Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Talmud nowa religia ŻYDOKOMUNY

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Wiadomości ze świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Wto 4:32, 24 Sie 2010    Temat postu: Talmud nowa religia ŻYDOKOMUNY

Streszczenie Talmudu
August Rohling, profesor uniwersytetu w Pradze, nauczył się hebrajskiego, aby móc przetłumaczyć Talmud.
-Oto są wyniki z jego pracy;
1. Dusze żydowskie maja przywilej, aby być częścią samego Boga. Dusze innych ludów ziemi mają pochodzić od diabła i są podobne duszom bydląt.
2. Panowanie nad innymi ludami winno być udziałem samych Żydów.
3. W oczekiwaniu na przyjście Mesjasza Żydzi żyją ustawicznie na stopie wojennej ze wszystkimi innymi ludami.
4. Gdy zwycięstwo będzie dokonane, ludy przyjmą wiarę żydowska, jedynie chrześcijanie nie dostąpią tej łaski, ale przeciwnie, zostaną całkowicie wytępieni, albowiem pochodzą od diabła.
5. Żyd jest stworzony z substancji bożej; nie-Żyd, który uderza Żyda, zasługuje na śmierć.
6. Tylko Żydzi są ludźmi, inne narody są tylko odmianą zwierząt. Pies jest wart więcej niż nie-Żyd. Nie-Żydzi są nie tylko psami, ale i osłami. Dusze nie-Żydów pochodzą od ducha nieczystego, a dusze Izraela od ducha bożego.
7. Nie-Żydzi zostali stworzeni jedynie po to, by służyć Żydom dzień i noc, bez uchylania się od swojej służby.
8. Nie wolno Żydowi chwalić wiedzy lub cnoty chrześcijanina.
9. Nie jest słusznym kierować się miłosierdziem wobec swych nieprzyjaciół.
10. Człowiek (Żyd) winien każdego czasu być przebiegłym.
11. Żyd może powiedzieć nie-Żydowi, że go kocha, o ile uzna to za potrzebne lub jeżeli grozi mu niebezpieczeństwo.
12. Żyd może być obłudny wobec nie-Żyda
13 Dzieci Abrahama są to Żydzi; dzieci Noego są nie-Żydami.
14. Bóg dał Żydom wszechpotęgę nad dobrami i krwią wszystkich ludów.
15. Nie-Żyd, który okrada Żyda, chociażby tylko na grosz, winien być na śmierć skazany. Przeciwnie Żydom wolno wyrządzić krzywdę nie-Żydowi, złupienie poganina jest rzeczą dozwoloną.
16. Jeżeli winnica należy do cudzoziemca, zabrać mu winnych gron, jeżeli jest własnością Żyda, nie tykaj jej. Pieniądze nie-Żyda są bezpańskie, wobec czego Żyd ma prawo objąć je
w posiadanie. Dobro chrześcijan jest dla Żyda jako majętność porzucona, jak piasek w morzu; pierwszy, który je zajmie, jest jej prawym właścicielem.
17. Możesz oszukiwać cudzoziemca i uprawiać lichwę wobec niego.
18. Gdy w kraju, w którym rządzą Żydzi, Żyd ma proces z nie-Żydem, uczyń tak, aby brat twój sprawę wygrał i powiedz cudzoziemcowi: „Tak chce nasze prawo”. W krajach, gdzie prawa są dla Żydów przychylne, uczyń jeszcze tak, aby brat twój wygrał i powiedz
cudzoziemcowi: „Tak chce wasze prawo” Jeżeli Żydzi nie są panami kraju albo prawo nie jest dla nich przychylne, wówczas należy podejść cudzoziemca za pomocą intryg, by w końcu chleb pozostał dla Żyda.
19. Jeżeli kto oddaje chrześcijaninowi rzecz, którą zgubił, Bóg mu tego nie daruje. Ten, który oddaje nie-Żydowi to, co on zgubił, popełnia grzech. Kto miłuje chrześcijanina, nienawidzi swego własnego Stwórcy.
20. Bóg nakazał nam uprawiać lichwę wobec nie-Zyda w taki sposób, abyśmy mu nie udzielali pomocy, ale przeciwnie, byśmy mu wyrządzali szkodę.
21. Jeżeli poganin wpadnie do „jamy”, nakrywa się jamę kamieniem i należy udaremnić wszystkie próby, jakie przedsięweźmie dla wydostania się z niej. Gdy zobaczycie, że wpadł do rzeki albo że zagraża jego życiu inne niebezpieczeństwo, nie należy go
ratować.
1. Majmonides naucza, aby karać śmiercią każdego nie-Żyda, gdy ma się ku temu możność.
Słuszną jest rzeczą zgładzić własnoręcznie każdego heretyka. Ten, który przelewa krew bezbożnych, składa ofiarę Bogu (pod nazwa bezbożnych rozumie się Jezusa
i jego wyznawców). Ci, którzy przeczą nauce, Izraela, w szczególności uczniowie Nazarejczyka, winni są śmierci i tępienie ich jest zawsze dobrym uczynkiem; jeżeli jest to możliwe, należy dokładać wszelkich starań, aby spowodować „prawem” ich śmierć.
Ale ten, który zabija choćby jedna duszę izraelska, będzie sadzony jakby zabił świat cały. Jeżeli Żyd potrafi oszukać nie-Żydów i wmówić w nich, że nie jest Żydem, jest dozwolone,
Polecam zobaczyć ten filmik ,chodzi mi oto ażbyście bardziej zrozumieli kto jest jest żydem a kto się za niego tylko podaje
http://www.youtube.com/watch?v=iMrOtxLLpKs
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Wto 8:08, 24 Sie 2010    Temat postu:

Temat jest rzeczywiście bardzo ciekawy. Brak jest obiektywnych opracowań dotyczących Talmudu. Wolność słowa działa z nieubłaganą siłą.

Próbowałem czytać Talmud ale jest to ciężka lektura głownie ze względu na celowo archaizowany język. Objętość dzieła też jest przeszkodą. W każdym razie nawet fragmenty są porażające, przynajmniej dla goja.

Gdyby była taka techniczna możliwość mógłbym załączyć tekst broszury Augusta Rohlinga. W każdym razie można ją znaleźć jako "Zgubne zasady Talmudu".
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Śro 1:01, 25 Sie 2010    Temat postu:

Tedy was podadzą w udręczenie, i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów dla imienia mego. 10 A tedy wiele się ich zgorszy, a jedni drugich wydadzą, i jedni drugich nienawidzieć będą. 11 I wiele fałszywych proroków powstanie, i zwiodą wielu
Ewangelia Mateusza 24 :9
Jak wszyściutko zgadza się z Biblią (tylko kiedy się to zacznie ? pewnie wtedy gdy Bestia - Żydokomuna będzie miała swojego fałszywego proroka .
Katolikom nic nie grozi bo są nieochrzconymi poganami kłaniający się diabłom i bawanom złotym i srebrnym i miedzianym które nie mogą widzieć , słyszeć ani chodzić nie mogą .
Zastananawiałem się nad obrazem Besti (Żydokomuny) ? to nie może być eucharystia -słońce dlaczego ? dlatego że to musi być uniwersalny obraz którego uzna cały świat , co nam pokazują każdego dnia w skrzynce dla idiotów TV ? piramidę z okiem albo samo OKO więć moim zdaniem właśnie chodzi o ten obraz ...Besti
A jeśli obrazem besti nie będzie piramida z okiem to pozostała jeszcze jedna opcja , może to być obraz fałszywego proroka podającego się za Jezusa . Żydki zrobią niezle zwiedzenie tak że nawet wybrani zostaną zwiedzeni .wystarczy mieć pod kontrolą media i skrzynkę dla idiotow TV i nadawać 24/7 że przyszedł Jezus . Ludzie bez problemu łykną ściemę za prawdę ,zastanawiałem się również czy przypadkiem szczepienie na świńską grypę (A/H1N1 ) nie była tylko próba !!!! przed większym zwiedzeniem jakim będzie fałszywy prorok Besti
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Śro 2:54, 25 Sie 2010    Temat postu:

W planie III Wojny Światowej mamy:

[link widoczny dla zalogowanych]
Cytat:

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)


Chrześcijaństwo jest więc celem wyniszczenia Syjonistów talmudystycznych. Wojna przeciwko Chrześcijaństwo została wypowiedziana właśnie w roku 1971 i dwie pierwsze wojny światowe wybuchły w centrum Chrześcijaństwa.

W obu wojnach i rewolucji żydowsko-sowieckiej zginęło ponad 100 milionów Chrześcijan. Rasa białych ludzi to raza Chrześcijan. Rasą ta jest tępiona przez Syjonizm i straty w ludziach sa bardzo wielkie.

[link widoczny dla zalogowanych]

Zauważmy, ze we wszystkich krajach o tradycyjnie białej populacji rządzą Syjoniści.

Właśnie białej populacji chrześcijańskiej 'wszczepia' się Islamistów, wszelkich innych radykałów i celem jest zupełne wyniszczenie Chrześcijaństwa.

Taki jest cel III Wojny Światowej która wisi na włosku, a pro syjonistyczne media w ogóle nie trąbią na alarm!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 8:34, 28 Sie 2010    Temat postu:

Sam Talmud jest oczywiście ciekawy. Doktryna pogardy dla niewierych i dominacji żydowskiego interesu grupowego nie wzięła się jednak z niczego. Jej korzenie są znacznie starsze. Poniżej fragmenty Biblii za [link widoczny dla zalogowanych]

(10) Gdy Pan, Bóg twój, wprowadzi cię do ziemi, o której poprzysiągł przodkom twoim: Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi, że da tobie miasta wielkie i bogate, których nie budowałeś,
(11) domy pełne wszelkich dóbr, których nie zbierałeś, wykopane studnie, których nie kopałeś, winnice i gaje oliwne, których nie sadziłeś, kiedy będziesz jadł i nasycisz się –
(12) strzeż się, byś nie zapomniał o Panu, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli.
(13) Będziesz się bał Pana, Boga swego, będziesz Mu służył i na Jego imię będziesz przysięgał.
(14) Nie będziecie oddawali czci bogom obcym, spomiędzy bogów okolicznych narodów,
(15) bo Pan, Bóg twój, który jest u ciebie, jest Bogiem zazdrosnym, by się nie rozpalił na ciebie gniew Pana, Boga twego, i nie zmiótł cię z powierzchni ziemi.

(Ks. Powt. Prawa 6:10-15, Biblia Tysiąclecia)


(1) Gdy Pan, Bóg twój, wprowadzi cię do ziemi, do której idziesz, aby ją posiąść, usunie liczne narody przed tobą: Chetytów, Girgaszytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów: siedem narodów liczniejszych i potężniejszych od ciebie.
(2) Pan, Bóg twój, odda je tobie, a ty je wytępisz, obłożysz je klątwą, nie zawrzesz z nimi przymierza i nie okażesz im litości.
(3) Nie będziesz z nimi zawierał małżeństw: ich synowi nie oddasz za małżonkę swojej córki ani nie weźmiesz od nich córki dla swojego syna,

(4) gdyż odwiodłaby twojego syna ode Mnie, by służył bogom obcym. Wówczas rozpaliłby się gniew Pana na was, i prędko by was zniszczył.
(5) Ale tak im macie uczynić: ołtarze ich zburzycie, ich stele połamiecie, aszery wytniecie, a posągi spalicie ogniem.
(6) Ty bowiem jesteś narodem poświęconym Panu, Bogu twojemu. Ciebie wybrał Pan, Bóg twój, byś spośród wszystkich narodów, które są na powierzchni ziemi, był ludem będącym Jego szczególną własnością.
(7) Pan wybrał was i znalazł upodobanie w was nie dlatego, że liczebnie przewyższacie wszystkie narody, gdyż ze wszystkich narodów jesteście najmniejszym,
(8) lecz ponieważ Pan was umiłował i chce dochować przysięgi danej waszym przodkom. Wyprowadził was mocną ręką i wybawił was z domu niewoli z ręki faraona, króla egipskiego.
(9) Uznaj więc, że Pan, Bóg twój, jest Bogiem, Bogiem wiernym, zachowującym przymierze i miłość do tysiącznego pokolenia względem tych, którzy Go miłują i strzegą Jego praw,
(10) lecz który odpłaca każdemu z nienawidzących Go, niszcząc go. Nie pozostawia bezkarnie tego, kto Go nienawidzi, odpłacając jemu samemu.
(11) Strzeż przeto poleceń, praw i nakazów, które ja tobie polecam dzisiaj pełnić.
(12) Za słuchanie tych nakazów i pilne ich wykonywanie będzie ci Pan, Bóg twój, dochowywał przymierza i miłosierdzia, które poprzysiągł przodkom twoim.
(13) Będzie cię miłował, błogosławił ci i rozmnoży cię. Pobłogosławi owoc twojego łona i owoc twojego pola: twoje zboże, moszcz, oliwę, przychówek od twych krów i pomiot od twoich owiec, na ziemi, o której poprzysiągł twoim przodkom, że da ją tobie.
(14) Obfitsze błogosławieństwo otrzymasz niż inne narody. Pomiędzy ludźmi i pomiędzy trzodami twoimi nie będzie niepłodnego ani niepłodnej.
(15) Pan oddali od ciebie wszelką chorobę, nie ześle na ciebie żadnej ze zgubnych plag egipskich, których byłeś świadkiem, a ześle je na wszystkich, którzy cię nienawidzą.
(16) Wytępisz wszystkie narody, które ci daje Pan, Bóg twój. Nie zlituje się twoje oko nad nimi, abyś nie służył ich bogom, gdyż stałoby się to sidłem dla ciebie.
(17) Jeśli powiesz sobie: Narody te są ode mnie liczniejsze, nie zdołam ich wytępić,
(18) nie lękaj się ich! Pamiętaj, co uczynił Pan, Bóg twój, faraonowi i wszystkim Egipcjanom.
(19) Pamiętaj o próbach ogromnych, które widziały twoje oczy, o znakach i cudach, o mocnej ręce i wyciągniętym ramieniu, którym wyprowadził cię Pan, Bóg twój. Tak samo uczyni Pan, Bóg twój, wszystkim narodom, których ty się lękasz.

(20) Nadto jeszcze Pan, Bóg twój, będzie zsyłał na nich szerszenie, aż reszta, która się przed wami ukryje, wyginie.
(21) Nie drżyj więc przed nimi, bo Pan, Bóg twój, jest pośród ciebie, Bóg wielki i groźny.

(22) Z wolna i po trosze wypędzi Pan, Bóg twój, te narody sprzed twoich oczu. Nie będziesz mógł ich prędko wytępić, aby dzikie zwierzęta nie rozmnożyły się dokoła ciebie.
(23) Pan, Bóg twój, wyda je tobie, przerazi je ogromnym zamieszaniem, aż wyginą do szczętu.
(24) Królów ich wyda w twe ręce, abyś wygubił ich imię spod nieba. Nikt się z nich nie ostoi przed tobą, aż ich wytępisz.

(25) Posągi ich bogów spalisz, nie będziesz pożądał srebra ani złota, jakie jest na nich, i nie weźmiesz go dla siebie, aby cię to nie uwikłało, gdyż Pan, Bóg twój, się tym brzydzi.
(26) Nic obrzydłego nie wprowadzisz do twego domu, gdyż byłbyś przedmiotem klątwy jak ono. Będziesz uważał to za rzecz wstrętną, obrzydzisz to sobie, jest to bowiem obłożone klątwą.

(Ks. Powt. Prawa 7:1-26, Biblia Tysiąclecia)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Wto 2:42, 31 Sie 2010    Temat postu:

PRZEMÓWIENIE JAKUBA BERMANA DO ŻYDÓW W POLSCE - ROK 1945

STENOGRAM Z TAJNEGO REFERATU TOWarzysza JAKUBA BERMANA WYGŁOSZONEGO NA POSIEDZENIU EGZEKUTYWY KOMITETU ŻYDOWSKIEGO W KWIETNIU 1945 ROKU .
Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.
Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami - prasa, filmem, radiem.
W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej.
W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych - centrale handlowe, spółdzielczość.
W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę - siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować.
Osiedlanie się Żydów powinno być przeprowadzone z pewnym planem i korzyścią dla społeczeństwa żydowskiego. Moim zdaniem, należy osiadać w większych skupiskach, jak: Warszawa, Kraków; w centrum życia gospodarczego i handlowego: Katowice, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Bielsko.
Należy również tworzyć typowe ośrodki przemysłowe i rolnicze, głównie na ziemiach odzyskanych, nie poprzestając na Wałbrzychu i Rychbachu - obecnie Dzierżoniów. W tych ośrodkach możemy przystosować przyszłe kadry nasze w tych zawodach, z którymi bylibyśmy słabo obeznani.
Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku.
Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.
Żydzi muszą pracować dla swego zwycięstwa, pracując jednocześnie nad zwycięstwem i gruntowaniem komunizmu w świecie, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie najwyższą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycję.
Są niewielkie widoki na to, by doszło do wojny. Jeśli Ameryka zacznie się szybko socjalizować, to ta droga mniejszych lub większych wstrząsów wewnętrznych i tam musi zapanować komunizm.
Wtedy reakcja żydowska, która dziś trzyma z reakcjami międzynarodową, zdradzi ją i uzna, że racje mieli Żydzi stojący po drugiej stronie barykady. Podobny przypadek współdziałania Żydów całego świata, wyznających dwie różne koncepcje ustrojowe - komunizm i kapitalizm - zaistniał w ostatniej wojnie. Dwa największe mocarstwa światowe, całkowicie kontrolowane przez Żydów i będące pod ich wielkim wpływem, podały sobie ręce. Trud Żydów pracujących wokół Rusvelta doprowadził do tego, że USA wspólnie z ZSRR wystąpiły zbrojnie do walki przeciwko Europie środkowej, gdzie była kolebka nowej idei, opartej na nienawiści do Żydów. Zrobili to Żydzi, gdyż wiedzieli, że w przypadku zwycięstwa Osi, a głównie hitlerowskich Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata.
Dlatego też Żydzi sowieccy poświęcili dla tego celu krew narodu rosyjskiego, a Żydzi amerykańscy zaangażowali swoje kapitały.
Należy się liczyć z dalszym napływem Żydów do Polski, ponieważ na terenie Rosji jest jeszcze dużo Żydów. Przed wkroczeniem Niemców, w poszczególnych miastach ZSRR było kilka skupisk Żydów polskich: Charków - 36 tysięcy , Kijów - 17 tysięcy osiemset , Moskwa - 53 tysiące , Leningrad - 61 tysięcy , w zachodnich republikach 184 tysiące siedemset trzydzieści .
Żydzi skupieni w tych ośrodkach to przeważnie inteligencja żydowska dawne kupiectwo żydowskie. Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. Są to kadry budowniczych Polski - tzn. Zgodnie z projektem Politbiura - fachowcy ci obsadzać będą najważniejsze dziedziny życia w Polsce, a ogoł Żydów będzie rozlokowany głównie w centrach kraju.
Stara polityka żydowska zawiodła. Obecnie przyjęliśmy nową, zespalającą cele narodu żydowskiego z polityką ZSRR. Podstawowa zasada tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce.
Każdy Żyd musi mięć świadomość, że ZSRR jest wielkim przyjacielem i protektorem narodu żydowskiego, że jakkolwiek liczba Żydów w stosunku do stanu przedwojennego uległa olbrzymiemu spadkowi, to jednak dzisiejsi Żydzi wykazują większą solidarność. Każdy Żyd musi mięć wpojone to przekonanie, że obok niego działają wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzącym do wspólnego celu.
Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie.
Według danych wojewódzkiego Komitetu Żydowskiego na terenie Śląska Górnego i Dolnego jest obecnie ponad 40 tysięcy Żydów. Około 15 tysięcy Żydów ma być zatrudnionych w osadnictwie. Powiat Rychbach (Dzierżoniów) i Nysa są przewidziane do tych celów. Akcja osadnicza jest finansowana z żydowskich funduszów zagranicznych i państwowych. Żydzi celowo tworzą nową, choć chwilowo nieznaczna koncentracje elementu żydowskiego, kładąc podwalinę pod zawód rolnika i robotników przemysłowych.
Jest to budowanie podłoża szerszych celów politycznych.
Powyższy tekst jest przedrukiem z książki "O Narodowych Siłach Zbrojnych - SZ." pułkownika dyplomowanego Stanisława ¯ochowskiego, byłego Szefa Sztabu Dowództwa SZ., Wydawnictwo Retro, Lublin, 1994.
W kwietniu 1945 roku Żyd Jakub Bergman był Sekretarzem Stanu Rady Ministrów, członkiem Biura Politycznego PPR, członkiem Tymczasowego Rządu Jedności Narodu i Sekretarzem Polej Syjonu.
Polak, który wykradł stenogram referatu BERMANA, został skazany na karę śmierci zmienioną w drodze łaski na karę dożywotniego wiezienia.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Wto 9:37, 31 Sie 2010    Temat postu:

Przemówienie interesujące.

Z liczebnością Izraela w Polsce to też jest ciekawa sprawa.

W serwisie [link widoczny dla zalogowanych] który zawiera dane osób reprezentujących osoby prawne, na “Szt” wyszły takie nazwiska:

Sztab, Sztaba, Sztaba Walawska, Sztabholz, Sztabik, Sztabińska, Sztabiński, Sztabkowska, Sztabkowski, Sztabnik, Sztabowski, Sztachański, Sztachelski, Sztachera, Sztadilów, Sztaf, Sztafa, Sztafińska, Sztafrowska, Sztafrowski, Sztajdel, Sztajer, Sztajerkowski, Sztajerowska, Sztajerowski, Sztajerska, Sztajerski, Sztajerwald, Sztajgla, Sztajglik, Sztajnberg, Sztajnberg Majka, Sztajner, Sztajnert, Sztajnic, Sztajnke, Sztajura, Sztal, Sztam, Sztama, Sztamberek, Sztamburski, Sztand, Sztandar, Sztandar Sztanderska, Sztandara, Sztandarska, Sztandarski, Sztander, Sztandera, Sztandera Montewka, Sztanderska, Sztanderski, Sztando, Sztando Sterc, Sztandor, Sztandur, Sztanga, Sztangier, Sztangierska i tak dalej. Lista zawierała 273 pozycje.

Przyjmuję że osoby reprezentujące spółki i inne byty korporacyjne to w jakiś sposób elita ekonomiczna Polski.

Ciekawe rzeczy mówił w 1976 roku w słynnym wywiadzie Harold Wallace Rosenthal [link widoczny dla zalogowanych] Wersję Rosenthala dotyczącą amerykańskiej rzeczywistości potwierdzają w dużym stopniu bieżące wydarzenia wewnątrzamerykańskie czy awanturnicza polityka USA na Bliskim Wschodzie.

Rosenthal mówi również że tzw. “holokaust” rozumiany jako celowa eksterminacja Żydów przez Niemcy podczas II Wojny Światowej to tylko wydarzenie przemysłu rozrywkowego, uporczywa propaganda która jedynie z powodu swojego natężenia stała się rzeczywistością.

Wywiad po polsku (fragment): [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

Wersja angielska: [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Nie 19:09, 19 Wrz 2010    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]
Strona Żydów, którzy są przeciwko Izraelowi.

Cytat:
This is, unfortunately, a little-known fact - that Zionism is constantly criticized by the fervently Orthodox Jews - critics whose opposition is not predicated on the political correctness of our point in time, and that these detractors do so under pain of physical torture.


[link widoczny dla zalogowanych] - przykład to wspomniany na stronie Jacob Israel de Haan - [link widoczny dla zalogowanych].
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Wiadomości ze świata Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin