Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Masoni chcą zachipować dzieci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Wiadomości ze świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Nie 21:22, 06 Paź 2013    Temat postu: Masoni chcą zachipować dzieci

Masoni chcą zachipować dzieciaki

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

There is no "chip" in Masonichip as it stands for Masonic Child Identification Program and includes Abduction Awareness and "Safe Kids" Education benefits to all children and parents attend events and participate.


Nie ma żadnego "czipu" w Masonichip jako że tłumaczy się to jako Masonic Child Identification program (CHIP) Program identyfikacji dzieci i zawiera podnoszenie świadomości i "ochrony dzieci"
Edukacja przysparza korzyści wszystkim dzieciom i rodzicom którzy uczęszczają i uczestniczą w wydarzeniach.

W skrócie jest to program do zbierania danych osobowych i biometrycznych od dzieci w celu ochrony ich przed zaginięciami i porwaniami. Wiadomo, że wszystkiego nie da się zrobić na raz. Pierwsza faza to zbieranie danych, potem mogą wprowadzić jakieś karty, wisiorki czy inne breloczki a za kilka lat już faktycznie wstrzykiwać jakiś identyfikator. Już teraz ludzie bardzo chętnie machają różnymi urządzeniami czy kartami przed czytnikami kodów, korzystają z płatności pay pass, wiec za moment chip pod skórą nie będzie na nikim robił wrażenia. Przerażające jest też ile organizacji pozarządowych z nimi współpracuje.


Czyli mamy tam
- Imię
- nazwisko
- kolor oczu
- Dane Teleadresowe
- Odciski palców
- informacje gdzie lubisz się bawić
- Gdzie idziesz się schować jeśli jesteś smutny
- Kolor Roweru
- Film
- Próbka głosu
- 3 zdjęcia
- jak uczęszczasz do szkoły


„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może nic kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia” (Ap13,16-17). „A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi, i nie mają odpoczynku we dnie ani w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia” (Ap14,11).

https://www.youtube.com/watch?v=ZxzxgLJM8fw&feature=player_embedded


sama nie wiem czy to jakiś głupi żart ???


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez lusia dnia Nie 21:32, 06 Paź 2013, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Czw 14:11, 23 Sty 2014    Temat postu:

Microchip obowiązkowy dla wszystkich dzieci w Europie od maja 2014

CorrierediRoma.it w grudniu opublikowała wiadomość że wszystkie dzieci od maja 2014 roku urodzone w Europie Będą obowiązkowo otrzymywać chip. Nie wiem na ile ta wiadomość jest pewna. Poddaję wam czytelnikom szukanie zarządzeń Europejskich dotyczących tego chipowania. Artykuł wklejam tłumaczony translatorem nie mam czasu go w miarę poprawnie ulepszać.

Układ scalony jest stosowany w tkance podskórnej. W mikroczipy są o wielkości ziarenka ryżu i są oparte na technologii pasywnej NWO. Mikrochipy są szczególnie przydatne w przypadku, porwania lub zanik krajów bambini.Molte już w użyciu i wymagają mikroprocesor wraz ze szczepieniem.

Od maja 2014 r. w całej Europie, obowiązek przedłożenia niemowląt zainstalować mikrochip pod skórą, które muszą być stosowane w szpitalach publicznych w czasie nascita.Il mikroczipa jest świadczona, a także dane z arkusza informacje odnoszące się do osoby, (nazwa, grupa krwi, data urodzenia, itp.) jest również silnym czujnik GPS, który będzie współpracował z mikro-baterię co 2 lata w szpitalach państwowych. Chip GPS jest wewnątrz nowej generacji, a więc pozwala na margines błędu wykrycia równej lub mniejszej niż 5 metrów. Będzie on podłączony bezpośrednio do satelity, który będzie zarządzać połączeniami. Kto chce, może być wszczepiane za darmo (lub wszczepić ich dzieci) mikrochip, choć urodził / pierwszego maja 2014 r. wypełniając formularz wniosku o członkostwo w ​​ASL. CCCP (Komitet Doradczy ds. Kontroli mieszkańców) wziął pod uwagę “obowiązkową instalację do obywateli urodzonych przed tą datą, lecz nie materializuje się przed 2017. Instalacja będzie całkowicie bezbolesne dzięki temu, że układ zostanie wszczepiony pod skórę na lewym łokciu, wolnych zakończeń nerwowych.


Wreszcie dobre wieści ze świata technologii. Z tego układu, w końcu, pozwoli uniknąć wszystkich przypadków zaginięć i porwań, które trapiły świat przez te wszystkie lata. Będzie również możliwe, dzięki tej techniki w przyszłości
łatwe śledzenie wszystkich przestępców na wolności.

W oryginale po włosku

Il microchip è un circuito integrato applicato nel tessuto sottocutaneo. I microchip sono delle dimensioni circa di un chicco di riso e sono basati su una tecnologia passiva NWO. I microchip sono particolarmente utili in caso di rapimento o scomparsa dei bambini.Molte nazioni già utilizzano e richiedono il microchip insieme alla vaccinazione.

Da Maggio 2014 entrerà in vigore, in tutta Europa, l’obbligatorietà di sottoporre i neonati all’installazione del microchip sottocutaneo che dovrà essere applicato negli ospedali pubblici al momento della nascita.Il microchip in questione è dotato, oltre che di una scheda tecnica con le informazioni relative all’individuo, (nome, cognome, gruppo sanguigno, data di nascita ecc) anche di un potente rilevatore GPS che funzionerà con una micro batteria sostituibile ogni 2 anni presso i centri ospedalieri statali. Il GPS all’interno del microchip è di nuova generazione e dunque consente un margine di errore del rilevamento pari o inferiore ai 5 metri. Sarà collegato direttamente ad un satellite, che gestirà le connessioni. Chi vorrà, potrà farsi impiantare gratuitamente (o far impiantare ai propri figli) il microchip, anche se nato/i prima del Maggio 2014, compilando un modulo di richiesta all’ASL di appartenenza. La CCCP (Comitato Consultivo per il Controllo della Popolazione) ha preso in considerazione l’obbligatorietà di installazione anche ai cittadini nati prima della suddetta data, ma ciò non avverà prima del 2017. L’istallazione sarà totalmente indoloregrazie al fatto che il chip verrà impiantato sotto pelle nel gomito sinistro, privo diterminazioni nervose.


Finalmente una buona notizia dal mondo della tecnologia. Grazie a questo chip, finalmente, si eviteranno tutti i casi discomparsa o rapimenti che hanno turbato il mondo in tutti questi anni. Inoltre sarà possibile, grazie a questa tecnologia, nel futuro,
rintracciare facilmente tutti i criminali latitanti.

Źródło język włoski: [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Czw 21:49, 23 Sty 2014    Temat postu:

znowu szum wokół szczepionek - dziwne zgranie w czasie.
[link widoczny dla zalogowanych]

Pamiętam że sam na fakt ukończenia 18 roku życia miałem przymusowe szczepienie.... nie wierzę w szczepionki, traktuję je jak wodę, coś co ani nie zaszkodzi, ani nie pomoże. Wierzę za to w Boga i jego moc, że bez jakiś szczepień jestem odporny na trucizny, choroby, ogień i wszelkie narażenia życia, zwłaszcza ze strony innych ludzi, bo wierzę że Bóg w jednej chwili ich osądzi i nie będą w stanie nic mi zrobić.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pią 20:01, 24 Sty 2014    Temat postu:

sprawę chipów u dzieci bada, wyjaśnia dziecko serwisu Wirtualna Polska - Niewiarygodne.pl

[link widoczny dla zalogowanych]


komentarze mówia jednak same za siebie:

"Czytałem ten włoski artykuł i włos zjeżył mi się na głowie.Na nasze szczęście na początku będą "znakować" tylko chętnych, lecz powoli wszystko zmierza ku temu, że wprowadzą w końcu swój plan nowego porządku świata i zrobienia z nas niewolników, którymi już de facto jesteśmy.Wujek Sam już dawno wszczepia czipy swoim obywatelom pod pozorem walki z terroryzmem.W Europie to tak łatwo nie przejdzie, więc stopniowo oswajają z tym ludzi, którzy w końcu to zaakceptują, jak kartę kredytową lub inną nowinkę techniczną.Nie można na to pozwolić i mówić o tym głośno.Czas się obudzić."


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Sob 1:35, 25 Sty 2014    Temat postu:

Przeczytałem wszystko i wszystko jest dla mnie jasne. Moim zdaniem tutaj nie chodzi o czip.

Cytat z DavidIcke...

Cytat:
Nie ma żadnego "czipu" w Masonichip jako że tłumaczy się to jako Masonic Child Identification program (CHIP) Program identyfikacji dzieci i zawiera podnoszenie świadomości i "ochrony dzieci" Edukacja przysparza korzyści wszystkim dzieciom i rodzicom którzy uczęszczają i uczestniczą w wydarzeniach.


Ktoś nie zrozumiał dokładnie angielskiego i pomieszał te wszystkie informacje.

Mam na myśli post na dawidicke.com

Ten cytat wyjaśnia brak dokładniejszego zrozumienia.

Cytat:
Potem na końcu pewnie próbka DNA. Tylko nie wiem czy trzeba ją odesłać czy trzymać w razie zagubienia się dziecka jako materiał dla Policji. Rodzice dostają płytkę CD z wszystkimi informacjami a kopią pewnie sobie gdzieś siedzi.


[link widoczny dla zalogowanych]

Zwykle mam dobrego nosa w takich kwestiach i tym razem myślę, że wiem o co chodzi.

Według tych witryn ginie na świecie przerażająca ilość dzieci.

Ta masońska witryna podaje, że 797,500 dzieci zaginęło w USA a ostatnie dane posiadamy z roku 1999.

Dane te są danymi faktycznymi. Teraz sprawdźmy pewne motywy i połączmy fakty.

Przez setki lat loże masońskie działały w sekrecie i ukryciu. Dlaczego? Inni nazywają to żydomasonerią.

To już nam zmienia postać rzeczy. Ukrywa się zło. Skoro nic nie wiemy o tych organizacjach i nie mamy wglądu w listy członkowskie,
programy działań oraz ich historię.

W takim przypadku naszym obowiązkiem jest trzymanie się z daleka od instytucji znanych z tego, że
za wszelką cenę się przed nami ukrywają. Ukrywa się przed nami zło. Trzymać dzieci z dala od tych typów!


Gdyby tym typom chodziło o naszą i naszych dzieci pomyślność, zaprowadziliby w kraju dobrobyt. Proste! Very Happy

Wtedy mieliby pewną wiarygodność.

Na tym filmie jest wyraźnie ukazane, że 'oficer' daje dziecku pakiet którego elementem jest zestaw pozwalający na pobranie próbki śliny, czyli... DNA test!

DNA test jest im bardzo potrzebny i ostatnio w niemal gwałtowny sposób policja USA zatrzymuje obywateli na drogach starając się wymusić testy DNA, albo za nagrodą pieniężną, albo w zamian za 'darowanie' kary za rzeczywiste lub insynuowane złamanie zasad ruchu drogowego.

Czyli chodzi o DNA! Po co są im potrzebne nasze dane o DNA!?

Wpadli na pomysł, że pod pretekstem ochrony dzieci uda się im uzyskać w ten sposób DNA dziecka, które może dać wiele informacji o DNA rodziców, o ile mamusia była wierna mężowi!

Ale mamusia mogła mieć seks z.. upadłym aniołem! Dziecko jest Nefilimem i matka o tym wie, ale mąż nie!

A teraz masoni mogą o tym się dowiedzieć.

Czyli celem jest wyławiania z tej ludzkiej zupki DNA hybrydów i Nefilimów, ponieważ najczęściej oni sami nie wiedzą kim są.


Wszczepianie chipów dziecku mogłoby wiele pomóc ale władze nie chcą tego robić.

Ponieważ w przypadku zaginięcia dziecka władze byłyby zmuszone do jego szukania opartego na wykrywaniu obecności dziecka. Czyli niemal wszystkie porwania byłyby niemożliwe. Za pomocą GPS-ów natychmiast dzieci byłyby znajdowane i odbierane porywaczom.

A tutaj nie chodzi i pomoc dla nas! O nie! Oni (elity) porywają je w celach składania ofiar, w celach pedofilskich, oraz umieszczają je w bazach podziemnych, gdzie są przeprowadzane najbardziej nieludzkie eksperymenty jakie możemy sobie wyobrazić.

Czyli intencje Elity Iluminatów są oczywiste.

Separacja ludu Bożego od Nefilimów i hybryd!

To Nefilimowie i hybrydy będą ochoczo brały znak Bestii i równie ochoczo będą wykonywali wyroki śmierci na Chrześcijanach, którzy tego będą odmawiali.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pon 20:41, 10 Mar 2014    Temat postu:

W BBC ruszyła masowa propaganda wszczepianych ludziom mikroczipów

Chcesz mieć mikrochip RFID wszczepiony pod skórę? Jeśli jesteś podobny do mnie, to nigdy nie pozwolisz sobie na zrobienie czegoś takiego. Jednak wielu, zwłaszcza wśród młodego pokolenia, widzi rzeczy w zupełnie innym świetle. Implanty RFID i inne formy "noszonej technologii" są przez młodych ludzi, którzy chcą się "udoskonalić" coraz częściej postrzegane jako "cool", "trendy" i "na topie". I oczywiście wszystkie media głównego nurtu stają za takim "rozwojem technologicznym". Na przykład, BBC opublikowało ostatnio artykuł zatytułowany "Dlaczego chcę implant z mikroczipem". [link widoczny dla zalogowanych]
Obecnie jesteśmy szybko wprowadzani w dystopijną przyszłości, w której będzie "normalnym” monitorowanie naszych działań 24 godziny na dobę. Większość ludzi prawdopodobnie przywita taki obrót spraw z otwartymi ramionami jednak otwiera to drzwi do szerokiego nadużycia technologii przez rządy.

[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez lusia dnia Pon 20:42, 10 Mar 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Wiadomości ze świata Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin