Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szatańskie metody używane do manipulacji narodów.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Sekcja priorytetowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Czw 16:20, 09 Sty 2014    Temat postu: Szatańskie metody używane do manipulacji narodów.

Uważam że temat jest niezwykle ważny i każdy człowiek miłujący Boga powinien owe manipulacje znać na pamięć oraz nauczyć się ich rozpoznawania w mediach, a także w innych miejscach masowego ogłupiania.

Pomoże nam to w dalszych wysiłkach informowania innych o manipulacjach, jakie są wobec nas stosowane.

Schemat, według którego władze i media nas ogłupiają jest stosowany od roku 1954 i jak na razie jeszcze nikt nie rozpoczął rewolucji z powodu stale pogarszających się warunków życia oraz z powodu coraz agresywniejszej władzy Elit czy też Nefilimów nad Chrześcijaństwem.

Ludzie, którzy rozpoznali owe schematy nie zdają sobie sprawy z przyczyn a nawet celów tych manipulacji. My jako naśladowcy Chrystusa, czyli ludzie doskonale poinformowani i strukturze władz szatana i jego Elit, natychmiast powinniśmy rozpoznać dotychczas nie rozważane dotychczas przez nas metody owych manipulacji.

Co świadczy o tym, że światem rządzi szatan?

Prosty fakt stosowania takich metod przez wieki. Politycy, królowie czyli Elita wymiera, ale metody zawsze są takie same. Owa jedność świadczy właśnie o tym, że za owymi manipulacjami stoi ktoś, kto żyje znacznie, znacznie dłużej niż Elity.


10 SPOSOBÓW MANIPULACJI SPOŁECZEŃSTWEM

Oto oparta o pracę amerykańskiego lingwisty, Noama Chomskiego, lista „10 strategii manipulacji” przez establishment.


1 – ODWRÓĆ UWAGĘ

Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i nagromadzenia nieistotnych informacji. Strategia odwrócenia uwagi jest również niezbędna aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. „Opinia publiczna odwrócona od realnych problemów społecznych, zniewolona przez nieważne sprawy. Spraw, by społeczeństwo było zajęte, zajęte, zajęte, bez czasu na myślenie, wciąż na roli ze zwierzętami (cyt. tłum. za „Silent Weapons for Quiet Wars”).

2 – STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE

Ta metoda jest również nazywana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Tworzy problem, „sytuację”, mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą się domagali podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych. Na przykład: pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy, lub zaaranżuj krwawe ataki tak, aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności. Lub: wykreuj kryzys ekonomiczny aby usprawiedliwić radykalne cięcia praw społeczeństwa i demontaż świadczeń społecznych.

3 – STOPNIUJ ZMIANY

Akceptacja aż do nieakceptowalnego poziomu. Przesuwaj granicę stopniowo, krok po kroku, przez kolejne lata. W ten sposób przeforsowano radykalnie nowe warunki społeczno-ekonomiczne (neoliberalizm) w latach 1980. i 1990.: minimum świadczeń, prywatyzacja, niepewność jutra, elastyczność, masowe bezrobocie, poziom płac, brak gwarancji godnego zarobku – zmiany, które wprowadzone naraz wywołałyby rewolucję.

4 – ODWLEKAJ ZMIANY

Kolejny sposób na wywołanie akceptacji niemile widzianej zmiany to przedstawienie jej jako „bolesnej konieczności” i otrzymanie przyzwolenia społeczeństwa na wprowadzenie jej w życie w przyszłości. Łatwiej zaakceptować przyszłe poświęcenie, niż poddać się mu z miejsca. Do tego społeczeństwo, masy, mają zawsze naiwną tendencję do zakładania, że „wszystko będzie dobrze” i że być może uda się uniknąć poświęcenia. Taka strategia daje społeczeństwu więcej czasu na oswojenie się ze świadomością zmiany, a także na akceptację tej zmiany w atmosferze rezygnacji, kiedy przyjdzie czas.

5 – MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA

Większość treści skierowanych do opinii publicznej wykorzystuje sposób wysławiania się, argumentowania czy wręcz tonu protekcjonalnego, jakiego używa się przemawiając do dzieci lub umysłowo chorych. Im bardziej usiłuje się zamglić obraz swojemu rozmówcy, tym chętniej sięga się po taki ton. Dlaczego? „Jeśli będziesz mówić do osoby tak, jakby miała ona 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat” (zob. Silent Weapons for Quiet War).

6 – SKUP SIĘ NA EMOCJACH, NIE NA REFLEKSJI

Wykorzystywanie aspektu emocjonalnego to klasyczna technika mająca na celu obejście racjonalnej analizy i zdrowego rozsądku jednostki. Co więcej, użycie mowy nacechowanej emocjonalnie otwiera drzwi do podświadomego zaszczepienia danych idei, pragnień, lęków i niepokojów, impulsów i wywołania określonych zachowań.

7 – UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI

Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. „Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała (zob. Silent Weapons for Quiet War).

8 – UTWIERDŹ SPOŁECZEŃSTWO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE JEST BYĆ PRZECIĘTNYM

Spraw, aby społeczeństwo uwierzyło, że to „cool” być głupim, wulgarnym i niewykształconym.

9 – ZAMIEŃ BUNT NA POCZUCIE WINY

Pozwól, aby jednostki uwierzyły, że są jedynymi winnymi swoich niepowodzeń, a to przez niedostatek inteligencji, zdolności, starań. Tak więc, zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu, jednostka będzie żyła w poczuciu dewaluacji własnej wartości, winy, co prowadzi do depresji, a ta do zahamowania działań. A bez działań nie ma rewolucji!

10 – POZNAJ LUDZI LEPIEJ NIŻ ONI SAMYCH SIEBIE

Przez ostatnich 50 lat szybki postęp w nauce wygenerował rosnącą przepaść pomiędzy wiedzą dostępną szerokim masom a tą zarezerwowaną dla wąskich elit. Dzięki biologii, neurobiologii i psychologii stosowanej „system” osiągnął zaawansowaną wiedzę na temat istnień ludzkich, zarówno fizyczną jak i psychologiczną. Obecnie system zna lepiej jednostkę niż ona sama siebie. Oznacza to, że w większości przypadków ma on większą kontrolę nad jednostkami, niż jednostki nad sobą.

Autor: Noam Chomski


Źródło - [link widoczny dla zalogowanych]

Oto sposoby stałej degradacji oraz powolnego wyniszczania rasy białej. Zachęcam do sprawdzenia innych postów ludzi, którzy to przeczytali pod zlinkowanym artykułem.

Poniżej film z polskimi napisami, który ukazuje rzeczywiste badania, które się stosuje po to, aby nas jeszcze bardziej ogłupiać i podporządkowywać w celu powolnego i systematycznego wyniszczania.

http://www.youtube.com/watch?v=qiHdu8ISHYo

Zwróćmy uwagę na bardzo przebiegłe studia reakcji normalnych ludzi. Ten właśnie przykład wyjaśni nam, dlaczego z wieloma ludźmi tak trudno jest rozmawiać o Prawdzie - dlaczego są tacy ślepi.

Istnieje Tavistock Institute of Human Relations - instytut ludzkich stosunków i zachowania się. Badania na powyższym filmie to jedynie najprostsze mechanizmy kontroli umysłów. Instytut ten pracuje pełną parą przez kilkadziesiąt lat i badania tam poczynione są znacznie bardziej efektywne. Z wyników owych badań korzysta Elita Iluminatów i wszelkie władze.

Instytut ten jest także znany z... powiązań z okultyzmem! Czyli wiele informacji jest tam podsuwanych przez demony i upadłe anioły. Obie grupy znają dokładnie wiele schematów ludzkich reakcji na takie czy inne bodźce.

Metody te nie są publikowane i dotrzeć do nich jest niemal niemożliwe.

Ale efekty doskonale znamy i wiemy, że świat zupełnie zwariował. Owo szaleństwo jest właśnie efektem stosowania takich szatańskich metod.

To są powody, dla których Bóg wybaczy swemu ludowi tak wiele, ponieważ lud Boży jest w ohydny sposób manipulowany do tego stopnia, że większość nie jest w stanie myśleć inaczej, niż im wszczepiono takimi właśnie metodami.


Gorąco zachęcam nie tylko do dokładnego zapoznania się z owymi szatańskimi pułapkami, ale do masywnego rozpowszechniania tych niezwykle ważnych informacji.

Wielu ludzi budzi się z letargu poznając powyższe sposoby zniewalania, dotychczas przez nich niewidoczne i niezrozumiałe.


Post został pochwalony 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Pią 16:03, 10 Sty 2014    Temat postu:

Owe serie w odnajdowaniu kolejnych elementów szatańskiego planu są czasami przytłaczające.

Znalazłem dzisiaj film z napisami polskimi, który dokładnie wyjaśnia to wszystko, co wczoraj napisałem i zapodałem w pierwszym poście.

Film ukazuje nam schematy działań, mechanizmy manipulacji i pomimo, że film mówi tylko o USA, wszystko, co jest w tym filmie przedstawione dotyczy każdego kraju chrześcijańskiego.

Film jest zrobiony przez największych myślicieli chrześcijańskich w USA i nie wnika on w jakąkolwiek religię. Mówi sie tylko o Biblii i to dopiero od połowy filmu.

W filmie są ukazane plany komunistów, które są realizowane co najmniej od lat 60-tych.

Dlaczego komunistów? Cóż ma komunizm do Prawdy?

Ma i to bardzo wiele. Jest to narzędzie szatana, używane w jednym najważniejszym dla niego celu.

Zmuszenie Chrześcijan do wzięcia znaku Bestii!


W chwili obecnej we wszystkich krajach Chrześcijaństwa, czyli 12 pokoleń Izraela mamy już nieoficjalnie... socjalizm czyli tzw. starą polską komunę, która w rzeczywistości była socjalizmem.

Jest to ostatni etap do komunizmu.

Film o celach komunizmu nie mówi, ale... ja wam powiem!

Komunizm to totalitarny system, gdzie człowiek nie ma już żadnych praw.
Socjalizm, jaki znałem dawał mnóstwo wolności. Komunizm nie daje żadnej wolności.

Jak zawsze... zadawajmy pytania dopóki nie otrzymamy wiarygodnej, logicznej i przekonywującej odpowiedzi.

Po co szatanowi komunizm?

Aby zmusić Chrześcijan do wzięcia znaku Bestii!

Jedynie w komunistycznym zamordyzmie można wymagać bez obawy przed buntami - wzięcia znaku Bestii lub... zastosowaniu kary śmierci.

Teraz możemy zrozumieć wszystko, co się dzieje na świecie. Film ten trzeba oglądać z pewnymi poprawkami. Nie chodzi o USA, ale chodzi o całe Chrześcijaństwo.

Twórcy filmu podają mimochodem rozwiązanie tej sytuacji. Moim zdaniem rozwiązanie istnieje i trzeba się tym zająć.

MUSIMY SIĘ TYM ZAJĄĆ, JEŻELI CHCEMY, ABY BÓG WYBACZYŁ NASZE GRZECHY!

Przepraszam, że tak ostatnio 'krzyczę' ale jeżeli na poważnie miłujemy Boga i Prawdę, MUSIMY coś z nią zrobić. Nie będziemy jej chować pod łóżkiem!

Jest co najmniej niechrześcijańskie, aby robić różnicę pomiędzy nami, czyli tymi, którzy Prawdy nie znają i są w różnych religiach.

To nie są Adwentyści, Katolicy, czy Świadkowie Jehowy.

To są nasi bracia i sistry, zwiedzeni, ogłupieni, ale oni miłują tak samo Boga jak większość z nas albo czasami i więcej.

Ten film ukazuje nam mechanizmy ich ogłupiania. Umysł ludzki bez pomocy Boga nie jest w stanie z tego jarzma się wyrwać.

Problem z nimi polega na tym, że oni nawet nie wiedzą, że są... niewolnikami.

Jakie jest więc wyjście?

Informowanie wszystkich tych, którzy chcą słuchać.

Modlitwa do Pana o pomoc i.. każde z was powinno mieć bloga i stawiać zdecydowany opór Hasbarze i innym dezinformatorom i satanistom.

Jeżeli oni pisują bzdury za pieniądze, nie stać nas napisanie czasami czegokolwiek na własnym bezpłatnym blogu z miłości do Prawdy, Boga i Jego Prawa a także Jego Syna!?

Mamy talenty? Potrafimy pisać, kopiować itd?

Róbmy z tego użytek i informujmy - tak naszych braci i siostry, jak i te zagubione w świecie owce, które straciły z powodu szatańskich machinacji wiarę w Boga.

Film jest bardzo mocny i mądry.

Warto go obejrzeć tyle razy, ile trzeba, aby cały film dobrze zrozumieć.

Link do filmu. http://www.youtube.com/watch?v=74LgByv-dYI

Tytuł raczej nieadekwatny - Doprowadzić Amerykę do upadku - powinno być -

Doprowadzić Chrześcijaństwo do wzięcia znaku Bestii.

Liczę na konkretną i owocną dyskusję.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 12:32, 11 Sty 2014    Temat postu: Re: Szatańskie metody używane do manipulacji narodów.

thewordwatcher napisał:

Istnieje Tavistock Institute of Human Relations - instytut ludzkich stosunków i zachowania się. Badania na powyższym filmie to jedynie najprostsze mechanizmy kontroli umysłów. Instytut ten pracuje pełną parą przez kilkadziesiąt lat i badania tam poczynione są znacznie bardziej efektywne. Z wyników owych badań korzysta Elita Iluminatów i wszelkie władze.

Instytut ten jest także znany z... powiązań z okultyzmem! Czyli wiele informacji jest tam podsuwanych przez demony i upadłe anioły. Obie grupy znają dokładnie wiele schematów ludzkich reakcji na takie czy inne bodźce.

Metody te nie są publikowane i dotrzeć do nich jest niemal niemożliwe.

Ale efekty doskonale znamy i wiemy, że świat zupełnie zwariował. Owo szaleństwo jest właśnie efektem stosowania takich szatańskich metod.


Dorzucę tutaj parę linków, uważam że warto to wiedzieć:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Niesamowitym zbiegiem okoliczności ta kulturowa rewolucja zbiegła się z nauczaniem ewolucji w szkołach. No i mamy - ludzi zachowujących się jak zwierzęta, wierzących że nimi są.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sob 14:19, 11 Sty 2014    Temat postu:

"Podczas gdy nie masz na chleb, podatki, opłaty… Podczas gdy polska młodzież jest demoralizowana i poniżana … Twoje podatki służą rozwojowi kultury innego narodu …

Polacy klepią biedę, a goście, którzy powinni być tylko gośćmi coraz bardziej swawolą i przemeblowują nasz Dom Ojczysty…czy niedługo Polacy będą grzebać po śmietnikach, aby się najeść ?Kiedyś w swoim poście wkleiłem nagranie rozmowy telefonicznej dotyczącej ludzi, którzy zmienili swoje żydowskie nazwiska, aby się uwiarygodnić …padło tam zdanie, że Polacy będą szukać jedzenia po śmietnikach, a w ogóle że nas Polaków nie będzie "

ten temat tez moim zdaniem pasuje, gdyż polski naród jest ogłupiany przez media , sprawy ważne zastepuje się sprawami błahymi typu "gwiazda się upiła i pokazała zbyt wiele ... "


[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 2:30, 26 Sty 2014    Temat postu:

Tym razem coś dużego.

Film jest po angielsku. Ukazał się 22 Stycznia i oczywiście ma 76 głosów negatywnych.

http://www.youtube.com/watch?v=s5D578JmHdU

Kto głosował negatywnie? Hasbara!

Dlaczego?

Otóż w tym filmie jedna sprytna kobieta zauważyła, że Google Chrome - także ci od YouTube - może nagrywać twoje rozmowy poprzez komputer. Pani ta demonstruje to jako PRZYPUSZCZALNY błąd w oprogramowaniu. Być może w tym szczególnym przypadku jest to błąd.

Co się dzieje, Google może włączyć system rozpoznawania głosu czyli słów, znana funkcja z MS Office, która pozwala na dyktowanie tekstu głosem, który komputer rozumie i wyświetla nam tekst pisany.

Google Chrome posiada także taką funkcję. Pani ta demonstruje nam, że idąc na jedną witrynę ona włączyła taką funkcję z witryny Google - jest tam mały mikrofon obok paska, w którym piszemy tekst poszukiwania na Google.

Ale po wyjściu z tej witryny pani ta zauważyła, że system nagrywania nadal funkcjonuje i nadal nagrywa.

Moim zdaniem pani ta odkryła coś znacznie większego, coś, czego niemal nikt nigdy nie brał pod uwagę.

Ten film ukazuje możliwości jakie istnieją podczas używania komputerów.

Obecnie każdy laptop czy notebook czy komórka mają wbudowane mikrofony a nawet GPS-y.

Niemal każdy program może włączyć ów mikrofon i nagrywać każdą rozmowę i każdy dźwięk z najbliższego otoczenia - bez twojej wiedzy!!!

Być może taką funkcję posiada... Windows 7 a ósemka ma to na pewno!

Jest to bardzo proste oprogramowanie i dziecinnie łatwe w realizacji.

Czyli władze mogą słyszeć niema wszystko, jeżeli mają cię na muszce. Jeżeli masz komórkę z GPS-em, wiedzą także gdzie jesteś.

Mikrofon może nagrywać dźwięk i niekoniecznie tłumaczyć. Może on wysyłać w formie mp3 gdziekolwiek system jest zaprogramowany.

Czyli w realu jest to na 100 możliwe, że siedząc przed swoim laptopem i rozmawiając z kimś prywatnie, przy stole - nie przez telefon - owa rozmowa może być odbierana na drugim końcu świata.

Z tej przyczyny Microsoft uniemożliwił w Windows 7 i teraz 8 wgląd w transmisję czy odbiór sygnałów z Internetu. W Windows XP mrugały dwa niebieskie światełka zaraz koło zegara. Teraz tego już nie ma. Dlaczego? Jeżeli twój komputer cokolwiek transmituje, już tego nie możną zobaczyć!

Jest na to sposób!

[link widoczny dla zalogowanych]

W tym angielskim linku jest wersja polska, po polsku malutkiego programu, który ukazuje ruch w Internecie twojego PC.

Bezpośredni link do zassania. [link widoczny dla zalogowanych]

Jeżeli ktoś chce, może to załadować - zabierze może 30 sekund, rozpakować i zainstalować w ciągu sekundy.

Wiedząc, jakie to wszystko proste, możemy być pewni, że jeżeli chcemy chcemy dyskutować o czymkolwiek, co chcielibyśmy ukryć przed Nefilimami i hybrydami, ponieważ to oni są naszymi wrogami i nas szpiegują - oto kilka przestróg.

Gdziekolwiek idziesz, zostaw komórkę w domu. Najlepiej zamknij ją, wyłączoną w metalowej kasetce.

W ten sposób nikt nie wiek gdzie jesteś i żadem mikrofon cię nie nagra.

Jeżeli organizujesz coś, co pozwoli ci uniknąć prześladowań, wyłącz w domu wszelkie komputery a nawet rozmawiaj w innym pokoju z włączonym radiem. Wtedy twoja rozmowa może być ukryta i wróg nie ma pojęcia, gdzie chcesz uciec. Być może trzeba będzie uciekać. Owszem, głównie liczymy na Boga i Jego pomoc, ale... strzeżonego Pan Bóg strzeże.


Jeżeli zostaniesz aresztowany za sprawy związane z Biblią i Bogiem - nie myśl o niczym ważnym i o nikim. Oni czytają twoje myśli - osobiście, lub za pomocą urządzeń technologicznych. Nie ułatwiaj im ich zbrodniczej pracy!


Czyli... bądźcie roztropni jak węże i niewinni jak gołębie...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Nie 5:43, 26 Sty 2014    Temat postu:

Ostatnio prowadziłem zajęcia na ten temat. Mogę tylko dorzucić trochę wiedzy od siebie.
Google wraz z przejęciem firmy produkującej prototypy dronów dla armii USA stało się udziałowcem armii. Na dodatek praktycznie przejęło internet, większość udziałów Mozilla Firefox ma google. Wymuszane aktualizacje google Android w telefonie są wykorzystywane do wprowadzania oprogramowania szpiegowskiego. Polityka plików cookies, aplikacji android itp są wykorzystywane do gromadzenia i udostępniania informacji o użytkowniku. Telefony można podsłuchiwać i bez tego, ale aż dziw bierze że korzystało z tego NSA, czyli amerykański wywiad.
Każdy zszokował się gdy świat obiegła informacja na temat drukarek 3D i produkowanych przez nie broniach. Zszokuje was jeszcze bardziej, sieć placówek zajmujących się badaniami nad wirusami i chorobami posiada drukarki 3D które wg, przecieków informacji pozwalają na zdalne klonowanie wirusów!
Pragnę też poinformować was że USA była odpowiedzialna za szpiegowski system Echelon, którego sieć baz istnieje na całym świecie - również w Polsce - dokładniej niedaleko obwodu kaliningradzkiego ( w którym jak każdy wie większość mieszkańców to wojskowi i służby wywiadowcze ). System echelon ma za zadanie szpiegować wszystko i wyłapywać słowa klucze, czyli np bomba, nsa, syria, irak itp. Im więcej słów kluczy w wypowiedzi, tym większy priorytet do analizy.
Kolejna ciekawostka - superkomputery - dwóch naukowców przyszło do nsa by sprzedać im najnowocześniejszy superkomputer na świecie. NSA odesłało ich z kwitkiem "dziękujemy, taki już mamy". Very Happy


Do tego jeśli macie kamerkę w komputerze - zaklejcie ją, bo może być zdalnie włączona podobnie jak mikrofon. Prawdopodobnie jestem na podsłuchu od dłuższego czasu... wiadomo, nikt z moją wiedzą kto głosił ją publicznie nie przejdzie niezauważenie, na szczęście jeszcze nic mi nie grozi bo pisząc rzucam w tarczę darta i jak narazie trafiam w obrzeża... w oczekiwaniu na traf w sam środek.
Jeśli ktoś z waszych rozmówców narzeka że słyszy echo w telefonie podczas rozmowy z wami to prawdopodobnie jesteście na podsłuchu, u mnie echo jest od czasu gdy panowie ze słuchawką w uchu chodzili za mną po mieście i za nic nie mogłem ich zgubić...
PS. panowie, jak to czytacie - oby Bóg otworzył wam oczy.


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie 5:52, 26 Sty 2014, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Pią 8:35, 31 Sty 2014    Temat postu:

Dale Carnegie zauważył, że głównym motorem działania wszystkich ludzi jest potrzeba bycie ważnym dla innych ludzi.

Ową potrzebę bycia ważnym, można zrealizować dobrze, czyli tworząc coś pożytecznego dla innych ludzi bądź źle, starając się niszczyć dorobek osoby cieszącej się poważaniem danej społeczności, w ten sposób starając się zwrócić na siebie uwagę - społeczności która jest do tego dorobku negatywnie nastwiona oraz przekonanie ludzi do swoich racji, w ten sposób powiększając grono swoich adoratorów.

Potrzeba bycia ważnym, jest zatem potężną energią tkwiącą w każdym człowieku. I jak każda energia może zostać wykorzystana konstruktywnie bądź negatywnie.

I moim zdaniem, szatan po prostu wykorzystuje tą energie w sposób destrukcyjny. W sposób bardzo prosty, buduje przez system edukacji, pychę w człowieku, który uważa, że wiedza, jaką zdobył mozołem jest wystarczająca. Odtrutką na ten stan jest pokora.

W temacie Teocentryzmu napisałem post na blog BBC POLAND:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/teocentryzm-czy-mieszkamy-we-wnetrzu-ziemi,1583-450.html

Otóż mój post, komunikat do BBC POLAND i ZAMOS, miał na celu ukierunkowanie ich destrukcyjnej energii/potrzeby bycia ważnym (która przejawia się w atakach na Teocentryzm) na energie konstruktywną (zajęcie się badaniami w innych tematach).

Co sprawia, że ludzie oddalają się od prawdy??

Np. ktoś poznał prawdę w danym temacie i uderza mu t.z.w. "woda sodowa do głowy" - czyli rośnie nim w nim pycha. Pycha sprawia, że w człowieku jest większa chęć do poniżania innych, aby w sposób negatywny realizować potrzebę bycia ważnym.

Ten mechanizm napędza, tworzenie ludzi którzy torpedują pracę w danym temacie innym którzy poszukują prawdę. Tak naprawdę, agentów nie musi być tak wiele, wystarczy, że poprzez "sztuczny tłok", stworzą grupę poparcia, która będzie chwaliła wszystkich którzy atakują dany temat.

I ludzie niedowartościowani w życiu realnym, znajdą oparcie w tej społeczności.

Zauważmy jak zbudowane jest życie realne, obecnie. Ludzie przez system prawny, ekonomiczny, społeczny, nie mogą realizować swoich marzeń, pragnień w realu. Chcesz stworzyć biznes, stowarzyszenie, fundacje, nad tobą będzie cała masa urzędników którzy wybiją ci ten pomysł z głowy. Chcesz głosić dobrą nowinę, media ośmieszą twoje przekonania. Pozostaje zatem tobie Internet, a tam jest sporo grup które podobnie jak w życiu realnym, koncentrują się tylko na ośmieszaniu innych.

zobaczcie przykład Kuby Wojewódzkiego, on buduje swoje poparcie, na ośmieszaniu innych. I w ten sposób uczy innych, że poniżanie innych, tworzących coś konstruktywnego jest dobre. Tworzy się zatem w narodzie, spora liczba ludzi, którzy podobnie jak Wojewódzki, swoją potrzebę bycia ważnym buduje na ośmieszaniu dorobku pracy innych.

W takim społeczeństwie, najłatwiej zrealizować potrzebę bycia ważnym jak??? Poprzez ośmieszanie pożytecznej pracy innych ludzi, mających renomę wśród danej grupy społecznej.

Jak się temu przeciwstawić???

Postarać się ukierunkować ową potrzebę/energię na sprawy konstrukcyjne, poszukiwanie prawdy w danym temacie, a nie jak w przypadku destrukcji prawdy ośmieszaniu.

Np. pokażmy komuś co uczynił dobrego, konstruktywnego, prawdziwego - jeśli takie coś uczynił. Np. BBC POLAND pisał o Łukaszu, dziurach na biegunach. Potem pokarzmy mu, że atakując prawdę w innym temacie nie wydaje owoców - od czasów ataków na Teocentryzm on oraz ZAMOS nie stworzyli żadnego nowego artykułu w innym temacie. Nawet jeśli ich nie przekonamy to sprawimy, że stracą oni poparcie. S jak stracą poparcie, to chcąc nie chcąc atakowanie Teocentryzmu stanie się dla nich nieopłacalne.

Można też podać przykład pozytywny osoby, Izaaka Newtona, który był zwolennikiem teorii Teocentryzmu. Pokazać jego dorobek naukowy, oraz całość jego poglądów.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pią 11:08, 31 Sty 2014    Temat postu:

Wygląda na to,że bbc znał dobrze temat pustej Ziemi,ukazując go,na swoim blogu.Proponując go na swoim blogu jako potencjalną prawdę,uwiarygadniał sie w oczach forumowiczów.Najpierw zrobił sobie,własną legendę,potem myślał,ze juz jako wiarygodny,bezkarnie będzie mógł z torpedować temat niebocentryzmu.Ale się pomylił i to jak,he he.

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 11:12, 31 Sty 2014, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 21:32, 01 Lut 2014    Temat postu:

Poczęstuję was kawałkiem notatki z przedmiotu Siły i Służby Specjalne:

Socjotechnika – filary i narzędzia wpływu (określić, czym jest socjotechnika, wymienić filary i narzędzia wpływu i omówić dowolnie wybrane trzy narzędzia wpływu).
Socjotechnika : (manipulacja, wywieranie wpływu, sterowanie ludźmi)
1. Ogół metod i działań, zmierzających do uzyskania pożądanego zachowania jednostek i grup ludzkich.
2. Nauka o sposobach i wynikach świadomego wpływania na rzeczywistość społeczną poprzez prawo, edukację, sprawowanie władzy itp.

Narzędzia wpływu :
- kłamstwo: najpopularniejsze narzędzie, najczęściej stosowane, trudne do wykrycia.
Rodzaje kłamstwa :
1. Jawne kłamstwo – ktoś stwierdza nieprawdę licząc na to, że odbiorca nie będzie miał czasu lub ochoty sprawdzić wiarygodność informacji. Stosowane niekiedy dlatego, że nie jest możliwe udowodnienie kłamstwa.
2. Kłamstwo medialne – media koloryzują rzeczywistość celem jej uatrakcyjnienia, manipulując odbiorcą.
3. Ubarwianie i dramatyzowanie – tego rodz. Kłamstwo polega na wplataniu między fakty domysłów i zmyśleń, których nie sposób sprawdzić. Mają na celu ubarwienie, przedstawienie kogoś/czegoś w lepszym/gorszym świetle.
- niedopowiedzenie prawdy : polega na odpowiednim formułowaniu zdań złożonych z samych prawdziwych słów, by odbiorca sam musiał dopowiedzieć sobie resztę, aby uwierzyć w zafałszowany obraz rzeczywistości nieświadomie. Drugi rodzaj niedopowiadania prawdy to odpowiadanie na pytania w taki sposób, że nie jest to odpowiedź na pytanie a stwierdzanie ogólnych faktów. (np. Szef :doszły mnie słuchy, że pracujesz z konkurencją! Pracownik : to byłoby naruszenie podpisanej umowy!” – nie udziela odpowiedzi.)
- wiarygodne sondaże : są nieweryfikowalne! – dlatego to łatwy sposób manipulacji. Najważniejszym narzędziem manipulacji jest tu grupa osób badanych – w zależności od jej doboru (liczba osób, miejsce zamieszkania itp.) wyniki mogą być skrajnie różne.
- downsizing : od „down” i „size” – zwrot związany ze zmniejszaniem.
Wyróżniamy 3 rodzaje :
- pierwszy : wykorzystanie sugestii, że produktu jest więcej niż w rzeczywistości (np. wklęsłe dno butelki – napoju jest mniej).
- drugi : przygotowaniu produktu w taki sposób, aby klient zużywał go więcej (np. większy otwór w paście do zębów, zużywamy więc szybciej)
- trzeci : zmniejszenie wartości produktu lub usługi bez proporcjonalnego zmniejszenia ceny – np. British Airways odjęło jedną oliwkę z drinków, zaoszczędziło rocznie kilkanaście milionów funtów.
- FUD : (od fear, uncertainty i doubt – lęk, niepewność, wątpliwość) : ograniczenie wiarygodności danej firmy przez podawanie niejasnych, trudnych do weryfikacji informacji (szczególnie odnośnie konkurencji – przykład reklamy: „nasza firma posiada certyfikat HACPP. Czy inni producenci też?” – odpowiedź : tak,bo to wymóg, o czy nie wie odbiorca reklamy.)
- Zasada kontrastu : różnicę redukuje się zestawiając daną osobę/rzecz/cechę z inną o zbliżonych parametrach. (gruby nie jest tak gruby, gdy postawi się go obok drugiego grubego) lub różnicę podkreśla się zestawiając rzecz z inną o skrajnych parametrach (gruby bardziej gruby gdy go się postawi przy chudym).
-slogany : wykorzystują regułę niedostępności lub dowodu społecznego (np. „tylko w kinach” – reguła niedostępności – film niedostępny w innej formie niż w kinie, „skuteczność leku potwierdzona badaniami” – reguła dowodu społecznego – każdy lek musi przejść badania).

Filary socjotechniki:
1. WŁADZA : ludzie mają tendencję, do podporządkowywania się woli osoby, która posiada władzę.
2. SYMPATIA : ludzie mają tendencję do podporządkowywania się, gdy osoba prosząca jest miła, ma podobne zainteresowania, poglądy itd.
3.WZAJEMNOŚĆ : = wdzięczność za wyświadczenie jakiejś przysługi, ludzie mają tendencję do odwdzięczenia się, czują się do tego zobligowani wręcz.
4. KONSEKWENCJA : ludzie mają tendencję do podporządkowania się, jeśli wcześniej publicznie ogłosili swoje poparcie dla jakiejś sprawy, obiecali że coś zrobią. Ludzie starają się wówczas być słowni i konsekwentni w swoich obietnicach i działaniach.
5. PRZYZWOLENIE SPOŁECZNE : Ludzie mają tendencję do spełniania próśb, jeśli wydaje się to zgodne z zachowanie innych ludzi („bo wszyscy tak robią”.) Przykład ze strony innych usprawiedliwia zachowanie jako stosowne i prawidłowe.
6. RZADKA OKAZJA/NIEDOSTĘPNOŚĆ : Ludzie mają tendencję do podporządkowania się, kiedy wierzą, że poszukiwany obiekt występuje w ograniczonej ilości i jest pożądany przez innych i dostępny przez krótki czas. (wiąże się też z tajemniczością, kontrowersją).
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 14:45, 23 Lut 2014    Temat postu:

W USA szykuje się na zamordyzm gorszy niż w ZSRR za Stalina.

Dyktator i niszczyciel USA, 'Obama' pochodzenie i nazwisko nie oficjalne...
posiada program umieszczania kamer we wszystkich prywatnych studiach radiowych, telewizyjnych i we wszystkich wydawnictwach.

Program ten będzie nadzorował... 'właściwą' dystrybucję materiałów wrzucanych ma mainstream mediów.

Powodem jest... najniższe wskaźniki zadowolenia z (nie)rządów tego wysoce niemiłego pana, który pobił niemal wszystkie rekordy jako kłamca, oszust, demoralizator oraz wyjątkowo zdeterminowana siła niszczycielska, dążąca do zupełnego zniszczenia USA oraz białej populacji.

Najbardziej posłuszny lokaj papieski, wyniszczający wszystko, co da się jeszcze zniszczyć. Jego pomysł na opiekę zdrowotną i ubezpieczenia chyba przebił głupotą nasz polski program wyniszczenia tak młodych, jak wykończenia tych co przeżyją... eutanazją.

[link widoczny dla zalogowanych]

Znany wcześniej z mas mediów - FOX Glenn Beck w prywatnym programie z własnego studia wyraża głębokie oburzenie na taką formę zupełnie bezprawnego odbierania wszystkim wszelkiej możliwej wolności.

Glenn Beck wsławił się 30 minutowym programem, w którym ukazał prawdę o Banku Federalnym USA, który jest w rękach Rotszyldów i Rockefellerów i nikt z rządu USA nie ma prawa wglądu w jakiekolwiek transakcje tego bezprawnego grabieżczego Banku, który skutecznie rozwalił amerykańską gospodarkę.

Za ten wyczyn Glenna wywalono brutalnie z FOX News.

Fajna demokracja.

Czyli w USA pod nóż Obamy idą resztki wolności a w Polsce Rydzyk i Trwam jakoś się jeszcze trzyma ale wszystko niezależnych mediów z Internetem włącznie są na pewno policzone.

Poniżej ultymatywny cel władzy.Jedynie w Bogu nadzieja ponieważ Nefilimstwo i hybrydy, główni propagatorzy pedofilii, satanizmu, wojen, rzezi, tortur i aborcyjnego i genderowkiego ludobójstwa już wkrótce zniszczą cały Naród Wybrany przez Boga.

Ich wyczyny najwyraźniej przyspieszyły swe tempo i niewiele już czasu pozostało do Wielkiego Ucisku.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ricardo
Gość


PostWysłany: Czw 0:04, 27 Lut 2014    Temat postu:

Znalazłem post na necie i uważam że wyjaśnia to co naprawdę dzieje się na Ukrainie.

Sprawa z Janukowiczem jest o tyle skomplikowana, ze nie ważne co gazety podają na pożarcie gawiedzi – ważne, czego nie podają.

Mnie, osobiście, zawsze najbardziej podejrzane wydają się rutynowe oskarżenia o ‘życie pełne zbytku’ rożnych przywódców, których mamy planowo znienawidzić (Marcos, Husajn, Kadafi, Assad…). Jest to oddziaływanie na prymitywne instynkty gawiedzi i duraków. Kiedyś pokazywano pałac, w którym mieszka Putin. Potem się okazało, że to był pięciogwiazdkowy hotel, z którym akurat Putin nie miał nic wspólnego.

Ja nie mam jakichś sentymentów do Janukowicza. Ale w głowie mi się nie mieści, że Ukraińcy z Zachodniej Ukrainy rzucają się na Ukraińca,z Zachodniej Ukrainy!
Jeszcze żeby Janukowicz był rosyjskiego pochodzenia!

Tłuszcza ukraińska przypomina sienkiewiczowski majdan, po którym kozacy ciągali Barabasza i innych ‘podejrzanych’, a chcieli posiekać Skrzetuskiego, bo był Polakiem.

Pozwole sobie przypomnieć, co się stało na Ukrainie i co próbował zrobić Janukowicz.

Latem 2010 roku Ukraina otrzymała od MFW (czytaj: koczowniczych lichwiarzy) pożyczkę na prawie 15 mld dolarów. Jednak po wypłacie części pieniędzy została ona zawieszona, bo władze Ukrainy odstąpiły od realizacji uzgodnionych z MFW warunków pomocy — rezygnacji z subsydiowania energii, zamrożenia płac i emerytur.

W listopadzie 2013 roku Ukraina spłaciła przedostatnią ratę tego kredytu. Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz zapowiedział, że będzie korzystać z kredytu MFW tylko wtedy, gdy Fundusz zmieni swoje wymagania.

Media podały, że podczas grudniowego (2013) spotkania z byłymi prezydentami Ukrainy, Janukowycz zapowiedział, że dopóki MFW stawia takie warunki jak zamrożenie płac, emerytur czy podniesienie cen gazu, kraj takich pożyczek nie potrzebuje.

W kwietniu 2013 roku MFW opublikował raport, w którym zaleca ograniczenie „subsydiowania energii”. Subsydiowanie energii to nic innego jak ulgi podatkowe na energię i paliwa, czyli utrzymywanie cen dla konsumentów na niskim poziomie.

„Subsydia, pomyślane jako środek ochrony konsumentów w praktyce zwiększają nierównowagę fiskalną, eliminują inne pilne wydatki publiczne, obniżają prywatne inwestycje, w tym w sektorze energetycznym. Dotacje zachęcają również do nadmiernego zużycia energii, sztucznie promują energochłonne i kapitałochłonne gałęzie przemysłu, ograniczają zachęty do inwestowania w odnawialne źródła energii, przyspieszają wyczerpywanie się zasobów naturalnych i obniżają konkurencyjność” – stwierdza bełkotliwie raport „Reforma subsydiowania energii: lekcje i implikacje”.

Dodatkowo raport MFW ocenia, że likwidacja subsydiów polegających na zaniżaniu cen mogłaby spowodować 13 proc. spadek emisji CO2.

Jak widzimy z powyższego koczownicza lichwa pod przykrywką ograniczenia emisji CO2 wymusza zwiększenie obciążeń podatkowych. Prowadzi to do zwiększenia cen podstawowych surowców energetycznych, takich jak gaz i benzyna, dla rodzimej ludności — tym samym taka polityka powoduje zubożenie społeczeństwa. Co więcej, zwiększone w ten sposób wpływy z podatków trafiają do budżetu tylko po to, aby za chwile powędrować na spłaty kredytów zaciągniętych u koczowniczej lichwy z MFW.

Dokładnie ten sam mechanizm zadziałał w 1980 roku w Polsce. Żydowska lichwa wymusiła na wiosnę na ekipie Jaruzelskiego zamrożenie płac przy równoczesnym wzroście cen podstawowych produktów żywnościowych. W konsekwencji już w lipcu rozpoczęły się w Polsce strajki.

Janukowycz w przeciwieństwie do Jaruzelskiego na taki rozwój wypadków nie zgodził się.

Rozmowy z MFW oraz UE zostały zawieszone w listopadzie 2013 roku.

Pod koniec listopada rozpoczęły się protesty na Majdanie.

To jest przykład w jaki sposób wpływają poprzez MFW na całe narody poprzez warunki udzielania "pożyczek" a w tym wypadku Ukrainę.

Nie są oni zadowoleni jak któryś kraj nie chce od nich pożyczek jak np. Węgry a teraz Ukraina.

Jak wynika z odtajnionych przez WikiLeaks dokumentów, pewien ukraiński rozmówca amerykańskiego ambasadora Johna Tafft’a, przygotował program przeprowadzenia ukraińskich reform i przekazał je USA. Stany Zjednoczone z kolei zatwierdziły i przekazały ten program do Międzynarodowego Funduszu Walutowego, który nalegał na jego realizację jako na warunek otrzymania przez Ukrainę pożyczki, informują „Ukrainskije nowosti”. Według danych WikiLeaks ta lista rekomendowanych reform dla Ukrainy zawiera następujące punkty:

1-Podwyższenie wieku emerytalnego o 2 lata dla mężczyzn i o 3 lata dla kobiet. Zlikwidowanie prawa do przechodzenia na wcześniejszą emeryturę i likwidacja zasady liczenia 1 roku pracy jako 2 lat pracy w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia.

2-Eliminacja instytucji specjalnych świadczeń emerytalnych, które są przeznaczone dla naukowców, urzędników państwowych, kierowników przedsiębiorstw państwowych. Ograniczenie emerytury dla pracujących emerytów. Ustanowienie wieku emerytalnego dla oficerów armii ukraińskiej na poziomie wieku 60 lat.

3-Podniesienie ceny gazu dla przedsiębiorstw komunalnych o 50% a dla konsumentów prywatnych o 100%. Podniesienie ceny energii elektrycznej o 40%. Doprowadzenie do uwolnienia cen dla miejskich przedsiębiorstw komunalno-mieszkaniowych. Dopuszczenie do wzrostu cen proporcjonalnie do wzrostu cen gazu. Zwiększenie akcyzy na benzynę do 60 Euro.

4-Znieść ulgi i podwyższyć podatki transportowe o 50%. Nie podwyższać poziomu egzystencji minimum socjalnego a sytuację społeczną równoważyć z dotacji punktowych.

5-Sprywatyzować wszystkie kopalnie i znieść subsydia i dotacje dla kopalń. Znieść ulgi dla miejskich przedsiębiorstw komunalno-mieszkaniowych. Znieść państwowe wsparcie (dotacje) na bezpłatne posiłki i podręczniki szkolne.

6-Ograniczyć praktykę uproszczonego opodatkowania. Znieść praktykę ulg na NDS (odpowiednik VAT-tłum.) w obszarach wiejskich. Wprowadzić system opodatkowania NDS (odpowiednik VAT-tłum.) dla aptek i firm farmaceutycznych.

7-Znieść moratorium na sprzedaż ziemi rolnej. Znieść dotacje dla producentów wieprzowiny i drobiu.

8-Zmniejszyć ilość ministerstw do 14 (czternastu). Pozostawić tylko jednego wicepremiera. Znieść stanowisko ministra Gabinetu Ministrów. Podporządkować wszystkie państwowe instytucje ministerstwom. Administracja podatkowa, celna, Fundusz Mienia Państwowego, powinny wejść w skład Ministerstwa Finansów.

9-Ograniczyć nadmierne wynagrodzenia za pracę urzędników państwowych.

10-Zasiłki dla bezrobotnych powinny być wypłacane wyłącznie po upływie okresu 6 (sześciu) miesięcy pracy. Wynagrodzenie chorobowe na poziomie 70% wynagrodzenia ale nie poniżej socjalnego minimum egzystencji.


Ostatnio zmieniony przez ricardo dnia Czw 20:16, 27 Lut 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bushi
Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 108 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sob 1:23, 15 Mar 2014    Temat postu:

Natrafiłem na film który sprawia wrażenie sztucznie lansowanego na youtube.

http://www.youtube.com/watch?v=tZo1nvu5JIk#t=83

Jest to wyznanie młodej dziewczyny Andżeliki z Ekwadoru która miała widzenie piekła, widziała Jana Pawła II smażącego się w ogniu, Jezus ją tam zaprowadził i kazał jej przekazać to co widziała wszystkim ludziom na ziemi.

Główne przesłania:

- piekło naprawdę istnieje
- JP2 jest w piekle ponieważ nie nauczał o piekle i Królestwie Bożym
- żaden bałwochwalca nie wejdzie do Królestwa Bożego
- księża nie mogą się żenić i trafią do piekła za zadawanie się z kobietami
- Jezus twierdzi że wszyscy święci zostaną porwani do nieba i już tam zostaną
- ci co zostaną na ziemi nie będą mogli umrzeć
- Jezus przyjdzie "po swoich świętych", czyli tych co w niego wierzą ( zbawienie z wiary)

Najciekawsze że Jezus w tym rzekomym objawieniu, podaje cytat z Pawła
"1 Tesaloniczan 4:16-17" ( 7,14 min filmu ) , inna ciekawostka Jezus zapowiada że wszystkie TV i gazety na świecie będą podawać "JEZUS PRZYSZEDŁ"!!!

Czy możliwe jest że szatan przeczuwa rychłe wykonanie wyroku na Watykanie ?

Chce ugrać coś na tym wydarzeniu, np obnażona prawda przywódców KrK i ujawnienie się antychrysta który wykorzysta gniew ludzi by zacząć prześladowania chrześcijan ?

Z filmu aż wylewa się pranie mózgu, zaszczepia strach przed piekłem i śmiercią, czy na pewno chodzi o to Chrystusowi ?

Jest zastanawiające że wiele zawartych tam informacji zgadza się z prawdą, zarzuty za bałwochwalstwo, kłamstwa papieży, uczestnictwo w mszach nie gwarantuje zbawienia, czuję że dni Watykanu są policzone i coś się szykuje !!!


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Sob 1:52, 15 Mar 2014    Temat postu:

Nauka o piekle jest jawnym zaprzeczeniem wyższości Boga ponad Prawem. Bóg często przebaczał jaskrawe łamanie Prawa swoim niezwykłym miłosierdziem.

Z tej przyczyny nauka o piekle jest szczególnie dotkliwą i dla Boga i dla ludzi, ponieważ nauka ta czyni z Boga nieprzejednanego tyrana, pozbawionego miłosierdzia i współczucia oraz wyrozumiałości wobec niedoskonałej ludzkości.

Piekło i skażenia Biblii w tym temacie są najbardziej powszechne w szatańskich atakach na Boga w mediach.

Grupy metalowe w szatańskich koncertach piekło gorliwie reklamują a wielu naiwnych wierzy, że szatańskie objawienia pochodzą od samego Chrystusa.

Czyżby Chrystus współpracował z szatanem reklamując piekło? Oczywiście że nie!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bushi
Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 108 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw 23:32, 29 Maj 2014    Temat postu:

Znalazłem link to części wykładu pewnej pani, moim zdaniem wzorowej chrześcijance. Postanowiłem umieścić to w sekcji priorytetowej ponieważ są to bardzo ważne i interesujące sprawy o jakich mówi i pisze w swoich książkach ta kobieta.

Constance Cumbey : Amerykański prawnik z Michigan, Pisarz, jest autorem pierwszej książki krytycznie analizującej ruch NEW AGE p.t. "The Hidden Dangers of the Rainbow: The new age movment and our coming age of barbarism ( 1983 )

Oraz : "A planned desception: The staging of new age messiah" ( 1986 )

Obecnie zajmuje się pisaniem książki na temat : Javiera Solany, procesie barcelońskim, Izraelu i Unii Europejskiej

Constance bardzo pięknie rozpracowała ruch New Age, , z wykładu możemy sie ciekawych rzeczy dowiedzieć np to że :

- New age w latach 80 było tak silne i gotowe do wprowadzenia fałszywego mesjasza, jednak działania ujawniania prawdy i ręka samego Isusa zniweczyły ten plan.

- New age miało bardzo silne powiązania z polityką , sami wysoko postawieni działacze do dziś zaprzeczają.

- Cały ruch NEW AGE podobnie jak masoneria posługuje się znakami, hasłami oraz symboliką w komunikacji między sobą.

- Do uzyskania celów jakie chcą osiągnąć działacze New Age, (rozpoczęcie "przebudzenia" ), obrali Europę !! , poprzez zjednoczenie 6 głównych państw !!!. ( dziś jest 12 )

Z tego krótkiego wykładu udało mi się wywnioskować że:

NEW AGE jest wysoce niedocenianą siłą, mało tego chciała zaatakować świat już w latach 80. Mieli przygotowanego swojego mesjasza "Maytreya".
Dodatkowo interesujące są powiązania Ruchu New Age z dzisiejszą UE, oraz zapędy do uciszania żydów i chrześcijan jako przeszkody do "NOWEGO ŚWIATA".

pozostało mi tylko podać link do filmu który składa się z 5 części :

https://www.youtube.com/watch?v=HB_UaCmZWVs

https://www.youtube.com/watch?v=U8Koey0dN8E

https://www.youtube.com/watch?v=Tnmm4OUrG1Q

https://www.youtube.com/watch?v=xwwxfBP3DgE

https://www.youtube.com/watch?v=gbsutVXC6Ag


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Bushi dnia Czw 23:34, 29 Maj 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Pią 7:25, 18 Lip 2014    Temat postu:

"Ze wszystkich metod, jakie znam, aby pociągnąć ludzi za sobą, najbardziej efektywna jest "Tajemnica". Żądza jej poznania jest dla umysłu nie do odparcia"
Adam Weishaupt Jezuita, prof. prawa kanonicznego na uniwersytecie Ingolstadt w Bawarii. Twórca Iluminati oraz Jakobinizmu, architekt rewolucji francuskiej 1789 - 99.

https://www.youtube.com/watch?v=26yyKlCLh2Y&list=UUTl4_kkJK6jSoeiYkvPTngQ

Moim zdaniem, jest to jedna z najgroźniejszych metod szatana w manipulacji narodami. Ludzie tak naprawdę pragną najbardziej wiedzy.

Przecież, Adam i Ewa zostali skuszeni przez węża, ponieważ pragnęli wiedzy poznania dobra i zła.

Taka potrzeba jest w każdym z nas, i może być przeciwko nam wykorzystana. Pamiętajmy o tym!!!!


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Sekcja priorytetowa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin