Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Deklaracja ideowa Ruchu Narodowego czy kato faszystowskiego?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> NWO
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pią 22:36, 28 Cze 2013    Temat postu: Deklaracja ideowa Ruchu Narodowego czy kato faszystowskiego?

[link widoczny dla zalogowanych]


Co mnie od razu wpadło w oczy, to to, że w polecanych książkach jest testament polityczny -Kartki z więzienia- Eligiusz Niewiadomski i to jest główna polecana książka do ideologii ruchu narodowego. Jak wiemy, to krk zamordowało Narutowicza.


Zaczynając od "świętej trójcy" TOŻSAMOŚĆ – SUWERENNOŚĆ – WOLNOŚĆ powinnyśmy zadać pytanie: tożsamość ale jaka? Suwerenność, ale kogo czego, w czym? I wolność, ale w ramach czego? Czy jest to wolność absolutna, skrajnie libertariańska, czy powiedzmy pseudo wolność?


Deklaracja ideowa Ruchu Narodowego

1. Tożsamość narodu. Ruch Narodowy za swój podstawowy cel obiera obronę i umocnienie polskiej tożsamości narodowej. Największym bogactwem i gwarancją rozwoju Polski jest kilkadziesiąt milionów Polaków mieszkających w kraju, pozostawionych na Kresach i rozsianych na emigracji. To przed nami stoi wyzwanie kontynuacji – zbudowanej na fundamencie chrześcijaństwa
( aha czyli już wiemy, że polska= chrześcijaństwo i na pewno krk)polskiej tożsamości, w całym jej historycznym i regionalnym bogactwie. Podejmiemy walkę z promocją kosmopolityzmu i płytko pojętej nowoczesności, by na powrót uczynić nasz naród dumną i silną wspólnotą.

Czyli już widzimy, że podstawowym założeniem ruchu narodowego jest tożsamość rzymsko katolicka, wspólnota narodowa i jej siła w tożsamości katolickiej, odejście od tej "płytko pojmowanej nowoczesności". Teraz pytanie jest bardzo moim zdaniem interesujące - czym jest ta płytko "płytko pojmowanej nowoczesności" najprawdopodobniej chodzi tutaj o pewne społeczne uwarunkowania związane z liberalizmem o czym się później dowiemy, bo Artur Zawisza członek rady NR jest słynny z takiego baneru

[link widoczny dla zalogowanych]

co pokazuje, że są antyliberalni.

2. Tożsamość rodziny (znowu mamy tożsamość)Rodzina jest fundamentem życia wspólnotowego (znowu wspólnota, cały czas wspólnota)Ruch Narodowy będzie bronił rodziny pojmowanej jako małżeństwo kobiety i mężczyzny oraz prawa do życia od momentu poczęcia. Zaproponujemy rozwiązania poprawiające warunki życia rodzin, by umożliwić rozwój demograficzny narodu. Ruch Narodowy będzie stać na straży autonomii rodziny i przeciwstawi się próbom ingerencji urzędniczej w życie rodzinne.

Tutaj za bardzo nie ma co komentować, bo nie ma konkretów, ale pewno chodzi o jakieś socjale (które defacto i tak funduję podatnik), ale możliwe, że chodzi o coś innego, nie chcę tutaj dopowiadać.


3. Tożsamość osoby (w miarę ważne IMO,bo jak wiemy wszyscy jesteśmy osobami, a społeczeństwo to twór dość enigmatyczny)Polska będzie taka, jak uformowani zostaną młodzi Polacy. (robi się ciekawe, już mówią o formowaniu ludzi,)Dzieci i młodzież mają prawo do patriotycznego wychowania w szkołach, do wykształcenia formującego umysły w klasycznym duchu. (no i znowu mamy problem, jeśli szkoła dalej ma pozostać państwowa i wszyscy mają być wykszatałceni na patriotycznie oraz w klasycznym duchu, patrz katolickim, czyli mamy już kolektiwistów katolickich lub patriotów katolickich, a jak nas historia uczy, jest to nieprzyjemny twór)Ruch Narodowy nie zgadza się na poddawanie młodzieży kolejnym eksperymentom edukacyjnym, ani na płynącą z mediów i instytucji kultury falę liberalno-lewicowej propagandy. Położymy także nacisk na upowszechnianie sportowego trybu życia.NACISK? Czyli będą nam nakazywać konkretny tryb życia, który według nich ma być sportowy. Wyobraźcie sobie, masz grypę, gorączkę, wchodzi NR i każe ci biegać Very Happy

Czyli ogólnie, nastawienie kolektywistyczne skrajne- wszyscy są katolikami, patriotami, sportowcami i dobrze wykształceni

Suwerenność państwa. Państwo jest podstawowym instrumentem realizacji interesów narodowych. Ruch Narodowy odzyska państwo z rąk realizujących obce interesy, skorumpowanych elit, finansowych oligarchów oraz pasożytujących na nim klik oportunistów i ignorantów. Będziemy dążyć do naprawy Rzeczpospolitej, Odwołanie do sanacji, gdzie Piłsudski zrobił zamacha stanu w maju, a jak wiemy piłsudski był autokratą jak nie dyktatorem i jego ruch miał nazwę sanacja ,czyli naprawa)postawimy na odbudowę etosu służby publicznej. Chcemy twardo bronić polskich interesów wobec sił międzynarodowych i brukselskiej biurokracji. Poprzemy budowę Europy niepodległych narodów, opartej na dobrowolnej współpracy gospodarczej. Ruch Narodowy będzie zmierzał do odbudowy polskiego potencjału obronnego, aby zapewnić naszemu krajowi bezpieczeństwo.


czyli kolejna bardzo ważna sprawa, ważny krok- taki, że jest potrzebna armia, mocna armia. To pokazuje tutaj pewien militaryzm. Czyli jak patriotyczne wychowanie będziemy mieli, to znaczy, że dobre do armii.

5. Suwerenność kultury.(dosyć ciekawe)Naród tylko wtedy jest niepodległy, kiedy myślenie jego elit jest niezależne od zewnętrznych ośrodków i zakorzenione w jego historii. Ruch Narodowy będzie rozwijał oryginalną, polską myśl polityczną. Przywróci powagę i wielkość polskiej kulturze, tak, by ponownie stała się atrakcyjna dla innych narodów, także jako gwarant uniwersalnych wartości.


Szkoda, że nie powiedzieli jakie to są uniwersalne wartości, bo chętnie bym skomentował.


6. Suwerenność ekonomiczna. Silne państwo samodzielnie kształtuje swoją politykę gospodarczą. Ruch Narodowy obroni polskiego złotego jako walutę narodową, ponieważ własny pieniądz jest jednym z filarów niepodległości. Powstrzymamy pogłębianie zadłużenia gospodarki i uprzywilejowanie obcych instytucji finansowych. Będziemy wspierać niezależność energetyczną Polski.

Zobaczymy


7. Wolność słowa.(ciekawe)Naród rzeczywiście wolny posiada nie tylko własną myśl, ale i zdolność jej artykułowania.(zauważcie ciekawe ujęcie tej wolności słowa. Naród, nie jednostka. Ja myślałem, że jednostka ma prawo do wyrażania myśli, do wolności słowa, ale nie to NARÓD (jako kolektyw)- ciekawe myslenieRuch Narodowy będzie dążył do złamania dominacji elit okrągłostołowych w sferze medialnej. Staniemy w obronie grup atakowanych oraz inwigilowanych przez władzę. Podejmiemy walkę z poprawnością polityczną, która odbiera głos narodowcom, a uprzywilejowuje nową lewicę i promuje degenerację godzącą w podstawy życia narodu.


No niestety dość enigmatyczne zapowiedzi więc nie ma co komentować

8. Wolność gospodarowania. Wolny naród ma możliwość samodzielnego budowania podstaw materialnych swojego życia i dysponowania owocami swej pracy. Obecny stan, w którym koszty utrzymania sektora publicznego spoczywają głównie na mniej zarabiających i drobnych przedsiębiorcach, jest nie do zaakceptowania. Zmusza on miliony Polaków do emigracji zarobkowej. Ruch Narodowy podejmie walkę z patologiami biurokracji i fiskalizmu, stanie w obronie praw podatnika. Będzie walczył o swobodę działania i dostęp do kapitału dla polskiego przedsiębiorcy, aby ten mógł tworzyć nowe miejsca pracy. Zadbamy o bezpieczeństwo socjalne Polaków proponując sprawiedliwy i prosty system emerytalny.


Czyli znowu mamy dość dużo enigmatycznych zapowiedzi i mamy dwie rzeczy, których mogę skomentować. Przede wszystkim chcą zapewnić dostęp do kapitału dla polskiego przedsiębiorcy. Tutaj już widać mocny interwencjonizm. Dalej mamy bezpieczeństwo socjalne Polaków, czyli mamy etatyzm, tylko tutaj jest kwestia kto zapłaci (ma kto inny zapłacić). Zdaniem RN teraz płacą biedni oraz mali przedsiębiorcy. Według ich trzeba zrobić tak, żeby płacić kto inny. No i oczywiście sprawiedliwy i prosty system emerytalny, tylko nie powiedzieli jak to chcą zrobić więc no comment.


9. Wolność osoby(znowu ciekawy punkcik)Człowiek może być prawdziwie wolny jedynie w ramach wspólnoty, dlatego Ruch Narodowy będzie bronić wolności przed zagrażającym jej liberalizmem.ŻE CO? czyli człowiek może być tylko wolny w ramach wspólnoty?! Czyli człowiek nie jest wolny jako taki, według swoich wrodzonych praw które zyskuję jak się rodzi, ale jest wolny tylko w ramach wspólnoty. Znów skrajny kolektywizm.Człowiek może być prawdziwie wolny jedynie w ramach wspólnoty, dlatego Ruch Narodowy będzie bronić wolności przed zagrażającym jej liberalizmem.Czyli co chcę wprowadzić RUCH NARODOWY? Jeśli liberalizm jest zły, socjalizm jest zły, komunizm jest zły, origarchia finansowan jest zła, no jakie są jeszcze inne systemy? Very Happy
Jako Polacy mamy swoje własne, bogate tradycje myślenia o wolności. Chcemy z całą mocą głosić prawdę, że prawa bez obowiązków nie mają racji bytu.ciekaweDla każdego Polaka są to po pierwsze obowiązki wynikające z przynależności do wspólnoty narodowej. Będziemy zachęcać do oddolnej aktywności i tworzenia inicjatyw budujących silny i zorganizowany naród.Czyli dalej widzimy odwołanie do skrajnej kolektywistycznej ideologii, które jako swoje spoiwo ma rzymski katolicyzm.


Ruch Narodowy, którego podstawową siłą jest świadomość i wola działania młodego pokolenia Polaków, w myśl powyższych zasad podejmuje pracę nad przemianą Ojczyzny. Osią myślenia politycznego jest dla nas idea narodu, rozumianego jako kulturowa wspólnota pokoleń – przeszłych, obecnych i przyszłych. Tak pojmowany naród jest jedynym prawowitym gospodarzem w swoim państwie. Dlatego będziemy walczyć o Polskę dla Polaków – dumną, silną, dostatnią i bezpieczną.


To na razie tyle. Mam zamiar zrobić analizę kongresu która jest z 5 razy straszniejsza niż ta deklaracja. Skupiłem się oczywiście tylko na minusach ruchu narodowego.

Przepraszam za interpunkcję. Postaram się ją później poprawić

EDIT1

Tutaj post typowego ultrasa Ruchu Narodowego

Dobrze, piszecie o dzieciach odpowiednio wychowywanych. A co z obecnym pokoleniem liberalnych, ateistycznych i japiszonowatych prostackich kmiotów? Polak jest katolikiem, czy się to komu podoba, czy nie. I każdy normalny Polak to rozumie. A co zrobią tacy wszelkiej maści ateiści, agnostycy czy inni pseudofilozofowie? Będą stawiać silny opór ideologiczny. To oni zbuntują pokolenie młodych i dorastających, którzy są zapatrzeni w Palikota. Im bliżej jes do unii, której taka postawa masońskiej walki z Kościołem się podoba. Albo zamieścicie nie tylko odwołanie do Boga Jedynego i zamieścicie klauzulę, że każdy, kto chce otrzymać pełnię praw musi być wyznania katolickiego, albo śmierdzicie ekumenizmem, śmiedzącym kompromisem. Nie ma półśrodków. I jeszcze jedno. Naród oparty o polskie tradycje katolickie musi się im podporządkować. To oznacza pełną zgodę z Dekalogiem, a więc m.in. nie cudzołóż. Bękartctwo kiedyś było znamieniem wstydu i żaden rodzic świadomie nie naraziłby dziecka na to, że jest bękartem, bastardem. A jest nim, jeśli rodzice nie byli w chwili poczęcia małżeństwem. Małżeństwem zawartym przed Bogiem i dozgonnie trwałym. Żadnych „cywilnych ślubów i rozwodów” jako że to jest masoński i ateistyczny wymysł, którym rozwala się od dekad polskie i nie tylko rodziny! Takie zycie na próbę – od ślubu do rozwodu, a rodzące się z tego potomstwo staje się właśnie bękartami. I tego żaden polski Patriota tolerować nie będzie. Na lewackich forach już słychać, że Narodowcy zakażą np. antykoncepcji, co jest bzdurą. Ale antykoncepcja musi przsługiwać wyłącznie rodzinom z co najmniej jednym dzieckiem. Nie ma d…enia bez odpowiedzialności i życia na kredyt reszty Narodu. O tym od wieków naucza Kościół i z tym właśnie walczy prostacka antyelita antyintelektualistów spod znaku kielni, gwiazdy czy „wiedzy”. Dość plucia w twarz Bogu, dość zatracania tego Narodu. Albo katolickie zasady wychowania, życia społecznego, albo żadne, bo w choćby jeden mały wyłom a wrócimy do tego, co mamy dziś


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 23:40, 28 Cze 2013, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 1:43, 01 Lip 2013    Temat postu: Ruch Narodowy

Widzę, że mamy tutaj na forum walczące lewactwo, które sporo sie natrudziło żeby przedstawić program jednej z niewielu grup, których zbieżność interesów z ludźmi z tego forum jest zaskakująco duża, w negatywnym świetle. Czepianie sie jakiejś wieloznaczności i snując daleko idące wywody za każdym niesprecyzowanym słowem jest bardzo tendencyjne i nie ma nic wspólnego z obiektywną oceną (gdzie są pozytywne strony? napisano tylko o negatywach). pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Pon 6:16, 01 Lip 2013    Temat postu:

To przed nami stoi wyzwanie kontynuacji – zbudowanej na fundamencie chrześcijaństwa polskiej tożsamości, w całym jej historycznym i regionalnym bogactwie.

Gdzie tu widzisz odwołanie tylko do katolicyzmu???

Całe bogactwo regionalne i historyczne to także prawosławie, protestantyzm.

Takie przesłanie wynika z tego zdania. A jak jakiś członek ruchu narodowego uważa, że tylko katolicyzm to wystarczy powołać się na punkt pierwszy i po zabawie.

Najwyżej wykarze się, że taki człowiek zaprzecza programowi własnej organizacji.

vpirate65 cały czas krytykujesz takie pojęcia jak rodzina i naród.

Masz z tym problem???

Jedyną nacją która ma problem gdy inne narody chcą być dumne z własnej tożsamości to żydzi (tych którzy uznają Talmud).


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 11:03, 01 Lip 2013    Temat postu:

milo, napisałem przecież, że skupiłem się tylko na minusach i oczywiście ruch narodowy na pewno ma jakieś plusy. Mam centrowe poglądy i jestem za takimi partiami jak knp czy upr więc lewak zemnie żaden oraz jestem anty klerykałem, co często ludzie mi zarzucają przez to, że jestem lewakiem i ateistą. Lewacki to jest ruch narodowy.Cyryl rodziny nie krytykuje, ani nawet narodu! Tylko kolektywne myślenie.
Możliwe, że nie do końca dobrze się wyraziłem w tym temacie. Nie czujesz tego, bo ja widziałem cały kongres tych maniaków, którzy nawołują do wojny (nr chcę wojny). Postaram się zrobić o tym drugą analizę, tylko, że będzie 10 razy dłuższa, a ja nie mam talentu do pisania artykułów oraz trochę mi to zajmie.

Twierdzę, że katolicka, bo na kongresię często o tym wspominali. Tutaj tego oczywiście nie widać. Po drugiej części uklękniesz i przyznasz mi rację (no offense, its joke).

W każdym bądź razie, owa grupa narodowa jest bandą maniaków, którzy chcą wojny, władzy kościoła katolickiego w Polsce, myśli kolektywnie skrajnej oraz anty-wolnościowy. Z innymi narodami należy współpracować, a nie z nimi walczyć. Nie w każdej firmie na świecie siedzi szatan.


EDIT1

A co tam Cyryl. Muszę cię niestety trochę zaatakować, z góry przepraszam, ale udawać głupiego, że NR nie jest katolickie, to po prostu manipulacja i rozprzestrzenianie dezinformacji.

[link widoczny dla zalogowanych]

Jasno pokazuję, że są PROKATOLICCY. Jesteś ignorantem cyryl i bronisz ruchu którego nie znasz.


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 12:46, 01 Lip 2013, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Pon 18:33, 01 Lip 2013    Temat postu:

Cytat:
Cyryl rodziny nie krytykuje, ani nawet narodu! Tylko kolektywne myślenie.


No tak kolektywne myślenie jest tylko dla narodu żydowskiego.
Myśl wspólnotowa, narodowa tylko dla narodu żydowskiego.

Wiesz rozumiem żydó, oni są na totalnej wojnie z resztą ludzkości. I ich mniejsza liczebność może być zrekopensowana tylko przez myślacych o własnym zadku (myślenie tylko jednotkowe) przeciwników.

Przeczytaj Talmud czy Protokoły Mędrców Syjhonów a zobaczysz, że myślenie kolektywne Ruchu Narodowego, to niewinna zabawa przy tych dziełach.

Cytat:
Jasno pokazuję, że są PROKATOLICCY. Jesteś ignorantem cyryl i bronisz ruchu którego nie znasz.


Alez nigdy nie twierdziłem, że nie są prokatoliccy.

Tylko zauważ że episkopat Polski nie jest wcale prokatolicki czy prochrześcijański.

kiedy ksiądz Natanek, wysłął do episkopatu aby intronizowali oni na króla Polski Isusa Chrytusa, to ci się na to wypieli. I napuścili na księdza Natanka media, aby zrobić z niego wariata.

Pozatym jak sobie wyobrażasz aby w karju gdzie liczba katolików to około 90%, to do jakich wartości siła patryjotyczna chcąca zmienić państwo musi się odwoływać???

Jasne, że katolickich. Jasne jest że większość ludzi z tego ruchu to katolicy.

jasne jest, że ów ruch niegdy nie dojdzie do władzy.

A będzie on torpedowany właśnie przez episkopat. Który głosi jedno a robi coś odwrotnego.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 21:40, 01 Lip 2013    Temat postu:

Cyryl
Tu nawet nie chodzi o to, że oni się odwołują do krk, a oto, że oni chcą zwiększyć rolę kościoła w polityce polskiej, co jest katastrofą. To z natankiem to nie wiem co ma piernik do wiatraka. To była sprawa wewnątrz krk.

Mędrców syjonu przeczytałem. Mam zamiar nawet to odświeżyć. Oczywiście nie wszystko musi być tak jak oni to napisali, ale większość na pewno się sprawdzi. Ruch Narodowy to "alternatywa" przygotowana przez watykan dla gojów.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Wto 18:38, 02 Lip 2013    Temat postu:

Twoje tezy bazują na niczym.

Podałeś deklaracje ideologiczną w której nie ma słowao katolicyżmie.

Potem podałeś wypowiedzi dwóch polityków, które są prokatolickie.

Tylko co z tego???

Tr wypowiedzi, co najwyżej świadczą o chęci, zrobienia przez ludzi o poglądach prokatolickich następnej stricte katolickiej partii.

Dopiero gdy od tego ruchu odciąłby się Paweł Chojecki, czy Marian Kowalski, którzy ciągną młody elektorat. To miałbyś konkrety na bycie na usługach biskupów katolickich.

Ale wtedy, ilu taki ruch (bez Mariana Kowalskiego czy Pawła Chojeckiego) pociągnąłby młodych patryjotów??? Na pewno mniej.

I o to zapewne chodzi ścisłemu gronu decyzyjnemu kościoła katolickiego w Polsce. Jeśli w tym ruchu uda się, ich ludziom, przekształcić go w ruch stricte katolicki (realizujący doraźne insteresy i instrukcje episkopatu), to będzie on zmargenalizowany. Ludzie starsi mają Radia Maryja i Trwam. A ludzie młodzi, oleją ten ruch.

Gdybyś poza swoimi poglądami na świat wziął inne realia takie jak: poglądy młodych ludz, nawet tych o narodowym podejściu, które nie są zbierzne z katolicyzmem. Gdybyś także zauważył, co ci pokazuje w moich postach a mianowicie o tym że w tym Ruchu dużą rolę odgrywają Marian Kowalski i Paweł Chojecki (protestancki pastor). To zapewne zrozumiałbyś, że w obecnej sytuacji zrobienie z ruchu partii katolickiej, byłoby jego marginalizacją.

Natomiast za faszyzacje młodzieży Plskiej, nie odpowiada ruch Narodowy, ale diaspora żydowska, Izrael żądający od Polski odszkodowań oraz rząd Polski te rządania spełniający:
[link widoczny dla zalogowanych]

Po takim numerze, przy rosnącej biedzie i bezrobociu w Polsce o faszystów nie będzie trudno.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Wto 19:41, 02 Lip 2013    Temat postu:

Cyryl oczywiście, że To nie jest ich wina, że są faszystami, a środowiska. To podajże w jakiś agendach NWO pisało, że specjalnie syjoniści wywołują kryzys, żeby władzę przejęli faszyści (to był chyba albert pike). Za niedługo zrobię inny komentarz do ruchu narodowego i będę się posługiwał tylko kongresem ruchu narodowego i wtedy ruch zostanie całkowicie obnażony.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Śro 7:46, 03 Lip 2013    Temat postu:

Dodam, że Paweł Chojecki to stary działacz UPR, partii Korwina. To dobrze wróży ruchowi z dwu powodów:

1. Nie nabierze się na koalicję z Korwinem
2. Ma poglądy na gospodarkę wolnorynkowe

Brawo! To jest dobry kierunek.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Śro 11:25, 03 Lip 2013    Temat postu:

zimbarder napisał:
Dodam, że Paweł Chojecki to stary działacz UPR, partii Korwina. To dobrze wróży ruchowi z dwu powodów:

1. Nie nabierze się na koalicję z Korwinem
2. Ma poglądy na gospodarkę wolnorynkowe

Brawo! To jest dobry kierunek.Rozumiem, że jesteś za tą chorą partią? To trzeba spacyfikować, jak powinno się spacyfikować NSDAP. Jak oni dojdą do władzy, to będzie koniec Polski.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pajakalipa
Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 82
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 15 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Śro 11:46, 03 Lip 2013    Temat postu:

to chyba sie wtedy znajdziemy na tym drugim juz koncu...bo jakbys nie zauwazyl to co sie dzieje teraz w Polsce to inaczej nazwac nie mozna. Swoja droga to strasznie ci przeszkadza RN, nie zabym ja dazyl jakoms partie uczuciem, ale w twoim przypadku nienawisc jest skumulowana w tym jednym kierunku tylko. Ja uwazam ,ze partia taka jak RN odpowiada zapotrzebowaniom planu 3 wojen swiatowych Alberta Pike, coraz bardziej mozna zauwazyc gdzie to wszystko zmierza.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Śro 12:02, 03 Lip 2013    Temat postu:

pajakalipa

Albert Pike to nie jest bóg, więc nie wierzę, żeby plan w 100% się zrobił, a szczególności jeśli go znamy. Jak sam zauważyłeś, jest to przymiarka do III wojny światowej i tym bardziej trzeba RUch NArodowy spacyfikować u zarodka.

Przygotowania trwają...
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pajakalipa
Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 82
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 15 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Śro 15:57, 03 Lip 2013    Temat postu:

Znano ten plan juz przed pierwsza i druga wojna swiatowa, jakos im sie udalo, tym bardziej,ze Albert Pike nie nie jest tworca tego planu, najprawdopodobniej, ale otrzymal tego planu wizje. Nie wyjezdzaj mi nastepnym razem z takimi haslami jak "albert pike to nie bog" obrazasz mnie i robisz to celowo. Znam swojego Boga,a ty nie musisz przed innymi robic takiej zalosnej prowokacji jakbys mi musial cokolwiek wyjasniac w tej kwestii badz przypominac.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Śro 16:07, 03 Lip 2013    Temat postu:

pajakalipa napisał:
Znano ten plan juz przed pierwsza i druga wojna swiatowa, jakos im sie udalo, tym bardziej,ze Albert Pike nie nie jest tworca tego planu, najprawdopodobniej, ale otrzymal tego planu wizje. Nie wyjezdzaj mi nastepnym razem z takimi haslami jak "albert pike to nie bog" obrazasz mnie i robisz to celowo. Znam swojego Boga,a ty nie musisz przed innymi robic takiej zalosnej prowokacji jakbys mi musial cokolwiek wyjasniac w tej kwestii badz przypominac.


Przepraszam jeśli cię obraziłem.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pajakalipa
Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 82
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 15 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Śro 16:40, 03 Lip 2013    Temat postu:

Przeprosiny przyjmuje.Nie ma sprawy.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> NWO Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin