. Ja myślę że jak najbardziej. Myślę po prostu że przygotowania są bardzo zaawansowanym stopniu, co wskazuje że niebawem może nadejść antychryst, który wsparty technologią będzie chciał konkurować z światem Boga. Wreszcie można wytłumaczyć dlaczego tak ogromny znój ludzki, jest przetwarzany na broń i jeszcze raz z BROŃ. Elity bardzo się boją, wiedzą że nie pokonają Chrystusa i wiedzą że pewna część ludzi stworzy im konkurencję na 1000 lat, nad którą nie będą mieli żadnej kontroli ani wpływu. Dlatego zbroją się i uzbrajają w TECHNOLOGIĘ szatana. Być może mają nadzieję że te 1000 lat pozwoli im się przygotować na wygraną ?. Wiem jedno że na pewno przez 1000 to jest wystarczająca ilość czasu by do końca znienawidzić tych którzy mieszkają w zasłużonym dobrobycie.

Jeszcze jedna myśl, czy zmartwychwstali na drugą śmierć zasilą szeregi "ostatniego ruszenia" szatana ?


Post został pochwalony 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Pon 0:52, 23 Lut 2015    Temat postu:

Werset zmasakrowany przez masoretów.

Isa 54:15 Behold, strangers shall come to thee by me, and shall sojourn with thee, and shall run to thee for refuge.

"Przekują miecze na lemiesze..."

Czyli niemal każde proroctwa dotyczące Izraela są w jakimś stopniu masakrowane przez masoretów.

Dopiero teraz widzę, że wiedza nabyta o masoretach, o hebraizacji świata nie poszła na marne.

Septuaginta to rzeczywiste słowa Boga.

Przyjdę z pracy to lepiej to wyjaśnię. Nie ma nic o walkach...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Pon 12:39, 23 Lut 2015    Temat postu:

Od razu ten tekst nie miał dla mnie sensu z powodu silnej sugestii stosowania przemocy przez obywateli Królestwa Bożego w stosunku do kogokolwiek.

Znamy werset: "Przekują miecze na lemiesze.... oto źródło i kontekst...

Cytat:
Isa 2:2 I stanie się w dniach ostatecznych, że góra ze świątynią Pana będzie stać mocno jako najwyższa z gór i będzie wyniesiona ponad pagórki, a tłumnie będą do niej zdążać wszystkie narody.
Isa 2:3 I pójdzie wiele ludów, mówiąc: Pójdźmy w pielgrzymce na górę Pana, do świątyni Boga Jakuba, i będzie nas uczył dróg swoich, abyśmy mogli chodzić jego ścieżkami, gdyż z Syjonu wyjdzie zakon, a słowo Pana z Jeruzalemu.
Isa 2:4 Wtedy rozsądzać będzie narody i rozstrzygać sprawy wielu ludów. I przekują swoje miecze na lemiesze, a swoje włócznie na sierpy. Żaden naród nie podniesie miecza przeciwko drugiemu narodowi i nie będą się już uczyć sztuki wojennej.


Kiedy jest konflikt - sprawdzam w Septuagincie Brentona, uznawanej za najczystszą formę Starego Testamentu.

Jak pisałem wcześniej, straciłem po kilku przeglądach zaufanie do tzw. polskiej Septuaginty i wolę uczciwą LXX po angielsku, niż skażoną po polsku.

I tym razem nie zawiodłem się na niej i tłumacząc na polski werset z angielskiego brzmi on mniej więcej tak:

Oto obcy przyjdą do ciebie z mego powodu, będą z tobą pielgrzymowali i będą biec ku tobie dla ochrony.

Masorecka masakra poniżej.

Isa 54:15 Oto, gdy kto na ciebie będzie nastawać, to nie ode mnie to wyjdzie, gdy kto na ciebie będzie nastawać, padnie z twojej ręki.

Wystarczy porównać te wersety i od razu są zrozumiałe cele owych zniekształceń. Masoreci chcą ukazać fałszywe proroctwa odnośnie dzisiejszego fałszywego Izraela, który, jak wiemy bez pomocy Boga wywalczył sobie Ziemię Obiecaną twierdząc na cały świat, że to z woli i pomocy Boga.

Chrześcijanie syjonistyczni w to wierzą - zwłaszcza w obliczu cytowania takich i podobnych wersetów biblijnych, których jest sporo. Wszystkie te wersety popierające syjonistyczny Izrael to wersety sfałszowanego ST przez żydowskich masoretów.

Ten przykład z tym wersetem jest tego klasycznym przykładem. Po treści rozpoznajemy, kto i z jakich przyczyn.

Poprzedni werset tak powinien brzmieć:

[size=148]Iz 54:14 I będziesz budować w sprawiedliwości: powstrzymasz się od niesprawiedliwości, a nie będziesz się obawiał a drżenie (w strachu) nie przybliży się do ciebie.[/size]

Ponownie zupełnie zmieniony sens w wiadomym kierunku.

Zawsze trzeba szukać - kto na tym korzysta. Niemal zawsze Żydzi syjonistyczni. Kiedy poniżają Chrystusa to czynią to dla wywyższenia swojego fałszywego 'mesjasza', a wersety wspierające ich syjonistyczną propagandę są natychmiast - prze ze mnie i takich, którzy rozpoznali ten schemat - rozpoznawane właśnie po tym, że syjonizm na tym korzysta.

Kiedy werset pachnie syjonizmem - sprawdzam Septuagintę i niemal zawsze jest to strzał w dziesiątkę.

Pomyślmy teraz o zaciekłości szatana, który już w roku 1000 n.e. planował fałszywe państwo Izrael i w tym celu jego słudzy, masoreci sfałszowali Septuagintę po to, aby tym fałszerstwem dać wiarygodność ruchowi syjonistycznemu.

Zwróćmy teraz uwagę na inny czynnik, dla nas bardzo, bardzo ważny.

Jak nazwiemy wrogów Septuaginty?

Tych, którzy ją atakują bezmyślnie, są użytecznymi dla szatana durniami.

Ale ci, którzy czynią to świadomie.... nie chciałbym być w ich skórze w dniu sądu Bożego. Najwyraźniej są to... w ten sposób ujawnione chwasty.

Mamy więc dwa poważne tematy, według których możemy chwasty rozpoznać.

    1. Czy mówią i Bożym planie zbawienia rzeczywistego Izraela?

    2. Czy sprawdzili Septuagintę i porównali z tekstem Masoretów?

    3. Jeżeli nie robią ani jednego a ni drugiego, to wspierają szatański fałszywy Israel - potomstwo węża i Judasza.


Sąd Boży zależy od świadomości popełnianego błędu. Są ludzie wysoce naiwni i polegają na tym, co ksiądz lub pastor powie z podium.

Ci ludzie działają nieświadomie z powodu prania mózgów.

Ale większość owych pastorów posiada zbyt obszerną wiedzę i zrozumienie, aby się szybko zorientować, o co toczy się gra i stanąć po stronie Boga, co oznaczałoby mówienie prawdy.

Oni nadal mają szanse na zmianę kursu anty Bożego. Oby wielu z nich przejrzało na oczy!


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Wto 21:12, 24 Lut 2015    Temat postu:

Cytat:
Werset 10 mówi, że cudzoziemcy bedą budować dla nas.


W zasadzie nawet są kandydaci. Są nimi potomkowie Ismaisla wyznający islam - Arabowie:

[link widoczny dla zalogowanych]

Zobaczcie jak oni traktują inne narody!!! Nie wypłacają wynagrodzeń pracownikom których wabią praca w swoich państwach.

Odbierają im paszporty i karzą pracować jako niewolnicy.

Zobaczcie w państwach rasy białej (zaginiony Izrael) nie do pomyślenia jest proceder na taką skalę!!!

U Arabów wyznających islam jest to norma, aby czynić ludzi z innych narodów niewolnikami. Oto podstawa prawa Bożego:

Cytat:
(12) A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy
Mat 7

Zobaczcie, Arabowie sami wyznaczają sobie rolę jaką będą spełniać wobec Izraela. Sami pragną niewolnic inne narody więc będą niewolnikami innych.

Cytat:
(12) A kto się będzie wywyższał, będzie poniżony, a kto się będzie poniżał będzie wywyższony.
Mat 23

Arabowie wyznający islam się wywyższają.

Więc Bóg ich poniży, odpłaci im za ich arogancje, pychę. Owszem da im szanse nawrócenia się i część z nich skorzysta z niej. Ale w 1000 letnim Królestwie Bożym będą oni służyć Izraelowi - to będzie ich pokuta.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Śro 19:52, 25 Lut 2015    Temat postu:

Bardzo miła, choć sprzed 2 lat wiadomość- nie wiedziałam gdzie to umieścić

Filmowy Gimli z „Władcy Pierścieni”: „Polacy kojarzą mi się z mieszkańcami Gondoru, ponieważ są waleczni, szlachetni i dumni”

Polacy kojarzą mi się z mieszkańcami Gondoru, ponieważ są waleczni, szlachetni i dumni. Szanuję Polaków. Urodziłem się w 1944 roku. Brytyjczycy z mojego pokolenia mówią często o bohaterstwie Polaków, przypominając wkład polskich lotników w Bitwę o Anglię. To byli ludzie nie znający strachu, wspaniali w powietrzu, pełni pasji


w końcu ktoś ładnie się wyraził o Słowianach Smile


[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hugo
Dołączył: 27 Lut 2013
Posty: 132
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 50 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Londyn

PostWysłany: Sob 15:02, 28 Lut 2015    Temat postu:

Ten wpis jest odpowiedzią na zarzut, który pojawił się niedawno, jakoby zbawienie zależało od pochodzenia bardziej niż od potencjału człowieka.
Cytat:

Isa 66:18 A Ja przychodzę, aby zebrać różnojęzyczne narody, które przyjdą, żeby zobaczyć moją chwałę.
Isa 66:19 Dam im znak i niektórych ocalałych z nich wyślę do takich narodów, jak Tarszisz, Put, Lud, Meszek, Rosz, Tubal i Jawan, oraz do wysp odległych, gdzie o Mnie jeszcze wcale nie słyszano i gdzie nikt nie widział mojej chwały. To oni właśnie objawią tym narodom moją chwałę.
Isa 66:20 I ze wszystkich narodów sprowadzą jako ofiarę dla Pana wszystkich waszych braci: jedni będą na koniach, inni na wozach, w lektykach, na grzbietach mułów i wielbłądów. Wszyscy przybędą na moją Górę świętą do Jerozolimy - mówi Pan. I będą nieśli jako synowie Izraela w swoich pięknych naczyniach dary dla Świątyni Pana.
Isa 66:21 A Ja niektórych spośród nich uczynię kapłanami i lewitami - mówi Pan.


Werset 21 jest kluczowy, bo widać, że prócz 144000 kapłanów będą też inni, którzy nie pochodzą z Izraela. Bóg sam wie, jaki potencjał drzemie w człowieku i w jaki sposób wszystko zorganizować. Patrząc na spisaną w biblii historię widzimy np. Melchizedeka, który był kapłanem lecz niespokrewnionym z Abrahamem, Bileama, który był prorokiem Boga ale 1 raz próbował przekląć Izraela odwrotnie do tego, co nakazywał mu Bóg, Nebukadnesar nazwany był sługą Bożym a z Izraelem miał tyle wspólnego, że uprowadził go do niewoli na 70 lat. Jest więc kilka przykładów osób spoza Izraela.

Z werset 19 wynika też, że niektórzy z nas będą mieli niezwykła pracę do wykonania – poinformowanie reszty ludzi na świecie o Bożym planie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Sob 4:26, 21 Mar 2015    Temat postu:

Kontynuacja w linku...

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Sekcja priorytetowa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin