Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ÓSMY KRÓL 17-TEGO ROZDZIAŁU APOKALIPSY
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Proroctwa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej007
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Reading UK

PostWysłany: Sob 2:58, 19 Cze 2010    Temat postu: ÓSMY KRÓL 17-TEGO ROZDZIAŁU APOKALIPSY

Witam wszystkich,

Chciabym poznac wasze opinie na temat siedmiu króli z 17 rozdzialu Objawienia. Jeżeli Kościół Rzymski i jego stolica - Watykan jest Babilonem Wielkim , to czy jego głowa ( a raczej głowy ) nie są reprezentantami siedmiu królów ?

Objawienie 17:4-11

(4) A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu. (5) A na jej czole wypisane imię - tajemnica: "Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi". (6) I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją zdumiałem się wielce. (7) I rzekł do mnie anioł: Czemu się zdumiałeś? Ja ci wyjaśnię tajemnicę Niewiasty i Bestii, która ją nosi, a ma siedem głów i dziesięć rogów. (8 ) Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej, ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę. A zdumieją się mieszkańcy ziemi, ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia od założenia świata - spoglądając na Bestię, iż była i nie ma jej, a ma przybyć. (9) Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość! Siedem głów to jest siedem gór tam, gdzie siedzi na nich Niewiasta. (10) I siedmiu jest królów: pięciu upadło, jeden istnieje, inny jeszcze nie przyszedł, a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać. (11) A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym, a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę.

Ps. Zamiesciłbym link do ciekawego art. ale narazie nie mogę bo jestem nowy na tym forum


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Andrzej007 dnia Sob 3:18, 19 Cze 2010, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Sob 3:29, 19 Cze 2010    Temat postu:

W tym linku jest wiele na jego temat.

[link widoczny dla zalogowanych]

Fragment.

...................................................................

Człowiek Bezprawia, czyli ostatni król musi się pojawić w momencie odbudowania świątyni. Dopiero wtedy będzie mógł zasiadać na tronie Boga podając się za Boga.

Drugą istotną cechą Człowieka Bezprawia jest podwójna rola - jako władca oraz kapłan, posiadający wielką moc od samego Szatana.

Jako władca, ponieważ jest on ukazany w proroctwach jako ostatni król. Jako kapłan, ponieważ będzie zasiadał w Świątyni Bożej.

Hebrajczyków 7Sad1) Ten to Melchisedek, król Salemu, kapłan Boga Najwyższego, który wyszedł na spotkanie Abrahama, gdy wracał po rozgromieniu królów, pobłogosławił mu, (2) Abraham zaś dał mu dziesięcinę ze wszystkiego. Imię jego znaczy najpierw król sprawiedliwości, następnie zaś król Salemu, to jest król pokoju.

Czy dokonały fałszywy król według porządku Melchizedeka - król i kapłan - fałszywa kopia Melchizedeka

Nie będziemy musieli dociekać tożsamości Człowieka Bezprawia, on się sam dokładnie przedstawi całemu światu.

Nie wszystkie wersety są jasne odnośnie czasów końca, ale tożsamość Człowieka Bezprawia oraz niektóre jego cechy są raczej oczywiste.

I najważniejszy znak!
Będzie go witał cały świat, który jednocześnie będzie bardzo wrogo nastawiony do Słowa Bożego
oraz wszystkich tych, którzy Słowu ufają i strzegą przykazań Chrystusa.

Istnieje wiele przypuszczeń co do tożsamości Człowieka Bezprawia.

Wygląda na to, że najpoważniejszym kandydatem jest książę Wiliam. Podaje się także Maitreję czy nawet prezydenta Obamę jako potencjalnych kandydatów do tronu Człowieka Bezprawia.

Zwłaszcza Obama posiada wiele charakterystycznych cech a główną jest posiadanie mocy pociągnięcia za sobą tłumów w sposób przypominający hipnozę. Ma on szczególny dar w tym kierunku i niejednokrotnie zaprezentował ten dar publicznie.

Moim zdaniem książę Wiliam jest kandydatem numer 1. Kilka ciekawych szczegółów.

Rodzina królewska Windsor pochodzi z rodu Dawida, przynamniej tak sami twierdzą. Książę Wiliam urodził się 21 czerwca 1982 roku - dzień Słońca, symbolu Lucyfera, najdłuższy dzień roku. Matka księcia, Diana Spencer jest z rodu Stuart, również zawiera krew Merowingów, którą to Dawid Icke rozpowszechnia jako dynastię pochodzącą z rodu króla izraelskiego, Dawida. Książę Wiliam w roku 2012 ukończy on 30 lat. W wieku 30 lat młodzieńcy mogli zabierać głos w miejscach publicznych i dlatego Chrystus rozpoczął swoją misję w 30-tym roku swego życia.

Co jest najciekawsze, babcia Wiliama, królowa Elżbieta II jest królową oraz... kapłanką, ponieważ jest ona głową Kościoła Anglikańskiego. To wszystko odziedziczy po niej książę William! Monarchia brytyjska jest częścią EU, czyli... tworu Babilonu Wielkiego, który jest kontynuacją cesarstwa rzymskiego w ostatniej fazie, czyli fazie dziesięciu królów, symbolizujących dziesięć palców posągu, który śnił się Nabuchodonozorowi. Czyli powstanie ostatniego króla pomiędzy dziesięcioma rogami jest wysoce prawdopodobne. Róg ten ma obalić trzech innych króli, czyli trzech najgłówniejszych kandydatów do tronu świata. Dzisiaj oznaczałoby to usuniecie Putina, Obamy oraz... papieża, jeżeli powstanie tego króla nastąpi podczas istnienia Babilonu Wielkiego. Aczkolwiek jest możliwe a nawet logiczne, że upadek Babilonu nastąpi jeszcze przed powstaniem ostatniego króla, króla świata.

Jest oczywiste, że wzrosła wiedza na temat tych proroctw oraz wzrosło poznanie. Ale jest ewidentne , że brakuje wielu elementów w owych proroctwach i nie wynika z Biblii, że ktokolwiek pozna dokładnie owe proroctwa przed ich wypełnieniem.

Dla Chrześcijan najważniejsze jest to, aby nie dać się zwieść kłamstwu.
Cokolwiek na świecie się dzieje - jest to fałsz i kłamstwo.
Ktokolwiek pojawi się na tej scenie - jeżeli będzie gorliwie witany przez cały świat - będzie to sługa Szatana.

Jeżeli pojawi się Chrystus, będzie to dopiero w czasie końcowym wielkiego ucisku i zobaczy go każde oko na ziemi!

Jak rozpoznamy że to On?
Cały świat będzie przeciwko niemu.
Oznajmi go poselstwo trzech aniołów oraz potwierdzą to cuda temu towarzyszące.

Pozostaje nam obserwować wydarzenia światowe i czekać z ufnością na wypełnienie się Bożego planu wieków. Kluczem do zbawienia jest wytrwałość w odważnym kroczeniu na wąskiej ścieżce Prawdy.

Pojawienie się ostatniego króla, nazywanego Człowiekiem Bezprawia będzie oznaczać początek czasów końca.

"Każdy, kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony."


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 9:28, 19 Cze 2010    Temat postu:

A dlaczego słońce jest symbolem szatana? Dlaczego ięc jest napisane w apokalipsie, przy wyglądzie Jezusa

"A Jego wygląd - jak słońce, kiedy jaśnieje w swej mocy."

Dlaczego na przykład ostatnim królem miałby być jakiś monarcha? Owszem przyznaję iż książe William jest dobrym kandydatem. Ale skoro to iluminacie, ci główni, tych siedmiu, czy sześciu, i inni z resztą, czyż oni nie dążą do władzy? Dlaczego iluminaci, mieli by tak po prostu wziąć kogoś i dać mu władze, a nie wziąć z siebie kogoś?

A tak właściwie, czy antychryst będzie antychrystem, a raczej czy człowiek bezprawia będzie antychrystem? Dlaczego skoro "wywyższy się ponad Boga", miał by czcić szatana, skoro uważał by się nawet nie za Boga, a za "nadBoga"? Czy jego ogromna pycha, by mu na to pozwoliła? Czy uważacie może że będzie on dzieckiem szatana?

Podobno, gdy odnajdzie się sarkofag cheopsa, on ożyje i coś uczyni. Czy może szatan tak to zaplanował? Pisano przecież że antychryst już nadszedł:

(5) Czy nie pamiętacie, jak mówiłem wam o tym, gdy wśród was przebywałem? (6) Wiecie, co go teraz powstrzymuje, aby objawił się w swoim czasie. (7) Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, (Cool wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. (9) Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, (10) [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. (11) Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, (12) aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.

Pomysł jest świeży i mało wiary godny, ale tak tylko go podałem...


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Sob 9:29, 19 Cze 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 10:18, 19 Cze 2010    Temat postu:

Wygląd może opromieniać jak Słońce nadzieją, ale Chrystus nie jest Słońcem i nie jest to jego symbol.

(13) i pośród świeczników kogoś podobnego do Syna Człowieczego, obleczonego [w szatę] do stóp i przepasanego na piersiach złotym pasem. (14) Głowa Jego i włosy - białe jak biała wełna, jak śnieg, a oczy Jego jak płomień ognia. (15) Stopy Jego podobne do drogocennego metalu, jak gdyby w piecu rozżarzonego, a głos Jego jak głos wielu wód. (16) W prawej swej ręce miał siedem gwiazd i z Jego ust wychodził miecz obosieczny, ostry. A Jego wygląd - jak słońce, kiedy jaśnieje w swej mocy.

Cytat:
Podobno, gdy odnajdzie się sarkofag cheopsa, on ożyje i coś uczyni.

[link widoczny dla zalogowanych] - powiązane z New Age Smile więc możliwe. Odwołują się do okultysty Nostradamusa.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polskapaw
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 292
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Sob 12:34, 19 Cze 2010    Temat postu:

Jakos 3 miesiące temu był artykuł, że wynaleziono nową metodę określania wieku całunu turynskiego. W tym czasie, napisano o nowej metodzie optycznej, z pomocą której pokazano jak mogla wyglądać twarz z całunu i stwierdzono, ze jest podobna do księcia Wiliama.
Czekam tylko, że stwierdzą, że całun jest prawdziwy, a DNA z płótna jest takie jak Wiliama.
No i bedziemy mieli powrót Zbawiciela na ziemię.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej007
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Reading UK

PostWysłany: Sob 14:32, 19 Cze 2010    Temat postu:

Jakiś czas temu miałem okazje zapoznc się z zupelnie inną interpretacją o siedmiu królach ( chyba opracowane przez kogos z kosciola ADS )
Co o tym myślicie....?

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 15:23, 19 Cze 2010    Temat postu:

Jak napisałem wcześniej na tym forum, grupa krwi na całunie to AB, a taką grupę ma prawdopodobnie właśnie William.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 15:25, 19 Cze 2010    Temat postu:

wygląda na to że jeśli to prawda to układa się ona w logiczną całośc...
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 15:41, 19 Cze 2010    Temat postu:

co do rozwazan o krwi ksiecia Williama
[link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 16:14, 19 Cze 2010    Temat postu:

...

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 17:13, 27 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 17:21, 19 Cze 2010    Temat postu:

WILLIAM 1+50+50+1=102
ARTHVR 5
PHILIP 1+1=2
LOUIS 50+1=51
MOVNTBATTEN 5
WINDSOR 1+500=501
Razem 666
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 17:35, 19 Cze 2010    Temat postu:

klonowanie? przerost formy nad trescia, nie prosciej zafalszowac wyniki badan lub podrobic calun?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 17:48, 19 Cze 2010    Temat postu:

Artykuł fajny i przydatny, ale jest jeden błąd, mianowicie, użycie zwrotu "poraz pierwszy słowo o antychryście było w 13 - nastym rozdziale apokalipsy"jest błędne, bo był to wcześniej.

Lukasznawie mógłbyś nam wyjaśnić swoje obliczenia?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 18:18, 19 Cze 2010    Temat postu:

widzialem ten link o williamie, interesujace sprawa, i wszystko wiaze sie z 2012 rokiem
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej007
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Reading UK

PostWysłany: Sob 19:31, 19 Cze 2010    Temat postu:

Jeżeli mówicie już o klonowaniu to bardziej bym przypuszczał że zostanie sklonowany (lub juz dawno zostal) papierz JPII. A to dlaczego.....?


Próbując znaleźć odpowiedzi na zagadnienia 17 roz. Objawienia, zauważyłem w tej księdze inne ważne sprawy. Przede wszystkim zobaczyłem Cudownego, Dobrego Boga. Zacząłem rozumieć, jak Pan Bóg postępuje.
Doszedłem do przekonania, że głównym zadaniem Księgi Apokalipsy jest objawienie Bożego charakteru .
Pan Bóg chce nam objawić Siebie, bo wtedy znika wszelki strach. Gdy zaczynamy poznawać Pana Boga jesteśmy gotowi stawić czoło opisowi wydarzeń przedstawionych w Księdze Apokalipsy.
Tu powinno paść najważniejsze pytanie: po co mamy znać i rozumieć treść ostatniej księgi Biblii?
Jeżeli wiemy, że Bóg jest dobry, sprawiedliwy, czy to nie zabezpiecza naszych wszystkich interesów, spraw duchowych?
Może odpowiedź na to pytanie wyniknie z tego co chcę tu przedstawić. Jeżeli tak się stanie, warto zgłębiać to zagadnienie dalej.
Księga Objawienia została napisana około setnego roku naszej ery. Przedstawia wydarzenia na naszej ziemi i nie tylko, jakie dzieją się po tym czasie. Mówi o tym pierwszy werset pierwszego rozdziału.
Aby zrozumieć przekaz 17 rozdziału Objawienia, dobrze byłoby rozpoznać moment w historii rozpoczynający wydarzenia w nim opisywane.
Pierwszy werset tego rozdziału mówi o wszetecznicy, która rozsiadła się nad wielu wodami.
W 3 wersecie Apostoł pisze, że został uniesiony w duchu na pustynię. Co ta pustynia symbolizuje? Czy jest to rzeczywista pustynia, na której pobyt, miał dać Janowi spokój, aby dobrze zrozumiał, a potem spisał przedstawione przez Anioła wizje?
W 15 wersecie tego rozdziału Anioł wyjaśnia Janowi co symbolizują wody, nad którymi rozsiadła się wszetecznica .
Jeżeli kościół symbolizowany przez kobietę wszeteczną w pierwszym wersecie ma poparcie ludów, tłumów, narodów- równie dobrze może je utracić. Jeżeli rzeczywiście tak by się stało, pustynia może symbolizować ten okres .
W tym studium poszedłem tym drugim tropem.
Wersety 4,5 i 6 demaskują kościół przedstawiony pod symbolem wszetecznej kobiety. Czy w historii tej instytucji był czas, kiedy przestała ona cieszyć się poparciem ludzi,narodów?
Miało to miejsce w roku 1798 kiedy francuski gen. Bertier na polecenie przywódców rewolucji francuskiej aresztował papieża Piusa VI. Jest to początek procesu, który doprowadza do tego, że po roku 1870 w wyniku powstania Garibaldiego państwo kościelne przestaje formalnie istnieć.
Wiele faktów wskazuje na to, że wydarzenia mające spowodować upadek tej instytucji były świadomym i celowym działaniem sił demonicznych, mającym doprowadzić do sprawowania przez nie całkowitej kontroli nad odrodzonym, zmartwychwstałym papiestwem. Oczywiście aby ten cel osiągnąć posłużyły się one i posługują nadal czynnikiem ludzkim. Dzisiaj instytucja ta realizuje wyłącznie jego (Lucyfera) plany. Czynnik ludzki, ludzie odgrywa w niej naprawdę małą rolę. Jest to organizacja czysto lucyferiańska. Ilu ludzi zdaje sobie z tego sprawę?
Jednym z tajnych stowarzyszeń, które odegrało niezmiernie ważną rolę w tworzeniu Podstaw Nowego Porządku Świata był Zakon Iluminatów(oświeconych). Założony został w dniu 1 mają 1776 roku przez Adama Weishaupta. Zakonowi chodziło o zniszczenie ówczesnego ładu historycznego, w którym przeważały jeszcze wpływy chrześcijaństwa. Celem głównym spisku Weishaupta było zniszczenie chrześcijaństwa. Wedle Iluminatów człowiek pozbawiony Boga, w swej dezorientacji skłonny będzie oddać pokłon każdemu kogo mu się wskaże za władcę wszechświata- nawet szatanowi, który obiecuje przecież ludziom także „królestwo”, tyle , że czysto ziemskie.
Iluminaci stawiali sobie za główny cel ustanowienie światowego systemu kontroli pod swoim przewodnictwem drogą powszechnej rewolucji. Plan ten sprowadzał się w praktyce do pięciu głównych punktów:

-zniszczenie monarchii i wszelkich uporządkowanych form rządów
-zniesienie własności prywatnej
-zniesienie patriotyzmu i ducha narodowego
-zniszczenie życia rodzinnego i instytucji małżeństwa oraz ustanowienie grupowego wychowania dzieci
-zniszczenie wszelkiej religii(głównie chrześcijaństwa)

Organizacja założona przez Weishaupta spowodowała ścisłe powiązanie tych idei ze światem polityki i finansów. Wywoływanie kryzysów politycznych ,finansowych zaczęło służyć tym celom.
To co obecnie obserwujemy wokół nas, potężnych kryzys finansowy, który w całej mocy odczujemy w przyszłym roku jest jednym z takich działań.
Iluminaci stali za wybuchem rewolucji we Francji w 1789 roku. Krwawe wydarzenia rewolucji francuskiej na całe wieki genetycznie zdegenerowały ten kraj. Najgorsze jest to , że Francuzi i nie tylko w większości nie zdają sobie z tego sprawy. Prawda na skalę światową może być świadomie skrywana a fałszywa historia podstawiana w jej miejsce - w wyniku zakulisowych działań sił potężnych aczkolwiek totalnie amoralnych. Innymi słowy jest to kolejny dowód na to, że sprzysiężenie Zła przeciwko nam jest nie tylko realną groźbą ale i codzienną praktyką.
17 września 1793 roku ukazuje się we Francji rozporządzenie uchwalone przez Zgromadzenie Narodowe „o podejrzanych”. Zgodnie z tym prawem, każdy mógł być skazany na śmierć w oparciu o anonimowy donos.
I tak rozpoczął się okres zwany „Wielkim Terrorem”, kiedy to w imię chlubnych ideałów mordowano ludzi jak bydlęta. Czas dziś święcony we Francji choć tak naprawdę była to Rewolucja Anty-Francuska.
Świat już nigdy nie będzie taki jak przedtem.
Na wojnie rzeczą ważniejszą od uzbrojenia jest znajomość posunięć wroga, jego taktyki. W warunkach wojennych, o tym co planuje zrobić nasz przeciwnik, dobrze jest wiedzieć jak najwcześniej.
Bez ochrony Pana Boga nie jesteśmy w stanie wygrać wojny z Lucyferem, nawet najmniejszej potyczki.
Najwyższy czas zdać sobie sprawę z tego, jakim jest przeciwnikiem i jakie planuje posunięcia. Myślę, że można powiedzieć o nim, że jest wytrwały, niczego nie zapomina, ma tysiące lat doświadczenia i niezliczone rzesze wiernych sług wśród swoich aniołów i wśród ludzi. Jego duch opanował niemalże wszystkie dziedziny życia, z którymi na co dzień się stykamy. Dwa tysiące lat temu Ja-szua nazwał go panem tego świata. Dzisiaj jest o dwa tysiące lat doświadczenia bogatszy. Niestety nie jest to doświadczenie, które ma służyć ludziom. Biblia nazywa go Abaddonem (niszczycielem). Lucyfer ma naturę niszczyciela, każda jego myśl podąża w tym kierunku.
Bez Pana Boga, Jego opieki, wstawiennictwa, jesteśmy skazani na porażkę, zniszczenie. Nie ma tu znaczenia pochodzenie, pozycja, doświadczenie, a nawet wiedza jaką posiadamy.
Wielu chrześcijan powie, że zbawienie i życie wieczne jest niepodważalnym faktem. Ja-szua umarł przecież 2000 lat temu za grzechy wszystkich ludzi.
Czy w takim razie jesteśmy bezpieczni?
Ja sądzę, że wojna ciągle trwa i Ci wszyscy, którzy zdają sobie sprawę o co się toczy, rozumieją , jak poważne zagrożenia są przed nimi. Niestety takich ludzi jest bardzo niewielu.
Po jednej stronie jest Lucyfer, walczący o swoje życie. Po drugiej Bóg broniący swojego ludu. Ciągle wyraźnie widać, że spór ten jeszcze się nie zakończył.
Lucyfer chce, abyśmy myśleli że On już przegrał, że jest taki bezradny i zrezygnowany. Dzisiaj jednak ten upadły anioł jest groźniejszy niż kiedykolwiek.
W moim odczuciu takie spojrzenie na to zagadnienie wymaga dużej zmiany naszego myślenia. Takie postrzeganie tych spraw może mieć miejsce tylko wtedy kiedy poddamy nasze życie,myśli Panu Bogu.
Wróćmy jednak do 17 rozdziału księgi Objawienia.
Nastaje rok 1929. Papież Pius XI podpisuje konkordat z faszystowskim przywódcą Włoch, Benito Mussolinim. Papiestwo po przeszło 100 latach oficjalnie pojawiło się na salonach świata.
Od początku nie badałem tego zagadnienia sam, było i nadal jest kilka osób z mojego otoczenia ,które zainteresował ten temat. Dzieliliśmy się naszymi spostrzeżeniami.
Oczywiście mądrość płynąca od Pana Boga jest w zrozumieniu tego co przedstawia 17 roz. Apokalipsy najważniejsza.
Co chce nam powiedzieć Pan Bóg w Objawieniu 17.9 .
Na pewno to co napisałem w poprzednim zdaniu.
Czytając dalej ten werset dowiadujemy się ,że „siedem głów to siedem gór i siedmiu jest królów”. Na tych siedmiu górach „rozsiadła się kobieta”.
Czego lub kogo symbolem jest głowa. W drugim rozdziale księgi Daniela prorok nazywa Nebukadnesara głową. Król ten był symbolem Babilonu, skupiał w swojej ręce władzę polityczną i religijną. W tym samym rozdziale mamy wytłumaczone ,że Góra symbolizuje Królestwo Ja-szua, które kiedyś zapanuje na ziemi.
W innej części Biblii, Izajasz 14.13 czytamy, że Lucyfer „chciał usiąść na górze narad .Wstąpić na szczyty obłoków, zrównać się z Najwyższym”.
Biblia wyjaśnia nam , że głowa symbolizuje króla a góra jest symbolem królestwa. Wiadomo , że król nic nie znaczy bez swojego królestwa ani królestwo nie jest tym czym być powinno bez swojego króla. Królestwo = król, król = królestwo.
Dzięki tym spostrzeżeniom zinterpretowałem 9 werset w ten sposób : siedem głów to to samo co siedem gór , te dwa symbole oznaczają siedmiu królów. Między głowami, górami i królami stawiam znak równości. Jest to może wszystko zawiłe ale napisane zostało w ten sposób aby ten kto ma pragnienie to zrozumieć uchwycił właściwe znaczenie, przesłanie tych słów.
Warto zwrócić szczególną uwagę na to co teraz napiszę.
Wszystkich imion użytych kiedykolwiek przez papieży było 79. Jednak od roku 1798 naprzemiennie używanych jest siedem imion. Są to następujące imiona Pius, Leon, Grzegorz, Benedykt, Jan, Paweł i Jan Paweł. Właśnie od momentu, w którym rozpoczyna się akcja 17 rozdziału kolejni wybierani papieże przyjmują tylko te imiona.
Kto tak naprawdę skrywa się za tymi imionami? Pisałem o tym wcześniej. Moce demoniczne, książęta anielscy ,którzy razem z Lucyferem musieli opuścić niebo. Ludzie przed 1798 rokiem odgrywali ważną role w papiestwie. W odrodzonym,zmartwychwstałym po 1798 roku moce demoniczne (sam Lucyfer) decydują o wszystkim. Cały świat widzi ludzi ubranych na biało( nazywa się ich następcami Piotra, ojcami świętymi), mówiących o pokoju, miłości, tolerancji. Za tymi słowami kryje się jednak nieprzenikniona ciemność, zło i zniszczenie.
Być może w przeszłości na jednym ze swoich posiedzeń Lucyfer ze swoimi aniołami ustalili, że tylko w ten sposób mogą zdobyć rzeczywistą władze nad światem a w pewnym momencie ten,który uważa się za najważniejszego z nich stanie się niekwestionowanym panem,królem całej ziemi.
Moc religijno-polityczna, która pojawia się na arenie świata w 1929 roku jest zdecydowanie inna od tej sprzed 1798 roku. Jej działanie jest dużo bardziej przebiegłe,zwodnicze. Kulminacją tego był pontyfikat Jana Pawła II.
Co się dzieje gdy z tej perspektywy spojrzymy na Objawienie 17:10. Od roku 1798 upadło królestwo Piusa, Leona, Grzegorza, Benedykta i Jana. Tych pięć zwierzchności, królestw, królów upadło, odeszlo. Ich imiona już nigdy więcej nie wystąpią w papiestwie.
Od 1798 roku było siedmiu papieży o imieniu Pius, dwóch Leonów, jeden Grzegorz, dwóch Benedyktów, jeden Jan. Po głowie Jan pojawia się głowa Paweł co by musiało oznaczać że jeden jest. I rzeczywiście od roku 1798 jeden papież przyjął imię Paweł(Paweł VI który był następcą Jana XXIII). Od roku 1798 był też jeden papież o imieniu Grzegorz(Grzegorz XVI) i Jan(Jan XXIII). O nich jednak 17 rozdział mówi że upadli nim na papieża został wybrany Paweł VI. Po tym ,który „ jeden jest” ma się pojawić król o imieniu, które się jeszcze nie występowało w papiestwie od początku jego istnienia to jest od V wieku „inny jeszcze nie przyszedł”. O tym że tak się stało świadczy jedynaka rzymska przy imieniu Jan Paweł. Jan Paweł I zasiadł na tronie papieskim po śmierci Pawła VI. Zarówno przed jak i po 1798 roku do momentu wyboru Jana Pawła I nie było papieża o takim imieniu. Dziesiąty werset stwierdza ,że moc duchowa skrywająca się za imieniem Jan Paweł ma krotko pozostać, panować. Biorąc pod uwagę że Piusów było 12, Leonow 13 , Grzegorzów 16, Benedyktów 16, Janów 23, Pawłów 6, Janów Pawłów 2 . Najkrócej panowało królestwo tej ostatniej głowy. Nawet gdyby nasze dociekanie było bardziej szczegółowe i uznalibyśmy ,że wśród tych imion pojawili się antypapieże niczego to nie zmienia.
Idąc dalej tym tropem po głowie Jan Paweł ma się pojawić 8 król. Ten 8 król ma wywodzić się z tych 7 królów, mówi o tym Obj.17,11. To będzie ten król, który z 10 królami obejmie władzę na jedną godzinę, Objawienie 11.12.
Ja-szua mówi o nim w Ew.Jana 5:43, cytuje tłumaczenie linearne „Ja przyszedłem w imieniu Ojca mego i nie przyjmujecie mnie. Jeśli inny przyjdzie w imieniu własnym tego przyjmiecie”. Apostoł Paweł widział go i pisze o nim w II Liście do Tesaloniczan w rozdziale drugim. Cytuję fragment „będący przeciwnym i podnoszącym się przeciwko każdemu nazywającemu się Bogiem lub przedmiotem czci, tak że on w przybytku(gr. naon) Boga usiąść, pokazując siebie samego że jest bogiem.”
Kto przyjdzie we własnym imieniu i kogo przyjmie cały świat? Kto będzie krótko rządził całą planetą razem z 10 królami?
Czy tym 8 królem jest Benedykt XVI? Nie sądzę. Dziesiąty werset mówi ,że królestwo o tym imieniu upadło. Dlaczego w takim razie Joseph Ratzinger po śmierci Karola Wojtyły został wybrany na papieża i przyjął imię Benedykt XVI. Mam swoje przemyślenia na ten temat. Myślę ,że niedługo samo życie odpowie nam na to pytanie.
Jeżeli moja interpretacja jest właściwa do czego nas doprowadza?
Wszystko wskazuje na to, że do właściwego zrozumienia 8 wersetu 17 rozdziału Objawienia. O którym, zwierzęciu jest mowa w 8 wersecie. Dziesiątki razy czytałem ten krótki fragment księgi Objawienia i nic szczególnego w nim nie zauważyłem. Kilka miesięcy temu moja uwagę przykuło słowo ujrzą. Mieszkańcy ziemi „ujrzą , że zwierzę to było, że go nie ma, i że znów będzie”. Mieszkańcy ziemi ujrzą, zobaczą trzy fazy działania tego zwierzęcia. W moim zrozumieniu,przekonaniu ujrzy to jedno pokolenie ludzi,nasze pokolenie.
Na komputerze mam zainstalowany program Theophilos. Dzięki niemu, nie znając greckiego można studiować Nowy Testament porównując greckie słowa. Posiadając ten program możemy bardziej przybliżyć się do sedna spraw niż gdybyśmy czytali polskie tłumaczenie Biblii.
Greckie słowo blepontej, tłumaczone na język polski jako „widzący”, „patrzący” użyte jest 11 razy w Nowym Testamencie. W 8 wersecie Apokalipsy apostoł Jan używa właśnie tego słowa w znaczeniu „ujrzą”. Podaję wersety gdzie między innymi występuje słowo blepontej Mat 13.13, Mat 13.14, Mar 4.12, Łuk 8.10, Luk 21.30, Dz Ap 4.14, Dz Ap 28.26, Obj 17.8.
Opierając się między innymi na tych tekstach wnioskuję, że mieszkańcy ziemi , o których mówi 8 werset to obecne pokolenie. Ludzie obecnie żyjący powinni zobaczyć to zwierzę gdy było. Patrzyli jak go nie ma, bo zeszło do otchłani,grobu. Niedługo zobaczą je jak znowu pojawia się, wychodząc z otchłani.
Moce ciemności już od dawna posługują się wizerunkami ludzi zmarłych aby realizować swoje cele. Jest to sprytna przemyślana strategia. W potężny sposób oddziałuje na ludzi.
Uważam, że cały 17 rozdział prowadzi nas do mocy kryjącej się za imieniem Jan Paweł, za którą prawdopodobnie skrywa się sam Lucyfer. Wszystko wskazuje na to , że anioł ten wykorzysta wizerunek Jana Pawła II(Karola Wojtyły) aby zrealizować ostatni, największy,niewyobrażalny plan zwiedzenia mieszkańców naszej planety.
Abaddon(niszczyciel) przygotowuje się do tego od dawna a dzisiaj zauważam wiele detali świadczących o tym, że rozpoczęła się ostatnia faza tego planu.
Historyk z Manchesteru Yaakov Wise badacz historii i filozofii ortodoksyjnych Żydów twierdzi , że matka, babcia oraz prababcia papieża były prawdopodobnie Żydówkami. Zgodnie z ortodoksyjnym judaizmem, tożsamość żydowska jest przekazywana przez matczyny ród. Matka Karola Wojtyły była córką Feliksa Kaczorowskiego i Anny Mari Scholz. W tamtym czasie były to powszechne nazwiska wśród europejskich rodzin żydowskich.Matka Karola Wojtyły odłączyła się od żydowskiej społeczności i przeszła na katolicyzm. Papież był wychowywany w wierze katolickiej. W listopadzie 1940 roku Wojtyła ukrywał się przed nazistami. Gdyby był czystym etnicznie Polakiem, nie byłoby to potrzebne.
Lucyferowi był potrzebny właśnie człowiek z takim pochodzeniem. Oczywiście Karol Wojtyła miał wiele innych bardzo ważnych atutów.
Niestety dał się Lucyferowi zwieść i wykorzystać. Czytałem testament Karola Wojtyły, można go znaleźć w internecie.
Wydaje mi się, że w pewnym momencie zdał sobie sprawę o co tak naprawdę chodzi ale nie potrafił lub nie mógł się już wycofać. Cały świat oglądał smutny koniec tego człowieka.
Jako papież zwrócił na siebie uwagę niemal wszystkich ludzi.
Gdy w 1999 roku Jan Paweł II odwiedził Elbląg. Odprawił mszę na lotnisku sportowym , w której udział wzięło 300 tys. ludzi. W tym samym roku rada mojego miasta przyznała mu honorowe obywatelstwo.
Zaraz po tym wydarzeniu rozmawiałem z moim znajomym, który był na tej mszy. Powiedział mi , ze było to jedno z największych przeżyć jego życia. Gdy tam był i słuchał papieża był przekonany że słowa , które wypowiada są skierowane tylko do niego. Czul, że Jan Paweł II ma z nim szczególną więź.
Cierpienie papieża przed śmiercią a potem pogrzeb były kulminacją tego planu.
Trumna papieża była w kształcie trapezu. Trapez uważany jest przez okultystów za najbardziej satanistyczny kształt. Okultyści twierdzą ,ze ten kształt trumny potrzebny jest do kumulowania ciemnej energii. Ma przyciągać dużo demonicznej mocy i przechowywać ją. Okultyści wierzą , że we właściwym momencie zmarły będzie mógł wyjść z trumny jako zmartwychwstały demon.
Jakie wydarzenia mogą mieć miejsce jeżeli to co piszę potwierdzi się.
Przypuszczam , że już niedługo objawi się postać przypominająca Jana Pawła II. Objawienie 17.8 stwierdza ,że ludzie zdumieją się gdy ujrzą , że zwierze to było i że go nie ma, i że znów będzie. Najprawdopodobniej, istota ta będzie twierdziła, iż przyszła w ciele od samego Boga. Będzie to wydarzenie kosmiczne,ogólnoświatowe o potężnej sile oddziaływania i przekonywania.
Czy cokolwiek wtedy będzie miało większe znaczenie?
Wiele rzeczy wskazuje na to że, sam Lucyfer będzie się ukrywał za tą postacią. Jako że jego duch opanował dzisiaj cały świat, będzie to wyglądało tak jak by przyszedł do swojej własności. Wielcy ludzie oddadzą mu cześć.
Cały świat opanuje radość i wielka euforia. Dla milionów ludzi nowy król będzie spełnieniem ich najskrytszych marzeń, tęsknot.
Prawdopodobnie w wyniku jego pojawienia a następnie działalności rozwiązanych zostanie wiele problemów trapiących ludzkość.
Zostanie uznany niekwestionowanym przywódcą, królem całego świata, mesjaszem. Nowy król zaprowadzi ład i porządek.
Ludzie na całej ziemi będą wołać pokój i bezpieczeństwo i to nie będą tylko puste słowa.
Nowy Król obnaży spiski które od dawna jak rak drążą ludzkość. Ujawni brudy sektora bankowego, farmaceutycznego, zbrojeniowego i wielu innych. Wymienione będą nazwiska ludzi którzy stoją za tym. To wszystko poparte będzie działaniem jakiego ludzkość jeszcze nie widziała. Działania te będą wyglądały na dobre i piękne. Jego zwodnicze działania będą przede wszystkim nakierowane na zachwianie wiary dzieci Bożych. Za jego sprawą będą się działy wielkie cuda.
Garstka ludzi będzie znała jego prawdziwą naturę. Będą to Ci , którzy mu służą, najwierniejsi z wiernych i Ci którzy znajdują się po drugiej stronie barykady. Prawdziwe dzieci Boże, które o tym wielkim oszustwie wiedziały wcześniej. Pan Bóg swoich wiernych poinformował i przygotował na te bardzo trudne wydarzenia.
Lucyfer nienawidzi ludzi. Gardzi nawet tymi, którzy najwierniej mu służą.
Niesamowitym, ponad naturalnym działaniem i kłamstwami nie uda mu się zwieść Bożych dzieci.
Gdy wiec osiągnie pełnie władzy będzie chciał zniszczyć, zabić Bożą resztkę, pierwociny dla Boga i Baranka OBJ 14:4.
On ciągle walczy o swoje życie. Wie dobrze , że bez tej resztki, żyjących Bożych dzieci, tak zwanych pierwocin dla Pana Boga plan zbawienia nie może zostać doprowadzony do końca.
Plan zabicia Bożego Ludu nie uda mu się i mówi o tym Objawienie 17.14.
Wtedy całą swoją wściekłość kieruje na tych , którzy jeszcze niedawno najwierniej mu służyli, opisuje nam to Objawienie 17.16.
Oni są pierwszymi ,których dotykają jego plagi.
Następnie swój gniew wylewa na ludzi mających jego znamię na swoim czole lub ręce.
Ludzkość przyjęła go jako swojego króla, jest jego własnością. Niszczyciel może teraz robić co chce, żąda przed Bogiem sprawiedliwości. Pan Bóg ma związane ręce, przez ludzkie decyzje. Na ziemi mają miejsce straszne sceny. Prawdopodobnie opisują te wydarzenia trąby z Apokalipsy.
Jego garstka jest bezpieczna. Nikogo jednak z poza jej grona Pan Bóg i Jego aniołowie nie mogą ochraniać. Lucyfer wylewa na ten świat ostatnie siedem plag.
Cały wszechświat widzi teraz jak wygląda królestwo Abaddona.
Te straszne wydarzenia w całej pełni ujawniają charakter,naturę tego zbuntowanego anioła.
Jest to tylko mały fragment biblii i wydarzeń które, są przed nami.
Nie opisałem tu wszystkiego co przychodzi mi na myśl a co jest wynikiem moich dociekań, obserwacji.
Nie od mnogości słów przecież zależy nasze życie.
Najważniejsze dla mnie dzisiaj, jest poznawanie Pana Boga, mój osobisty kontakt z Nim. Proszę aby Dobry Bóg obmywał mnie świętą krwią Ja-szua, aby stworzył mnie na nowo dla Siebie, mojej żony, dzieci i ludzi , którzy są wokół mnie.
Jeżeli ta interpretacja jest prawdziwa ile jeszcze mamy czasu?
Zadaje Panu Bogu to pytanie wierząc, że tylko On może przygotować mnie, moja rodzinę i przyjaciół na te bardzo trudne wydarzenia.
Bóg jest dobry,wysłuchuje moich modlitw.
Niech będzie mu chwała za wszystko, bo tylko On jest jej godzien.

http://www.youtube.com/watch?v=knBnjy_lpYo&feature=related


Post został pochwalony 2 razy

Ostatnio zmieniony przez Andrzej007 dnia Sob 20:08, 19 Cze 2010, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Proroctwa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin