Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

666-biochip dla Polaków
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Wiadomości ze świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 3:56, 14 Sie 2010    Temat postu: 666-biochip dla Polaków

Bronisław Kowalski ze stowarzyszenia „1984” odpowiada na pytania redakcji dotyczące wprowadzenia nowych dowodów tożsamości z danymi biometrycznymi oraz przyszłości prac nad projektem zaczipowania obywateli.
Redakcja: Panie Bronisławie, proszę wyjaśnić, co dobrego niesie za sobą wprowadzenie w piątek przez Sejm nowych dowodów elektronicznych?
BK: A woli Pan wersję oficjalną, czy to wywiad do Tajnego Infrormatora Partii Wewnętrznej i rozmawiamy na luzie?
Redakcja: Proszę przedstawić obie wersje, potem Ministerstwo Prawdy wybierze, co się nadaje do ogólnej publikacji, a co zostanie wycięte.
BK: Wersja oficjalna jest już ogólnie znana. W piątek Partia Wewnętrzna uchwaliła jednogłośnie wprowadzenie czipowych, czyli mikroporcesorowych dowodów tożsamości. Mają one pomóc w załatwianiu formalności w urzędach, umożliwiać załatwianie spraw przez Internet, a docelowo mieć dużo więcej zastosowań na przykład możliwość dokonywania płatności czipem.
Redakcja: A w wersji nieoficjalnej?
BK: Jeśli już rozmawiamy na luzie to jest to tylko kolejny krok na drodze do budowy zdalnie sterowanego posłusznego społeczeństwa proli.

Redakcja: Proli…?
BK: Proli, czyli proletariuszy, czyli obywateli. Tak o nich żartobliwie mówimy, czerpiąc z klasyków. Każde społeczeństwo składa się z jednostek samodzielnych, które już za młodych lat wciągamy do Partii Wewnętrznej i Zewnętrznej. Dzięki temu wszyscy, którzy mogą coś zdziałać są po naszej stronie. Pozostali to szara masa przeciętnych proli, podatnych na nasze manipulacje. Nie interesują się niczym poza swoim własnym życiem, nie działają społecznie. A coraz większa część zdaje się na analizy telewizora. Są niegroźną masą ludzką.
Redakcja: Zatem gdzie obecnie w planie budowy zdalnie sterowanego społeczeństwa jesteśmy?
BK: Plan jest już w mocno zaawansowanej fazie. Składa się on z szeregu różnych działań organizacyjnych i medialnych. Pierwszym krokiem milowym było utworzenie Paktu Stagnacyjnego przez Partię Wewnętrzną. W skład Partii Wewnętrznej wchodzą obecnie cztery frakcje: PiS, PO, SLD i PSL. Tworzą one pozorną konkurencję i zapewniają prolom pozory dokonywania demokratycznego wyboru. Podobnie w poprzednim systemie oprócz PZPR funkcjonowało też ZSL i SD, które sprawiały wrażenie systemu wielopartyjnego. Jednak to się nie sprawdziło. Propaganda była źle skonstruowana i nie było takich możliwości technologicznych, jakie mamy dzisiaj. Dzięki nowemu porządkowi i paktowi stagnacyjnemu, nikt spoza czterech ugrupowań zasiadających w Sejmie nie ma szans się do niego dostać, choćby z najgenialniejszym programem. Pakt stagnacyjny składa się z kilku filarów:
Filar Organizacyjny. Filar organizacyjny przewiduje bytowanie wewnątrz Partii Wewnętrznej czterech pozornie konkurencyjnych frakcji. Zadaniem poszczególnych frakcji jest między innymi wciąganie do Partii Wewnętrznej bardziej aktywnych proli – lepiej jak się przyłączą, niż działają na własną rękę. To daje większą kontrolę.
Filar Propagandowy. Filar propagandowy to szeroko rozumiane media. Po pierwsze ograniczyliśmy do minimum ilość kanałów telewizyjnych i radiowych, tytułów prasowych. Wszystkie należą do kilku grup kapitałowych i są związane z czterema frakcjami Partii Wewnętrznej. Media także prowadzą pokazową pozorowaną walkę między sobą. Aktualnie najaktywniej zwalczają się media należące do frakcji PiS i PO. A ponieważ całe media należą do Partii Wewnętrznej, to i pracujący w nich dziennikarze muszą się podporządkować ideologii narzucanej przez wydelegowane do zarządzania nimi osoby. Dzięki temu pod kontrolą mamy zawsze i media sprzyjające aktualnemu rządowi i licencjonowaną opozycję. Kuratelę nad Filarem Propagandowym sprawuje Ministerstwo Prawdy.
Filar Ekonomiczny zapewnia finansowanie Partii Wewnętrznej poprzez dotacje budżetowe przyznawane poszczególnym frakcjom. Wiele milionów złotych rocznie jest wydawanych na działalność Ministerstwa Prawdy i Partii Wewnętrznej.
Filar Prawny – Aby wejść do Sejmu należy przekroczyć 5% próg, a więc zebrać ponad milion głosów, a ponieważ filar organizacyjny, propagandowy i ekonomiczny jest poza zasięgiem wszelkich sił wrogich Partii Wewnętrznej, to praktycznie jest to bariera nie do przekroczenia dla żadnej organizacji. Filar Propagandowy dba o to, aby przemilczać wszelkie wrogie siły, filar organizacyjny podbiera tym siłom działaczy, a filar ekonomiczny powoduje, że bez wspomagania takiego jakie ma Partia Wewnętrzna nie mają oni szans na jakiekolwiek działanie i w oczach społeczeństwa nie istnieją.
Redakcja: Dziękuję za wyjaśnienia, a teraz wróćmy do tematu czipowania. Jak to wygląda na dzień dzisiejszy?
BK: Prowadzimy sprytną akcję propagandową dotyczącą systemu PESEL2 i nowych czipowych dowodów osobistych – czyli budowy centralnej bazy danych biometrycznych i chorobowych proli. Proszę zauważyć jak sprytnie na stronach ogłaszamy same zalety, pomijając wszelkie wady i zagrożenia systemu. Prole są dzięki temu nieświadome wszelkich zagrożeń i na tyle leniwe, że nie znajdą informacji o zagrożeniach choćby w raporcie Instytutu Sobieskiego. Prole są tak głupie, że wierzą nawet, że dostaną coś za darmo, bo uświadomienie sobie, że jest to finansowane z wpłaconych przez nich podatków przekracza możliwości ich otumanionych naszym przekazem aparatów percepcyjnych. Jak mówiłem – co bystrzejsi są natychmiast odławiani do Partii Wewnętrznej, lub wcielani do mediów zależnych przez Ministerstwo Prawdy. Praktycznie już teraz możemy robić, co chcemy.
Ostatnio raczej słychać było o zespołach ds. badania katastrofy, o kolejnej przemianie Prezesa Kaczyńskiego, o błaznowaniu posła Palikota, o wojnach krzyżowych To było głównym tematem wszystkich podporządkowanych kanałów informacyjnych starowanych przez Ministerstwo Prawdy. A jest to tylko zasłona dymna dla tematów, które Partia Wewnętrzna aktualnie przepycha. Prole się ekscytują katastrofą i Palikotem, wojnami krzyżowymi, a tymczasem Partia Wewnętrzna po cichutku przegłosowała dowody czipowe.
Redakcja: A czego możemy się spodziewać docelowo?
BK: Poziom technologiczny aktualnie pozwala nam zbudować wysokiej jakości system kontroli społeczeństwa. Po przepchnięciu sprawy czipowych dowodów, będziemy stopniowo zwiększać zakres informacji o prolach gromadzonych w bazie danych.
W kolejnej fazie nastąpi zmasowana akcja medialna, której celem będzie zamiana dowodów plastikowych, na czipy wszczepiane pod skórę. Akcja ta w zasadzie już się zaczęła:
Przed wprowadzeniem czipowania podskórnego musimy zrobić odpowiedni podkład propagandowy – przedstawić ten temat w korzystnym dla niego świetle, aby społeczeństwo go przypadkiem nie odrzuciło.
Budujemy też aktualnie państwowy system dozoru nad Internetem i sieć nadajników bezprzewodowych. Po pierwsze Ministerstwo Prawdy nie może stracić kontroli nad informacją – musimy podporządkować sobie Internet pod szyldem walki z pedofilią i hazardem. Po drugie sieć nadajników internetowych rozmieszczonych w całym kraju będzie miała dodatkową tajną funkcję i możliwość rozbudowy w przyszłości. Będzie to sieć stacji namierzających czipy wszepiane podskórnie. Działać to będzie w ten sposób, że nadajnik wysyła sygnał radiowy na tyle silny, żeby zasilić układ elektroniczny czipu, który wyśle sygnał zwrotny „tu jestem”, który zostanie zanotowany przez najbliższy nadajnik i przekazany do bazy danych. Baza danych będzie gromadzić dane o przemieszczaniu się proli. Prole same przystaną na coś takiego, bo wmówimy im, że ten system będzie miał na celu usprawnienie komunikacji miejskiej oraz tropienie złodziei. A tak naprawdę będziemy mieli gotowe automatyczne zestawienia, które prole pojawiały się na przykład w zasięgu nadajnika ustawionego obok siedziby wrogich organizacji. Nikt się nie przemknie niepostrzeżenie.
Redakcja: OK, ale słyszałem, że plany idą jeszcze dalej…
BK: Owszem. Wprawdzie już sama baza danych należąca do Ministerstwa Miłości i kontrola informacji przez Ministerstwo Prawdy daje praktycznie nieograniczoną władzę, ale przyszłością jest tak naprawdę implantyzacja społeczeństwa. Implanty połączone z czipami najnowszej generacji za pomocą nanorobotów będą docelowo ingerować w układ nerwowy prola – nosiciela. Będą się łączyć bezpośrednio z poszczególnymi ośrodkami mózgu, pozwalając na zdalne sterowanie emocjami poszczególnych jednostek. W przyszłości będzie możliwe nie tylko odczytanie informacji o stanie zdrowia i miejscu pobytu, ale także, w razie potrzeby zdalne powalenie niewygodnego prola przed przyjazdem ekipy interwencyjnej Ministerstwa Miłości. W fazie projektowania jest aktualnie także system odczytywania myśli.
Redakcja: A czy nie spodziewacie się jakichś protestów rebeliantów?
BK: Oczywiście, że tak. Ale za wydłubanie czipa, czy sabotowanie nadajników będą wprowadzone wysokie kary. Rebelianci będą działać na małą skalę i będą łatwi do do neutralizacji i ewaporacja przez Ministerstwo Miłości. Zawsze powtarzałem: Społeczeństwo należy zaczipować, choćby siłą. A potem nastąpić musi implantyzacja.
zródło [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 4:08, 14 Sie 2010    Temat postu:

Poprzez zwiększenie lub zmniejszenie częstotliwości fal można podnosić lub obniżać poziom adrenaliny w organizmie, manipulując samopoczuciem człowieka. Można go uspokoić lub rozdrażnić. Można też wysyłać lub odbierać sygnały z pojedynczej komórki nerwowej. Umożliwi to w zupełnie nowy sposób kontrolę nad organizmem. Może on zostać użyty do wywołania wewnętrznego szoku, zmiany zachowania, pobudzenia, lub wielu innych zachowań, jednych dobrych, jednych wątpliwych, drugich złych. Cyfrowy Anioł będzie mógł być wzbogacony o moduł kontrolujący podstawowe funkcje życiowe użytkownika – a to oznacza np. możliwość wstrzymania pracy serca.
Być może nawet niepotrzebny stanie się mózg. Duńscy naukowcy już dziś poszukują ochotników, którzy zgodzą się na wszczepienie do mózgu biosensorów. Urządzenie zsynchronizowane z ludzkim DNA będzie w stanie zastąpić nieczynne części mózgu. Kod DNA w czujniku, czyli spis wszystkich informacji o konkretnym człowieku będzie mógł zastąpić nawet komórki nerwowe przewodzące sygnały w organizmie. Trwają prace nad włączeniem komórek nerwowych do miniaturowych procesorów i komputerów, aby monitorować i kontrolować grupy neuronów i określone funkcje mózgu lub nawet poprawiać ogólne zdolności, takie jak myślenie i pamięć. Będzie można zmienić percepcję zmysłową, nastrój, nawet stan umysłu.
Ideolog globalizmu Francis Fukuyama mówił w wywiadzie opublikowanym przez „Gazetę Wyborczą”: „(…) narzędzia XX-wiecznej inżynierii społecznej – począwszy od psychoanalizy i wychowania (socjalizacji) dzieci, a na agitacji, propagandzie i obozach pracy skończywszy – były po prostu zbyt prymitywne żeby zmienić owo naturalne podglebie ludzkiego postępowania. Rewolucja w biotechnologii i naukach biologicznych ma charakter otwarty – może nam dać narzędzia pozwalające osiągnąć to, czego nie udało się urzeczywistnić inżynierom społecznym w przyszłości, czyli zmienić naturę ludzką.”
W sąsiedztwie instalacji HAARPa
w Gakonie zarejestrowano u mieszkańców wzrost zachorowań na nowotwory,
depresje, utratę orientacji. Dotychczas nie zastosowano HAARPa aktywnie, ale jeśli
do tego dojdzie, to jest się wtedy całkowicie w ich rękach. Kiedy prześle się pewne
wibracje przez chipa, którego nosi w sobie człowiek, wtedy ma się nad nim całkowitą
kontrolę. Staje się on niewolnikiem Następnie zredukuje się niewolników do 500 milionów i wpędzi się ich do przymusowych obozów pracy w których będą pracować pod batem i miską lury na dzień . Rozmnażanie niewolnikow też będzie pod ścisłą kontrolą ..itd.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Sob 4:32, 14 Sie 2010    Temat postu:

Czipowanie nie ma najmniejszego sensu w formie, jaką nam przedstawiają jego propagatorzy.

Przecież identyfikacja człowieka jest jednym z najmniejszych problemów, z jakimi spotykamy się na Ziemi. Owszem, w pewnych sytuacjach ktoś podaje się za kogoś innego, ale jest to wyjątek potwierdzający regułę.

A regułą jest prosty fakt, że prawidłowa identyfikacja nie jest żadnym problemem i praktycznie nie zdarzają się kradzieże identyfikacji. Nie słyszałem, żeby ktoś ukradł tożsamość Bilowi Gatesowi, Obamie,
Kaczyńskim, jakimkolwiek przedstawicielom władz, biznesu czy aparatu politycznego.

Na takich poziomach problem identyfikacji w ogóle nie istnieje.

Nie jest także problemem, że ktoś kogoś okrada posługując się fałszywymi danymi.

Owszem, zdarzają się kradzieże z banków, ale systemy zabezpieczające są coraz lepsze i okraść kogoś jest coraz trudniej.

Najbardziej okrada nas lichwa, która jest rakiem drążącym ludzkość XXI wieku wpychając niemal cały świat do przepaści. Lichwa niemal całkowicie pochłonęła USA i inne kraje.

Lichwa jest najbardziej szkodliwym zjawiskiem na ziemi, a nikt z władz nie woła o pomoc!

Im większa komputeryzacja, tym większy problem, ponieważ człowiek żywy jest w stanie sprawdzić czyjąś tożsamość w ciągu minuty.

Dowód. Dzwonisz do banku, podajesz kilka swoich danych osobistych przez telefon i już jesteś prawidłowo zidentyfikowany. Idąc osobiście do banku jesteś także zidentyfikowany wizualnie oraz twój podpis złożony w obecności pracownika banku, który ma pod ręką oryginał, kiedy zakładałeś konto bankowe. Osobisty kontakt jest w stanie całkowicie wykluczyć pomyłkę.

W przypadku ludzi powszechnie znanych - jeszcze się to chyba nie zdarzyło.

W przypadku czipa będzie to puszka Pandory, która będzie jeszcze bardziej skuteczna podczas przestępstw kradzieży czyjejś tożsamości. Hakerzy będą mieli wielkie pole do popisu i w sumie oczipowanie stanie się problemem samym w sobie zamiast rozwiązać problem tożsamości, który praktycznie nie istnieje.

Bezpieczeństwo obywatela? Ktokolwiek dba o nasze bezpieczeństwo?

O polityków i bankierów się dba, ale resztę zjadaczy chleba wszystkie rządy mają serdecznie i głęboko gdzieś. Zwykłych ludzi się zabija się w wojnach, okrada, stara się wytruć zatrutymi szczepionkami.

Jaki jest więc cel chipa?

Odpowiedź znam, ale czy inni zdają sobie sprawę z tego, ze wstrzykniecie czipa ma zupełnie inne cele, niż nam się je oficjalnie przedstawia?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 4:42, 14 Sie 2010    Temat postu:

I widziałem stolice, a usiedli na nich i dany im jest sąd i dusze pościnanych dla świadectwa Jezusowego i dla słowa Bożego, i którzy się nie kłaniali bestyi ani obrazowi jej, i nie przyjęli piętna jej na czoło swoje i na rękę swoję; i ożyli, i królowali z Chrystusem tysiąc lat. 5 A insi z umarłych nie ożyli, ażby się skończyło tysiąc lat Jana 20
Celem lucyfera likwidacja wszystkich ludzi na ziemi i taki chip bez problemu zredukuje ludzi do 500 milionów następnie Ale pojmana jest bestyja, a z nią fałszywy on prorok, który czynił cuda przed nią, któremi zwodził tych, którzy przyjęli piętno bestyi i którzy się kłaniali obrazowi jej, i obaj wrzuceni są żywo do jeziora ognistego, gorejącego siarką.
Bestia zostanie zniszczona przez samego Boga i w ten sposób lucyfer zlikwiduje całą populację amen
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 4:57, 14 Sie 2010    Temat postu:

Z tego co on powiedział to rząd nad niczym innym nie pracuje tylko nad zachipowaniem proli . W lipcu 2011 nowe dowody a następnie zmasowana propaganda chipowania pod skórę wiec pozostało jakieś góra 2 lata życia .
A trzeci Anioł szedł za nimi, mówiąc głosem wielkim: Jeźli się kto pokłoni bestyi i obrazowi jej, i jeźli weźmie piętno na czoło swoje albo na rękę swoję, 10 I ten pić będzie z wina gniewu Bożego, z wina szczerego i nalanego w kielich gniewu jego i będzie męczony w ogniu i siarce przed oblicznością Aniołów świętych i przed oblicznością Baranka. 11 A dym męki ich występuje na wieki wieków, i nie mają odpoczynku we dnie i w nocy, którzy się kłaniają bestyi i obrazowi jej, i jeźli kto bierze piętno imienia jej. 12 Tuć jest cierpliwość świętych, tuć są ci, którzy chowają przykazania Boże i wiarę Jezusową.
I wyszedł pierwszy Anioł, a wylał czaszę swoję na ziemię; i wyrzucił się zły i szkodliwy wrzód na ludzi, którzy mieli piętno bestyi i na tych, którzy się kłaniali obrazowi jej.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 9:22, 14 Sie 2010    Temat postu:

Przecież identyfikacja człowieka jest jednym z najmniejszych problemów tak
ale chipem można sterować Tobą jak robotem i nawet zatrzymać pracę serca i właśnie oto chodzi .Jeśli prole się zbuntują (np. wielki ucisk ) i zrobią demonstrację to wtedy tych proli położą na ziemię przyciskiem na klawiaturze i zabierze się ich na exterminację . Myślisz że rząd nie wiedział co jest w szczepionkach ? Oni mają w planach zachipować całą populację a potem exterminacja oczywiście odbywało się to będzie po cichu.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 18:29, 14 Sie 2010    Temat postu:

thewordwatcher
Myślę że już Cię wyprowadzono na manowce ..a wiesz że nawet wybrani zostaną zwiedzeni .
napisałeś gdzieś że nie będzie antychrysta ..czyżby nie rozumiesz Bibli
Dziateczki! ostateczna godzina jest; a jakoście słyszeli, że antychryst przyjść ma, i teraz wiele antychrystów powstało; stąd wiemy, iż jest ostateczna godzina..Ostateczna Godzina ...czyli koniec a to nadchodzi ...zobacz mój filmik TAJEMNICA BABILON WIELKI ALE DO KOŃCA proszę ..
http://www.youtube.com/watch?v=2OIatZk2NKk
pozatym jak wiesz Bestia będzie miała swojego fałszywego proroka , człowieka podającego się za Boga . Ja przepraszam ale czuję że jesteś już wyprowadzony na manowce .
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 18:45, 14 Sie 2010    Temat postu:

Ja choć nie wiele czytam Biblię ale mam dar poznawania .. proroctw..
I tak np. odkryłem Babilon , Bestię , znamię jej a nawet obraz Besti (piramida z okiem lucka) która zostanie wyświetlana na niebie wszystkim narodom ) poprzez satelity (bóg) oczywiście zostanie do tego celu użyta wszelka technologia i ci zachipowani ludzie w uwierzą że mają nowego boga
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 18:57, 14 Sie 2010    Temat postu:

ostateczna godzina----- zastanów się nad tym !!!! -- thewordwatcher
biedakowi nie dano było zrozumieć tak prostego wersetu biblijnego
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 18:59, 14 Sie 2010    Temat postu:

tropicielu, czy aby na pewno jesteś na właściwym tropie?

nie mów że odkryłeś czym jest obraz bestii na pewno, jeśli tak mówisz to znaczy że jesteś...prorokiem, oby nie fałszywym.

poza tym twój przedostatni post w swojej treści zawiera tylko i wyłącznie twoją pychę i zadzieranie nosa, pisałeś już bowiem o tym oku wcześniej.

ja równie dobrze mógłbym powiedzieć że mam dar, ale tak nie mówię i nie uważam tylko dlatego że wydaje mi się czasem podczas czytania Biblii że coś nowego rozumiem, może być tak rzeczywiście ale to nadal nie daje powody do zadzierania nosa, bo co ty masz czego byś nie otrzymał?

przed każdym postem proszę, zastanów się czyjej chwały szukasz?

swojej? czy Boga?


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Sob 18:59, 14 Sie 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 19:57, 14 Sie 2010    Temat postu:

Myslenie w kategoriach szatan bestia....

komu to potrzebne...jak masz duza fantazje to ja zaspojazsz....

dziecko musi miec wyobrazenie superbohatera...cos co w kulturze zachodu nazywamy super power hero...


inne kategorie myslenia przekraczaja horyzonty myslowe....


zlo jest w kazdym z nas to jest ten szatan ta bestia....

ile jego mjest na swiecie zalezy wylacznie od nas...nie scigajcie mitycznej bestii bo jej po prostu nie ma....


co najwyzej czasy sprzyjaja wydobywaniu tej bestii z kadego nas kadego dnia.


Adieu
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Nie 0:19, 15 Sie 2010    Temat postu:

We mnie nie ma żadnej pychy ani obłudy mówię prawdę nie każdemu będzie dane poznawania proroctw do tego dzieła będą powołani i wybrani przez Boga a ci co poznali prawdę kiedyś teraz odwracają kota ogonem
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Nie 2:48, 15 Sie 2010    Temat postu:

Ja nie wiem jak ratować ludzi ani siebie samego . Tu potrzebna jest wiara Ja sam płaczę ,facken ze mną jesten gotowy na gilotynę ale co powiedzieć dzieciom ..? którzy niczego się sie spodziewają ..
i stała się bitwa na niebie. Michał i Aniołowie jego potykali się z smokiem, smok się też potykał i aniołowie jego. 8 Ale nie przemogli, ani miejsce ich dalej znalezione jest na niebie. 9 I zrzucony jest smok wielki, wąż on starodawny, którego zowią dyjabłem i szatanem, który zwodzi wszystek okrąg świata; zrzucony jest na ziemię i aniołowie jego z nim są zrzuceni. 10 I słyszałem głos wielki mówiący na niebie: Terazci się stało zbawienie i moc, i królestwo Boga naszego, i zwierzchność Chrystusa jego, iż zrzucony jest oskarżyciel braci naszych, który na nich skarżył przed oblicznością Boga naszego we dnie i w nocy. 11 Ale go oni zwyciężyli przez krew Baranka i przez słowa świadectwa swego, a nie umiłowali duszy swojej aż do śmierci. 12 Przetoż rozweselcie się nieba! i wy, którzy mieszkacie na nich. Biada mieszkającym na ziemi i na morzu! iż zstąpił dyjabeł do was, mając wielki gniew, wiedząc, iż krótki czas ma.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Nie 9:13, 15 Sie 2010    Temat postu:

Witam wszystkich. Dużo czytam forum. I wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Rzeczy gdzie wsród dzisiejszych "normalnych" ludzi goniących za pieniedzmi, swoim szczesciem itd nie usłyszymy. Dobrze, że istnieje to forum. Może ludzie sie wkońcu obudzą.

Aha i tropiciel, czy Ty umiesz pisac wszystko w jednym poście? Robisz bałagan tak na pierwszy rzut oka.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Nie 9:31, 15 Sie 2010    Temat postu:

''wybrani przez Boga'' Uważasz się za wybrańca?????.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Wiadomości ze świata Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin