Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wydarzenia i epizody ukazujące rzeczywistych władców świata!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Sekcja priorytetowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Sob 13:14, 19 Paź 2013    Temat postu: Wydarzenia i epizody ukazujące rzeczywistych władców świata!

Pierwsze tego typu wydarzenie, bardzo realne i wcale nie niezwykłe. Ta pani znała doskonale sytuację oraz najdrobniejsze szczegóły dyskusji amerykańskiego Senatu. Była on stenografem w Kongresie.

Jej nazwisko Diane Reidy.

Wydarzenie miało miejsce 16 Października tego roku, podczas omawiania zniesienia pułapu pożyczek dla rządu USA, który już do tej pory pobił wszelkie rekordy w pożyczaniu i wpędzeniu narodu w niezwykle krętą i ciasną spiralę niemożliwych już do spłacenia długów.

Czyli styl rządów, jakie mamy w Australii czy w Polsce.

Tego samego pokroju zezwierzęceni 'ludzie' z lubością niszczą wszelki dorobek państwa i cywilizacji nazywając to zaszczytną służbą dla narodu.

Wszyscy znamy mentalność tych wysoce niemiłych panów. Diane także znała ich bardzo dokładnie będąc stenografem przez 20 lat. Czyli zapisywała wszystko, o czym się mówiło na sesjach, dla potrzeb wewnętrznych.

Tym razem Diane - znana ze swojej chrześcijańskiej wiary, pod koniec sesji, wieczorem podeszła nagle do mikrofonu, zapytała grzecznie, czy mikrofon jest włączony i rozpoczęła swoje krótkie ale niezwykle dosadne przemówienie.

Krótki film ukazujący cały incydent.

http://www.youtube.com/watch?v=7ro8bQ6Rx-Q

Cytat:
"He will not be mocked. He will not be mocked. Don't touch me. He will not be mocked,"


"On nie da się z siebie naśmiewać. On nie da się z siebie naśmiewać. Nie dotykaj mnie. On nie da się z siebie naśmiewać."


Cytat:
"The greatest deception here is not 'one nation under God.' It never was. Had it been, it would not have been."


"Największym oszustwem jest to, że nie jesteśmy jednym narodem pod Bogiem. Tego nigdy nie było. Coś takiego, nie mogłoby się wydarzyć"

Cytat:
"The Constitution would not have been written by Freemasons. They go against God." "You cannot serve two masters. Praise be to God, Lord Jesus Christ."


"Konstytucja nie mogła być napisana przez Masonów. Oni są przeciwko Bogu. Nie możesz służyć dwóm panom. Chwalmy Boga, Pana Jezusa Chrystusa."
Podczas owego wystąpienia kobietę ujęto pod ręce i wyprowadzono z Kongresu na policję, po czym skierowano ją do szpitala psychiatrycznego na zbadanie - czy jest normalna.

Mainstream media uznały incydent jako... dziwaczną tyradę i najczęściej padały określenia, że owej pani coś wyraźnie odbiło od normy.

FOX News wyraźnie był zaszokowany całym zajściem a jeden z członków Kongresu, który znał osobiście - jak większość kongresmenów ową stenografkę.

Wszyscy włącznie z mediami byli w szoku.

Mnie się wydaje, że ów szok nie był spowodowany treścią owego incydentu, ale... niezwykłą odwagą owej dzielnej Chrześcijanki, która odważyła się w tak ostentacyjny sposób powiedzieć światu Prawdę!

Film z FOXa - także po angielsku. http://www.youtube.com/watch?v=Azl_fp47XP8

Mnie fascynuje doskonale udawane zdziwienie - spikerki prowadzącej wywiad oraz członka Kongresu. Ewidentnie oboje opanowali sztukę kłamania do perfekcji.
Oczywiście wielu słuchaczy radia i TV nadal wierzy w brednie pro watykańsko-syjonistycznych, czyli szatańskich mediów

Ale dla wielu Chrześcijan - ZE MNĄ WŁĄCZNIE - znających nieco kulisy szatańskich rządów taka wypowiedź nie była żadną niespodzianką.

Ale owa tyrada była i jest nadal kolejnym, niezwykle mocnym potwierdzeniem tego, że w niemal wszystkich państwach mamy u władzy najwyższych ranga satanistów, których celem jest walka z Bogiem, Biblią i Chrześcijaństwem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 17:18, 19 Paź 2013    Temat postu:

Jestem w szoku jak KŁAMIĄ media polskie. Wg. ich relacji owa Pani powiedziała, że "Masoni napisali konstytucję!".
[link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 2:19, 20 Paź 2013    Temat postu:

Fragment relacji masońskich mediów.

Cytat:
- Konstytucję napisali masoni. Oni sprzeciwiają się Bogu. Nie możecie służyć dwóm panom! Chwała naszemu panu, chwała Jezusowi Chrystusowi - wyjaśniła podniesionym głosem kobieta.

Stojący obok politycy i pracownicy próbowali uciszać stenotypistkę, ale ta była niezrażona. Po chwili zaczęto ją siłą odciągać od mównicy przy pomocy wezwanych strażników i wyprowadzono z sali obrad. Po krótkim przesłuchaniu trafiła do szpitala, gdzie trafiła pod opiekę psychiatrów. Nie wiadomo czy zostaną jej postawione jakieś zarzuty.


Teraz przyjrzyjmy się nieco tej sytuacji.

MOIM ZDANIEM stenotypistka powiedziała głęboką i niezwykle logiczną PRAWDĘ. Konstytucja USA jest napisana w czystym chrześcijańskim duchu, napisana jest przez chrześcijan i jej najbardziej oryginalna forma - tzw Delaware constitution była w całości oparta o chrześcijańskie wartości.

Niestety masoni wzięli to wszystko w swoje brudne i szatańskie łapy i pousuwali wiele odnośników do Boga i Biblii.

Ameryka była krajem chrześcijańskim od samego początku, nie katolickim i Watykan dążył do zrobienia z USA kraju katolickiego.

Istnieją proste dowody chrześcijańskich wartości w USA, które były i są nadal stosowane zgodnie z prawem USA, a owych reguł jeszcze nie udało się usunąć.

Każdy prezydent USA, także Barry Soetoro - aka Obama, przysięgał na Boga i Biblię! Część z nich dodawała zdanie - Tak mi dopomóż Bóg.

Wszyscy członkowie senatu i najważniejszych urzędów państwowych także przysięgali na Biblię i przysięgają nadal. W każdym sądzie w USA, w Anglii i w Australii przysięga się na Biblię i Biblie są we wszystkich... więzieniach w tych krajach.

Historia USA okazuje się historią walki Watykanu z Bogiem i zmuszenia USA do katolicyzmu. Z czasem Watykan przejął Bank Federalny stając się praktycznie właścicielem USA i jego głową.

Ta pani miała częściową rację, ponieważ Konstytucja, aczkolwiek zmieniona z oryginalnej na masońską, nadal faworyzowała większość chrześcijańskich zasad narodu USA czyli Bożych przykazań.

Czyli stenotypistka wskazała wszystkim wyraźnie, że rząd jest złożony z satanistów, którzy bluźnią Bogu, zamiast stosować sprawiedliwe zasady wyłuszczone w Konstytucji USA.

Dlatego ostatnio tak zaciekle zwalcza się w USA Konstytucję a jej obrońców nazywa się chrześcijańskimi terrorystami.

Kluczowe zdanie - "The Constitution would not have been written by Freemasons. They go against God." wyraźnie mówi, że... Konstytucja nie mogła być napisana przez Masonów, ponieważ oni są przeciwko Bogu."

Można to sprawdzić w Google Tłumacz. Czyli zawsze kłamliwa tvn24 łże jak każde masońsko syjonistyczne medium.

Dwa kłamstwa w jednym zdaniu w samym tytule.

"Konstytucję napisali masoni!" Stenotypistka wdarła się na mównicę Kongresu

Pierwsze kłamstwo - że ona powiedziała, że konstytucję napisali Masoni.

Drugie kłamstwo - ona się nie 'wdarła' na mównicę. Podeszła w cywilizowany sposób i grzecznie zapytała czy mikrofon jest włączony.

Drugie zdanie jest nieco zagmatwane. z pewnością z powodu nerwów i szarpaniny na podium.

Cytat:
The greatest deception here is not 'one nation under God.' It never was. Had it been, it would not have been."


"Największym oszustwem jest to, że nie jesteśmy jednym narodem pod Bogiem. Tego nigdy nie było. Coś takiego, nie mogłoby się wydarzyć"

Moim zdaniem pani ta chciała powiedzieć, że jesteśmy oszukiwani tym, że nie jesteśmy jednym narodem przed Bogiem.

Jej zdaniem USA jest narodem Boga i separacja od Boga jest niemożliwa.

W taki sposób ja rozumiem jej intencje.

W zachodnich mediach i w szczekaczce polskiej pada pytanie, czy zostanie ona oskarżona o ten incydent.

Pani ta nie złamała żadnego prawa i nie ubliżyła nikomu. Była nieposłuszną w momencie zabrania głosu ale niemal wszyscy członkowie Kongresu są nieposłuszni i ten bubek z młotkiem wali nim po stole niemal cały czas podczas obrad!

Jakoś żadnego kongresmena nie posadzono za kratki za niesubordynację i nieposłuszeństwo wobec prowadzącego sesję Kongresu.

Najciekawsze jest to, ze pani ta znała doskonale wiele detali podczas obrad i zdaje ona sobie sprawę z tego, że Kongres i nielegalny prezydent notorycznie łamią Konstytucję, wyniszczają chrześcijański naród USA z pełną premedytacją.

Najwyraźniej podczas tej sesji musiały paść jakieś nadzwyczajne teksty skierowane przeciwko Bogu - ludzi, którzy składali przysięgi na Biblię - i to właśnie spowodowało taką reakcję naszej odważnej siostry!

To nie ona zwariowała, szatańskie ale powariowały potwory rządzące USA i zmierzające do szatańskiego NWO i do III Wojny Światowej.

Procedury zaprzysięgania prezydentów USA. Każdy prezydent musiał przysięgać na Biblię.

[link widoczny dla zalogowanych]

W jaki sposób zmasakrowano Konstytucję USA.

[link widoczny dla zalogowanych]

Oba linki po angielsku ale warto to przeczytać w Google Tłumacz.

..................................................................................

Mnie zastanawia jedna rzecz, która nie daje mi ostatnio spokoju.

Wygląda na to, że rządy światowe dążą do III Wojny Światowej oraz do wprowadzenia stanu wojennego w USA. Jak na razie nie widać szansy ani na jedno ani na drugie.

Czyżby Bóg ich powstrzymywał w trosce o swój Naród Wybrany!?

Z drugiej strony to Bóg pokieruje polityką światową w taki sposób, że ich rękami wykona On wyrok na Wielkiej Nierządnicy, czyli Watykanie.

Mamy więc dwie opcje. Albo Bóg już rozpoczął działania i ich powstrzymuje chroniąc nas, albo to jeszcze nie jest ten czas.

..................................................................................

Już miałem to wrzucać na forum ale na wszelki wypadek sprawdziłem wiadomości.

Link - [link widoczny dla zalogowanych]

Ciekawe jest jej osobiste wyjaśnienie tego incydentu.

Wyjaśniła po tym wydarzeniu, że budziła się przez ostatnie 2/5 tygodnia w nocy i Duch Boży przygotowywał ją do tego wystąpienia, aczkolwiek stawiała ona temu opór.

Najciekawsze jest ostatnie zdanie, które dopiero teraz ujawniono.
Cytat:

‘Thus spoke the Lord,’ and, ‘This is not the Lord’s work,’ ”


'Tak powiedział Pan', oraz 'To nie jest praca Pańska.'

Czyżby rzeczywiste i bezpośrednie ostrzeżenie od samego Isusa!?

Czyli wystąpienie tej pani potwierdza szaleństwo Kongresu a nie to, że ona jest szalona.

Dlatego szatańskie media są takie wściekłe o owo wystąpienie!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 4:08, 20 Paź 2013    Temat postu:

Według tego chrześcijańskiego autora posta Putin wraz z żoną i córką został zamordowany w roku 2010. Oczywiście w jego miejsce wstawiono Putina fałszywego.

Ukazuje on wiele znaków rozpoznawczych, ale chciałbym pokazać dwa. Jeden to dwa zdjęcia, fałszywego i rzeczywistego.

Putin fałszywy.
Putin rzeczywisty.
Drugi dowód to filmy ukazujące Putina jako znającego doskonale niemiecki.

http://www.youtube.com/watch?v=kSmd4M2IaHY

Poniżej film ukazujący czasami prawdziwego i czasami fałszywego Putina.

www.youtube.com/watch?v=kSmd4M2IaHY

Apel do dobrze znających niemiecki. Czy jest to przekonywujące?

Bo zdjęcia nie są takim solidnym dowodem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edwedere
Dołączył: 04 Mar 2013
Posty: 126
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 18 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Nie 11:10, 20 Paź 2013    Temat postu:

Hmm ciężko powiedzieć Heńku.. Znam język Niemiecki w miarę dobrze.. Jest tam fragment gdy Putin przemawia po Niemiecku w parlamencie Niemieckim.. Przyznam że ma inny akcent i toszke inaczej mówi niż wtedy gdy jedzie limuzyną z tym Reporterem niemieckim po Moskwie..

Rzuca się w oczy to że w tej limuzynie dużo mnie słychać jego "Rosyjskiego Akcentu" aczkolwiek na pewno nie mówił jak rodowity Niemiec i to od razu słychać


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 15:04, 20 Paź 2013    Temat postu:

Praktycznie odpowiedziałeś na moje pytanie. Very Happy

Putin pracował w sowieckiej ambasadzie kilkanaście lat. Musiał znać niemiecki, zanim dostał się do pracy w ambasadzie.

Opowiem teraz moją historię. Mając lat około 28 byłem w Austrii przez około 8 miesięcy. Pod koniec tego okresu poznałem niemiecki na tyle, że swobodnie się porozumiewałem.

Kiedy zacząłem mówić bardziej pewnie, Austriacy kilka razy zrobili 'przełączenie' na dialekt Steyermarku.

Czyli po 8 miesiącach nie rozpoznawali mnie już po akcencie.

Ja się niemieckiego przedtem nie uczyłem i słyszałem od Polaków mieszkających dłuższy czas w Niemczech, że wystarczy rok-dwa i nikt cię już nie rozpozna po akcencie.

W Australii czy w Anglii - jestem tutaj od 1982 roku i jedno słowo mnie zdradzi, ze nie jestem Australijczykiem.

Podobnie jest z niemal wszystkimi Polakami w moim wieku.

Putin będąc także szpiegiem musiał ćwiczyć solidnie niemiecki i nie sądzę, ze ktokolwiek byłby w stanie rozpoznać go po akcencie w tym jego przemówieniu. Wyraźnie się czuł swobodnie i pewnie w tym języku mówiąc publicznie i często wprost z głowy. Czyli jego niemiecki był w roku 2001 praktycznie doskonały i bez śladu rosyjskiego akcentu.

Jeżeli ty teraz rozpoznałeś rosyjski akcent u Putina - to może oznaczać tylko jedno.

To nie jest Putin!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 0:09, 21 Paź 2013    Temat postu:

Sprawa trudna do sprawdzenia jeden szczegół językowy,ale jest to możliwe że to tzw matrioszka,podmieniony Putin.W tej chwili nie odnajdę ale już czytałem artykuł o gen. jaruzelskim,ze jest matrioszką,ale u niego było więcej sprzeczności jego własna matka nie rozpoznawała, siostra ten fakt potwierdzała,parobek z posiadłości w której wychowywał sie jaruzelski,a był z nim zaprzyjazniony twierdził,że jaruzelski był gorliwym patriotą z rodziny o takich tradycjach,znającym doskonale łacine,jego dłoń była mocno zraniona i taka rana powinna zostać do końca zycia , gen. jaruzelski tych cech nie posiada.może uda mi się i ten artykuł odnajdę.Z Bierutem była podobna sytuacja. Ten artykuł ten temat precyzyjniej opisze [link widoczny dla zalogowanych] oraz coś dokładniejszego [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 0:36, 21 Paź 2013, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Pon 1:47, 21 Paź 2013    Temat postu:

Kolejny film ukazujący nam nieco więcej owego incydentu w Kongresie USA. Poniższy film ukazuje nam oczywistą manipulację mediów, które najwyraźniej chcą nam pokazać ten incydent a nie chcą tego ukryć.

Co jest najciekawsze, wygląda to na ukartowane wydarzenie, przeładowane kłamstwami i manipulacją.

Na filmie widać wydarzenia tuż przed wejściem Diane Reidy na podium.

Stoi ona przy swoim stoliku ze sprzętem stenograficznym i rozmawia przez chwilę z senatorem Jimem Moranem z Virginii. Krótka rozmowa i senator daje jej przyzwalający znak na akcję i kiwa kilkakrotnie głową na znak zgody. W tym momencie Diane odchodzi z tego miejsca i udaje się na podium, ale senator nawet nie zwraca uwagi na to, o czym ta pani mówi, ale wysyła ewidentnie SMS'a do kogoś, jakby raportując, że to się dzieje.

Wskazuje to na wcześniej uzgodniona akcję, która była już przygotowana.

Okazuje się, że jej głos nie został nagrany w momencie przemawiania z podium.

Zwróćmy uwagę na fakt, że ona pyta o mikrofon, dostaje odpowiedź, mówi coś do mikrofonu ale oryginalnie nic z tego nie było słychać. Dźwięk dodano później!

http://www.youtube.com/watch?v=3yfOhwF0DV8

Okazało sie także, że ten dźwięk został nagrany tuż przed otwierającą się w pewnym momencie windą i na nagraniu słychać dzwonek windy. Tak! Na tym RZEKOMYM nagraniu z dźwiękiem jeszcze w sali Kongresu.

Scena przed windą jest dokładnie ukazana na tym filmie!

Inny dowód na celową manipulację to... brak dobrej jakości nagrania z Kongresu - najprawdopodobniej w celu ukrycia możliwości odczytania z jej ust tego, co najprawdopodobniej ona rzeczywiście mówiła z podium. Nagrania s obrad Kongresu są robione na bardzo wysokiej jakości kamerach i jest na to mnóstwo dowodów.

http://www.youtube.com/watch?v=UCgqwAIo7oU

W rozdzielczości HD 1080!

Następny problem to stały dźwięk podczas jej wyprowadzania z sali, przecież odeszła od mikrofonu a jej głos nadal słychać oraz słychać dźwięk dzwonka... windy.

Czyli jest to ewidentna manipulacja medialna. Problem pozostaje - po co to zrobiono i w jakim celu.

Są poważne podejrzenia, że Diane była pod kontrolą MK-ULTRA i była zaprogramowana do tego incydentu.

Podejrzewam, że usłyszymy ją jeszcze w tekście, który jak do tej pory nie został nam udostępniony.

Czyli nie wiemy, co ona powiedziała wprost do mikrofonu. To jest nadal wielką zagadką.

I jeszcze jeden istotny czynnik. Media ochoczo podawały tez zmanipulowany film na wszystkich możliwych kanałach. Transmisja z Kongresu mogła być na żywo, ale...

wszystkie stacje radiowe i telewizyjne mają tzw. zawór bezpieczeństwa.

Wszelkie transmisje na żywo mają opóźnienie co najmniej 7 sekund!


Właśnie w celu możliwości, że ktoś może pokazać w TV jakiś szkodliwy dla władz czy Iluminatów transparent, który może podać adres do witryny lub jakąś prawdę, miażdżącą cały establishment!

Nawet mecze w TV nie są w sensie dosłownym transmitowane na żywo, ale mają opóźnienie - co najmniej 7 sekund aż do 27 sekund w skrajnych przypadkach.

Czyli ten scenariusz jest produktem Iluminatów, którzy coś kombinują poza kurtyną ale jak na razie nie wiemy, co chcą w ten sposób uzyskać.

Jedno jest pewne - chcą ukazać Chrześcijan w wysoce nieprzyjemnym świetle.

Podejrzewam, że w końcu ukażą nam w całości i nie będzie to przyjemne dla Chrześcijan. Istnieje także możliwość, że Diane nie powiedziała dokładnie tak, jak miała powiedzieć i nie usłyszymy nigdy tego, co w rzeczywistości powiedziała do kamery!

Czas pokaże...


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia Pon 1:50, 21 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tabitha
Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 212
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 38 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Pon 1:52, 21 Paź 2013    Temat postu:

Putin nimmt schlecht vorbereiteten WDR Chefredakteur auseinander
Veröffentlicht am 09.04.2013 mehr unter

[link widoczny dla zalogowanych]

Jörg Schönenborn (Vater der Demokratieabgabe) im Interview mit russischem Präsidenten

Vladimir Putin im April 2013.

Napisano, ze rozmowa ta miala miejsce w kwietniu tego roku!
Putin uzywa sluchawek tlumacza. Dziennikarz mowi po niemiecku. Oczywiscie
Putin z czystego przekamarzania moze chciec mowic - wlasnie po rosyjsku, ale
normalnie to nie potrzebowalby tych sluchawek.


Putin entkräftet die "Nazi-Keule" (rok 2002)
http://www.youtube.com/watch?v=2ZrKpiqWHko


Putin - Der Unbekannte - Die Unzensierte Dokumentation
http://www.youtube.com/watch?v=a52QqTzgaCI


http://www.youtube.com/watch?v=6nVYgcki0W0

Widzialam kiedys film, w ktorym pytano gdzie jest Putin?

Roznice sa widoczne. Twarz - oczy. Putin mial dosc symatyczna subtelna twarz.
Oczy jego byly wyraziste - duze niebieskie a nie szare. Wiekszy rozstaw oczu.

Obecny Putin nazywany jest tez. Mr.Botoks. Oczy ma odwrotnie do poprzedniego Putina
osadzone gleboko i blizej siebie. Rece jego sa mniej zgrabne - grube duze.

Tego nie zauwazylam, ale mowiono tez o roznicach w malzowinach usznych i platkach usznych. Zona Putina stojaca u jego boku, sprawia wrazenie wystraszonej i przeleknionej ale moze to taki typ urody? Jak twierdza juz od dawna malzenstwo Putin
nie mieszka razem. O zonie prawie sie nie mowi i od dawna nikt jej nie widzial. Corki jego studiuja i mieszkaja w Berlinie, a wiec nie musza kontaktowac sie z ojcem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Pon 12:47, 21 Paź 2013    Temat postu:

Ktoś pytał o Jaruzelskiego.

CO TO JEST METODA NA MATRIOSZKĘ?

Źródło - [link widoczny dla zalogowanych]

To jeden z wielu przebiegłych sposobów stosowanych przez wywiad sowiecki, a obecnie także przez inne wywiady, w celu przejęcia przywództwa i zapanowania nad narodem w stosunku do którego prowadzi się długofalową politykę podboju.

W danym kraju instaluje się wielu sobowtórów wspieranych i prowadzonych przez rezydentów agentury z docelowym zadaniem objęcia władzy lub działających jako agenci wpływu na politykę państwa, a także ukształtowania nowej świadomości narodowej po myśli ich mocodawców.

Matrioszki umieszcza się na newralgicznych dla narodu pozycjach, jak np. duchowni, politycy, dziennikarze, wojskowi, wysocy urzędnicy państwowi, naukowcy, itp.

Tego typu działania są obliczone na zebranie owoców za kilkadziesiąt lat, kiedy ci agenci na dobrze wrosną w nowe środowisko, zostaną uznani za swoich i nikomu nie przejdzie do głowy podejrzewać ich o agenturalność. NKWD stworzyła specjalne szkoły przygotowujące matrioszki dla poszczególnych narodów. Znamy świadectwa wysokich funkcjonariuszy systemu sowieckiego jak również osób ? uczniów owych szkół.

Oczywiście, była to super tajemnica, wiedziało o tym bardzo wąskie grono osób z najwyższego szczebla NKWD. Procedura preparowania matrioszki przebiegała następująco:


porywano wcześniej upatrzoną osobę z elity narodu,
wyciskano z niej wszelkie możliwe informacje o rodzinie, szkole, środowisku życia;
określano jej profil psychologiczny, nawyki, upodobania, itp.
Pod daną osobę dobierano fizycznie podobną, inteligentną swoją osobę, która następnie ?wchodziła w buty? aresztowanego.
Po starannym przeszkoleniu, co do kultury, języka, religii danego narodu, itd., wysyłano ją do kraju przeznaczenia. Tam miała opiekę i pomoc agentury, np. gdyby jakiś autochton natarczywie kwestionował wiarygodność matrioszki, to agentura przychodziła z pomocą i osobnik znikał bez śladu.
Osobę oryginalną, po wyssaniu z niej wszystkich potrzebnych informacji mordowano. Metoda genialna! Kilkanaście ? kilkadziesiąt matrioszek ulokowanych w organizmie państwowym przeciwnika, może zawładnąć państwem i zwasalizować je względem mocodawcy, bez wojny, bez tych olbrzymich kosztów z tym związanych, bez psucia sobie opinii w świecie.
A jakże trudno takich agentów wyłapać!
Ponadto z upływem dziesięcioleci ich dzieci i wnuki jeszcze to panowanie umocnią do samych fundamentów duszy narodowej!


ŚWIADECTWA LUDZI Z NAJBLIŻSZEGO OTOCZENIA JARUZELSKIEGO
Rodzina Matka i siostra po powrocie z zesłania do Polski miały wątpliwości, co do autentyczności sp;
W. Jaruzelskiego. Rodzina była zastraszana przez UB i bała się mówić o swoich wątpliwościach. Jak podają ich znajomi, relacje między nimi były chłodne, a spotkania rzadkie i wymuszone!

Więcej w linku...

[link widoczny dla zalogowanych]

Film z linku nie działa więc podaję nowe linki.

Towarzysz generał.

http://www.youtube.com/watch?v=eEYR7V9_GFo

http://www.youtube.com/watch?v=_LEAWqBVLTg

Jeżeli Jaruzelskiego podmieniono, to z Putinem istnieje także duże prawdopodobieństwo.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 19:24, 02 Lis 2013    Temat postu:

Judeopolonia - żydowskie państwo w państwie polskim.Andrzej Leszek Szcześniak. Audiobook Pl. całość. http://www.youtube.com/watch?v=BifN_HGJ-e0,jeszcze dla przypomnienia [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Sob 19:32, 02 Lis 2013, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 18:52, 05 Lis 2013    Temat postu:

nie wiedziałam gdzie to umieścić bo pasuje i do NWO i do wszystkiego co "normalne inaczej " Rolling Eyes

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

UE: Obozy reedukacji dla „antysemitów, homofobów, rasistów i wrogów feminizmu”?

Brukselscy „postępowcy” w pocie czoła wykuwają Nowy Wspaniały Świat. Do jednej z komisji Parlamentu Europejskiego trafił ostatnio dokument o nazwie „The European framework national statute for the promotion of tolerance”, który zobowiązuje rządy do intensywniejszej walki z szeroko rozumianymi wrogami „postępu” oraz promocji już od najmłodszych lat „kultury tolerancji”.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez lusia dnia Wto 18:55, 05 Lis 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 21:53, 12 Lis 2013    Temat postu:

Grupa egipskich prawników złożyła skargę do Międzynarodowego Trybunału Karnego przeciwko prezydentowi USA.


Według egipskiej gazety "El Watan", Barack Obama został przez nich oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości, ponieważ, według nich, jest współwinny przestępstw Bractwa Muzułmańskiego. Ugrupowanie to zachęcało i przyczyniało się do przemocy przed i po ostatniej rewolucji.

"Barack Obama współpracował, podżegał i wspomagał bojówki Bractwa Muzułmańskiego w Egipcie" - napisano.

Dla celów niniejszego statutu "zbrodnia przeciwko ludzkości" oznacza którykolwiek z następujących czynów, popełniony w ramach rozległego lub systematycznego, świadomego ataku skierowanego przeciwko ludności cywilnej:

(a) zabójstwo;
(b) eksterminacja;
(c) niewolnictwo;
(d) deportacja lub przymusowe przemieszczanie ludności;
(e) uwięzienie lub inne dotkliwe pozbawienie wolności fizycznej z naruszeniem podstawowych reguł prawa międzynarodowego;
(f) tortury;
(g) zgwałcenie, niewolnictwo seksualne, przymusowa prostytucja, wymuszona ciąża, przymusowa sterylizacja oraz jakiekolwiek inne formy przemocy seksualnej porównywalnej wagi;
(h) prześladowanie jakiejkolwiek możliwej do zidentyfikowania grupy lub zbiorowości z powodów politycznych, rasowych, narodowych, etnicznych, kulturowych, religijnych, płci (gender) w rozumieniu ustępu 3 lub z innych powodów powszechnie uznanych za niedopuszczalne na podstawie prawa międzynarodowego, w związku z jakimkolwiek czynem, do którego odnosi się niniejszy ustęp, lub z jakąkolwiek zbrodnią objętą jurysdykcją Trybunału;
(i) wymuszone zaginięcia osób;
(j) zbrodnia apartheidu;
(k) inne nieludzkie czyny o podobnym charakterze celowo powodujące ogromne cierpienie lub poważne uszkodzenie ciała albo zdrowia psychicznego lub fizycznego.


[link widoczny dla zalogowanych]


[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez lusia dnia Wto 21:59, 12 Lis 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Czw 14:21, 03 Kwi 2014    Temat postu:

Dziwna sprawa:
Cytat:
Putin ślubuje bronić chrześcijaństwa od NWO, ludobójstwa

[link widoczny dla zalogowanych]

i dalej na stronach:
[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]


Co o tym sądzicie???

Putin jak pisze Henryk ma zgrywać dobrego chłopaka czy może Rosja będzie waznym narzedziem Bestii???


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Czw 15:23, 03 Kwi 2014    Temat postu:

Czytałem wcześniej i nic z tego nie rozumiem.

Jedna uwaga... rosyjski kościół ortodoksyjny to tacy sami sataniści jak Watykan! Gdzieś na proroctwa.com mam artykuł o nich.

Po za tym Putin także sprowadza Muzułmanów do Rosji!

Bardzo, bardzo dziwna sprawa.

Tymczasem Watykan walczy przeciwko sądowi w Brukseli ale także chce wziąć Syjon i była także wizyta Obamy w Rzymie.

Od pewnego czasu wydaje mi się, ze działania na Ukrainie czy inne zamieszki to dla zamydlenia sprawy i odwrócenia naszej uwagi od spraw.... duchowych.

Czyli Watykanu i Syjonu oraz wizyty papieża w Maju w Izraelu.

Jak pisałem w innym temacie, Watykan właśnie podporządkował sobie zielonych, ewangelików i charyzmatyków.

Mamy chyba dla odwrócenia uwagi zaginiecie samolotu.

Ale... trzeba wziąć po0d uwagę, ze to Bóg natchnie władców, aby wykonali Jego zamysł.

Mamy więc wiele spekulacji i twoje czy moje mają jednakową wartość. Very Happy

Czyli nie popuszczajmy i nadal czuwajmy.

Zobaczymy, co z tego wyniknie... Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Sekcja priorytetowa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin