Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powrót Nefilimów - oni nigdzie nie odeszli!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Sekcja priorytetowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Śro 11:36, 01 Maj 2013    Temat postu:

Dostałem linka do artykułu, w którym ukazuje się coraz wyraźniej wzrastająca nienawiść hybrydów i Nefilimów do rasy białej, w szczególności do Chrześcijaństwa.

Artykuł w tłumaczeniu Google.

[link widoczny dla zalogowanych]

Weinstein - nietrudno się domyśleć 'narodowości' i genetycznego pochodzenia uważa, że chrześcijańskie organizacje, jak charytatywna - Południowe Centrum Prawne Ubóstwa, Amerykańska Asocjacja Rodzinna, Skupmy się na Rodzinie oraz Rada Poszukiwań Rodzinnych jako... grupy nienawiści.


To nie są ludzie, którzy z zimna krwią mordują z najkrwawszą, najbardziej zboczoną armią naszej planety, która nie cofa się przez żadnymi morderstwami, których po II Wojnie Światowej było ponad 20 milionów.

W wyniku zbrodniczych działań USA zginęło 20 milionów ludzi po 2 WŚ! Korea 4.5 mln. Wietnam, 2.5, Irak -dochodzi do 2 milionów i nadal się tam morduje. I taki hybryda mówi o nienawiści tych, którzy żyją i chcą żyć w pokoju, bez takich zezwierzęconych istot bezdusznych jak on sam.

Ilu ludzi zamordowały owe grupy chrześcijańskie?

Komuś ścięto głowę?

Wysadzili w powietrze drugie wieże?

Założyli bazę tortur w Guantanamo?

Czyli hybrydy zachowują się tak, jakby czuli już nóż na gardle i ktoś ich przypiekał gorącym żelazem w stopy.

I prawidłowo.

"Po uczynkach ich poznacie" powiedział Isus ale Paweł chroni ich mówiąc, nie, nie, nie, z wiary będą zbawieni.

Dlaczego?

Bo wiary nie widać i nie można udowodnić. Uczynki są natomiast oczywiste i jawne.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 2:55, 05 Maj 2013    Temat postu:

Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, jak niezwykłym tematem jest temat Nefilimów i jak ciężko jest sie do tej niezwykłej kwestii odnieść a zwłaszcza ją zaakceptować.

Najważniejsza dla nas wskazówką jest oczywiście Biblia, która praktycznie jest jedynym poważnym źródłem informacji na temat potomstwa upadłych aniołów. Ale nie tylko Biblia o nich mówi. Mamy olbrzymia ilość materiałów poza biblijnych, które w pełni potwierdzają istnienie rasy olbrzymów w przeszłości. Wysokość największego z nich to 38 stóp x około 30 cm = 11.40m

Jeszcze do niedawna owych szkieletów nefilimów było mnóstwo w wielu muzeach. Ale te dowody są coraz bardziej przed nami ukrywane - wiadomo przez kogo.

W tym poście skupię się na dowodach biblijno logicznych, których nie można odrzucić.

Otóż Biblia definitywnie mówi nam o Nefilimach oraz o plemieniu czy też nasieniu węża.

Mamy to w Rodzaju 3:15 i Isus także nawiązywał do tego faktu nazywając faryzeuszy plemieniem węża. Z kolei mamy wskazówkę w księdze Objawienia 2:9 i 3:9. Oba wersety mówią o Synagodze Szatana.

Skupmy się na tych wersetach!

(9) Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą szatana.

Tekst ten został napisany 2000 lat temu i jak można go odnieść do dzisiejszych czasów.

Już od Księgi Rodzaju mamy wiele informacji, które wskazują na mordercze i satanistyczne cechy Nefilimów. Ich głównym celem było zniszczenie rodzaju ludzkiego. Z jakiej przyczyny chciano zniszczyć ludzkość?

Z powodu ich nienawiści do Boga. Dlaczego nienawidzą Boga?

Ponieważ Bóg nie przewiduje dla nich zbawienia i ci 'ludzie' nie są wpisani w tzw. Księgi Życia, ponieważ nie są to ludzie stworzeni przez Boga. Mają oni poważną różnicę genetyczną i nie myślą takimi kategoriami jak my. Przede wszystkim ludzie ci nie posiadają ludzkich sumień i ich stylem życia jest grabież, mord, satanizm, nienawiść do każdego człowieka.

Z tych przyczyn Bóg nie może pozwolić na ich obecność w Królestwie Bożym, chociażby ze względu na bezpieczeństwo oraz szczęście rodzaju ludzkiego, który on stworzył.

Problem Nefilimów polega na tym, że oni wielbią szatana, który jest praktycznie ich twórcą i z tej przyczyny są oni pozbawieni szansy na życie wieczne. Z drugiej strony... każdy (a) z nich ma te szanse, pod warunkiem zmiany swego postępowania, co jest praktycznie rzeczą nie możliwa.

Istoty te nie rozumieją, że są nasieniem węża i to on jest w pełni odpowiedzialny za ich zbawienie lub jego brak.

Szatan jest ich stwórcą i tylko on ponosi odpowiedzialność za ich obecność na ziemi oraz brak szansy na zbawienie.

Czyli Nefilimowie są to ludzie z nienaturalnym popędem seksualnym - dlatego nadal żyją ale ich podnieceniem jest ludzka krzywda, tortury - słowem sadyzm.

Jest to do pewnego stopnia widoczne w kartach naszej historii. Według Biblii najwięksi wojownicy, najbardziej waleczni i okrutni, to byli właśnie nefilimowie. Jednym z nich był Herkules a także Achilles. Czy to mity? Wątpię! Aleksander Wielki czy inni władcy, faraonowie Egiptu i wiele innych przykładów.

Zwróćmy uwagę na to, w jaki sposób znaleźliśmy się w ich pułapce.

W czasach Isusa najprawdopodobniej Judasz był jednym z potomków Nefilimów i Isus o tym doskonale wiedział. Z zimna krwią, pomimo takiej masy dowodów na synostwo samego Boga, Judasz nie zawahał się Go zdradzić i wydać. Nie był on chyba czystym Nefilimem ale hybrydą z dużą częścią DNA normalnych ludzi i nawet sumienie w ostatnim momencie się w nim odezwało. Dlatego się powiesił. Jest to jedynie moje przypuszczenie.

Dalej mamy bezpośredni i natychmiastowy atak plemienia żmijowego czyli edomickich Nefilimów na pierwszych Chrześcijan i pierwszą ofiara był Szczepan, który zginął przy aprobacie Saula, który potem z niewiadomych przyczyn zmienił imię na Paweł. Może dlatego, że Saul kojarzył się z niewiernym Bogu królem Saulem.

Czy Paweł był nefilimem? Niewiele na to wskazuje, ale wiele wskazuje na to, że pełnił rolę dezinformatora oraz tzw. V kolumny (dywersyjnej) i za pomocą wielu niebiblijnych nauk spowodował olbrzymie szkody dla czystej Prawdy.

Przede wszystkim Paweł był bezpośrednio odpowiedzialny za rozprzestrzenianie fałszywej informacji o negacji Prawa Mojżeszowego przez naśladowców Isusa i apostołów. I to właśnie powodowało największe prześladowania Chrześcijan, których Paweł pouczał, ze Zakon został przybity do krzyża i już nie obowiązuje, al;e obowiązuje zbawienie z wiary - nie z uczynków.

Czyli ta druga herezja doskonale ukrywa przed nami potomstwo Nefilimów, których wszystkie poczynania są złe! Ułatwia im wtopienie się pomiędzy nas! W ten właśnie sposób wielu Nefilimów jest na stanowiskach kościelnych, są księżmi, biskupami w Kościele Katolickim, który znany jest z masowej pedofilii, która jest także oznaką satanizmu i wyrazem skrajnego sadyzmu!

Na listach Pawła powstał KRK, który NAJPRAWDOPODOBNIEJ był a na pewno jest teraz organizacją szatańską, której celem jest pozbawienie zbawienia Chrześcijan, będącym częścią Kościoła.

Główny grzech - masowe bałwochwalstwo oraz czczenie bogini Astarty - królowej niebios pod imieniem Marii, matki Isusa.

W latach 600-1015 n.e. powstała Chazaria, znana z niezwykłego okrucieństwa i waleczności, Zdobyto olbrzymie bogactwa, mordowano z wielkim chęciami i królestwo to w samy sercu Słowiaństwa czyli rzeczywistego Izraela siało straszliwy zamęt, postrach i zgrozę. Chazaria, aby się zjednoczyć jeszcze bardziej przyjęła... judaizm.

W Wikipedi mamy niezwykle ciekawe zdanie.

[link widoczny dla zalogowanych]

Wielki kagan, który pochodził zazwyczaj z rodziny dynastycznej, a od IX wieku musiał być wyznawcą judaizmu, władał państwem przez okres czterdziestu lat, po którym był zwalniany bądź zabijany. Jako posiadacz boskiej siły był gwarantem pomyślności poddanych.

Judaizm i posiadanie boskiej siły!? Śmierdzi satanizmem na mile. Typowe atrybuty nefilimów i ich potomstwa.

Chazaria - państwo na którego temat mozna przeczytać niemal wszystko, za wyjątkiem prawdy.

Jeden z artykułów - [link widoczny dla zalogowanych]

Jedno jest pewne. Niezwykłe posłuszeństwo wobec innych i zaborczość uzyskuje się za pomocą przemocy i tortur. A te atrybuty ponownie nam wskazują na ludzi pochodzących od Edomitów z czasów Isusa, którzy zostali określeni przez Niego - plemieniem żmijowym i synagogą szatana!

Widać więc najwyraźniej cel szatana w ustanowieniu państwa Chazarów w samym środku 10 pokoleń rzeczywistego Izraela.

Z upływem czasu Chazarzy zlali się z otoczeniem, imperium upadło i region Kijowa, Ukrainy, Krymu (Tatarzy - Azja z Potopu!) czyli owa 'sława' okrucieństwa o zamiłowania do tortur wcale nie wygasła. W okresie Rewolucji Październikowej wymordowano miliony Chrześcijan ortodoksyjnych. Potem owej brudnej roboty dokończył Stalin.

Wygląda na to, że Jezuici to syjoniści i z pewnością potomstwo Nefilimów. Warto zapoznać się z wykładami Marcina Dachtery w tej materii.

http://www.youtube.com/watch?v=WU6YJHKZeYg
http://www.youtube.com/watch?v=jGGO6Wqng-Q

[link widoczny dla zalogowanych]

Aby doprowadzić świat do takiego upadku w jakim sie znajdujemy, trzeba być... Nefilimem bez jakichkolwiek ludzkich uczuć i ludzkiego sumienia. Cechy... Jezuitów. To oni wyszkolili Stalina, napisali Hitlerowi Main Kampf i wiele innych działań, które odgrywały kluczowa rolę w obu wojnach światowych.

Co jest najciekawsze, głównym motorem dzisiejszych działań jest Watykan, który zrzuca winę za wszystkie swe zbrodnie na Żydów. Ale i to nie jest prawdą!


Tutaj jest właśnie cała tajemnica tego proroctwa z Objawienia. Chazarzy w zasadzie niewiele wspólnego mają z Żydami. Problem jest gdzie indziej!

Najprawdopodobniej Chazarzy to był pomiot Nefilimów!


Z czasem utworzono organizację syjonistyczną i podpięto pod nią judaizm i rzekomy powrót Izraela do Palestyny, czyli w rzeczywistości jest to powrót Kananejczyków do Kanaanu!

Niemniej do Izraela zapędzono głównie rzeczywistych Żydów, ortodoksyjnych a władzę nad nimi sprawuje syjonistyczny rząd, który jest... ateistyczny! Oczywiście celem jest wyniszczenie pozostałych 2 pokoleń rzeczywistego Izraela, Judy i Lewiego. Żydzi ci już o tym wiedzą i stawiają ostry opór rządowi syjonistycznemu, którego głównym celem jest podsycanie nienawiści świata arabskiego do rzeczywistych Żydów. Świat arabski nie widzi różnicy pomiędzy syjonistami i Żydami.

I najciekawsza informacja.

Zwróćmy uwagę na witryny anty syjonistyczne. Cały czas mówi się głównie o Żydach a nie o syjonizmie.

Rzeczywiści sprawcy zbrodni i władzy na nami są syjonistami a raczej... Nefilimami czy tez ich potomstwem. Ale uwagę odwraca się w ten sposób od nich i zrzuca winę na Żydów. Robi się to tak.

Zmienia się nazwiska. Podaje się że Janusz Goldberg miał babkę Żydówkę czyli... jest Żydem. Niestety biblijnym Żydem jest osoba pochodząca tylko i wyłącznie od ojca Żyda. Inni nawet posuwają się do tego, że człowiek ożenił się z kobietą, której pra-babcia była pochodzenia żydowskiego, czyli cała rodzina jest... żydowska z dziećmi włącznie.

W ten sposób kieruje się nienawiść do Żydów lub nawet ludzi nie mających niczego wspólnego z Żydami, a rzeczywiści przestępcy najczęściej nie są nawet publicznie znani. Powiedzmy Grupa Bilderberg czy Trójstronna Komisja.

Kto przoduje w owym zrzucaniu winy na Żydów? WATYKAN!

Radio Maryja i wiele witryn z Davidem Dukiem włącznie, który nigdy nie krytykuje Watykanu! Wielu działaczy katolickich kieruje winę za opłakany los Polski na Żydów. A Nefilimowie udają, że z tym włącza co jest farsą ponieważ owo zrzucanie winy jest dla nich niezwykle wygodne.

Kościół miał swoje szanse na Bóg, Honor i Ojczyzna - pod rządami Wałęsy i pokazał on wtedy swoje rzeczywiste oblicze!

I w ten właśnie sposób sprawdza się proroctwo Objawienia 2:9 że są ludzie podający się za Żydów, którzy Żydami nie są ale kłamią. Nie tyle są to Chazarzy, chociaż jest ich sporo, ale głównym filarami są potomkowie Nefilimów z owymi Chazarami włącznie. Chazarzy także nie mają praktycznie nic wspólnego z rzeczywistym Izraelem, poza religią, która jest... satanizmem.

Czyli nie nazywajmy syjonistów i Chazarów Żydami. Biblia wyraźnie mów, że oni Żydami nie są!

Ich działalność destruktywna skierowana przeciwko Bogu, Biblii i Chrześcijaństwo jest oczywista i dziecinnie łatwa do udowodnienia.

C.D.N.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia Nie 3:03, 05 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 16:34, 05 Maj 2013    Temat postu:

Ukazał sie film z ujawnieniem przez byłego ministra obrony narodowej Kanady, Paula Hellyer'a.

Twierdzi on ze 2 aliens żyje w jednej z baz USA i współpracuje z USA rządem.

Oczywiście pochodzą z 'bardzo daleka' i wizytowali nas obaj często na przestrzeni kilku tysięcy lat!

2 Living ETs Working with US Government - Citizen Hearing on Disclosure - Paul Hellyer - CHD

http://www.youtube.com/watch?v=T2RbMsasfmo

Niestety tylko po angielsku...

Jest to sfilmowane przemówienie Paula podczas ostatniej konferencji w Waszyngtonie.

Oczywiście Paul powtarza stary slogan, że potrzebujemy interwencji UFO w naszych wysiłkach o przetrwanie. Wina oczywiście leży w bankach i korporacjach oraz służbach wywiadowczych. O Watykanie i Syjonizmie na razie ani słowa.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Wto 14:40, 07 Maj 2013    Temat postu:

W tym linku mamy film dosyć wysokiej jakości, ukazujący jednego gościa z obstawy Obamy, który wygląda jak... alien.

Przykuł on uwagę wielu ludzi. W penym momencie podobno jego czaszka zmienia kształt, ale jakość filmu w tym miejscu nie jest najlepsza.

http://www.youtube.com/watch?v=9bpfAORTJ8U

Mnie się rzuciło w ucho, że Obama, udający raz Islamistę, raz Chrześcijanina, przemawia na syjonistycznym kongresie AIPAC i mówi, że:

"bezpieczeństwo Izraela jest sprawą świętą i nie podlega negocjacjom."


Ciekawe zdanie, jak na człowieka, który nie pała miłością - ani do Boga ani do Biblii.

Obama wyśmiał kiedyś publicznie Isusa Chrystusa i Jego Kazanie na Górze. Ale honoruje on istnienie 'narodu wybranego' przez rzekomo nie istniejącego Boga i twierdzi publicznie, że to sprawa... święta! Oraz publicznie się im wysługuje, mówiąc to bardzo delikatnie.

Mnie to wygląda na zebranie Kananejczyków, na którym przemawia król egipski. Czyli sami Nefilimiowie, ludzie bez sumień i szans na zbawienie.

I słusznie!

Ci ludzie sa odpowiedzialni za wyniszczanie rasy białej i nędzę całego świata. Watykan, Bilderberg, Trójstronna Komisja, UE i... oni

A tutaj mamy niezwykle cyniczną wypowiedź o nas jednego z grona iluminowanych.

Warto posłuchać, co ma do powiedzenia, mówi po polsku i mówi prawdę! Rzadko to się zdarza, ale tym razem ukazuje on rzeczywiste nastawienie Elity rządowej i medialnej do przeciętnego człowieka.

http://www.youtube.com/watch?v=cLSAVZ8Ko-8

Coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać, kto w rzeczywistości nami rządzi i jakie są owych rządów cele.

http://www.youtube.com/watch?v=njrwBBdQ8wU

Rolling Eyes


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia Wto 15:14, 07 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Śro 12:54, 08 Maj 2013    Temat postu:

co do olbrzymów to nie jaka Madeleine Kant napisała mi coś takiego:

Madeleine Kant 12 godz. temu

Piastowie byli Prawoslawni i pochodza od Gotow.

Popiel nie chcial zmienic wiary i dlatego wykopano go z kraju !

Dopominamy sie o badania y-dna Piastow juz od 4 lat.

Przodkowie Piastow pochodzili z polnocy i byli strasznie wielcy.


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Śro 12:56, 08 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Czw 12:19, 09 Maj 2013    Temat postu:

Zaciekawił mnie wątek Jakuba walczącego z aniołem:

Cytat:
(24) Jakub zaś pozostał sam. I mocował się z nim pewien mąż aż do wzejścia zorzy.

(25) A gdy widział, że go nie przemoże, dotknął Jakuba szeroką część uda i szeroka część uda była odrętwiała podczas zapasów z nim.

(26) I rzekł: Puść mnie, bo już wzeszła zorza. Ale on odpowiedział: Nie puszczę cię, dopóki mi nie pobłogosławisz.

(27) Wtedy rzekł do niego: Jakie jest imię twoje? I odpowiedział: Jakub.

(2Cool Wtedy rzekł: Nie będziesz już nazywał się Jakub, lecz Izrael, bo przeważyłeś z Bogiem i będziesz potężny pomiędzy ludźmi.

(29) A Jakub zapytał, mówiąc: Powiedz mi, proszę, jakie jest imię twoje? Na to odpowiedział: Dlaczego pytasz o imię moje? I tam mu błogosławił.

(30) I nazwał Jakub to miejsce Twarz Boga, mówiąc: Oglądałem Boga twarzą w twarz, a jednak ocalało życie moje.

(31) A gdy wschodziło nad nim słońce, wtedy przeszedł obok twarzy Boga i zatrzymał się z powodu swego uda.
Księga Rodzaju, rozdz. 32

Otóż Jakub, walczył zapaśniczo z aniołe(walka na chwyty) tak, że ten nie mógł się uwolnić.

Przecież aniołowie w Biblii zniszczyli Sodome i Gomorę zaś jeden anioł wybił całą asyryjska armie!!!! Jak silny musiał być Jakub, skoro walczył jak równy równy z aniołem Boga??? Przecież dzisiaj normalny człowiek nie ma szans walczyć z zawodowym zapaśnikiem.

Myśle, że Bóg poddał Jakuba próbie. Zapewne odblokował wszystkie zdolności (w tym fizyczne) Jakuba. Gdy ten sprostał, to zmienił mu imię na Izrael.

Dlaczego zmienił mu imienią na Izrael. Ponieważ Izraelici w planach Bogach mieli walczyć z Nefilmitami. Jakub przekazał swoim synom i całemu Izraelowi, swoje DNA, które to geny pozwalały ludziom walczyć z potomstwem upadłych aniołów. A prze to mieli oswobodzić całą ludzkość spod wpływu Nefilimitów.

Giganci byli potężni wobec zwykłych ludzi ale słasi wobec swoich ojców upadłych aniołów.

Dlatego także Bóg, zakazał Izraelitom mieszania się z obcymi narodami, w tym zwłaszcza z narodami Kanaanu, aby jak najczystsze DNA Jakuba, pozwalało kolejnym pokolenio Izraela, walczyć z Nefilimitami. Gdyż mieszanie się DNA powodowało, że pozostawało w Izraelitach mniej z DNA Jakuba i związanych z nimi zdolności do walki z gigantami.

Dlatego także Isus Chrytus wybierze 144 tysięczną armie spośród rozsianych przez Boga Izraelitów. Nie tylko na walory moralne tych ludzi, ale także ze względu na DNA Jakuba.

Dlaczego Izraelici wybijali z taką łątwością Nefilimów, w Kaananie? Dlaczego Słowianie pokonali Imeprium Chazarów???

Dlaczego szatan upadli aniołowie i ich potomstwo tak bardzo nienawidzą Izraelitów, czyli rasę białą???

Ponieważ nienawiść jest wyrazem strachu. Giganci wiedzą, że gdyby Izraelici słuchali Boga, to już dawno zostali by wybici co do nogi. Tylko głupota Izraelitów, czyli łamianie przymierza z Bogiem uchroniła ich od zguby.

Dlatego Nefilimici z takim uporem demoralizują czylio zwalczają chrzescijaństwo w szczegulności w rasie białej. Dlatego ich wyniszczają i starają się wymieszać rasę białą z innymi rasami. Aby zniszczyć DNA Jakuba i związane z nimi unikalne zdolności.

Być może, kiedy owych 144 tysięcy Izraelitów zostanie porwanych to Isus Chrytus odblokuje ich pełne zdolności do walki z Bestią.


Post został pochwalony 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Czw 12:27, 09 Maj 2013    Temat postu:

Cyryl napisał:
Zaciekawił mnie wątek Jakuba walczącego z aniołem:

Cytat:
(24) Jakub zaś pozostał sam. I mocował się z nim pewien mąż aż do wzejścia zorzy.

(25) A gdy widział, że go nie przemoże, dotknął Jakuba szeroką część uda i szeroka część uda była odrętwiała podczas zapasów z nim.

(26) I rzekł: Puść mnie, bo już wzeszła zorza. Ale on odpowiedział: Nie puszczę cię, dopóki mi nie pobłogosławisz.

(27) Wtedy rzekł do niego: Jakie jest imię twoje? I odpowiedział: Jakub.

(2Cool Wtedy rzekł: Nie będziesz już nazywał się Jakub, lecz Izrael, bo przeważyłeś z Bogiem i będziesz potężny pomiędzy ludźmi.

(29) A Jakub zapytał, mówiąc: Powiedz mi, proszę, jakie jest imię twoje? Na to odpowiedział: Dlaczego pytasz o imię moje? I tam mu błogosławił.

(30) I nazwał Jakub to miejsce Twarz Boga, mówiąc: Oglądałem Boga twarzą w twarz, a jednak ocalało życie moje.

(31) A gdy wschodziło nad nim słońce, wtedy przeszedł obok twarzy Boga i zatrzymał się z powodu swego uda.
Księga Rodzaju, rozdz. 32

Otóż Jakub, walczył zapaśniczo z aniołe(walka na chwyty) tak, że ten nie mógł się uwolnić.

Przecież aniołowie w Biblii zniszczyli Sodome i Gomorę zaś jeden anioł wybił całą asyryjska armie!!!! Jak silny musiał być Jakub, skoro walczył jak równy równy z aniołem Boga??? Przecież dzisiaj normalny człowiek nie ma szans walczyć z zawodowym zapaśnikiem.

Myśle, że Bóg poddał Jakuba próbie. Zapewne odblokował wszystkie zdolności (w tym fizyczne) Jakuba. Gdy ten sprostał, to zmienił mu imię na Izrael.

Dlaczego zmienił mu imienią na Izrael. Ponieważ Izraelici w planach Bogach mieli walczyć z Nefilmitami. Jakub przekazał swoim synom i całemu Izraelowi, swoje DNA, które to geny pozwalały ludziom walczyć z potomstwem upadłych aniołów. A prze to mieli oswobodzić całą ludzkość spod wpływu Nefilimitów.

Giganci byli potężni wobec zwykłych ludzi ale słasi wobec swoich ojców upadłych aniołów.

Dlatego także Bóg, zakazał Izraelitom mieszania się z obcymi narodami, w tym zwłaszcza z narodami Kanaanu, aby jak najczystsze DNA Jakuba, pozwalało kolejnym pokolenio Izraela, walczyć z Nefilimitami. Gdyż mieszanie się DNA powodowało, że pozostawało w Izraelitach mniej z DNA Jakuba i związanych z nimi zdolności do walki z gigantami.

Dlatego także Isus Chrytus wybierze 144 tysięczną armie spośród rozsianych przez Boga Izraelitów. Nie tylko na walory moralne tych ludzi, ale także ze względu na DNA Jakuba.

Dlaczego Izraelici wybijali z taką łątwością Nefilimów, w Kaananie? Dlaczego Słowianie pokonali Imeprium Chazarów???

Dlaczego szatan upadli aniołowie i ich potomstwo tak bardzo nienawidzą Izraelitów, czyli rasę białą???

Ponieważ nienawiść jest wyrazem strachu. Giganci wiedzą, że gdyby Izraelici słuchali Boga, to już dawno zostali by wybici co do nogi. Tylko głupota Izraelitów, czyli łamianie przymierza z Bogiem uchroniła ich od zguby.

Dlatego Nefilimici z takim uporem demoralizują czylio zwalczają chrzescijaństwo w szczegulności w rasie białej. Dlatego ich wyniszczają i starają się wymieszać rasę białą z innymi rasami. Aby zniszczyć DNA Jakuba i związane z nimi unikalne zdolności.

Być może, kiedy owych 144 tysięcy Izraelitów zostanie porwanych to Isus Chrytus odblokuje ich pełne zdolności do walki z Bestią.Niezwykle ciekawa interpretacja.
Przeciez faktycznie jednym z tłumaczeń pojęcia "izrael" jest "walczący z Bogiem", czyli u boku Boga.
Również bardziej przekonuje mnie porwanie czystej rasy pokoleń Izraela aniżeli ludzi wspaniale znających Biblię. Te 144 tysiące to będzie przyuczona przez Boga armia ludzi do walki z siłami szatana i jak piszesz odblokowane zostaną zdolności fizyczne lub psycho-fizyczne. To ma sens
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Czw 15:33, 09 Maj 2013    Temat postu:

też się zastanawiałam nad ta walka i nawet miałam założyć osobny temat-dzięki Cyryl-wyjaśniłeś moje wątpliwości Cool . To ma sens i to wielki

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damian
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 212
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 49 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Pią 0:37, 10 Maj 2013    Temat postu:

Zachęcam Was do oglądnięcia poniższego filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=0GeX-BclROg

Film zajmuje nieco czasu, ale powinien zwrócić Wam uwagę na to co robili Niemcy około 70-80 lat temu ...

Ta osoba nie ma pojęcia o rzeczach, o których my teraz mamy ale opowiada rzeczy, które składają się w całość z naszymi wątkami i daje to do myślenia.

Celowo wstawiam to w tym wątku bo to dokładnie dotyczy powrotu Nefilimów. Pracują nad tym już od tego czasu. Cała wojna i III Rzesza miały TEN cel (z pewnością oprócz szeregu innych, ale TE cele były i są z pewnością nadrzędne).

Poświęćcie czas. Ten facet pomimo tego, że nie rozumie spraw Boskich, jest autentyczny i ON pracuje DLA NAS ... Uważam, że WŁAŚNIE pracuje dla nas aby dostarczyć ludziom otwartym na prawdę - INFORMACJI ...

Musimy jedynie wyciągnąć z tego TO czego nam brakuje do naszej układanki, resztę pominąć.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damian
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 212
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 49 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Sob 22:07, 11 Maj 2013    Temat postu:

Dariusz Kwiecień opowiada o projekcie "Riese".
To stanowi generalnie trzon jego badań.

Jedyne co jest w tym istotne - Dariusz NIE ŁĄCZY tego z tym, o czym my tu piszemy, bo tego NIE ZNA i NIE ROZUMIE.

Jego blog, gdyby ktoś chciał to zgłębiać: [link widoczny dla zalogowanych]

Tutaj Wikipedia: [link widoczny dla zalogowanych]

I tu od razu Was zaciekawię (mam nadzieję) ... ten hitlerowski projekt oznacza "Olbrzym". Dodam, że ta nazwa nie jest przypadkiem i celowo to wstawiam TU w tym wątku.

Tutaj więcej w filmie o Riese.
http://www.youtube.com/watch?v=p-ODgK37m4U


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Pią 14:43, 17 Maj 2013    Temat postu:

Dlaczego moim zdaniem Bóg, zablokował w potomkach Izraela, zdolność do walki z aniołami. I zapewne owe zdolności odblokuje względem 144 tysięcu wybranych z 12 pokoleń Izraela???

Otóż w moim poście w temacie o "Wewnętrznej stronie ziemi" zauważyłem, że aniołowie są zbyt potężni w działaniach na ziemi tutaj gdzie żyjemy. Bóg używał aniołów, tylko w określonych przypadkach, i tylko za wyraźnych i precyzyjnych rozkazem.

Jak wiadomo Izrael wielokrotnie łamał prawo Boga. A zatem gdyby moc Izraelitów nie została zablokowana to ziemia szybko by została zniszczona.

Dlatego Bóg także surowo karał Izraelitów za łamanie prawa, aby nie zniszczyli oni ziemi. Bowiem notoryczne łamanie prawa czyniło Izraelitę podobnym do Hybryd.

Dlatego Bóg, wybierze z całego Izraela 144 tysiące, którzy będą mieli ogromne sumienia i zdolności do przestrzegania prawa Boga. W ten sposób, ich działania destrukcyjne skupią się na wrogu ludzkości Bestii, ich zdolności w przestrzeganiu prawa oraz sumienia będą spożytkowanie jako sprawowanie najwyższych urzędów - które wymagają najwyższej odpowiedzialności.

Dlatego Bóg, najbardziej jest surowy w stosunku do Izraela. Ponieważ, na potomkach Jakuba ciąży wielka odpowiedzialność związana z wielkimi zdolnościami.

Isus sam nauczał, że ten ma większą odpowiedzialność kto ma większą władzę i moc. Dlatego Isus swoim zachowaniem i nauczaniem pokazywał, najwyższy stopień odpowiedzialności i doskonałe wypełnianie prawa Boga.

Powinniśmy zatem pamiętać o wielkiej odpowiedzialności i przez to starać się nabierać jak najwięcej pokory.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Sob 11:43, 18 Maj 2013    Temat postu:

http://www.youtube.com/watch?v=ujUQlSqHPE8

Ciekawa audycja na temat hybryd.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damian
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 212
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 49 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Nie 0:16, 19 Maj 2013    Temat postu:

Widzę Cyryl, że też się zainteresowałeś materiałami przedstawianymi przez Kwietnia.
To kopalnia informacji o tym co działo się w czasach około II wojny ... ale i o tym co nas czeka.

Wklejałem już te linki też w innych tematach.

Według mnie w temacie Nefilimów to jest materiał obowiązkowy (wszystkie materiały Kwietnia z YT).


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 3:12, 19 Maj 2013    Temat postu:

Cytat:
Dlaczego moim zdaniem Bóg, zablokował w potomkach Izraela, zdolność do walki z aniołami. I zapewne owe zdolności odblokuje względem 144 tysięcu wybranych z 12 pokoleń Izraela???

Otóż w moim poście w temacie o "Wewnętrznej stronie ziemi" zauważyłem, że aniołowie są zbyt potężni w działaniach na ziemi tutaj gdzie żyjemy. Bóg używał aniołów, tylko w określonych przypadkach, i tylko za wyraźnych i precyzyjnych rozkazem.


Bóg walczył za Izraela podczas podboju Kanaanu. Izraelici ich się bali ale moc Boga pozwoliła na niemal zupełne oczyszczenie tej ziemi z hybrydów. Zburzenie murów Jerycha jest tego wymownym dowodem.

Walka anioła z Jakubem - incydent niezrozumiały i nie wydaje mi się, aby na podstawie jednego niezrozumiałego dostateczne wydarzenia budować zbyt daleko sięgające teorie o nadzwyczajnej mocy Izraelitów! Very Happy

Dariusz Kwiecień ujawnia wiele niezwykle ciekawych elementów nazistów czy też Niemców, nie zdając sobie chyba sprawy z tego, ze odkrywa on nam coraz więcej powłok kłamstw oplatających temat Nefilimów oraz ich potomstwa. Dlatego jest przez wielu ludzi ośmieszany a nawet prześladowany. Moim zdaniem jest on na bardzo dobrym tropie.

Nie zauważa on, że wszystkie ślady prowadzą do starożytnego Kanaanu oraz Egiptu.

I dlaczego właśnie Niemcy?

Tutaj jest dosyć ciekawa sprawa. Nie wiem czy wiecie, ale brytyjska rodzina królewska Windsor to w rzeczywistości stara dynastia germańska, Saxe-Coburg and Gotha.

[link widoczny dla zalogowanych] [en]

Czyli Niemcy rządzą Anglią, ponieważ korona brytyjska s królową Elżbietą są rzeczywistymi władcami Anglii oraz... USA!

Polska Wikipedia nie łączy Saxe z Windsor - ani słowa.

Bezpośrednie rozkazy idą z Watykanu do Londynu a stamtąd na USA oraz resztę świata. Czyli na szczycie świata jest Watykan potem dwa inne ośrodki - Londyn i Waszyngton - oba zupełnie niezależne od reszty struktury tych państw.

Wszystkie trzy miasta mają bezpośrednie połączenie ze starożytnymi Nefilimami egipskimi oraz ich potomstwem. Rodziny elity egipskiej to były rodziny Nefilimów.

Czyli w tym kontekście jest ewidentne, że nami rządzą nadal Nefilimowie i władza ta wywodzi się od systemu egipskiego boga Amen-Ra z owym wszechwidzącym okiem czyli cały świat jest rządzony przez szatana oraz jego nasienie genetyczne - Nefilimowie i ich odstrzały.

[link widoczny dla zalogowanych]

Oni sami to przyznają, nie zdając sobie sprawy z tego, ze my już wiele o nich wiemy. Very Happy

Proszę przeczytać sobie ten artykuł, ujawniający wiele ale także wielce prowadzający w błąd.

[link widoczny dla zalogowanych]

Najciekawsze fragmenty....


Cytat:
Już kiedyś rozesłałem ten tekst kilku znajomym – w komplecie “wierzącym“. Reakcja była zerowa. Szyderstwo Ravage paraliżuje nieobrzezanych wyznawców Jahwe. Ravage chrześcijanom wali prosto w twarz straszliwą dla nich prawdę. A mianowicie, że chrześcijaństwo powstało jako żydowska sekta, a później z powodów politycznych za sprawą żydowskiego patrioty Szawła/Pawła z Tarsu zostało zaadoptowane dla nieobrzezanych Goim i podrzucone im jako broń ideologiczna. Był to “cuchnący szczur” niszczący cywilizację pogan – wyższą i lepszą niż podrzucone im chrześcijaństwo. Chrześcijanie stali się, jak pisze Ravage powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji.I najciekawszy fragment...

Cytat:
Wbiliśmy wam skutecznie w głowy, że antysemityzm nie znaczy wcale antysemityzm lecz znaczy krytykę Żydów. Należy, będąc “politycznie poprawnym” krytykować i “odczłowieczać” semitów z wyjątkiem. Żydów. Nikomu z was nawet nie przychodzi na myśl, że stosunkowo znikoma ilość Żydów jest faktycznie pochodzenia semickiego.


Materiał w tym artykule ogólnie jest wielce kłamliwy i może zamieszać wielu w głowach. Jest tam mnóstwo kłamstw ponieważ jest to dzieło jednego z Nefilimów, czyli kłamliwego nasienia szatana - jego synagogi.

Jeżeli zamienimy słowo Zyd na Nefilim, zaczyna być wszystko jasne.

Świat jest w szponach Bestii nefilimskiej i chrześcijaństwo jest przez nich systematycznie wyniszczane.

Podany jest w tym linku film, który zaczęto ukrywać na YT - “Diabeł ubiera się u Prady". Podobno film ukazujący właśnie ich styl życia, czyli Nefilimów i ich potomstwa. Może ktoś poda linka aby to zobaczyć? Smile

Ciekawe jest to, że Watykan i Jezuici (syjoniści - Nefilimowie) zawsze wysługują się Niemcami a ich wrogami zawsze są Słowianie. Wydaje mnie się, że Niemcy mogą być odrzuconym przez Boga pokoleniem Dana wymieszanym z drastycznie z Nefilimami. To tłumaczy taką nienawiść Niemców do Słowian.

Zacząłem się bardziej przyglądać ludziom pod katem Nefilimów i wiele zaczyna być teraz jasne i zrozumiałe.

Nefilimów można rozpoznać po zupełnym braku uczuć.

Przykład.

Doskonała para przed ślubem ale nagle po ślubie on staje się innym człowiekiem, zimnym i niezwykle wyrafinowanym. Często bije żonę, pastwi się nad nią i najwyraźniej jej cierpienia są dla niego przyjemnością.

Seks z przemocą - masochizm - czyżby kolejny znak Nefilimów?

Owych znaków jest masa i najciekawsze jest to, że posiadają oni jakiś sposób, za pomocą którego bezbłędnie się rozpoznają i popierają.

Oczywiście nowoczesne badania genetyczne pozwalają im bezbłędnie rozpoznawać tych, którzy nie mają pojęcia o swym pochodzeniu ale nie czują się częścią homo sapiens. Wielokrotnie czytałem o ludziach, którzy nie czują się ludźmi a nawet uważają. że są z innej planety.

Poszlak jest olbrzymia ilość i wszystko to układa się w jedną niezwykle logiczną całość.

Mam na myśli rządy Nefilimów oraz wewnętrzną ziemię.

Nagle wszystko ma głęboki sens oraz logikę. Ale o tym innym razem! Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Nie 14:43, 19 Maj 2013    Temat postu:

Cytat:

Nefilimów można rozpoznać po zupełnym braku uczuć.

Myslę, że oni rozpoznają się po tym, że nie mają skrupułów przy wyrządzaniu innym ludziom zła. Są na swoich własnych żniwach! Gdy byłem młody wychowywałem sie między innymi z ludźmi będącymi mieszanką ateistyczno-ewangelikalno-żydowską i tam w grupie panowała pełna współpraca w ... wykorzystywaniu innych. To są ludzie których zło pociąga, którzy wręcz wpadają w letarg gdy nic się nie dzieje a gdy można wyrządzić zło budzą się i działają bardzo skutecznie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Sekcja priorytetowa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Następny
Strona 2 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin