Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mroczne plany Biologii syntetycznej a chemitrials

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> NWO
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bushi
Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 108 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw 2:27, 06 Lis 2014    Temat postu: Mroczne plany Biologii syntetycznej a chemitrials

MROCZNE PLANY BIOLOGI SYNTETYCZNEJ


Trafiłem na ten film który znajduje się na youtubie, Jest to wykład pani Sofii Smallstorm, badaczki zjawiska chemitrials. Rozwija ona temat spryskiwania atmosfery, oraz powiązań miedzy wszechobecnym aluminium w glebie a nowymi projektami naukowców dotyczącymi GMO.

To że spryskują atmosferę to chyba już wszyscy wiedzą. Jednak pytanie dotyczy tego w jakim celu.

Okazuje się że spryskiwanie to kwestia ostatnich 15 lat w samym USA. Od tego okresu wzrosła ilość zanieczyszczeń gleby, jeśli chodzi o obecność aluminium,to są wielkości ogromne, w niektórych regionach USA normy przekraczają normy 70 razy.

Wygląda na to że elementy które są składnikami areozolu to :

- tlenki aluminium
- bar , kadm
- sole
- niezidentyfikowane nanowłókna

Wszystko to rozpylone na sporej wysokości utrzymuje się jako smuga, oficjalne wersje jakie są podawane: "jest to próba niwelacji procesu ocieplania klimatu". Jednak mało kto zdaje sobie sprawę że skuteczność tej metody jest znikoma. Samo twierdzenie że to jest w trosce o klimat jest kłamstwem z samego założenia.

Nie ma żadnego dowodu, który by wskazywał że istnieje coś w stylu efektu cieplarnianego. Rozległe oceany pochłaniają nadmiar ciepła, tak było i tak jest. Innym kłamstwem jest to że zmniejszająca się ilość lasów amazońskich , tak zwanych :"płuc ziemi", przyczynia się do zmniejszenia produkcji tlenu, i pogłębiania ocieplenia. To następne kłamstwo, które oficjalnie jest powtarzane przez kłamliwych naukowców. Ocean jest największym producentem tlenu na ziemi, zajmuje 70% obszaru ziemi. Podczas gdy lasy amazońskie wytwarzają tyle samo tlenu co go spowrotem pobierają podczas nocy gdy fotosynteza nie zachodzi. Czyli bilans produkcji tlenu przez florę ziemi wynosi 0%. Tym czasem na lekcjach biologii uczy się tego nadal dzieci.

Jeśli naukowcy znają prawdę to czym jest i poco chemitrials ???

Moim zdaniem są dwie teorie które powinniśmy rozważyć :

1. Manipulacja pogodą w celu zatrzymywania wilgoci w atmosferze

2. Zakwaszanie gleb, by uprawy naturalne nie miały szans na przetrwanie, otworzenie nowej gałęzi monopolu gospodarczego, w postaci zamienników GMO, które wyrosną nawet na śmieciowisku radioaktywnym.

3. wprowadzanie do ludzkich organizmów materiału biologiczno syntetycznego, które stworzy z ludzi chodzące ZOMBI. ( to moja teoria )


Ad (1)

Co by dało manipulowanie pogodą? przede wszystkim to że w połączeniu z systemem HARP, który prawdopodobnie działa jako system satelitarny, który podgrzewa jakiś wycinek atmosfery z orbity ziemi i wpływa na pogodę.

( Uwaga teraz moja teoria) System HARP to prawdopodobnie szerokopasmowy laser który ma za zadanie podgrzewać "słup atmosfery", w celu wywoływania gwałtownych zmian pogody. Sama atmosfera jest obojętna i neutralna z uwagi na jej rozrzedzony charakter. By podgrzewanie było efektywne, musi się coś znajdować w powietrzu co zadziała jak wypełniacz. Moim zdaniem tlenki aluminium i metale soli, nie są po to by odbijać światło, a raczej by ogrzewać powietrze.

Zobaczcie , USA stało się słynne przez tornada, to stulecie jest stuleciem TORNAD. Ciekawe jest to że to właśnie w USA jest najbardziej "spryskiwanym" krajem na świecie, i również tam tornada i cyklony sieją spustoszenie. Od 5 lat Europa stała się obiektem spryskiwań. W Polsce też widać rozległe ślady na niebie, jedynie co nas ratuje to mały ruch nad polskim niebem. Czy zauważyliście propagandę w internecie, która straszy:

"nagła zmiana pogody w ten wekend"

"Polska zagrożona tornadami"

Wszystko oczywiście zrzuca się na "bary" ocieplenia klimatu, i wszyscy biją się równo w pierś: "nasza wina, niszczymy tą planetę"
Jeśli to prawda, to wydaje mi się że cele są bardziej ambitne, chodzi o tworzenie kataklizmów i susz tam gdzie są najlepsze warunki na uprawy, doprowadzenie świata do głodu i przyśpieszenie wymierania ludzi.


Ad. (2) Zakwaszanie gleb.

To że osadzające się aluminium w glebie zwiększa Ph gleby to wszystkim wiadomo, i tu również USA jest głównym celem. To nad terenem USA rozpylanie trwa od lat 60. Wpływ na rośliny jest destrukcyjny, drzewa wymierają masowo w USA i Europie. Odbija się to również na plonach kukurydzy, plagi grzybów i robactwa niszczy plony i drzewa. Dlatego że rośliny nie radzą już sobie w tak kwaśnej glebie. Oczywiście pojawia się słynny RANDAP, oprysk który niszczy insekty, ale by roślina przetrwała musi stać się rośliną GMO. I w ten właśnie sposób rynek modyfikowanych genetycznie nasion , czy jest aprobowany przez społeczeństwo czy nie, stanie się normą i koniecznością, ponieważ wkrótce żadna normalna roślina nie będzie chciała wzrastać ! Dobrym przykładem jest indyjski rynek plantacji bawełny. Indie to jeden z największych potentatów bawełny, okazuje się że w północnych prowincjach Indii gdzie jest największe skupisko plantatorów bawełny, od kilku lat zanotowano aż 600 samobójstw plantatorów. Okazało się że przyczyną jest dosłowne wymuszanie na rolnikach sadzenie nasion bawełny GMO, która jest sporo droższa niż zwykłe naturalne nasiono. Firma Monsanto właściciel patentu na modyfikowane nasiona , 1995r do 2005 przejęła ponad 50 firm nasienniczych na świecie. Podobnie stało się w Indiach, Monasanto kupiła jedyną na rynku firmę, stała się monopolistą, następnie zachęcała rolników do uprawy ich nasion bawełny GMO. Po kilku latach okazało się że uprawy atakuje nieznany grzyb, niszcząc uprawy. Wielu farmerów popełniło samobójstwa nie widząc wyjścia, nie mogąc nabyć naturalnego nasiona które było przez firmę wykupowane i usuwane z rynku. Obecnie cała gospodarka bawełniana jest na łasce Monsanto. Ta sama historia dzieje się na całym świecie.
Wygląda na to że w przyszłości ta firma nabędzie kontrolę nad uprawami całego świata. Dlatego że chroni ich nasiona prawo patentowe, co oznacza że nie można zasiać ponownie pola ziarnem z poprzedniego roku. Tylko trzeba go ponownie zakupić!

( więcej o firmie Monsato i GMO) :

http://www.youtube.com/watch?v=0N4Ca14MNhQ

Tak więc zakwaszenie gleb stwarza dogodne warunki do przejęcia kontroli nad produkcją żywności na całym świecie.


Ad.( 3) Wprowadzanie do ludzkich organizmów materiału biologicznego.

Jest to najciekawszy i najbardziej przerażający temat. Pani Sofii , mówi o tym w filmie w 22:50

https://www.youtube.com/watch?v=fZqrMaAzYco

Specjalnie wskazuje miejsce do rozpoczęcia wnikliwego oglądania, ponieważ uważam że informacje tam zawarte są bardzo ważne.


Problem stanowią tak zwane "nanorurki", inaczej nazywane włóknami. Na całym świecie znajduje się te włókna, w powietrzu, glebie nawet na szczytach gór. Występują oczywiście i wewnątrz organizmów ludzi i zwierząt. Próbki zgromadzone przez badacza tego zjawiska Clifforda Carincoma, który znalazł je w górach w Nowym Meksyku, jak i również we krwi i skórze ludzkiej, wskazuje na sztuczne pochodzenie. Z punktu widzenia biologii, coś takiego nie powinno wystąpić naturalnie. Struktura ta przypomina rurkę pustą w środku, uformowana jest z czegoś co przypomina bakterie archetypy, ( formy bakterii które cechują sie nisamowitą odpornością, żyją w gorących wulkanicznych jeziorach, czy na dnie oceanu). Ale jako archetypy mają cechy wysoko rozwiniętych komórek zwanych "Eukarionty" czyli komórek które się dzielą i tworzą złożone organizmy, takie jak rośliny , zwierzęta i ludzie.

Mamy tu więc do czynienia z sztucznie zaprojektowaną HYBRYDĄ. Dodatkowo zaobserwowano dosłownie zawarte w atmosferze rozpylone krwinki ludzkie. Ale oczywiście również są one specjalnie zaprojektowanie, mają bardzo silną błonę chroniącą, dokładnie taką samą jak komórki archeonów. Pytanie co robią krwinki ludzkie
w powietrzu ?
Pani Sofia uważa że to wszystko jest obecnie sprejowane na skupiska ludzkie. Specjalne krwinki które dostają się do naszych organizmów, rozwijają się. Te same włókna które znajduje się w atmosferze czy w roślinach, wyrastają na ludzkim moczu, krwi, a nawet skórze. Mało tego reprodukują się i tworzą kolonię łącząc się z sobą tworząc mechanizmy.

Z filmu można się dowiedzieć o tajemniczej chorobie zwanej : "Syndromem Morgellonów" okropne rany które nie goją się latami. Ludzie którzy na to chorują, kupują mikroskopy i badają to co im wyrasta z tych ran. Kryształy z których wyrastają te włókna i tworzą sieć połączeń!. To jest dowód na to że jest to celowe działanie. W naszych organizmach dokonuje się to co dzisiaj mówią naukowi fantastycy że będzie za 50 lat.

Czyli tworzenie ludzi hybryd!

Teraz moje przemyślenia w temacie Chemitrials

Wydaje się że te trzy teorie które tu przytoczyłem jako wyjaśnienia przyczyn opryskiwania świata mają sens. Możliwe że wszystkie trzy na raz są realizowane, jednak najbardziej ciekawym jest ta ostatnia.

Zobaczcie : Rozpylanie aluminium powoduje zapylenie atmosfery która jest bardziej podatna na sterowanie systemem HARP. Dodatkowo to co opada zatruwa grunt i otwiera nowe możliwości wprowadzania GMO i kontroli nad gospodarką żywności na całym świecie.

Nanorurki które wchłaniane przez organizmy ludzi, dostarczają materiału, budulcu, który tworzy nowe połączenia w naszym ciele, coś w rodzaju dodatkowego systemu nerwowego. Człowiek staje się hybrydą z wbudowanym obcym organizmem, teraz tylko trzeba odpowiedniego kontrolera, czyli implanta albo chip. Kiedy zaaplikowany w ciało może przejąć kontrolę nad tym urządzeniem biologicznym które stworzyły nanorurki. Wtedy dochodzi do utraty duchowości, siły woli, jesteśmy całkowcie sterowani przez chip. Mogą wywoływać różne procesy chemiczne w naszym organizmie a nawet dać rozkaz obumierania komórek !!
Wtedy łatwo będzie się pozbywać ludzi, holokaust jakiego Hitler nie mógł sobie wymarzyć . Świat gdzie elita świata, żyje jak bogowie, podczas gdy reszta to chodzące i pracujące ZOMBI. W tym świetle ciekawie prezentują się filmy hollywodu, które zalewają nas ostatnio. Gdzie Zombiaki są masowo eksterminowane! Możliwe że to było realizowane przez hitlerowców w Górach Sowich, na pewno taka hybryda staje się również podatna na demony.

Czy czasem nie przed taką wizją chciał nas przestrzec Chrystus słowami:

" albowiem gdy by czas nie został skrócony, nie został by się żaden człowiek na świecie"

Jeden z szalonych naukowców wizjonerów który w tym filmie płentuje
swoją chorą wizję, super ludzi komputerów:

" pytacie czy bóg istnieje, ja wam mówię, jeszcze nie "

warto zobaczyć :1:01:04

https://www.youtube.com/watch?v=fZqrMaAzYco


Post został pochwalony 2 razy

Ostatnio zmieniony przez Bushi dnia Czw 2:31, 06 Lis 2014, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Obserwator
Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Poznań - Polska

PostWysłany: Wto 23:48, 10 Mar 2015    Temat postu:

Czytając o tych trzech przypuszczeniach bądź też faktach wydaje się nawet, że użycie wszystkich naraz jest całkiem możliwe.

Według moich obserwacji tak bym to połączył ze sobą.

Manipulacja pogodą jest oczywista. Stosowali ja juz sowieci, a potem amerykanie w tajwanie żeby zalewać szlaki transportowe.

Dziś anomalia pogodowe mówią same za siebie. Zauważmy, że w USA gdzie proceder jest najbardziej zaawansowan, po 2000 roku następowały kolejno rok w rok tornada. Widziałem też program o anomaliach trąb powietrznych w ilości kilkuset nad paroma stanami. Najwieksze niszczyły wszystko w promieniu 500 metrów Trwające po kilka godzin i wędrujące kilometrami. Obrazy zagłady dosłownie.

Potem parę lat spokoju i w zeszłym roku ekstremalnie mroźny cyklon..teperatura do -60 i śniegu po dachy. W tym roku słyszałem tylko coś o opadach śniego.
Wszystko to po 2000 roku na przestrzeni nastu lat kiedy to zaczęła tak bardzo wzmagać się aktywność chemtrails.

Mam na telefonie mase zdjęć oprysków nad Polską. Są masowe, często regularne..widzę to. Pogoda potrafi się zmieniać paradoksalnie i to na odcinku kilkudziesięciu km.

W Niemczech byłem świadkiem jawnych oprysków. Od rana myśliwce wojskowe krążyły nad Bawarią bez żadnego ładu i składu, od czasu do czasu ścigając się i krążąc bezsensownie. W ciągu paru godzin niebo było białe, na następny dzień chmury. Mam nagrane kawałki z tamtego dnia. Niemcy wtedy gadali: "oni robią taką powłokę żeby ochłodzić atmosferę".
Normalni obywatele tak twierdzili, czyli wiedzą o tym tyle, że są okłamywani.
Był też tam taki okres na początku 2013 że przez pierwsze trzy miesiące było ciągłe zachmurzenie przerwane 6 dniami ze słońcem.
Wszyscy narzekali i panowało ogólne przygnębienie.

Jestem przekonany, że metoda sterowania pogody za pomocą haarp oraz chemtrails jest stosowana.

Zwróciłem także uwagę no obłoki, które rozpościerają się po rozpylaniu i na duzych powierzchniach ukazuje się struktura dna morskiego.

Jeśli fale i prądy morskie formują kształt swego nurtu na piasku to czy fale haarp nie zostawią śladu swego kierunku na materiale, w który są emitowane? Jak niżej...

[link widoczny dla zalogowanych]

Widziałem jakiś czas temu w gazecie 'świat wiedzy' mały artykuł na temat chmur. I dowiedziałem się, że naukowcy postanowili nadać nazwę nowej formacji chmur takich jak na owym zdjęciu, które zrobiłem nad Poznaniem.

Niedawno uświadomiłem sobie coś ciekawego. Wiąże się to z zakwaszaniem gleb. Zakwaszenie to poważny problem prowadzący do znacznej degradacji. Roślinność w takich warunkach zwyczajnie choruje i obumiera.
Co ciekawe ten sam problem zakwaszenia dotyczy większości populacji ludzkiej. Mam na myśli zakwaszenie organizmu poprzez złe nawyki żywieniowe tylko i wyłącznie, a dziś te złe nawyki to w zasadzie dla wielu norma.
W organizmie o kwaśnym odczynie łatwo rozwijają się nowotwory, wirusy i grzyby. Prowadzi to do ogólnie złego funkcjonowania psycho-fizycznego. Stąd dziś tak wielka podatność na wszelkie paskudne choroby oraz podatność na kontrolę i pranie umysłów :/

Co do pojawienia się tajemniczych nanorurek i krwinek w powietrzu to skojarzyłem z tym ciekawy fakt.

Jak wiadomo holywoodzkie produkcje, te całe filmy grozy, seriale itd, często zawierają ze sobą pewne drastyczne fakty z naszej rzeczywistości przedstawione jako jakąś tam fikcję będącą np. częścią fabuły. Wiecie o co chodzi..twórcy takich fabuł na pewnych szczeblach na pewno wiedzą co się dzieje i zawierają to w filmach utwierdzając podświadomie odbiorców, że takie rzeczy są tylko tam na ekranie jako fikcja.

Swego czasu oglądnąłem pewien serial rEvolution czy jakoś tak. Fabuła była taka że świat pogrążył chaos, ponieważ nagle wszystko przestało działać. W dalszej części okazało się, że to wina nanorobotów mikroskopijnej wielkości, które krążyły w całej atmosferze. Można było je tam odpowiednio programować i bohaterowie obawiali się spalenia całego globu przez użycie owych robocików przez wroga.
W serialu przewija się również motyw rządu USA-patriotów Very Happy na wygnaniu. Co się okazywało mieli złe intencje i prawdopodobnie byli za to odpowiedzialni. Posługiwali się też znakiem trójkąta z czerwoną kropką w środku także też dość sugestywne.

Tak więc można by rzec: "coś w tym wszystkim jest"..wcale bym nie był zaskoczony.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Obserwator dnia Śro 21:08, 11 Mar 2015, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> NWO Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin