Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzieją się bardzo dziwne rzeczy w Watykanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 41, 42, 43  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Sekcja priorytetowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Czw 11:36, 06 Lut 2014    Temat postu:

wiosna napisał:
Ciekawie się dzieje !

[link widoczny dla zalogowanych]

Cytat:
Komitet ONZ do spraw Praw Dziecka zażądał, aby Watykan podjął decyzję o natychmiastowym usunięciu z szeregów Kościoła wszystkich duchownych winnych pedofilii i podejrzanych o takie czyny.[/color]

Apel ten wystosowano w siedzibie Komitetu w Genewie, gdzie przedstawione zostały wnioski po relacji złożonej w styczniu przez przedstawicieli Stolicy Apostolskiej na temat podjętych w Kościele metod walki z pedofilią.

Komitet ONZ wezwał również Watykan do przekazania wszystkich archiwów dotyczących wykorzystywania seksualnego tysięcy dzieci. Organ chce otrzymać informację o winnych pedofilii a także o tych, którzy "ukryli swoje przestępstwa" i powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności.

ONZ w swoim raporcie krytykuje również Watykan za jego stanowisko wobec homoseksualizmu, antykoncepcji i aborcji.

Postawa i linia postępowania Watykanu umożliwiła wykorzystanie dziesiątków tysięcy dzieci przez księży-pedofilów - ocenił Komitet i wyraził ubolewanie, że Stolica Apostolska nie zdawała sobie sprawy z powagi tych przestępstw i nie przyjęła na czas niezbędnych zasad, by uporać się z tym problemem i chronić dzieci.

Media zwracają uwagę na wyjątkowo ostrą i kategoryczną ocenę działań Watykanu zawartą w raporcie.

"Ochrona dzieci pozostaje główną troską Stolicy Apostolskiej"

Stały przedstawiciel Watykanu przy genewskiej siedzibie ONZ arcybiskup Silvano Tomasi oświadczył podczas spotkania w styczniu, że "ochrona dzieci pozostaje główną troską zarówno współczesnego społeczeństwa, jak i Stolicy Apostolskiej". - Sprawcy nadużyć znajdują się wśród najbardziej szanowanych zawodów na świecie, a co najbardziej godne ubolewania - są nimi też członkowie duchowieństwa i personel kościelny
arcybiskup Silvano Tomasi Sprawcy nadużyć znajdują się wśród najbardziej
szanowanych zawodów na świecie, a co najbardziej godne ubolewania - są nimi też członkowie duchowieństwa i personel kościelny - mówił watykański dyplomata.


Arcybiskup Silvano Tomasi zapewnił, że strona watykańska z uwagą przyjmie wszelkie sugestie Komitetu ds. Praw Dziecka, które pomogą Stolicy Apostolskiej w krzewieniu i zachęcaniu do szanowania praw dzieci.


Czy to początek natchnienia od Boga i wykonania jednomyślnego wyroku na Nierządnicy ?


Bardzo trafna uwaga i pytanie!

Dzisiaj w radio (w pracy) usłyszałem po angielsku tę samą informację i zdałem sobie sprawę z tego, że nie jest to jeden odosobniony wypadek ale mas merdia, dotychczas stojące za papieżem najprawdopodobniej rozpoczynają krucjatę anty watykańską.

Ja to rozumiem w taki sposób.

Watykan ujeżdża Bestię, która stanowi upadłych aniołów, Nefilimów i hybrydy, czyli Izrael i Żydów syjonistycznych czyli Edomitów/Chazarów, którzy często otwarcie są lucyferianami.

Media to głównie 'ludzie' z tej grupy i Watykan - stolica światowej pedofilii - trzyma łapy na wszelkich finansach mając pod kontrolą wszystkie największe banki i korporacje. Nadto Watykan z Masonerią kontrolują całą światową politykę, ekonomię, naukę oraz 'oświatę' czyli system masowego ogłupiana narodów.

Rev 17:16 A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

Rev 17:17 Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.

Rev 17:18 A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.


Dziesięć rogów to dziesięciu króli czyli władców. zwierzę ma wyjść z otchłani i władcy polityczni oddadzą mu swoja władzę.

Czyli Bóg zapewnia swoją kontrolę wydarzeń światowych, które mają się zakończyć zniszczeniem Babilonu Wielkiego i najprawdopodobniej sąd nad wszystkimi przywódcami religijnymi całego świata, ponieważ owe religie są pod ścisłą kontrolą szatańskiego Watykanu.

Ciekawe jest zdanie o oddaniu władzy zwierzęciu czyli Bestii.

Wiemy nie od dzisiaj, że Bóg dotychczas nie pozwala upadłym aniołom na władzę na Ziemi. Jeżeli ma nastąpić z natchnienia Bożego przekazanie władzy politycznej upadłym aniołom, Nefilimom i hybrydom, oznacza to, że Bóg pozwoli im na swobodne działanie i kontrolując Bestię wykona wyrok na Wielkiej Nierządnicy.

ONZ to jest najprawdopodobniej część 10 króli. Wiemy, że Putin jest przeciwko watykańskiemu NWO i watykański pachołek - Obama wyraźnie zwalcza Izrael i planuje zniszczyć całkowicie USA wprowadzając stan wojenny.

Czyli wynika z tego ciekawy wniosek.

Musi się w najbliższym czasie pojawić Bestia i musi się ona ujawnić światu! Musi także nastąpić oficjalne przekazanie władzy owemu Zwierzęciu czyli Bestii.

Jeszcze nigdy nie widziałem tylu elementów prowadzących do sądu nad Watykanem i religiami.

Moim zdaniem wiele wskazuje na to, że Bóg właśnie rozpoczął specyficzne działania na Ziemi w kierunku zniszczenia Babilonu Wielkiego.


Pojawiały się inne znaki, jak międzynarodowy sąd ścigający Benedykta XVI za zbrodnie w Kanadzie, ale myślę, że papież miał to w nosie.

Nabieram przekonania, że Benedykt XVI ustąpił ze stołka z powodu starości, a Watykan potrzebował kogoś bardziej stanowczego i przedsiębiorczego do ochrony upadającego Kościoła, który najwyraźniej jest osaczony już przez Iluminatów/ Nefilmów. Watykan z pewnością wie znacznie więcej i swojej coraz trudniejszej sytuacji. a to wyraźnie wskazuje na Bożą aktywność.

Nie wiem czy jest to wiadome, ale ostatnio zamordowano 3 wysokiej rangi bankierów.

[link widoczny dla zalogowanych]

Gabriel Magee - JP Morgan oraz William Broeksmit - Deutschebank - trzeciego artykuł nie wymienia ale wszyscy trzej zginęli w zeszłym tygodniu!

Nie wszyscy bankierzy czy władcy państw to Nefilimowie czy hybrydy. Nieposłuszni są usuwani, jak... Kaczyński, Kadaffi czy na muszce jest premier Syrii - Assad.

I jeszcze jedno zaczyna pasować. Olbrzymie ataki Hasbary na wszystkich możliwych frontach. Hasbara to prawa ręka Bestii.

Zaczyna się robić coraz ciekawiej! Very Happy

Oby jak najszybciej - niech tak się stanie!!!!! Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Czw 13:56, 06 Lut 2014    Temat postu:

Faktycznie to się układa w logiczną całość,dobrze że to forum działa bo Henryk świetnie jest obeznany w wydarzeniach światowych a internet też zauważam że jest ściśle kontrolowany,przynajmniej bardziej niż parę lat temu.
Jeżeli wszystko zmierza do upadku Babilonu to oznacza też że ciężkie czasy nadchodzą,ale budujące jest to że już niedługo wierni chrześcijanie będą mogli cieszyć się wspaniałym Królestwem Bożym na Ziemi.

Jak nie oglądam często wiadomości w telewizorni bo to tylko ogłupia to wczoraj z nudów leciałem po kanałach i na pewnej stacji cały czas o Watykanie leciał materiał.

Tylko nie wiemy ile to wszystko potrwa,jak już Bóg natchnął do swojego działania to ciekawe ile to wszystko potrwa,cóż trzeba dalej obserwować co się dzieję bo faktycznie robi się coraz ciekawiej.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek S
Gość


PostWysłany: Czw 14:54, 06 Lut 2014    Temat postu:

Poniższy rozdział przedstawia nam kolejność zdarzeń, które muszą się najpierw wydarzyć, zanim zostanie zniszczona nierządnica.

(1) I widziałem, a oto Baranek stał na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy mieli wypisane jego imię na czole i imię jego Ojca.
(2) I usłyszałem głos z nieba jakby szum wielu wód i jakby łoskot potężnego grzmotu; a głos, który usłyszałem, brzmiał jak dźwięki harfiarzy, grających na swoich harfach.
(3) I śpiewali nową pieśń przed tronem i przed czterema postaciami i przed starszymi; i nikt się tej pieśni nie mógł nauczyć, jak tylko owe sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy zostali wykupieni z ziemi.
(4) Są to ci, którzy się nie skalali z kobietami; są bowiem czyści. Podążają oni za Barankiem, dokądkolwiek idzie. Zostali oni wykupieni spomiędzy ludzi jako pierwociny dla Boga i dla Baranka.
(5) I w ustach ich nie znaleziono kłamstwa; są bez skazy.


Powyższe wersety mówią, że najpierw musza być skompletowani ci co będą zaliczeni do 144 tysięcy.
Drugą ważną sprawą w tych wersetach jest to, że owi 144 tysięcy i Baranek będą już na ziemi, będą na górze Syjon. Chociaż co do tego nie mam pewności.

(6) I widziałem innego anioła, lecącego przez środek nieba, który miał ewangelię wieczną, aby ją zwiastować mieszkańcom ziemi i wszystkim narodom, i plemionom, i językom, i ludom, który mówił donośnym głosem:
(7) Bójcie się Boga i oddajcie mu chwałę, gdyż nadeszła godzina sądu jego, i oddajcie pokłon temu, który stworzył niebo i ziemię, i morze, i źródła wód.


Powyżej jest opisane następne zdarzenie które musi się wydarzyć, przed zniszczeniem nierządnicy.
Pan Bóg daje szansę wyjścia z niej swojemu ludowi. Zapewne niektórzy z tej możliwości skorzystają, natomiast inni nie.
Nie mogłoby być najpierw zniszczenie nierządnicy, a potem wyjście z niej, ponieważ jak zapadnie wyrok na nierządnice to i na tych co w niej są. Dlatego Stwórca daje szansę swojemu ludowi opuszczenia nierządnicy, odpowiedni wcześniej.
Kto zostanie w nierządnicy po zapadnięciu wyroku na nią, to i jej plagi dostanie.


(8) A drugi anioł szedł za nim i mówił: Upadł, upadł wielki Babilon, który napoił wszystkie narody winem szaleńczej rozpusty.

Dopiero po tamtych wydarzeniach, będzie upadek Babilonu.

(9) A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę,
(10) To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.
(11) A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.
(12) Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Isusa.


Miejsce nierządnicy zajmie zwierzę i jego posąg. Powyższe wersy przedstawiają sprawę bardzo jasno.

(13) I usłyszałem głos z nieba mówiący: Napisz: Błogosławieni są odtąd umarli, którzy w Panu umierają. Zaprawdę, mówi Duch, odpoczną po pracach swoich; uczynki ich bowiem idą za nimi.

Powyższy wers jest wielką nadzieją i szansą dla takich jak my. W tym okresie będziemy zapewne prześladowani, zabijani, dręczeni itd... Jeżeli będziemy wierni Panu Bogu do końca, czyli do śmierci, to zmartwychwstaniemy podczas pierwszego zmartwychwstania. Tak jest obiecane w Apokalipsie 20.
Cytat:
(4) I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu; widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Isusie i głosili Słowo Boże, oraz tych, którzy nie oddali pokłonu zwierzęciu ani posągowi jego i nie przyjęli znamienia na czoło i na rękę swoją. Ci ożyli i panowali z Chrystusem przez tysiąc lat.

(6) Błogosławiony i święty ten, który ma udział w pierwszym zmartwychwstaniu; nad nimi druga śmierć nie ma mocy, lecz będą kapłanami Boga i Chrystusa i panować z nim będą przez tysiąc lat.


(14) I widziałem, a oto biały obłok, a na obłoku siedział ktoś podobny do Syna Człowieczego, mający na głowie swojej złotą koronę, a w ręku swym ostry sierp.
(15) A inny anioł wyszedł ze świątyni, wołając donośnym głosem na tego, który siedział na obłoku: Zapuść sierp swój i żnij, gdyż nastała pora żniwa i dojrzało żniwo zielni.
(16) I zapuścił Ten, który siedział na obłoku, sierp swój na ziemi, i ziemia została zżęta.
(17) I wyszedł inny anioł ze świątyni, która jest w niebie, mając również ostry sierp.
(18) I jeszcze inny anioł wyszedł z ołtarza, a ten miał władzę nad ogniem; i zawołał donośnie na tego, który miał ostry sierp, mówiąc: Zapuść swój ostry sierp i obetnij kiście winogron z winorośli ziemi, gdyż dojrzały jej grona.
(19) I zapuścił anioł sierp swój na ziemi, i poobcinał grona winne na ziemi, i wrzucił je do wielkiej tłoczni gniewu Bożego.
(20) I deptano tłocznię poza miastem, i popłynęła z tłoczni krew, aż dosięgła wędzideł końskich na przestrzeni tysiąca sześciuset stadiów. Apokalipsa 14.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Czw 15:55, 06 Lut 2014    Temat postu:

Waldek...

Problem właśnie tkwi w kolejności i jej nikt na świecie nie zna.

Jest jeszcze gorzej. Isus wyraźnie oświadczył, że dnia i godziny nie zna nikt, nawet On ale tę informację zatrzymał dla siebie sam Ojciec.

Isis zapewnił nas, że będziemy zaskoczeni biegiem wydarzeń.

Napiszę na ten temat osobny artykuł w najbliższym czasie.

Odnośnie upadku Babilonu MOIM zdaniem problem tkwi w... braku wyobraźni. Very Happy

Jeżeli Babilon upadł, bezsensem byłoby wyjście z upadłego już i nie nieistniejącego Babilonu.

Jedynie logiczne wyjaśnienie to takie.

Upadek Babilonu będzie nagłym zniszczenie Watykanu.

Ale kościoły i parafie będą stały nadal.

To do członków owych parafii najprawdopodobniej dotyczy ostrzeżenie anioła o wyjściu z Babilonu aby nie być częścią jego grzechów i nie otrzymać plag zesłanych na Babilon.

Czyli kwatera główna - Watykan spotka nagła i niespodziewana zagłada ale reszta będzie nadal do pewnego czasu nadal funkcjonować.

Na resztę będą spadać plagi zanim się owa reszta nie opamięta.

Więcej innym razem... Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Czw 16:35, 06 Lut 2014    Temat postu:

Czyli może być tak że Babilon upadnie a wszystko przez pewien czas będzie hulać?
Jak Babilon upadnie to będzie to widzialnym zjawiskiem,wszyscy będą mieli okazję o tym posłyszeć,wtedy wielu ludzi uświadomi sobie że KK nie jest kościołem Jezusa Chrystusa widząc upadek Watykanu wielu zaniecha magicznych praktyk ale wielu też może dalej praktykować czary bo świątynie pozostaną....
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Czw 19:03, 06 Lut 2014    Temat postu:

Dlaczego nie wklejają się obrazki ?

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Czw 19:08, 06 Lut 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Czw 19:11, 06 Lut 2014    Temat postu:

A wklejasz link z bbcode?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek S
Gość


PostWysłany: Czw 21:23, 06 Lut 2014    Temat postu:

Heniek, zwróć uwagę na trzy wersety które zapodałem:
Cytat:
(6) I widziałem innego anioła, lecącego przez środek nieba, który miał ewangelię wieczną, aby ją zwiastować mieszkańcom ziemi i wszystkim narodom, i plemionom, i językom, i ludom, który mówił donośnym głosem:
(8) A drugi anioł szedł za nim i mówił: Upadł, upadł wielki Babilon, który napoił wszystkie narody winem szaleńczej rozpusty.
(9) A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę,

Czasu dokładnego kiedy to ma nastąpić nie poznamy, z takich powodów jak napisałeś, ale kolejność zdarzeń, myślę, że jest nam przekazana.
W zapodanym cytacie mamy trzech aniołów, którzy następują po sobie jak - 1 -2 -3 – Jest to kolejność pewna, ona się nie zmieni.
Pierwszy anioł – ogłasza ewangelię dla całego świata.
Drugi anioł – ogłasza upadek Babilonu/nierządnicy.
Trzeci anioł – ogłasza ostrzeżenie dla ludzi, związane z zwierzęciem i jego posągiem.
Kolejność tych zdarzeń jest moim zdaniem pewna.
Najpierw głoszenie ewangelii dla wszystkich ludzi, następnie upadek nierządnicy i dopiero po tych dwóch wydarzeniach nastąpi trzecie, związane z początkiem wielkiego ucisku, który to będzie trwał 3,5 roku.
Zwróciłem uwagę na jeszcze jeden szczegół.
Otóż, pierwszy anioł leciał, natomiast dwaj pozostali szli, zastanawia mnie czy nie jest to czasem wskazówka dla nas, ile czasu może zajmować poszczególne zdarzenie.
Pierwszy anioł głoszący ewangelię będzie leciał środkiem nieba, to musi swoje zadnie wykonać szybciej niż pozostali dwaj aniołowie którzy będą szli, więc zajmie mu to zdecydowanie mniej czasu.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Sob 12:27, 08 Lut 2014    Temat postu:

Te wersety nam nie podają kolejności i twoje zgadywanie jest tak dobre jak i moje.

Jeden anioł szedł za drugim. W tym samym czasie? Bardzo prawdopodobne. Ale drugi anioł ogłaszał upadek Babilonu, który już w tym momencie nie istniał.

Jeżeli trzej aniołowie będą razem w podobnym czasie działać, wynika z tego, że będzie to już po upadku Wielkiej Nierządnicy.

Czyli nadal mamy zagadki i dopiero ich aktualnie wypełnienie się rozwiąże wszelkie wątpliwości.

Wpadło mi na ekran sprawozdanie z programu otwarcia igrzysk w Soczi.

Tytuł - Jatki w Soczi.

[link widoczny dla zalogowanych]

Dużo zdjęć i warto to zobaczyć i przeczytać, nawet w tłumaczeniu Google.

Co jest ciekawe, niemal każde ceremonie mają jakieś tam problemy czy coś komuś nie wyjdzie. Podobnie było w Chinach, ale nikt Chin nie krytykował. Nie krytykowano praktycznie żadnej olimpiady, za wyjątkiem w Soczi.

W czym tkwi problem?

Jest to nawiązanie do mojego poprzedniego posta.

W Soczi nie było masowego wielbienia szatana i bogów olimpijskich.

Zamiast tego mieliśmy dumę narodową Rosji, nieco jej historii a także mówiono o carze Mikołaju, zamordowanym przez syjonistów podczas Rewolucji za to, ze był ortodoksyjnym Chrześcijaninem i Watykanowi się nie kłaniał i miał w nosie watykański NWO!

Na dokładkę Rosja zdelegalizowała gejostwo.

Dla stolicy pedofilii i gejostwa - Watykanu i homoseksualisty pachołka Watykanu, Obamy to to są główne przyczyny niechęci do Rosji i organizowanych tam igrzysk.

Wiele sieci w USA otwarcie przyznaje, że Obama jest homoseksualistą.

Najciekawszym elementem jest nie zapalenie się pierwszego od prawej koła olimpijskiego. Podobno była to awaria czy pomyła komputerowa i istnieje wiele spekulacji na ten temat.

Są tacy, którzy uważają to za celowe działanie Rosjan.

W jakim celu? Pierwsze koło od prawej to obie Ameryki i oczywiście USA i Argentyna, miejsce życia ostatniego papieża, Franciszka.

Są tacy, którzy w tym widzą omen - upadek USA, Kanady, Brazylii i Argentyny.

[link widoczny dla zalogowanych]

Irina Rodnina poszczyciła się takim zdjęciem Obamy z bananem na Tweeterze, za które zachodnie media okrzyczały ją rasistką.Alina Kabaeva podpalała znicz olimpijski i powszechnie jest ona uważana za kochankę Putina.

Można się więc spodziewać wielu innych ciekawych rzeczy na temat Olimpiady w Soczi.

Znowu owe elementy wskazują na wyraźną zmianę kierunku Moskwy i coraz więcej detali sugeruje wzrost Putina jako władcy na świecie, w którym dominacja USA wydaje się chylić ku upadkowi.

Ponownie mamy sygnały wskazujące na Putina, jako ostatniego króla, który ruszy na Islam.

Magog to teren Rosji!


Hmmm... nie zdziwiłbym się, gdyby Islam pod rozkazami Watykanu i finansowemu wsparciu USA zaatakował jakieś cele w Soczi i to spowodowałoby III Wojnę Światową.

Jak to sie wszystko potoczy - czas pokaże ale warto to wszystko śledzić.

Putin jest wyraźnie anty watykański i jest definitywnie po stronie Iluminatów, którzy ostatnio atakują z coraz większą mocą Watykan.

Wygląda na to, że wiele kart leży już na stole.


Post został pochwalony 1 raz

Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia Sob 12:48, 08 Lut 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 18:59, 11 Lut 2014    Temat postu:

EFEKT BERGOLIO

W Austrii w 2013 roku prawie 55.000 katolików opuściło Kościół katolicki — było to więcej wystąpień z Kościoła, niż w 2012 roku. Zatem więcej Austria ków opuściło Kościół w czasie pontyfikatu papieża Franciszka, niż w całym ostatnim roku pontyfikatu Benedykta XVI.

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zwykły
Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Nie 13:07, 16 Lut 2014    Temat postu:

Ostatnio też trwa walka o kontrolę nad Ukrainą!

UE i USA pod kontrolą Watykanu wyraźnie walczą o odzyskanie Ukrainy, która zaczyna im się wymykać z pod kontroli na rzecz Rosji czyli osi Bestii


Waszyngton zorganizował protesty destabilizujące Ukrainę.

Protesty w zachodniej Ukrainie są zorganizowane przez CIA, Departament Stanu USA, przez Waszyngton i sponsorowane przez Unię Europejską organizacje pozarządowe (NGO), które działają w połączeniu z CIA i Departamentem Stanu. Celem protestów jest obalenie decyzji niezależnego rządu Ukrainy o nie przystąpieniu do Unii Europejskiej.

USA i UE początkowo współpracowały by zniszczyć niezależność Ukrainy doprowadzając do podporządkowania jej rządu, UE w Brukseli. Dla rządu UE, celem jest rozszerzenie UE. Dla Waszyngtonu celem jest udostępnienie Ukrainy dla grabieży przez amerykańskie banki i korporacje oraz wprowadzenie Ukrainy do NATO, tak aby Waszyngton zyskał więcej baz wojskowych przy rosyjskiej granicy.

Istnieją trzy kraje na świecie, które stoją na drodze światowej hegemonii Waszyngtonu- Rosja, Chiny i Iran. Każdy z tych krajów jest na celowniku Waszyngtonu by je obalić lub by ograniczyć ich suwerenność przez propagandę i amerykańskie bazy wojskowe, które pozostawią kraj narażony na ataki, zmuszając je do akceptowania woli Waszyngtonu.

Problemem, który powstał między USA i UE w odniesieniu do Ukrainy jest to, że Europejczycy zdali sobie sprawę, że przejęcie Ukrainy jest bezpośrednim zagrożeniem dla Rosji, która może zmniejszyć dostawy ropy i gazu ziemnego do Europy, a jeśli miało by dojść do wojny to zniszczyła by ona Europę całkowicie. W związku z tym, UE jest gotowa odstąpić od wywoływania protestów na Ukrainie.

Inne, zwłaszcza te prowadzone przez CIA, specjalizują się w prowokacjach, takich jak "Pussy Riot." Niewiele z tych organizacji pozarządowych, jeśli w ogóle jakiekolwiek są zgodne z prawem. Ale są aroganckie. Szef jednej z organizacji pozarządowych ogłosił przed irańskimi wyborami, w których Musawi był kandydatem Waszyngtonu i CIA, że wybory spowodowałyby Zieloną Rewolucję. Wiedział o tym wcześniej, ponieważ pomógł finansować ją z pieniędzy amerykańskich podatników. Pisałem o tym w tamtym czasie. Można o tym przeczytać na mojej stronie internetowej i w mojej właśnie opublikowanej książce, pt "How America Was Lost."

Ukraińskie "protesty" były pełne przemocy, ale policja była powściągliwa. Waszyngton ma żywotny interes w tych protestach, co do których mają nadzieję, iż przemienią się w rewoltę tak by Waszyngton mógł przejąć Ukrainę. W tym tygodniu Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych przyjęła rezolucję grożącą sankcjami jeśli gwałtowne protesty będą stłumione przez policję.

[link widoczny dla zalogowanych]Warto też zwrócić uwagę na przywódców "opozycji" w Ukrainie, np. Klitschko


Tutaj jeszcze o ceremonii otwarcia igrzysk

http://www.youtube.com/watch?v=SUBDAZG_JSs


A Tu m.in. symbolika złotego medalu Sochi

http://www.youtube.com/watch?v=yeVVW7NXF78


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Pon 11:29, 24 Lut 2014    Temat postu:

JUż w jednym z postów pisałem w tym temacie, że Izrael udostępnił Watykanowi częściową kontrolę ponad górą Syjon.

Jest to góra, którą Bóg uważa za swoją świętą górę.

[link widoczny dla zalogowanych]

Izrael oddaje święte miejsce Watykanowi?

Pod takim tytułem jest powyższy artykuł w linku - tłumaczenie w Google.

Za czasów Benedykta XVI Izrael zawarł umowę z Watykanem na częściową kontrolę nad Syjonem. Podejrzewano, że to zasłona dymna a kontrola będzie zupełna. Tymczasem w zeszłym tygodniu trwały negocjacje, najprawdopodobniej inicjowane przez nowego papieża, Franciszka i krążą plotki, że Watykan przejmie całkowitą kontrolę nad Syjonem i Netanyahu podobno odda Syjon (także miejsce Ostatniej Wieczerzy) w ręce Watykanu przed Majem tego roku. W Maju p. Franciszek ma odwiedzić Izrael.

Sprawa jest wyjątkowo interesująca.

Być może właśnie Syjon jest właśnie określony w Biblii jako miejsce święte, w którym stanie ohyda czyniąca spustoszenie.

Może to być miejsce byłej świątyni, ale także może to być wzgórze Syjon, o którym Objawienie mówi nam:

Objawienie 14:1 I widziałem, a oto Baranek stał na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy mieli wypisane jego imię na czole i imię jego Ojca.Nie myślę, że jest to przenośnia i Syjon odegra dużą rolę w Czasach Końca i cokolwiek dotyczy owego Bożego Wzgórza, jst w centrum uwagi wszystkich tych, którzy studiują Biblię, zwłaszcza proroctwa Objawienia.

Podejrzewam, że Benedykt nie zdołał wynegocjować Syjonu ale Franciszkowi to się najprawdopodobniej już udało.

Ostatnio były potężne tarcia pomiędzy Izraelem a USA czyli armią Watykanu z Obamą, pachołkiem Watykanu i być może była to forma nacisku na Izrael w celu oddania Syjonu Watykanowi.

Jeżeli Izrael syjonistyczny to część Bestii, jest zrozumiała nienawiść Izraela do Watykanu, ujeżdżającego ową Bestię.

Mam na ten temat pewną teorię oraz zupełnie odmienne podejście do proroctw biblijnych i w najbliższym czasie napiszę na ten temat artykuł, który z pewnością będzie niezwykle interesujący.

Uchylę nieco zasłony owego nowego podejścia.

Biblia raczej otwarcie mówi nam o zastawieniu pułapki na szatana i jego wojska.

Z tych przyczyn rozpoznanie precyzyjnie wydarzeń Czasów Końca jest absolutnie dla Chrześcijan niemożliwe.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Śro 15:31, 12 Mar 2014    Temat postu:

Niemal zapomniałem, ale sobie przypomniałem...

Niedawno były plany aby Dalai Lama wystąpił z modlitwą w Kongresie USA.

6 Marca wystąpił.

Artykuł zapowiadający jego wystąpienie i pewne informacje na temat Lamy.

[link widoczny dla zalogowanych]

Co jest ciekawe, Dalai Lama sam się uważa za boga.

Według tego artykułu miał sam błogosławić a nie prosić jakiegokolwiek boga o błogosławieństwo.

Jak to się odbyło.

Zaczął od ofiarowania swej modlitwy do "Buddy i innych bogów."

Budda to nie bóg ale zwykły człowiek, który żył normalnie i umarł jak każdy człowiek.

Skoro Lama nazywa goi bogiem, owi inni bogowie to także trupy!

[link widoczny dla zalogowanych]

Po polsku Wikipedia niemal uważa go za boga, ale angielska jest bardziej cywilizowana.

[link widoczny dla zalogowanych]

Coś tam wymamrotał dalej po chińsku nie tłumacząc tego na angielski a ja nie znalazłem tłumaczenia.

Dalej podawał tekst i tłumaczenie na angielski.

Rzeczywiście nie prosił żadnego boga o błogosławieństwo.

"Ja proszę, abyście służyli ludzkosci. Tak długo jak przestrzeń istnieje i stworzenia istnieją, aż do momentu tego, ja także mogę pozostać i pomóc porzucić biedę świata."

"Z naszymi myślami czynimy nowy świat. Nasz umysł jest centralny i wyprzedza nasze dzieła. Mówcie i działajcie z czystym umysłem i szczęście pójdzie w ślad za wami jak cień, który nigdy nie odchodzi."


Angielski tekst i zdjęcia w linku.

[link widoczny dla zalogowanych]

Po samy tekście wyraźnie widać, że to nie jest modlitwa ale jakiś zupełny nonsens, albo...

rzeczywiście Lama wystąpił jako bóg i wydawał polecenia Kongresowi. Nie było żadnej modlitwy!

Oczywiście Kongres jest pod kontrolą Watykanu, podobnie jak Obama jest sługą Watykanu czyli mamy duży i wyraźny obraz do czego świat zmierza. Nie istnieje żaden anty klerykalizm czy ateizm ale mamy czyste zwalczanie tylko jednej religii na świecie, Chrześcijaństwa.

Ponieważ jedynie Chrześcijaństwo wierzy w Boga, Stwórcę Nieba i Ziemi a sataniści tego nie mogą zdzierżyć.

Dlatego na wszystko i dla każdego jest miejsce w tym świecie, tylko nie dla Boga.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pią 21:18, 14 Mar 2014    Temat postu:

Dwa tajemnicze jasne obiekty na czystym niebieskim niebie? To musi być UFO. Tak przynajmniej myśli część mieszkańców Rzymu, która tego samego dnia i o tej samej godzinie spojrzała akurat w górę.


[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Nie 15:21, 16 Mar 2014    Temat postu:

Papież Franciszek skradł różaniec z trumny spowiednika

Podczas nieformalnej rozmowy z rzymskimi duchownymi papież Franciszek wyznał, że zabrał z trumny swego spowiednika krzyżyk od różańca, który do dziś nosi w małej sakiewce pod sutanną.

Agencja AP informuje, że rozmowa papieża z księżmi dotyczyła okazywania wiernym miłosierdzia. Przy tej okazji wspomniał o „wielkim spowiedniku” z Buenos Aires, przed którym spowiadał się sam Jan Paweł II podczas wizyty w Argentynie.

Kiedy spowiednik zmarł, Franciszek poszedł pomodlić się nad jego trumną. Zdumiony, że nikt nie przyniósł zmarłemu kwiatów zawrócił, kupił bukiet róż, a kiedy układał je wokół trumny spostrzegł, że w dłoniach zmarłego znajduje się różaniec. „W tym momencie odezwał się we mnie złodziej, którego wszyscy w sobie nosimy. Wyrwałem mu z dłoni krzyż i poprosiłem, by dał mi połowę swego miłosiedzia” − opowiadał papież Franciszek. Przez wiele lat nosił krzyż w kieszeni koszuli. Po zmianie ubrania na papieską sutannę bez kieszeni, kazał uszyć sakiewkę, którą nosi pod wierzchnim ubraniem.

− Kiedy zła myśl przychodzi mi do głowy, zawsze sięgam do sakiewki. Odczuwam wówczas łaskę bożą i czuję się dużo lepiej − wyznał Franciszek.

[link widoczny dla zalogowanych]


KTO normalny okrada trumny ???


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Sekcja priorytetowa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 30 z 43

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin