Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cudowne wybawienie ludu Bożego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Sekcja priorytetowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Wto 12:09, 21 Paź 2014    Temat postu:

To nie koniec obietnic naszego umiłowanego Boga.

Cytat:
Jer 33:5 Przystępując do walki z Chaldejczykami, co napełni je trupami ludzi, których Ja zabiłem w moim gniewie i oburzeniu, ponieważ zakryłem moją twarz przed tym miastem z powodu całej ich złości.
Jer 33:6 Oto ja sprawię, że zabliźnią się ich rany i uleczę je; uleczę ich i obdarzę ich trwałym pokojem i bezpieczeństwem.
Jer 33:7 I odmienię los Judy i los Izraela, i odbuduję ich jak niegdyś,
Jer 33:8 I oczyszczę ich z wszelkiej ich winy, którą zgrzeszyli przeciwko mnie i odstąpili ode mnie.
Jer 33:9 A Jeruzalem będzie mi radością, chwałą i ozdobą u wszystkich narodów ziemi. A gdy one usłyszą o wszelkim dobru, które im wyświadczam, ulękną się i zadrżą z powodu wszelkiego dobra i wszelkiego dobrobytu, które Ja im przygotowuję.


Bóg obiecuje nam olbrzymi dobrobyt, którego narody będą nam zazdrościć.

Dodajmy do tego, że Damaszek i Bagdad (Babilon) ma być całkowicie zniszczony czyli być może Bóg oczyści te ziemie dla swego ludu. Ponownie Bóg zapowiada odmianę losu Judy oraz Izraela.

Przypomnę, że Juda to mała część Żydów, którzy są posłuszni Torze czyli Pięcioksięgu Mojżeszowemu. Syjoniści posłuszni są lucyferiańskiemu Talmudowi, który znieważa Chrystusa.

Izrael to pozornie zagubione 10 pokoleń Izraela.

Spójrzmy jeszcze raz, jak to wszystko zaczyna doskonale pasować do siebie.

Cytat:
Obj 7:4 I usłyszałem liczbę tych, których opatrzono pieczęcią: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich plemion izraelskich:


Hmmmm... dobrze że sprawdziłem pogubiwszy się w teście, który nie miał sensu.

Wystarczyło zerknąć do Biblii Mesjańskiej, w której największe oszustwa masoretów ujawniłem, i już wszystko pasuje!

[link widoczny dla zalogowanych]

Sprawdźmy zmasakrowane przez masoretów wersety oraz cel owej masakry.

Cytat:
Jer 33:14 Oto idą dni, mówi Pan, gdy spełnię dobrą obietnicę, którą wypowiedziałem o domu Izraela i o domu Judy.
Jer 33:15 W owych dniach i w owym czasie sprawię, że prawdziwa latorośl wyrośnie Dawidowi. Będzie wykonywał prawo i sprawiedliwość na ziemi.
Jer 33:16 W owych dniach Juda będzie wybawiony, a Jeruzalem będzie bezpiecznie mieszkać. Oto imię, którym je będą nazywać: Pan sprawiedliwość nasza.
Jer 33:17 Albowiem tak mówi Pan: Nie braknie Dawidowi takiego, kto by zasiadł na tronie domu izraelskiego.
Jer 33:18 I kapłanom lewickim nie braknie przede mną takiego męża, który by składał całopalenie i spalał ofiary z pokarmów, i składał ofiary krwawe po wszystkie dni.
Jer 33:19 I doszło Jeremiasza słowo Pana tej treści:
Jer 33:20 Tak mówi Pan: Jeżeli zdołacie zerwać moje przymierze z dniem i moje przymierze z nocą, by nie było ani dnia, ani nocy w ich właściwym czasie,
Jer 33:21 To będzie też zerwane moje przymierze z Dawidem, moim sługą, że nie będzie miał syna panującego na jego tronie, i z kapłanami lewickimi, moimi sługami.
Jer 33:22 Jak nie mogą być zliczone zastępy niebieskie i nie może być zmierzony piasek morski, tak mnogie będzie potomstwo Dawida, mojego sługi, i kapłanów lewickich, którzy mi służą.
Jer 33:23 I doszło Jeremiasza słowo Pana tej treści:
Jer 33:24 Czy nie zauważyłeś, co mówi ten lud: Dwa rody, które Pan wybrał, już odrzucił, i jak gardzą moim ludem, że w ich oczach już nie jest ludem?
Jer 33:25 Tak mówi Pan: Jak pewne jest, że ode mnie pochodzi przymierze z dniem i nocą i że Ja ustanowiłem prawa niebios i ziemi,
Jer 33:26 Tak pewne jest, że nie odrzucę potomstwa Jakuba i Dawida, mojego sługi, i będę spośród jego potomstwa wybierał władców nad potomkami Abrahama, Izaaka i Jakuba. Albowiem odmienię ich los i ulituję się nad nimi.


Ten tekst nie jest Słowem Bożym ale oszustwem masoretów.

Co mi nie pasowało? Mieliby zasiadać królowe z pokolenia Dawida? A Isus Chrystus????

Kapłani będą składać ofiary w świątyni. No bo gdzie indziej? Czyli widzimy wyraźnie plan szatana, przygotowany znacznie wcześniej, który się nie spełni. Bóg na to nie pozwoli i zafałszowane teksty masoreckie są ujawnione. Zaznaczmy sobie w Bibliach fałszerstwa żydowskich masoretów, którzy za wszelką cenę chcą zalegalizować swoje dążenia do odbudowy świątyni.

Czyli plemię żmijowe dobrze wie co nas oraz ich czeka i już nas z tych przyczyn tak nienawidzą.

Jeżeli Chrześcijaństwo jest opanowane przez nasienie węża, to wyjaśnia nam dlaczego o tym nigdy nas nie nauczano i nadal tak niezwykłą nowinę przed nami przywódcy religijni skrzętnie ukrywają.

Jeżeli ktokolwiek uczęszcza na jakiekolwiek zebrania, czy ŚJ, czy Adwentystów, zacznijmy zadawać pytania i ŻĄDAJMY konkretnej odpowiedzi. Dlaczego ten temat nigdy nie jest przez nich poruszany.

Prof. Veith jest ekspertem od Prawdy? Polski kwiat pastorów i starszych, nawiedzonych... duchem szatańskim?

C.D.N.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zwykły
Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Śro 13:56, 22 Paź 2014    Temat postu:

Niby nic nie znaczące i głupie zdarzenie, ale wg. mnie nie dzieje się nic bez przyczyny, nie był to przypadek i była to ustawiona sytuacja.

[link widoczny dla zalogowanych]

https://www.youtube.com/watch?v=fsEySDVKU3I

Facet tej dziewczyny nazywa się Mike, z ang. jest to skrót od imienia Michael, czyli Michał.

Kobieta ta symbolizuje najprawdopodobniej lud Boży - Izraelitów.

Jeśli połączymy te symbole można zrozumieć, że archanioł Michał ostrzega Obamę, by nie podnosił ręki na lud Boży!


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Sob 2:49, 25 Paź 2014    Temat postu:

Owo odkrycie - cudowne wybawienie ludu Bożego powoduje to, że nasze zrozumienie czasów końca musi być w pewnym stopniu zweryfikowane.

Puszczę nieco wodze fantazji i spróbuję odgadnąć czasy końca.

Najwyraźniej wyprowadzenie ludu Bożego z północy odbędzie się już po porwaniu, zgodnie z Objawieniem 12 rozdziałem.

Niewiasta czyli lud Boży czy też małżonka Boża zostanie w jakiś cudowny sposób uprowadzona na pustynię (teleportacja!?) i będzie tam przebywać pod opieką Boga przez 3.5 roku.

Podczas tego okresu będzie także sąd Boży nad wieloma przywódcami religijnymi oraz niektórymi szczególnie niesfornymi braćmi i siostrami.

Potem nastąpi umieszczenie ludu Bożego w Izraelu i okolicznych regionach, które Bóg zamieni praktycznie na raj na ziemi.

Co jest niezwykle ciekawe, to potrwa jakiś czas, a narody na zewnątrz Izraela zjednoczonego będą nam zazdrościły obfitych Bożych błogosławieństw.

Zwróćmy uwagę na to, ze najprawdopodobniej będzie nas prowadził w tym wszystkim Isus Chrystus i to On być może z archaniołem Michałem wyprowadzi nas na pustynię.

Może to wydawać się nieco radykalne, ale werset biblijny - panuj pomiędzy swoimi nieprzyjaciółmi - w takim scenariuszu ma głęboki sens.

Wyrzucony szatan na ziemię będzie z armią demonów i upadłych aniołów na ziemi a królestwo będzie istniało na Ziemi Obiecanej po 3.5 rocznym okresie sądu ale i wieloma błogosławieństwami.

Owe błogosławieństwa Boże będą widziane przez okoliczne narody! W jaki sposób?

Być może TV czy liście z drzewa żywota leczące wszystkie choroby, odmładzające starszych, bezkresna bezpłatna energia i wiele rzeczy, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Te błogosławieństwa będą znane światu szatana i Bóg z pewnością postara się aby świat rozpoznał różnicę pomiędzy rządami szatana a rządami Chrystusa.

Objawienie wielokrotnie mówi i ludziach żyjących na zewnątrz gdzie jest płacz i zgrzytanie zębów. Jerozolima będzie ogrodzona i sataniści nie będą mieli dostępu do Królestwa. Ile czasu to będzie trwało - nie wiadomo, ale Daniel daje nam pewną liczbę -

Dan 12:11 Od czasu zniesienia stałej ofiary codziennej i postawienia obrzydliwości spustoszenia upłynie tysiąc dwieście dziewięćdziesiąt dni.
Dan 12:12 Błogosławiony ten, kto wytrwa i dożyje do tysiąca trzystu trzydziestu pięciu dni.

Dan 12:4 Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.

Czy chodzi o ten okres? Nie wiadomo na 100% ale jest to prawdopodobne.

Istotne jest to, że uczestnicy porwania już będą szczęśliwi w niebie a ucieczka na pustynię dla zdecydowanej większości także już będzie zbawieniem.

Podejrzewam, że dopiero wtedy szatan pokaże swój NWO a Bóg pokaże swoje Królestwo, którego poddani szatana będą nam zazdrościć. Mam na myśli zgromadzenie ludu Bożego w Ziemi Obiecanej, przekształconej przez Boga na raj.

Kiedy już okaże się na 100% że szatański system to zupełna klęska i ohyda, wtedy nastąpi sąd nad wieloma niegodziwcami, plagi i trąby anielskie. Szatan zostanie ZMUSZONY do ataku na lud Boży ale w tym momencie zostanie pokonany w bitwie Armagedonu i zamknięty w otchłani na 1000 lat.

W zamian na zewnątrz będzie utworzona wielka rzesza tych, którzy będą chcieli żyć w pokoju w Królestwie Bożym na ziemi czyli razem będzie Izrael odrestaurowany przez Boga oraz Wielka Rzesza z pozostałych narodów.

W pewnym momencie ukaże się także znak Syna Człowieczego, być może tuż przed WPROWADZENIEM ludu Bożego do Izrael, być może podczas uprowadzenia niewiasty na pustynię.

Gdzieś w okolicach uprowadzenia i porwania nastąpi także zniszczenie Babilonu Wielkiego.

Są to moje luźne przypuszczenia, ale wiele z tego ma duży sens i... być może czas Armagedonu się odwlecze ale czas zbawienia być może się znacznie przybliży.

Najwyraźniej jest to zapowiedź olbrzymiej radości dla ludu dobrej woli i nie powinniśmy tego traktować jako okres zgrozy ale jako okres niezwykłej radości, błogosławieństw Boga i obecności Chrystusa na ziemi, który będzie rządził pośród swoich nieprzyjaciół.

Ludźmi, którzy powinni się bać sądu Chrystusa to pastorzy, starsi, księża oraz wielu blogerów rozpowszechniających pro syjonistyczną, szatańską propagandę.

Czyli okres masowego zwiedzenia jest w naszych czasach. Jesteśmy masowo ogłupiani, okłamywani, zwodzeni przez naszych 'liderów' a wiekszość blogów i witryn rozpowszechnia propagandę pro syjonistyczną i szatański fałszywy Izrael.

Mądrze jest sprawdzić to i trzymać się od tych uwodzicieli jak najdalej i samemu sprawdzać wszelkie dostępne informacje i tym, ze Izrael dzisiejszy to twór szatan, szatański pro morderczych i pro wojennych rządów. Ono zawsze dążą do wojen i masowych przelewów krwi a szatański Izrael ciągle ową krew przelewa.

Jak 'faryzeusz' Paweł napisał - zbawienie jest u Żydów! Czyżby!?

Zbawienie jest u Chrystusa!


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bushi
Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 108 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sob 20:10, 25 Paź 2014    Temat postu:

Skoro dajemy upust wyobraźni chciałem dodać coś:

Jeśli chodzi o uprowadzenie Izraela na pustynie, exsodus na pieszo nie jest realny, musiał by być okraszony niezwykłymi bitwami co 50 km. Inna sprawa to coś w stylu teleportacji, jednak to wydaje się zbyt proste. Wszystko co robił Bóg a my czytamy w ST, wszelkie jego działania zawsze były widowiskowe i służyły wprowadzaniu w bojaźń jego wrogów, a wybranych w podziw. Jak Izrael wyciągał z Egiptu zrobił to tak by wszyscy widzieli i drżeli ze strachu, a wieść niosła się po królestwach. Podobnie może być w czasach wyrwania "kobiety". Moja mama miała sen który się jej wiecznie nawracał: była podnoszona do góry jak liść wiatru, a z nią tysiące ludzi i lecieli gdzieś nad ziemią w bezpieczne miejsce, podczas gdy za nimi był jak ona to nazywała konie świata.

To mi przypomina Ezechiela i jego lot na "obłokach", gdzie przemierzał cały Asur. Możliwe że takie będzie właśnie pochwycenie, to wprowadziło by innych w bojaźń, oraz sam porywany Izrael będzie po wylądowaniu padał na ziemię w podzięce. Moc Boża będzie zamanifestowana. Sieć radaru NORAD, będzie to wszystko obserwował i będzie ogłaszał atak na ziemię, zapewne w wiadomościach będą się starać kompensować to niezwykłe wydarzenie kłamstwami. Będą się starać jednoczyć wszystkich do walki z "najeźdźcą", wprowadzą dotychczas skrywaną broń do walki, wtedy może antychryst wraz z demonami ujawnić się jako ta rasa "dobrych", która nas przestrzegała w channelingach przed tymi złymi. I wystawią wszelkie hybrydy i super wojowników. W tym czasie nastąpi oczyszczanie terenów Izraela, pojawi się dwóch świadków, którzy będą ewangelizować. Zginą gdy spełnią swoją rolę, po trzech dniach zmartwychwstaną. Nastąpi wniebowzięcie które całkowicie obnaży prawdę dla wielu, wtedy trzęsienie ziemi poginą jedni, inni się nawrócą.

Tu jest jeszcze problem, coś skłoni króla północy wraz z koalicją do ataku na "odnowiony" Izrael. Wydaje się że to będzie chęć zysku. Jak na razie nikomu nie opłacało by się szturmować dzisiejszy Izrael z takich powodów. Możliwe że "niewiasta " zostanie znowu przetransportowana na teren oczyszczonego Izraela, wtedy nastąpi próba zdobycia i splądrowania. Możliwe że świat będzie świadkami licznych cudów na tym terenie. Wyobrażam sobie jaki to by wywołało bunt przeciwko systemowi szatana, naukowcy nie będą nadążać z swoimi kłamstwami by dalej okłamywać innych.

Na przykładzie tego filmu :

https://www.youtube.com/watch?v=NaZWRZz82FQ

Zobaczcie czym się zajmują dzisiejsi przewodnicy duchowi, jest to propaganda która ma przedstawić Stwórce, oraz jego cuda jakie są opisane w Biblii, jako racjonalne wytłumaczalne zjawiska: kosmiczne, fizyczna, pogodowe. Odrzuca możliwość zaistnienia cudu, który był by nieracjonalny. To propaganda która ma pomagać kłamstwok kiedy wszystko się zacznie. Coś się wydarzy niezwykłego na pacyfiku, w wiadomościach podadzą że spadł deszcz meteorów. Zniknął gwiazdy czy księżyc powiedzą przelatuje właśnie Nibiru.


Oczywiście to tylko moja fantazja, ale film pokazuje jak racjonalizuje się wszelkie cuda Boga, i jak łatwo to będzie potem odkręcić :

"Głupcy to nie Bóg sprawił że gwiazdy znikły to planeta X".

" jesteś skończonym naiwniakiem, wszystkie plagi to nie jakaś tam moc Boga, tylko efekt przelatywania ogromnej planety, nie wierzysz wiadomościom naukowym?"

i tym podobne.


Post został pochwalony 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 3:11, 26 Paź 2014    Temat postu:

Bushi.

Cytat:
Jeśli chodzi o uprowadzenie Izraela na pustynie, exsodus na pieszo nie jest realny, musiał by być okraszony niezwykłymi bitwami co 50 km. Inna sprawa to coś w stylu teleportacji, jednak to wydaje się zbyt proste. Wszystko co robił Bóg a my czytamy w ST, wszelkie jego działania zawsze były widowiskowe i służyły wprowadzaniu w bojaźń jego wrogów, a wybranych w podziw. Jak Izrael wyciągał z Egiptu zrobił to tak by wszyscy widzieli i drżeli ze strachu, a wieść niosła się po królestwach. Podobnie może być w czasach wyrwania "kobiety".


Dokładnie!

Rozpocznie się czas cudów na światową skalę i z tych właśnie przyczyn Objawienie należy rozumieć literalnie. To znaczy wydarzenia są literalne ale postacie są symboliczne.

Lud Boży to niewiasta z Objawienia 12 rozdziału, ale wydarzenia są literalne. Będzie literalne przemieszczenie milionów członków ludu Bożego, które jest opisane obrazowo.

Ale chodzi o wydarzenia literalne, dokładnie jak wyjście z Egiptu i plagi egipskie będą powtórzone na narodach pod władzą szatana.

Wyłania się niezwykły obraz Królestwa Bożego, które jest także nazywane Nową Jerozolimą stępującą z nieba. Są podane nawet jej rozmiary i myślę na gorąco, ze tajemnica opisu Nowego Jeruzalemu w Ezechiela po postu opisuje nam w wielu detalach Królestwo Boże na ziemi.

Znam od kilku lat blog jednego z braci, blog Machabeusza, który ujawnia wiele interesujących szczegółów odnośnie Nowej Jerozolimy a zwłaszcza tzw. ciemności zewnętrzne.

Tutaj Machabeusz pozbierał sporo wersetów mówiących o owych ciemnościach i miejscu poza Jerozolimą, czyli... świecie szatana.

[link widoczny dla zalogowanych]

Oczywiście cytowanie 'apostoła' Pawła nie za bardzo mu się zgadza z tym wszystkim, ale był on i jest nadal na wielkim tropie ku rozwiązaniu tej zagadki. Muszę przyznać, że w tej chwili pomaga mi bardzo!

W tym linku mamy artykuł o Nowej Jerozolimie.

[link widoczny dla zalogowanych]

Zacytuję fragment...

Cytat:
Psalm 110:1-7

„1. Psalm Dawidowy. Rzekł Pan Panu memu: Siądź po prawicy mojej, Aż położę nieprzyjaciół twoich jako podnóżek pod nogi twoje!

2. Berło mocy twojej ześle Pan z Syjonu: Panuj wśród nieprzyjaciół swoich!

3. Lud twój chętnie pójdzie za tobą W świętej ozdobie, Gdy wystawisz wojsko swoje; Młódź twoja zrodzi ci się Jak rosa z zorzy porannej.

4. Przysiągł Pan i nie pożałuje: Tyś kapłanem na wieki według porządku Melchisedeka.

5. Pan po prawicy twojej Zetrze królów w dzień swego gniewu.

6. Będzie sądził narody, pobije wielu Roztrzaska głowy jak ziemia szeroka.

7. Będzie pił w drodze ze strumienia, Dlatego głowę podniesie.” (BW)


Wielu chrześcijan zastanawia się nad tym w jaki sposób Pan Jezus będzie panował na ziemi i to pośród swoich nieprzyjaciół.

Jak to będzie możliwe?

Przecież Jezus , jako Wielki Król swoje rządy będzie sprawował z jakiegoś miejsca , prawda?

Zatem jakie miejsce do tego będzie odpowiednie?

Czyżby obecna Jerozolima?

Nie sądzę...

Proroctwa mówią wprost o zniszczeniu obecnej Jerozolimy:

Objawienie 16:17-19

„17. A siódmy wylał czaszę swoją w powietrze; i rozległ się ze świątyni od tronu donośny głos mówiący: Stało się.

18. I nastąpiły błyskawice i donośne grzmoty, i wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było, odkąd człowiek istnieje na ziemi; tak potężne było to trzęsienie.

19. I rozpadło się wielkie miasto na trzy części, i legły w gruzach miasta pogan. I wspomniano przed Bogiem o wielkim Babilonie, że należy mu dać kielich wina zapalczywego gniewu Bożego.” (BW)


Nie jestem pewien interpretacji ostatniego cytowanego wersetu, ale tekst ten w pełni potwierdza panowanie Chrystusa podczas istnienia świata szatana na ziemi oraz izolacji świata szatana od świata Królestwa Bożego.

Świat szatana toi właśnie ciemności zewnętrzne, istniejące poza świetlistym Królestwem Bożym.

Co jest bardzo istotne, najwyraźniej podczas przebywania ludu Bożego na pustyni odbędzie się także jego sąd, czyli fałszywi nauczyciele Chrześcijaństwa zostaną zżęci przez aniołów, jak to obrazowo przedstawił nam Chrystus.

http://www.youtube.com/watch?v=sRL2XfV36H0&feature=youtu.be&app=desktop

Ten film ukazuje nam fragment myśli, która jest chyba cementem do połączenia wszystkich proroctw w jedną całość.

Film ten ukazuje satanizm na ziemi i próby oczerniania Boga przez Lucyfera jako... szatana. Czytywałem wielokrotnie tego rodzaju hipotezy i wydaje mi się że to CHYBA jest kluczem zrozumienia tego wszystkiego.

Twierdzi się, że szatan to nie Lucyfer.

I w tej chwili wydaje mi się, że ten film ukazuje nam częściowy plan Lucyfera.

http://www.youtube.com/watch?v=sRL2XfV36H0&feature=youtu.be&app=desktop

Moim zdaniem Lucyfer to szatan, ale pozoruje na dwie różne osoby.


Szatan według Lucyfera to bóg wielbiony przez Watykan i różne maści satanistów oraz władze. Jest wiele dowodów że Watykan to sataniści.

Ale New Age reprezentuje Lucyfera, który chce rzekomo dla nas dobrze.

Jeżeli Bóg ich rękami zniszczy Watykan, lucyferianie będą brali kredyt dla siebie (będą raczej próbowali) i będą ukazywali Boga jako złą Osobę, szatan, którego wielbi dzisiaj Watykan, Świadkowie Jehowy - Jehowa - jedno z imion szatana.

A Lucyfer pod takim imieniem poda nam część prawy, że jest aniołem i wraz z innymi aniołami starał się nam pomóc.

Dlatego znaki okultystyczne są ukazywane nam w każdym miejscu, aby winą za cały obecny bałagan obarczyć Boga którego lucyferianiści nazywają szatanem.

Kiedy lud Boga zostanie przemieszczony na pustynię a potem na miejsce Ziemi Obiecanej czyli zapanuje już Królestwo Boże, na zewnątrz będzie królestwo Lucyfera, jego NWO, które będzie chciało dorównać Królestwu Bożemu i wykazać, że oni zrobią NWO czymś lepszym niż Królestwo Boże.

W takich okolicznościach będzie na ziemi panował Chrystus pośród swoich nieprzyjaciół.

Prawda będzie całkowicie ujawniona i różnica pomiędzy światem Lucyfera/szatana a królestwem Bożym będzie olbrzymia i doskonale widoczna dla każdego.

Wszystko będzie jak na tacy, jasno ukazane i przestawione niezwykle wyraziście.

Wtedy reszta ludzi na ziemi, pod władzą szatana/Lucyfera otrzyma szansę zbawienia i masy ludzi będą także zbawieni tworząc Wielką Rzeszę.

Wściekłość lucyferianistów będzie olbrzymia i ich kłamstwa będą ujawniane przez dwóch świadków Bożych. Ale wielu z nich zrozumie swe błędy i błagając o miłosierdzie owego miłosierdzia dostąpią. Ale będą to małe ilości ludzi.

Wtedy nastąpi atak na Królestwo sił szatana, który zanim zrobi komukolwiek krzywdę, zostanie sromotnie i zdecydowanie po raz kolejny pokonany i zamknięty na 1000 lat w otchłani, wraz z hordami demonów i upadłymi aniołami.

Nastanie 1000 Królestwo Boże nad całą ziemią.

Wszystko to układa się w jedną logiczną całość, zupełnie odmienną od nauk fałszywych pastorów Chrześcijaństwa.

Owe plagi apokaliptyczne będą spadały na świat pogrążony w ciemnościach szatańskich, Te plagi nie spadną na nas.

Wszyscy zbrodniarze szatańscy ukażą swoje rzeczywiste oblicza i reszta ludzi dobrej woli będzie wyraźnie widziała różnicę pomiędzy Królestwem Bożym, a królestwami szatana.

Czyli szatan nie będzie miał wyjścia jak siłą zmuszać ludzi pod jego władzą do przyjęcia znaku Bestii. Ponownie, nie nas a ludzi nie będących częścią ludu Bożego.

Czyli teraz mamy olbrzymi ucisk, który narasta, ale czeka nas niezwykła radość z powodu uwolnienia od ucisku szatana i przemieszczenia nas - jednych jako 144.000 do nieba a innych na pustynię.

To są wielce radosne nowiny, czyli... Ewangelia o nadchodzącym Królestwie Bożym.

A dla świata Lucyfera/szatana jest to wyjątkowo paskudna nowina.

Cytat:
Obj 12:14 I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.
Obj 12:15 I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał.
Obj 12:16 Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.
Obj 12:17 I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Jezusie.


Jest wielu braci w innych rasach a także jest ich wielu pośród Muzułmanów. Nad nimi będzie sprawował okrutne rządy ten niegodziwiec.

Zaczyna to wszystko mieć niezwykły sens i nagle niemal wszystkie wersety biblijne doskonale pasują do tego niezwykłego planu Bożego, który uwolni ludzi dobrej woli z rąk szatana.

Jestem pewien, że będzie ich jeszcze więcej - wiem, że istnieją i trzeba je wszystkie zebrać i przeanalizować z modlitwą o zrozumienie.

Wtedy ujrzymy dokładny plan Boga, który w tej właśnie chwili zaczyna być w pełni zrozumiały oraz logiczny.

Miejmy także na uwadze, że tak jak Bóg wyprowadził Izrael z Egiptu w cudowny sposób na pustynię, tak wyprowadzi swój lud Bóg - także na pustynię. I na pustyni będzie sąd podobnie jak sąd był za czasów wyjście z Egiptu.

Potem Isus Chrystus (Jozue - to jest to samo imię!!!) wprowadzi nas do Ziemi Obiecanej, czyli do nowego Jeruzalemu. Wszystko odbędzie tak literalnie, jak za czasów Exodusu!

Teraz wersety rozdziału 38 Ezechiela mają sens.

Cytat:
(8) Po wielu dniach otrzymasz rozkaz, w latach ostatecznych przyjdziesz do kraju uwolnionego od miecza i do ludu zebranego z wielu ludów na górach izraelskich, które długo były spustoszone; wszyscy oni wyprowadzeni spośród narodów, mieszkają bezpiecznie.

(16) Wyruszysz przeciwko mojemu ludowi izraelskiemu jak obłok, aby okryć ziemię; a w dniach ostatecznych stanie się, że poprowadzę cię przeciwko mojej ziemi, aby poznały mnie narody, gdy na ich oczach okażę się świętym na tobie, Gogu.

(17) Tak mówi Wszechmocny Pan: Ty jesteś tym, o którym mówiłem za dawnych dni przez swoje sługi, proroków izraelskich, którzy prorokowali w owych dniach, że Ja sprowadzę cię na nich.

(18) Lecz w owym dniu, gdy Gog najedzie ziemię izraelską - mówi Wszechmocny Pan - wzbierze we mnie zapalczywy gniew,

(19) A mówię to w mojej gorliwości w żarze mojej popędliwości: Zaiste, w owym dniu będzie wielkie trzęsienie ziemi w ziemi izraelskiej.


Eze 38:23 I tak okażę moją wielkość i moją świętość, i objawię się na oczach wielu narodów. I poznają, że Ja jestem Pan.

Warto przeczytać cały rozdział - [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polskapaw
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 292
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Nie 15:38, 26 Paź 2014    Temat postu:

Ostatni władca (człowiek bezprawia) ma męczyć i zabijać świętych Najwyższego i tych co strzegą przykazań Boga (w okresie 3,5 roku).

Pytanie więc brzmi: kogo będzie zabijał jeśli oni zostaną pochwyceni do nieba lub chronieni na pustyni?

Wynikałoby, że pochwycenie nie odbędzie się na początku wielkiego ucisku (który może i się już rozpoczął). Zabijanie się odbywa coraz wyraźniej, tylko że nie mamy ujawnionego ostatniego władcy. Pisze wyraźnie, że to on będzie to robił. Czy jest taka możliwość, że ten człowiek już działa tylko się nie ujawnił? To jednak nie pasuje, gdyż Babilon Wielki nie poszedł jeszcze z dymem więc jeszcze ma władzę.

Nie pasuje mi zabijanie świętych Najwyższego i tych co strzegą przykazań Boga z ochroną ludu bożego w CAŁOŚCI.

Wygląda mi bardziej na to, że gdy upadnie Babilon Wielki, ujawni się ostatni władca, zacznie jeszcze szybciej zabijać sługi Boga i gdy miarka się przebierze wtedy Bóg "uprowadzi" swój lud.
Zresztą jest też taki fragment w Biblii mówiący, że musi się dopełnić liczba zabitych świętych w kontekście, gdy grupa postaci w niebie prosi Boga, aby zareagował. Bóg stwierdza, że część ludzi musi być tak jak oni (ci w niebie) zabita.

Ostatni władca będzie zabijał świętych Najwyższego by dopełniła się liczba 144 tyś. Będzie zabijał także tych co strzegą przykazań i będzie mu to wychodziło. Gdy już miarka się przebierze, wtedy Bóg odseparuje Swój lud. Pewnie część ludzi na Ziemi zauważy i zrozumie, że inni dobrzy ludzie potrafili być wierni do końca i sami zaczną robić to samo. Przecież będą świadkowie i anioły głoszący też prawdę. Lub boży już będzie odseparowany a ci którzy nawrócą się później będą mieli szansę zaświadczyć o Bogu przy ścięciu.

Tak więc część sług bożych zginie z rąk człowieka bezprawia przed odseparowaniem na pustyni.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anileve
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 29
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Gniezno

PostWysłany: Nie 18:25, 26 Paź 2014    Temat postu:

thewordwatcher napisał "Wściekłość lucyferianistów będzie olbrzymia i ich kłamstwa będą ujawniane przez dwóch

świadków Bożych. Ale wielu z nich zrozumie swe błędy i błagając o miłosierdzie owego

miłosierdzia dostąpią. Ale będą to małe ilości ludzi."

Ja bym dopisała na odpowiedz polskapaw

A ci z tych ludzi,którzy będą chcieli się dostać do Bożego Królestwa na ziemi,będą

musieli oddać za to swoje życie.


Ale to tylko przemyślenia.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Pon 0:47, 27 Paź 2014    Temat postu:

W odpowiedzi dla Polskapaw...

Obj 12:14 I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.
Obj 12:15 I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał.
Obj 12:16 Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.
Obj 12:17 I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Jezusie.


Czyli atakowani będą Chrześcijaninie nie należący do Niewiasty. Chińczycy, Japończycy, Muzułmanie, Murzyni i wielu innych Chrześcijan z innych krajów.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Wto 19:00, 28 Paź 2014    Temat postu:

Otóż, obecna sytuacja pokazuje, ze Bóg może w najbliższym czasie uratować swój lud:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Jest szereg informacji o tym jak włodarze UE planują do Polski masowo sprowadzić muzułmanów. Dodajmy Polacy są narodem rozbrojonym:
http://www.youtube.com/watch?v=uunm_obKpQU&list=UU8O1R2vEjoUFClwowfe_EEA

Podobnie jak wiele białych narodów rasy białej. Tylko w USA można być uzbrojonym.
Pokazuje, to jak wypełnia się proroctwo Ezechiela o nieuzbrojonym Izraelu - rasie białej.

W Apokalipsie rozdziale 12 pisze o tym jak Bóg wyprowadzi niewiastę z dala od węża.

Natomiast musimy wiedzieć o jednym, Wielka Nierządnica - Watykan to organizacja zarządzana przez szatana, której celem jest uwięzienie ludu Bożego - rasy białej, i stworzenie dla niego pułapki.

Zobaczmy Watykan sprowadza masowo islamistów, ludzi którzy przy nadarzającej się okazji zniszczą z chęcią nawet katolicyzm i Watykan.

Czym można wytłumaczyć brak instynktu samozachowawczego Wielkiej Nierządnicy jak nie faktem, że rozkazy wydaje jej sam szatan.

Zobaczmy anioł będzie nakazał ludowi Bożemu opuścić Wielką nierządnicę.

Dosłownie Bóg wybaczy swojemu ludowi bałwochwalstwo a ukarze głównego odpowiedzialnego za wprowadzenie Bałwochwalstwa Watykan.

Otóż, moim zdaniem, gdy Bóg zacznie interweniować w obronie Niewiasty, to Wielka Nierządnica okaże się bezradna wobec mocy Boga. Nie będzie wstanie zapobiec zebraniu Izraela i jego wyprowadzeniu z dala od węża.

Wtedy gdy okaże się ona bezradna, to szatan zabierze jej władze i odda jej Bestii - ósmemu królowi. A wtedy Bestia zniszczy niepotrzebną już szatanowi Nierządnice i zacznie walczyć z resztą potomstwa Niewiasty.

Zobaczmy sytuacja rasy białej jest tragiczna. Bez pomocy Boga zostanie ona zniszczona. Wszystkie elity polityczne rasy białej (fałszywi pasterze), działają na szkodę Izraela, sprowadzają masowo islamistów - wrogów chrześcijaństwa i współpracują z synagogą szatana - syjonistami.

Natomiast Bóg, ze względu na swoje imię, czyli swój autorytet będzie bronił Izrael. Dla Boga to sprawa honoru, aby pokazać islamistom, syjonistom jak są oni bezradni i jak bezradny jest ich szef - szatan.

Obrona i wyprowadzanie Izraela - rasy białej, odbędzie się na oczach całego świata. Aby każdy widział kto jest Bogiem, Stworzycielem.

Jedno jest pewne, gdy do akcji wkroczą Bóg i jego Syn to syjoniści i islamiści zobaczą z kim tak naprawdę nakazał im walczyć szatan - który zwodzi cały swiat.


Post został pochwalony 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zwykły
Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Wto 20:00, 28 Paź 2014    Temat postu:

Ciekawa jest też kwestia filmu Exodus o którym wspominał już Henryk.

Trailery z polskimi napisami:

https://www.youtube.com/watch?v=pA7jD50fxwk

[link widoczny dla zalogowanych]

Szatan wie, że Bóg znów uratuje swój lud a on sam nie może nic zrobić i zagrozić Izraelitom.

Dlatego jest wściekły, zazdrości nam że czeka nas tak wielki przywilej i jedyne co mu zostało to oczernić pierwszy ratunek ludu Bożego.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sergios
Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 74
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Wto 22:42, 28 Paź 2014    Temat postu:

Śledzę ten wątek od samego początku i wiem, że własnie z pomocą wszystkich tutaj braci i sióstr odkrywamy i poznajemy kolejne Cudowne Dzieła Boże a to jest jednym z najważniejszych, jak nie najważniejsze.

Moim zdaniem wszyscy Ci, którzy są tutaj z nami to nie przypadek, w ten sposób mają się dokonywać Plany Zbawiciela a Nam nie pozostaje nic innego jak oddać mu Chwałę, dziękując za to, że wszyscy tutaj jesteśmy "zgromadzeni" i możemy wspólnie dzielić się Ewangelią.

"Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje tam jestem pośród nich"


Chwała Zbawicielowi !!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 2:38, 02 Lis 2014    Temat postu:

To właśnie ten wątek powoduje wściekłe ataki na nas, co jest w sumie pozytywne. W sensie, im ostrzejsze ataki, tym bliżej naszego wyzwolenia.

Zwróćmy uwagę na te niezwykłe proroctwo, które do tej pory było całkowicie pominięte milczeniem całego świata chrześcijańskiego

Przyczyna pominięcia jest oczywista. Świat szatan wywołał II WŚ po to, aby utworzyć fałszywy Izrael w Ziemi Obiecanej w 1948 roku, który został początkowo wsparty przez zdecydowaną większość kościołów Chrześcijaństwa.

Zwróćmy także uwagę na to, że ów wrzód Bliskiego Wschodu jest w centrum uwagi świata szatana i koszty militarne a zwłaszcza propagandowe nie odgrywają żadnej roli.

Dlaczego?

Jest to odwrócenie naszej uwagi od rzeczywistego planu Boga, czyli wyprowadzenia nas spośród naszych zawziętych wrogów, szatańskich i chazarskich.

Większość religii Chrześcijaństwa jest w szponach szatana, całe ich kierownictwo i oni reklamują "IzraHell" jako Naród Wybrany przez Boga. Ale na... rzeź ze ich zbrodnie.

Cała walka o umieszczanie Muzułmanów w samym środku Chrześcijaństwa także jest priorytetem świata szatana i koszty wojen w Afganistanie, Iraku czy Syrii nie odgrywają absolutnie żadnej roli, ponieważ... my za to płacimy. Płacimy za owe wojny i łożymy na utrzymanie owych niszczycieli cywilizacji.

Świat szatan pod egidą Watykanu dwoi się i troi, aby wywołać II Wojnę Światową i ponownie wymordować miliony Chrześcijan.

Narzędziem ku temu jest... eliminacja Ewangelii Mateusza czyli kazania na górze, które zawiera miłość do nieprzyjaciół. Tylko nienawiść doprowadza do wojny.

Takie są cele negacji Mateusza i Marka, co także skutecznie podważa wiarę w Chrystusa. Plan wspólnego mordowania się Chrześcijan nie może być realizowany w przypadku odmowy zabijania innych ludzi.

Didache jest potwierdzeniem Kazania na Górze i z tej przyczyny następują następują zaciekłe ataki na Didachę. Didache potwierdza Mateusza i Marka i zadaje kłam wrogom obu Ewangelii.

Mało tego, ujawnienie tego proroctwa o cudownym wybawieniu ludu Bożego zadaje niezwykle decydujący cios całej światowej propagandzie Izraela!

Zwłaszcza, że nie Chrześcijaństwo wywalczy swoją drogę do Królestwa Bożego, ale walkę będzie prowadził przeciwko nim sam Bóg!

Te dwie przyczyny, Didache oraz ujawnienie tego proroctwa także podkopuje Pawła oraz wszystkie głowy Chrześcijaństwa oparte na Pawle i rzecz jasna zupełnie ignorujące owo najważniejsze dla nas proroctwo w całej Biblii!

Oto przyczyny zaciekłych ataków na Didache, Mateusza i Marka oraz na mnie, który widzi doskonale ich machinacje i strategię oraz... dzięki pomocy Boga ujawniam owo proroctwo i podaję je na publiczny widok.

Zapewniam was, ze owo proroctwo doprowadza do szału cały świat szatana.

Dochodzą sygnały, że od 2-3 lat działalność demonów straszliwie wzrosła i jest coraz trudniej żyć. To sygnał, co prawda nie zbyt pewny, ale sygnalizuje nam, że satanistom robi się bardzo gorąco pod kołnierzykami.

Oni doskonale wiedzą, że Bogiem nie można wygrać i ich koniec a zwłaszcza sromotna klęska jest bardzo bliska. Świat szatana będzie niedługo grzązł we własnej krwi, dlatego Chrystus jest ukazany w Objawieniu jako jeździec w szacie zbroczonej do połowy ludzką krwią. To krew sług szatana.

Teraz wyobraźmy sobie, że tutaj, w Polsce, na przekór całej masywnej szatańskiej propagandy ujawniane są Didache o owo proroctwo, czyli - jak do tej pory, z jedynego miejsca na świecie rozprzestrzenia się Prawda o bliskim wyzwoleniu. O innym miejscu, w którym się to ogłasza, jeszcze nie słyszałem.

Ataki na "Ojcze nasz..." to ataki na... przyjdź królestwo Boże!!!"

Mało tego, wieli z nas ujawnia już przyczyny naszych klęsk, czyli kult Królowej Niebios.

Czyli to nie 'bracia' nas (mnie w szczególności) atakują ale specjalne siły szatańskie, aby owo rozprzestrzenianie się informacji o strategiach świata szatana a zwłaszcza o nadciągającej pomocy samego Boga skutecznie powstrzymać.

Jestem głęboko przekonany, ze bez pomocy Boga to wszystko, co tutaj czytamy nie byłoby możliwe.

Wracając do tego proroctwa, Bóg zapowiada tak olbrzymi pokaz swojej mocy, że zapomnimy o wyjściu z Egiptu.

Zwróćmy uwagę na kilka elementów. Plagi na faraona (szatana i jego świat) - plagi z Objawienia.

Dwóch świadków z Objawienia - Aaron i Mojżesz.

Wyjście w Egiptu. Ucieczka Niewiasty na orlich skrzydłach.

To co podam może być prawdą lub nie, ale dwa lata temu zaobserwowano dwa olbrzymie statki kosmiczne w okolicach słońca, o wielkości ponad 250 km! Czyżby owe skrzydła? Może to będzie jeszcze inaczej - nie znamy detali ale... może Bóg nam je wcześniej ukaże.

Kiedy niewiasta będzie bezpieczna, smok wyśle za nią...

Obj 12:14 I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.
Obj 12:15 I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał.
Obj 12:16 Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.

Analogia do przejścia przez Morze Czerwone!

Wyobraźmy sobie, że armia sowiecka i amerykańska ruszy w kierunku owej pustyni (australijskiej!?). Ale ziemia ich pochłonie.

W cytowanych wcześniej wersetach mamy Boże ostrzeżenie, że wielu będzie na owej pustyni i na niej będzie sąd na wieloma sprzedajnymi przywódcami religijnymi. Czyli jedni z nas polecą na życie wieczne, ale fałszywi pastorzy polecą na sąd!

Podobny sąd odbył się podczas pobytu Izraelitów na pustyni i wiekszość wyzwolonych z Egiptu pomarła nigdy nie zobaczywszy Ziemi Obiecanej. Ale tym razem Bóg zapowiedział, że zdecydowana większość wejdzie po 3.5 rocznym pobycie na pustyni.

Krew Baranka pomazana na drzwiach domów w ostatniej pladze - dzisiaj krew Baranka zmywająca z nas grzechy na mocy ofiary z samego Chrystusa.

I najciekawsza informacja, czy raczej analogia.

Kto wprowadził Izrael do Ziemi Obiecanej i usuną z niej satanistów i Nefilimów? Jozue.

Jak brzmi RZECZYWISTE imię Jozuego, ponieważ owo imię zostało zmienione przez świat szatana.

ISUS!!!

Jak wielu zauważa, temat ten się rozwija i dochodzą coraz nowsze dodatki i szczegóły.

Sprawdza się proroctwo Daniela, ze wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.

Sprawdza się proroctwo Mateusza - Mat 10:26 "...nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione... a nasi wrogowie nie są w stanie temu zaprzeczyć.

Obj 10:6 I poprzysiągł na tego, który żyje na wieki wieków, który stworzył niebo i to, co w nim, i ziemię, i to, co na niej, i morze, i to, co w nim, że to już długo nie potrwa,
Obj 10:7 Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom.


Widzimy na własne oczy ujawnienie owej tajemnicy, która była zwiastowana sługom i prorokom. Wnioski nasuwają się oczywiste.

Nie zwracajmy uwagi na wrogów Mateusza i Marka. Bóg na nich zwróci uwagę!

Ostrzegajmy naszych braci przez konsekwencjami wielbienia Królowej Niebios.

Rozpowszechniajmy ową tajemnicę Boga, która może się uiścić w każdej chwili.

Nasz ród izraelski, rzeczywistego Izrael jest zdziesiątkowany i jakikolwiek poważny kolejny ruch szatana przeciwko nam może spowodować nagły gniew Boga i Jego reakcję w celu naszej ochrony.

Nie dajmy się zwieść i nie idźmy do wojska, nie bierzmy broni do ręki, ponieważ sam Bóg będzie za nas walczył.

Objawienie wyraźnie mówi, kto walczy mieczem, zginie od miecza.

Naszym jedynym orężem jest Słowo Boże, nie Pawła ale słowa Chrystusa oraz Boga Ojca.

Biblia w żadnym miejscu nie zapowiada orężnej walki rzeczywistego Izraela przeciwko sługom szatana.

Izrael zamknął meczet Al-Aksa – istnieje realne ryzyko wybuchu kolejnej wojny Szczegóły - [link widoczny dla zalogowanych]

Czyli świat szatana stawia na szatański syjonizm.


Post został pochwalony 1 raz

Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia Nie 2:50, 02 Lis 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Śro 11:27, 05 Lis 2014    Temat postu:

Padają w pewnym miejscach komentarze, że podejście Boga jest sprzeczne z jego podejściem do Izraela w ST i że to nie wiele ma sensu. Mnożą się także opinie, że Paweł ma rację że będziemy zbawieni z łaski. Są także opinie, że Bóg nie może łamać swego Prawa i musi się sam do niego stosować.

Nie musi ponieważ On jest Panem Prawa i ma Prawo do zmiany w przypadku zmiany okoliczności czy sytuacji.

Możemy być pewni, że Królestwie Bożym Prawo zostanie w dużym stopniu zmienione z powodu innych warunków życia.

Dzisiaj istnieje zupełnie odmienna sytuacja - niż w momencie wyjścia Izraelitów z Egiptu.

Różnica ta, to... kontrola umysłów.

W czasach starożytnych Izraelitów kontrola umysłów nie miała praktycznie znaczenia. Przeciętny człowiek nie miał kontaktu z mediami i gazetami a i z innymi ludźmi spotykał się bardzo rzadko.

Głównie pracowało się z rodziną, dzieci nie chadzały do szkół i jedynie w święta czy podczas składania ofiar gromadziły się większe grupki czy grupy Izraelitów, którzy wymieniali się nowinami czy też rozpowszechniali swoje przemyślenia.

W takiej sytuacji wpływ satanistów na lud był niemal zerowy. Sataniści starali się ile mogli, aby ów lud stłamsić w wielbienie Królowej Niebios i Baala i w końcu im się to udało.

Izrael najpierw się rozpadł na 2 części a potem obie części były przez Boga ukarane.

Zło popełniane przez Izraelitów nie było wynikiem prania mózgów ale wynikiem ich paskudnych charakterów, o których Bóg mówił nieustannie że to lud przekorny i hardy.

Tym ludziom trzeba było mówić wprost i otwarcie i natychmiast wierzyli, co nie oznaczało, że będą posłuszni!

10 Przykazań było skierowane właśnie do takiego rodzaju ludzi.

Za czasów Isusa poziom był nieco wyższy i przykazania zostały wyniesione na nieco wyższy poziom.

Natomiast dzisiaj sytuacja jest wręcz makabryczna.

Powiem brutalnie szczerze, że ludzie oglądający TV, czytający gazety i słuchający nieustannie radia to... ludzie niezbyt rozumni, nawet jeżeli są to nasi bracia i siostry.

To media wymyśliły nazwę - skrzynka dla idiotów, ponieważ manipulanci medialni doskonale wiedzą, że nieustannie kłamią i ludzie, którzy dają się nabierać na ich kłamstwa i wierzący w ten nonsens uważani są przez członków mediów za... idiotów.

Żeby pójść na głosowanie i głosować na zawsze kłamiących polityków to trzeba mieć mózg... karalucha. Polityk kłamie wtedy, kiedy jego usta się poruszają. To nie przesada. Aby w to uwierzyć trzeba być wyjątkowo naiwną osobą.

Niestety przemyślne metody prania naszych mózgów, oparte na najnowsze badania naukowe oraz pomoc demonów i szatana powodują to, że Chrześcijaństwo, czyli lud Boży jest na najniższym poziomie duchowym od czasu jak świat istnieje.

Tak źle, takiej ilości mordów nienarodzonych dzieci, rozwodów, seksu przedmałżeńskiego, pornografii, czarów, magii, dzikich rozrywek jeszcze w dziejach świata nie było.

Najgorsze jest to, że pod względem moralnosci Chrześcijanie statystycznie nie różnią się niczym od ateistów p

Co spowodowało taki nasz upadek?

Tak! To jest skrajny upadek ludzi twierdzących że wierzą Bogu!


Główną przyczyną jest kontrola umysłów za pomocą mediów, presji otoczenia, oraz dzikich, zboczonych i nieludzkich praw negujących Prawo Boże.

I to jest przyczyna, dla której Bóg zastosuje taryfę ulgową za nasze nieustanne grzechy, ponieważ będąc zupełnie ogłupieni nie jesteśmy aż tacy winni tego, co robimy, ponieważ duża część nas nawet nie rozumie, że grzeszy!

Bóg doskonale to przewidział i dlatego nam obiecał, że krew Jego Syna zmaże nasze winy i wypierzemy nasze szaty w krwi Baranka.

Po prostu zmieniły się zupełnie okoliczności. Przeciętny człowiek budzi się na dźwięk szatańskiego radia, zanim zje śniadanie, obejrzy zakłamany dziennik w TV, zerknie na gazetę, jadąc do pracy słucha radia, z którego leci satanizm Keshy czy Kate Perry czy innych satanistów oraz rzucanie są czary i przekleństwa, skierowane przeciwko samemu Bogu.

W pracy różnie bywa, czasami szatańskie radio nadaje bzdury na okrągło a po powrocie do domu kolejna porcja satanizmu i 'rozrywka' przez TV, w którym reklamuje się nagość, wszelkiego rodzaju zboczenia seksualne, seks z aniołami czy demonami oraz stale rzucane są na nas czary.

Najgorsze jest to, że zdecydowana większość z nas nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji i jest w tym zagłębiona po uszy. A czary oddziałują nawet przeciwko najbardziej sceptycznym osobom.

I to jest przyczyna, dlaczego Bóg wybaczy takie potężne błędy i grzechy.

Jesteśmy zniewoleni do ostatnich granic wytrzymałości, karmieni nawozem z mediów i trzymani w ciemności jak pieczarki przez WYBRANE przez nas rządy, które coraz otwarciej służą szatanowi.

Tego się już nawet przed nami nie ukrywa.


Post został pochwalony 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marysia87
Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 62
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 22 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 0:42, 08 Lis 2014    Temat postu:

chciałabym poruszyć jeszcze temat porwania Smile

Otóż pisze:
Cytat:
Obj 12:14 I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.
Obj 12:15 I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał.
Obj 12:16 Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.


A dalej:
Cytat:
Obj 17:15: I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.


Czyli wodą są ludzie, natomiast wodą z paszczy węża - mogą być ludzie na usługach szatana, np islamiści.
Ziemia otworzy swoją gardziel, czyli tak, jak Henryk pisał jest to dobitna analogia do przejścia przez Morze Czerwone.Jeśli chodzi o samo porwanie:
Cytat:
Obj 12:14 I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.


W Izajasza o orłach:
Cytat:
Iz 40 (31) Lecz ci, którzy ufają Panu, nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły, biegną, a nie mdleją, idą, a nie ustają.


Czyli może chodzić o to, że niewiasta dostanie dostatecznie dużo siły, aby dojść/dotrzeć na odpowiednie miejsce wyznaczone przez Boga.

Czyli kolejna analogia do wyzwolenia Izraela. Oni też szli i idąc do Ziemi Obiecanej ukazali Chwałę Bożą.

O pustyni - miejscu bezpiecznym:
Natomiast pustynia - jest synonimem jakiegoś odludnego miejsca; albo być może miejsca ubogiego w chrześcijan - czyli może jakieś typowo islamskie państwo stanie się niespodziewanym ratunkiem dla chrześcijan? A może chodzi o pustynię w sensie dosłownym?
Jest na ten temat kilka wersetów w Izajasza:

Iz 32:
Cytat:
(14) Bo pałace są opuszczone, ustała wrzawa miasta, zamek i baszta strażnicza stały się na zawsze jaskiniami, miejscem uciechy dzikich osłów, pastwiskiem trzód,

(15) Aż będzie wylany na nas Duch z wysokości. Wtedy pustynia stanie się urodzajnym polem, a urodzajne pole będzie uważane za las.

(16) I zamieszka na pustyni prawo, a sprawiedliwość osiądzie na urodzajnym polu.

(17) I pokój stanie się dziełem sprawiedliwości, a niezakłócone bezpieczeństwo owocem sprawiedliwości po wszystkie czasy.

(1Cool I zamieszka mój lud w siedzibie pokoju, w bezpiecznych mieszkaniach i w miejscach spokojnego odpoczynku.


Cytat:
Iz 33:
(17) Króla w jego piękności ujrzą twoje oczy, będą patrzeć na rozległy kraj.

(1Cool Twoje serce będzie wspominać straszne czasy: Gdzie jest ten, który liczył, gdzie ten, który ważył, gdzie ten, który spisywał wieże?

(19) Nie ujrzysz już ludu zuchwałego, ludu o niejasnej mowie, bełkoczącego niezrozumiałym językiem.

(20) Patrz na Syjon, miasto naszych uroczystych świąt! Twoje oczy zobaczą Jeruzalem, siedzibę bezpieczną, namiot, którego się nie przenosi, którego kołków nigdy się nie wyciąga i którego żaden sznur nie jest zerwany.

(21) Gdyż wspaniała chwała nam przypadnie, źródło strumieni o szerokich brzegach, nie płyną po nich okręty z wiosłami ani nie jeździ po nich okazały statek.

(22) Bo Pan jest naszym sędzią, Pan naszym prawodawcą, Pan naszym królem: On nas wybawi.

(23) Obwisły twoje liny, nie mogą mocno utrzymać masztu w jego nasadzie; nie można rozpiąć żagli. Toteż ślepi rozdzielają obfitą zdobycz, chromi zdobywają łupy.

(24) I żaden mieszkaniec nie powie: Jestem chory. Lud, który w nim mieszka, dostąpi odpuszczenia winy.

Co o tym myślicie?


Post został pochwalony 2 razy

Ostatnio zmieniony przez marysia87 dnia Sob 0:44, 08 Lis 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Sob 3:56, 08 Lis 2014    Temat postu:

Ciekawie piszesz, ale ja dodam coś nie związanego z twoim postem.

Analogia Izraelitów czy raczej Hebrajczyków jest bardzo interesująca.

Początkowo rodzina Jakuba nie była przykładem dla wielu z nas. Najpierw chciano zamordować Józefa ale w końcu sprzedano do Egipcjanom. Taki wyczyn synów Jakuba przyprawił go o potężny ból serca.

Ta rodzina dotarła do Egiptu i większość zapomniała o Bogu i razem z Egipcjanami wielbiono egipskich bogów.

Wjs 3:6 Rzekł też: Jam jest Bóg ojca twego, Bóg Abrahama, Bóg Izaaka, i Bóg Jakuba. Wtedy Mojżesz zakrył oblicze swoje, bał się bowiem patrzeć na Boga.
Wjs 3:7 Rzekł jeszcze Pan: Napatrzyłem się na niedolę ludu mojego w Egipcie i [b]słyszałem krzyk ich
z powodu naganiaczy jego; znam cierpienia jego.
[/b]

Pośrednio mamy dowód, ze nawet Mojżesz nie znał Boga i Bóg przedstawił mu się kim jest.

Podejrzewam, że na dworze faraona Mojżeszowi nie pozwolono by, abu czcił kogokolwiek innego niż bóstwa Egiptu z faraonem włącznie.

Także krzyk ludu Bożego nie był wołaniem do Boga o pomoc, ale był to po prostu krzyk rozpaczy i pomocy do kogokolwiek.

Wjs 3:9 Teraz oto krzyk synów izraelskich dotarł do mnie. Widziałem także udrękę, którą Egipcjanie ich dręczą.

Z pewnością nie były to modlitwy do Boga.

I dalej mamy....

(13) A Mojżesz rzekł do Boga: Gdy przyjdę do synów izraelskich i powiem im: Bóg ojców waszych posłał mnie do was, a oni mnie zapytają, jakie jest imię jego, to co im mam powiedzieć?

(14) A Bóg rzekł do Mojżesza: Ja istnieję. I dodał: Tak powiesz do synów izraelskich: "Istniejący" posłał mnie do was!

(15) I mówił dalej Bóg do Mojżesza: Tak powiesz synom izraelskim: Pan, Bóg ojców waszych, Bóg Abrahama, Bóg Izaaka i Bóg Jakuba posłał mnie do was. To jest imię moje na wieki i tak mnie nazywać będą po wszystkie pokolenia.

(16) Idź i zgromadź starszych Izraela, i powiedz im: Pan, Bóg ojców waszych objawił mi się, Bóg Abrahama, Izaaka i Jakuba, mówiąc: Patrzyłem na was i na to, co wam czyniono w Egipcie.

(17) Postanowiłem więc, że wyprowadzę was z niedoli egipskiej do ziemi Kananejczyków i Chetejczyków, i Amorejczyków, i Perezyjczyków, i Chiwwijczyków, i Jebuzejczyków, do ziemi opływającej w mleko i miód.

(18) A gdy usłuchają głosu twego, wtedy pójdziesz ty i starsi Izraela do króla egipskiego i powiecie mu: Pan, Bóg Hebrajczyków, objawił się nam. Chcemy więc odbyć trzydniową wędrówkę na pustynię, aby złożyć ofiarę Panu, Bogu naszemu.


Nawet faraon o Bogu nie słyszał. I to jest takze przyczyną, dla której tak szybko Izraelici odlali sobie złotego cielca po opuszczeniu Egiptu.

Wjs 5:2 A faraon rzekł: Któż to jest Pan, bym miał słuchać głosu jego i wypuścić Izraela? Pana nie znam, a Izraela nie wypuszczę.

Mamy więc interesujący dylemat, który może nam rzucić wiele światła na naszą sytuację.

Otóż Bóg dbał o Izrael nie dlatego, że Izrael Go wielbił, ale dbał o niego ze względu na przymierze z ich przodkiem, Abrahamem.

Porównajmy teraz dzisiejszych Izraelitów do starożytnych.

Jedynie jednostki znają Boga i czasami Jego Słowo.

Reszta wielbi Królową Niebios, nazywa Isusa, Jezus, niektórzy nazywają Boga Jehową i generalnie uprawiane jest masowe bałwochwalstwo modlące się do drewna i kamienia, niewiele znając Boga i Jego Syna.

Z tych przyczyn będzie podział na 144.000 oraz resztę. I to są właśnie przyczyny slow Boga, że nie dla naszych 'dobrych' uczynków będziemy wyzwoleni, ale Bóg zadba o swoje imię, zbezczeszczone między narodami pogańskimi, ubliżającymi Bogu.

Właśnie Hasbara na wielu blogach i forach coraz śmielej ubliża Bogu, władcy państw i ostatnio 'papież' Franciszek, czy też facet Bergoglio zarzuca Bogu, ze on jedynie zrobił początek dla... ewolucji, któa dokonała reszty i w Biblię nie powinniśmy wierzyć, ponieważ czyni z Boga czarownika. Przypisywanie Bogu cudów facet Bergoglio oskarża Boga o czary.

Nie mogę jakoś się zdobyć na szacunek dla człowieka wyraźnie bezbożnika, który został skazany za zbrodnie przeciwko ludzkości na dożywocie bez możliwości ułaskawienia.

Wracając do sedna sprawy, Chrystus miał 100% rację mówiąc, ze ten dzień nas zaskoczy, zdecydowaną większość z nas, ponieważ świat szatana skwapliwie ukrywał do tej pory to proroctwo powtórzone wielokrotnie w ST.

Zatem wszelkie próby separowania się od naszych braci i sióstr są wyrazem braku miłości do nich.

Wszystkie religie potępiające na piekło katolików czy inne religie czy sekty to oczywisty brak miłości. Moim zdaniem trzeba do nich docierać powoli, bez dramatów ale w maksymalnie delikatny sposób starać się do nich docierać i wyjaśniać im, czego Bóg rzeczywiście wymaga. Potępianie ich w czambuł nie ma dla nich sensu a nas separuje od nich.

Oni mogą się separować od nas, ale jeżeli my się separujemy od nich, to nie świadczy dobrze o naszej wiedzy biblijnej.

Oczywiście musimy się wystrzegać ich błędów, ponieważ my znamy Boga pozycję w stosunku do bałwochwalstwa. Nam kategorycznie nie wolno się tym kalać, ale do nich powinniśmy podchodzić z wielką miłością, mając na myśli to, że dopiero ukazanie się Boga i Jego konkretna akcja uwolnienia swego ludu dopiero wtedy otworzy im oczy i jak wersety mówią, będą się wstydzili swoich uczynków.

Pamiętam jak Świadkowie Jehowy nazywali katolików... Filistynami, dla których nie ma zbawienia! :D


Post został pochwalony 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Sekcja priorytetowa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin