Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cudowne wybawienie ludu Bożego
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Sekcja priorytetowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Śro 16:01, 17 Wrz 2014    Temat postu: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Oryginalny artykuł.

Link - [link widoczny dla zalogowanych]
...................................................................

Biblia wyraźnie zapowiada ponowne wyprowadzenie Izraela, na wzór wyjścia z Egiptu, które odbędzie w niedługim czasie tylko, że to wydarzenie odbędzie się na znacznie większą skalę!

Najwyraźniej jesteśmy na tropie wyjaśnienia wielkiej tajemnicy Boga, zapowiedzianej przez anioła w księdze Objawienia.

Cytat:
Objawienie 10:1 I widziałem innego potężnego anioła zstępującego z nieba, odzianego w obłok, z tęczą wokoło głowy, którego oblicze jaśniało jak słońce, nogi zaś jego były jak słupy ognia; 2 A w ręku swoim miał otwartą książeczkę. I postawił prawą nogę swoją na morzu, lewą zaś na lądzie. 3 I krzyknął głosem donośnym jak ryk lwa. A na jego krzyk odezwało się głośno siedem grzmotów. 4 A gdy przebrzmiało siedem grzmotów, chciałem pisać; lecz usłyszałem głos z nieba mówiący: Zapieczętuj to, co powiedziało owych siedem grzmotów, a nie spisuj tego. 5 Anioł zaś, którego widziałem stojącego na morzu i na lądzie, podniósł prawą rękę swoją ku niebu 6 I poprzysiągł na tego, który żyje na wieki wieków, który stworzył niebo i to, co w nim, i ziemię, i to, co na niej, i morze, i to, co w nim, że to już długo nie potrwa, 7 Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom.


Według tych wersetów po zakończeniu obwieszczania siódmego anioła dokona się jakaś niezwykła tajemnica Boża, która była już zwiastowana sługom Bożym, prorokom. Jest więc ewidentne, że byli prorocy, którzy wiedzieli o owej tajemnicy Bożej i można się spodziewać, że owa tajemnica jest ujawniona w Biblii, tylko że nikt jeszcze jej nie zauważył.

Do tej pory wielu z nas dostrzegało niezwykłą zapowiedź dokonania się owej tajemnicy z Objawienia, ale panowało przekonanie, że dopiero wtedy, kiedy się ona dokona, wtedy będziemy wszyscy to widzieli i rozumieli.

Tymczasem owo rozumowanie nie było prawidłowe i są dowody, że olbrzymia część owej tajemnicy została powierzona Ezechielowi, który ją zapisał i oczywiście mamy to w Biblii.

Wersety te zacytowała na forum jedna z naszych wspaniałych sióstr, nie zdając sobie sprawy z niezwykle głębokiego ich znaczenia.
Cytat:
Ezechiela 20

(32) I nie stanie się to, co wam na myśl przychodzi, gdy mówicie: Będziemy jak narody, jak plemiona ziemi, będziemy wielbić przedmioty i kamienie.
(33) Jakom żyw - mówi Wszechmocny Pan - zaiste będę królował nad wami, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.
(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.
(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;
(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził - mówi Wszechmocny Pan.
(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.
(3Cool I oddzielę od was bezbożnych i buntowników; wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą - i poznacie, że Ja jestem Pan.
(39) Lecz wy, domu izraelski - tak mówi Wszechmocny Pan - odrzućcie od siebie wasze ohydne praktyki. Lecz potem na pewno będziecie mnie słuchać i mojego świętego imienia już nie będziecie bezcześcili swoimi darami i swoimi bałwanami.
(40) Gdyż na mojej świętej górze, na wysokiej górze izraelskiej - mówi Wszechmocny Pan - tam służyć mi będzie cały dom izraelski na wieczność, wtedy was zaakceptuję. I będę łaskawie przyjmował ich pierwociny i pierwociny waszych darów wraz wszystkie wasze święte dary.
(41) Przyjmę was łaskawie wraz z przyjemnie woniejącą ofiarą, gdy was wyprowadzę spośród narodów i zgromadzę was z państw, w których zostaliście rozproszeni; i uświęcę się pomiędzy wami na oczach narodów.
(42) Wtedy poznacie, że Ja jestem Pan, gdy wprowadzę was do ziemi izraelskiej, do ziemi, co do której uniosłem moją rękę aby dać ją waszym ojcom.
(43) I tam przypomnicie sobie swoje drogi i wszystkie swoje czyny, którymi się splamiliście; i będziecie opłakiwać siebie za wszystkie wasze niegodziwości.
(44) I poznacie, że Ja jestem Pan, gdy w taki sposób postąpię z wami, gdyż moje imię nie może być znieważane przez wasze złe postępowanie oraz przez wasze haniebne czyny, domu izraelski - mówi Pan. Biblia Mesjańska


Przeanalizujmy owe niezwykłe, unikalne i bardzo nas budujące wersety.

(32) Bóg zapowiada, że plany Izraela, aby być bałwochwalcami jak inne narody nie urzeczywistnią się na długą metę.

(33) Bóg zapowiada, że to On będzie królował w sposób stanowczy będąc zagniewany z powodu grzechów Izraela. Czyli nie pozwoli On, aby za Jego majestat i dzieła twórcze Izrael oddawał chwałę bałwanom, jak krucyfiksowi czy Królowej Niebios.

(34) Bóg zapowiada, że wyprowadzi swój lud z miejsc zamieszkania, zgromadzi ich z tych ziem i zrobi to w sposób gwałtowny w zapalczywości swojej oraz mocną ręką. Zapowiedź energicznej nadprzyrodzonej akcji!

(35) Dokąd Bóg zaprowadzi swój lud? NA PUSTYNIĘ LUDÓW. Naród Izraelski zostanie wyprowadzony z pomiędzy innych narodów na jakąś pustynię, na której odbędzie się sąd! Bóg będzie sądził Izrael po wyprowadzeniu z narodów. W jaki sposób?

(36) W dokładnie taki sposób, w jaki sądził Izraelitów na pustyni po wyjściu z Egiptu. Wielu Izraelitów zginęło, jak Korach czy inni buntownicy i niewielu z wyprowadzonego z Egiptu kilku milionowego tłumu zobaczyło Ziemię Obiecaną. (37)

(3Cool Wszelkie zło zostanie wykorzenione na owej pustyni, pomimo wyprowadzenia z narodów, ale do ziemi izraelskiej nie wejdą. Poznamy dokładniej naszego Boga!

(39) Sprawdziłem ponownie werset 39 i oczywiście jest to totalna masakra masoretów! Biblia Warszawska mówi: idźcie i służcie, każdy z was, swoim bałwanom! Biblia Tysiąclecia, Biblia Warszawsko Praska, Króla Jakuba, Nowa Biblia Gdańska, Przekład Nowego Świata Świadków Jehowy także pochwalają bałwochwalstwo! Jedynie Biblia Poznańska v.1.5 oddaje ten werset prawidłowo.

Nie trzeba tutaj wielkiej gimnastyki umysłowej, aby zorientować się, że w Biblii Warszawskiej i innych przekładach coś definitywnie pachnie skażeniem. Sprawdziłem wszystkie cytowane wersety w Septuagincie Brentona i wszystkie wersety są w chwili obecnej poprawione, aczkolwiek były w nich poważne skażenia, w wiadomym celu.

(40) Wtedy Bóg zaprowadzi swój oczyszczony lud do Ziemi Obiecanej, gdzie lud ten będzie ponownie służył Bogu, Według innych tekstów, zwłaszcza Objawienia i Daniela będzie to trwało 3.5 roku.

(41) W tym wersecie Bóg podkreśla wyraźnie czas i moment owego wydarzenia. Odbędzie się to za czasów istnienia innych narodów i właśnie podczas tego działania, podczas pokazu Bożej mocy Bóg zostanie uświęcony w oczach innych narodów.

Owo cudowne wyprowadzenie z narodów i zgromadzenie na pustyni w celu sądu pokaże całemu światu kim w rzeczywistości jest Bóg, jaką posiada moc, sprawiedliwość a także... olbrzymie miłosierdzie.

Wyprowadzenie ludu Bożego z narodów posiada synchronistyczny prototyp w Exodusie. Bóg wyraźnie nawiązuje do wyprowadzenia Izraelitów z Egiptu oraz ich pobyt na pustyni. Mamy także w Apokalipsie w rozdziale 11 dwóch świadków posiadających olbrzymią moc. Ma to odzwierciedlenie w osobach Mojżesza i jego brata Aarona, którzy dokonywali wielu cudów na oczach faraona oraz jego świty.

(43) Wszystkie grzechy Izrael sobie przypomni i będą się wstydzić swego poprzedniego postępowania i złych czynów.

(44) Werset ten ukazuje nam, że przyczyną wybawienia Izraela jest Boże imię i ze względu na nie Bóg tak właśnie postąpi z Izraelem, ale nie postąpi z nim zgodnie z ich złym postępowaniem i przewrotnymi czynami. Czyli w tym momencie Bóg zapowiada wielkie miłosierdzie. Jednak dla wyjątkowo opornych i odstępców miłosierdzia już nie będzie.


Mamy więc niezwykłą zapowiedź i wszystko wskazuje na to, że Bóg wystąpi osobiście w obronie swego Narodu Wybranego, którym najwyraźniej jest... Chrześcijaństwo, głównie kraje europejskie z Polską i Rosją włącznie, plus Anglia i USA. Najprawdopodobniej w Bozym imieniu wystąpi w owej roli Jego Syn, Isus Chrystus.

Tzw. współczesny Izrael to z pewnością nie jest Naród Wybrany ponieważ oni nie tylko nie wierzą w Boga i nie szanują Jego Praw, ale Żydzi nie są... bałwochwalcami, co ich automatycznie wyklucza jako naród wybrany. Dziwne ale prawdziwe.

Czy te wersety nie są jakimiś dziwnymi wersetami, być może skażonymi, ponieważ ów plan Boga wydaje się wręcz nieprawdopodobny?

Według zapowiedzi samego Boga, On okaże się świętym ponad narodami właśnie za sprawą swego programu ratowania Izraela. Nie ulega już najmniejszej wątpliwości że sataniści całego świata, z Obamą i papieżem na czele czynią olbrzymie wysiłki, aby całkowicie Chrześcijaństwo zniszczyć . Finansowana przez NATO zbrodnicza organizacja terrorystyczna ISIS morduje coraz większe ilości niewinnych ludzi i zagraża USA, Anglii i innym państwom, w których istnieją poważne ilości Muzułmanów.

Siły pod władzą szatana dwoją się i troją, aby wywołać III Wojnę Światową i ponownie pogrążyć Chrześcijaństwo Europy w znanej nam z historii morzu niewinnej krwi. I ich napór na nasze wyniszczenie spowoduje tak drastyczną akcję Boga w celu ochrony swego Narodu Wybranego.

Oto inne wersety popierające ten pogląd i są one wielu z nas nieźle znane.

Cytat:
Objawienie 12:(13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka. (14) I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża. (15) I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał. (16) Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy. (17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Isusie. (BM)


W wielu artykułach, w szczególności w artykule o porwaniu wyjaśniłem tożsamość owej niewiasty biblijnej. Jest to właśnie Izrael, pozornie zaginiony który w cudowny sposób będzie uprowadzony na... pustynię, z dala od smoka, który będzie starał się ją atakować, ale jak przy wyjściu z Egiptu, tym razem nie woda otworzy swoją gardziel ale ziemia i pochłonie siły szatana wypuszczone za niewiastą.

Mamy tutaj pewną pomoc od Boga, który daje nam zrozumieć, w jaki sposób niewiasta czyli wyzwolony Izrael dostanie się na pustynię. Otrzyma ona dwa skrzydła wielkiego orła.

Najwyraźniej jest to zapowiedź przelotu na pustynię.

Łącząc trzy proroctwa staje się jasne, że wydarzenia te odbędą się na krótko przed Wielkim Uciskiem i na ten okres owa niewiasta będzie pod opieką Boga na owej pustyni, z dala od smoka. Z Objawienia także wynika, że porwanie jest także wydarzeniem realnym a wersety z Mateusza najwyraźniej także potwierdzają pewne detale.

Cytat:
Mateusza 24:15 Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel - kto czyta, niech uważa - 16 Wtedy ci, co są w Judei, niech uciekają w góry; 17 Kto jest na dachu, niech nie schodzi, aby co wziąć z domu swego; 18 A kto jest na roli, niech nie wraca, by zabrać swój płaszcz.

Mateusza 24:15-18 wskazuje na uprowadzenie a 24: 40,41 wskazuje na porwanie.

Mateusza 24:40 Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony. 41 Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.

Jest wyraźnie widoczne, że czas Apokalipsy i Wielkiego Ucisku to dla wielu czas wielkiej radości i także czas ukazania wielkiej mocy Bożej. Dla przeciwników Boga nie jest to Ewangelia, czyli dobra nowina.

Jest to coś zupełnie odwrotnego. Jest to także niezbyt miła informacja dla wszystkich wielbicieli bałwanów, w szczególności Królowej Niebios.

Widzimy wyraźnie, że nagle ukazała nam się niezwykła nadzieja wsparta kilkoma wersetami biblijnymi, o której przedtem jeszcze chyba nikt nigdy nie słyszał.

Cytat:
Daniela 12:4 Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.


Jest więc ewidentne, że poznanie wzrasta i owo poznanie potwierdza bliskość czasu ostatecznego.

Istnieje przysłowie cytowane wielu filmach.

"Bóg posiada miłosierdzie, ale ja jego nie posiadam!"

Nie popadajmy w skrajność nienawiści, ponieważ Bóg nie podzieli nas na religie czy sekty ale będzie nas traktował jako swój lud. I będzie nas sądził według naszych uczynków.

Głównym problemem jest ludzka niegodziwość, zamiłowanie do kłamstwa, zła, nienawiści do drugich a zwłaszcza masowe ohydne w Bożych oczach bałwochwalstwo, zwłaszcza Katolicyzmu oraz kościołów ortodoksyjnych.

Bałwochwalstwo jest największym grzechem Chrześcijan w Europie i wszystkich krajach katolickich.

W jakiś niezwykły sposób moje dwa poprzednie artykuły dotyczyły bałwochwalstwa! Pozwolę sobie powtórzyć.

Tożsamość Królowej Niebios

Bałwochwalstwo - dlaczego należy go unikać?

Królowa NIebios

Każdy człowiek noszący różaniec, krzyżyk poświęcony w kościele i medalik tzw. Matki Boskiej to bałwochwalca uwłaczający Bogu.

Posiadanie w domu jakichkolwiek różańców, krucyfiksów, 'świętych' obrazów osób 'świętych' z Janem Pawłem II włącznie jest także bałwochwalstwem, które budzi gniew w naszym Bogu. Jedynie On dawcą wszystkiego, z życiem włącznie i On ma prawo do jego odebrania za nasze nieposłuszeństwo.

Naszym obowiązkiem wobec Boga jest posłuszeństwo, nie papieżowi czy jakiejś religii, ale posłuszeństwo Bogu, który w szczególności nienawidzi bałwochwalstwa i bałwochwalców.

Unikajmy za wszelką cenę bałwochwalstwa i odrzućmy krucyfiksy, Królową Niebios i wszystkie rzeczy związane z bałwochwalstwem.

W przeciwnym wypadku czeka nas wkrótce sąd Boga!

.............................................................................

Znalazłem ponownie wiele wersetów potwierdzających zapowiedź Boga, który wyzwoli swój lud z nienawistnej dla nich obcej ziemi.

Muszę czytać wszystkie proroctwa jeszcze raz, aby wyłapać rzeczy, które nigdy mi nha myśl nie przychodziły. Wiele proroctw było niezrozumiałych, zwłaszcza proroctwa Zachariasza.

Jeżeli ktoś coś znajdzie, proszę o podzielenie się z nami!

Smile

Powtórzę jeszcze raz najważniejszą część.

Bóg wyprowadzi mocną ręką swój lud rozproszony po całym świecie na pustynię. Po oczyszczeniu go z fałszywych nauczycieli, fałszywych pastorów, starszych, księży i dopiero oczyszczony naród izraelski wejdzie to Ziemi Obiecanej, która najwyraźniej będzie znacznie powiększona i stanie się rajem pod Bożym błogosławieństwem. Królem będzie Chrystus i kolejny werset potwierdzający to - będzie panował pośród swoich nieprzyjaciół.

Kiedy armia Goga z najdalszej północy zaatakuje naród mieszkający już bezpiecznie pod Bożą opieką wtedy będzie to tak, jak dotknięcie Jego oka.

Wielu myliło się do tych wersetów, ze mną włącznie. Ale teraz nagle staje się to wszystko jasne.

Cytat:
Eze 38:9 Wyruszysz, jak burza nadciągniesz, jak obłok, aby okryć ziemię, ty i wszystkie twoje hufce oraz liczne ludy z tobą.
Eze 38:10 Tak mówi Wszechmocny Pan: W owym dniu przyjdą ci do serca myśli i poweźmiesz złowrogi zamysł,
Eze 38:11 I powiesz: Wyruszę przeciwko ziemi otwartej, napadnę ludzi spokojnych, którzy mieszkają bezpiecznie; mieszkają w miejscowościach, które nie mają ani murów, ani zawór, ani bram,
Eze 38:12 Aby brać łupy i grabić, aby zwrócić swoją rękę przeciwko ruinom, które znowu są zamieszkane, i przeciw ludowi zebranemu spośród narodów, który zdobywa bydło i mienie, a mieszka w środku świata.
Eze 38:13 Seba i Dedan i ich kupcy, Tarszysz i wszyscy jego handlarze powiedzą do ciebie: Czy przybyłeś, aby brać łupy i grabić? Czy zebrałeś swoje zastępy, aby unosić srebro i złoto, zabierać bydło i mienie, zdobyć wielki łup?
Eze 38:14 Dlatego prorokuj, synu człowieczy, i mów do Goga: Tak mówi Wszechmocny Pan: Zaiste, w owym dniu, gdy mój lud izraelski będzie bezpiecznie mieszkał, wyruszysz
Eze 38:15 I przyjdziesz ze swojego miejsca pobytu, z najdalszej północy, a wraz z tobą liczne ludy; wszyscy na koniach, wielkie zastępy, liczne wojsko.
Eze 38:16 Wyruszysz przeciwko mojemu ludowi izraelskiemu jak obłok, aby okryć ziemię; a w dniach ostatecznych stanie się, że poprowadzę cię przeciwko mojej ziemi, aby poznały mnie narody, gdy na ich oczach okażę się świętym na tobie, Gogu.


Ostatnie zdanie to chyba... Armagedon i koniec wielkiego ucisku dla innych narodów.

Podejrzewam, że szatan nie rozpoznał tych proroctw i uznał, ze Bogu nie udało się już zjednoczyć Izraela.

Podejrzewam także, że szatan się bardzo z tym pomylił i Boga nie docenił. Nagle wszystko zaczyna mieć wielki sens!

Wersetów popierających to jest więcej. Very Happy


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia Sob 3:09, 01 Lis 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Sob 15:58, 04 Paź 2014    Temat postu:

Przeszukałem całe proroctwo Ezechiela, mam zaznaczone kilka poważnych wersetów, ale dzisiaj zupełnie przypadkowo wpadł mi w oczy znany werset Daniela 12:1.

Cytat:
Dan 12:1 W owym czasie powstanie Michał, wielki książę, który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu. W owym to czasie wybawiony będzie twój lud, każdy, kto jest wpisany do księgi żywota.


Zwróćmy uwagę na treść, znaną nam wszystkim, ale nasze zrozumienie najwyraźniej było błędne do tej pory.

Spójrzmy na różnice pomiędzy Objawieniem a księgą Daniela.

Wybawienie ludu Bożego jest wspomniane jedynie w 12 rozdziale Apokalipsy. Czy mowa jest o niewieście, której dano orle skrzydła, aby uciekła na pustynię.

Najwyraźniej wyzwolicielem ludu Bożego będzie książę Michał, archanioł chroniący lud Boży.

Objawienie nam głównie mówi o Armagedonie i przeżyciu Wielkie Rzeszy.

Ale Daniel nam potwierdza wyzwolenie ludu Bożego.

Chrystus będzie wraz ze 144.000 walczył z siłami szatana w Armagedonie, ale owa niewiasta z 12 rozdziału będzie wyzwolona rękami księcia Michała.

To Michał ma ciągłe utarczki z szatanem o lud Boży i jest jego orędownikiem, czyli obrońca. Ale jeżeli lud Boży woli Królową Niebios, Michał nie ma prawa go bronić, ponieważ lud nie prosi Boga o pomoc, więc jej nie otrzymuje.

Odnośnie ucisku, jakiego jeszcze nie było.

Nigdy w historii Izraela nie było ucisku, jakiego doświadcza lud Boży dzisiaj, zwłaszcza w ostatnich 10 latach.

Było nas 25% populacji świata, a jest nas około 8.5 % dzisiaj. Czyli nasza liczebność drastycznie się kurczy i jesteśmy masowo wyniszczani przez aborcje, chorby jak rak czy choroby serca. Jesteśmy stale zatruwani i nasz styl życia, ciągła walka o przetrwanie pozbawia wielu z nas normalnych ludzkich odczuć.

Nasila się nieustannie straszliwy nacisk na Chrześcijaństwo, sprowadzani są do naszych krajów Muzułmanie wraz z terrorystami, pouzbrajanymi najprawdopodobniej przez nasze władze.

Stosowany jest coraz bardziej skrajny zamordyzm i cenzura, jak nam wolno sie wypowiadać aby nikogo nie urazić.

Tylko nas wolno urazić.

Czy widziano kiedykolwiek aż taki ucisk na tak zmasowana skalę światową?

Czyli z pewnością jesteśmy na etapie takiego ucisku, jakiego jeszcze nie było, odkąd istnieją narody.

Owszem był komunizm w Rosji i krajach słowiańskich ale teraz ów ucisk trwa na całym świecie z USA i Anglią włącznie.

Pozostaje jedno pytanie. Do jakiego stopnia ów ucisk może sie pogorszyć?

Czyli mogą nastąpić ataki Muzułmanów, uzbrojonych jak ISIS przez nefilimskie rządy.

Owe ataki już dają znać o sobie.

I te wersety w Daniela zapowiadają, że w czasie tego ucisku wybawiony będzie w cudowny sposób lud Boży.

Owo wybawienie to nie Armagedon, który będzie akcją Isusa Chrystusa.

Wybawienie ludu Bożego będzie dziełem archanioła Michała.


Jest to potwierdzenie proroctwa Ezechiela i proroctwa Objawienia 12 rozdziału, i dodaje nam wiele nowych elementów, kiedy patrzy się na to w nowym świetle.

A teraz najciekawsze spostrzeżenie. Jeżeli właściwe, rzecz jasna! Very Happy

Dan 12:4

Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.

Pokuszę się o stwierdzenie, że właśnie owo zrozumienie potwierdza nam dobitnie, że jesteśmy w czasach ostatecznych, PONIEWAŻ wzrasta zrozumienie.

Ucisk to nie wojna! Izraelici doświadczali wielkiego ucisku w Egipcie!

Wniosek? Im gorzej tym bliżej wyzwolenia rękami księcia Michała.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zwykły
Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Nie 15:41, 05 Paź 2014    Temat postu:

Henryk a co z królami Północy i Południa opisanymi w 11 rozdziale Daniela?

Podtrzymujesz to co napisałeś w tych postach na tym forum 4 lata temu m.in że Rosja może być królem Północy?

[link widoczny dla zalogowanych]

Na tej stronie autor twierdzi, że króla Północy symbolizuje starożytny Babilon, a Południa Egipt...

[link widoczny dla zalogowanych]


Cytat:
Termin "Król Północy" jest aluzją do starożytnego Babilonu (Iz.41:25). Babilon leżał na wschód od Palestyny, ale ze względu na pustynię droga do niego wiodła ku północy. Wojska babilońskie nadciągały więc od północy. Termin "północ" ma też silne konotacje religijne. Szatan pragnął zająć miejsce Boga położone na kosmicznej północy (Iz.14:13-14). W mitologii kananejskiej północ była siedzibą bożka słońca Baala. Król Północy symbolizuje w Biblii moc, która uzurpuje miejsce i atrybuty Boga, prześladując prawdziwy lud Boży, jak to czynił Babilon.

"Król Południa" symbolizuje zaś Egipt, położony na południe od Palestyny (Dn.11:43), w szczególności zaś faraona, który butnie zakwestionował i odrzucił istnienie Boga Jahwe (Wj.5:2). Egipt był państwem samowystarczalnym. Dzięki rzece Nil mógł obejść się nawet bez deszczu. W biblijnej tradycji termin "Egipt" odnosi się do mocy, która nie liczy się z Bogiem, dufnej we własne siły i potencjał. Stąd "Król Południa" w proroctwach Daniela symbolizuje systemy władzy wyrosłe na gruncie filozofii sekularnej i ateistycznej (Dn.11:Cool.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 16:28, 05 Paź 2014    Temat postu:

Cytat:
Podtrzymujesz to co napisałeś w tych postach na tym forum 4 lata temu m.in że Rosja może być królem Północy?


Nie jestem tego pewien, ale myślę, że to nadal jest najbardziej prawdopodobna opcja. Pisałem te słowa 4 lata temu ale być nadal są aktualne.

Według NOWEGO zrozumienia - jestem teraz pewien - właściwego zrozumienia niektórych proroctw, lud Boży, czyli niemal całe Słowiaństwo i większość białej rasy, wyłącznie Chrześcijanie zostaną wyzwoleni przez księcia Michała. Dopiero w tym czasie zacznie się okres 3.5 roku walk i apokaliptycznych wydarzeń, poza zasięgiem wyzwolonego ludu Bożego. Wtedy Rosja, pozbawiona Chrześcijan wyzwolonych przez Michała będzie walczyć z Południem. USA także będzie nędzną resztką, bez większości białych.

Putin czy ktoś po nim może być ostatnim królem czyli Antychrystem.

Biblia zapowiada totalne zniszczenie Babilonu oraz Damaszku. Najprawdopodobniej podczas okresu 3.5 roku.

Co do króla Północy, nie można mieć pewności, ale odnośnie cudownego wyzwolenia Izraela to nie mam najmniejszych wątpliwości. Wersetów popierających to jest znacznie więcej.

Muszę się zabrać za głębsze studiowanie tych proroctw, po0nieważ widzę, ze Biblia ukazywała nam od początku cały plan Boży, ale miało wzrosnąć poznanie w czasach końca.

Jest jeszcze jedna opcja - królem Północy może być władca Chin.

Rosja może być straszliwie osłabiona brakiem... białych Chrześcijan.

Czyli armie Rosji mogą stanowić Czeczeńcy, ukraińscy, rosyjscy i być może polscy i węgierscy Żydzi. Nie zapominajmy o Izraelu, który poza małą garstką Judejczyków i pokolenia Lewiego nie ma szansy na pomoc Boga.

A Muzułmanie do walki praktycznie nie nadają się oni są mocni, kiedy walczą przeciwko dzieciom i kobietom oraz nieuzbrojonym ludziom.

Czyli za podnoszenie ręki na lud Boży możemy spodziewać się poważnych klęsk muzułmanów.

Jedno moim zdaniem nie ulega wątpliwości.

Lud Boży zostanie w cudowny sposób uratowany i zachowany od bólów ostatniego okresu ucisku, czyli czas, czasy i połowa czasu.

Chwila uratowania się może być bardzo bliska ale poprzedzi ją najprawdopodobniej porwanie.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Nie 17:25, 05 Paź 2014    Temat postu:

znalazłam dobry TEKST

[link widoczny dla zalogowanych]

Daniel 11:40-45 wydaje się malować dużo większy obraz czasów w których żyjemy. Nawet mówi kim jest antychryst. Zauważmy że te wersety odnoszą się do dni końcowych, tuż przed porwaniem. Tak więc wersety te muszą zostać spełnione zanim ono nastąpi. Bo następny rozdział jest o pojawieniu się Michała Archanioła. Kiedy on się pojawi, nastąpi porwanie. Więc zobaczmy co musi się wydarzyć zanim pojawi się Michał w rozdz. 12 i nastąpi porwanie, czytając Daniela 11:40-45, i będziemy mogli określić czy każdy z tych wersetów już się wydarzył, czy nie

W każdym bądź razie SUPER Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Pon 15:02, 06 Paź 2014    Temat postu:

Bardzo mnie dziwi, że najwyraźniej widać brak zainteresowania tym tematem.

Dlatego muszę wam wskazać bardziej dobitnie, jak owo zrozumienie jest ważne dla nas.

Dan 12:7 Wtedy usłyszałem, jak mąż obleczony w szatę lnianą, który stał nad wodami rzeki, podniósł prawicę i lewicę ku niebu i przysięgał na tego, który żyje wiecznie: Będzie to trwało czas wyznaczony, dwa czasy i pół czasu, a gdy doszczętnie będzie zniszczona, wtedy się to wszystko spełni.

W ilu miejscach Biblii ktoś tak dobitnie coś obwieszał?

Mało? Jest więcej!

Objawienie 10:5 Anioł zaś, którego widziałem stojącego na morzu i na lądzie, podniósł prawą rękę swoją ku niebu 6 I poprzysiągł na tego, który żyje na wieki wieków, który stworzył niebo i to, co w nim, i ziemię, i to, co na niej, i morze, i to, co w nim, że to już długo nie potrwa, 7 Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom.

Mało? Jest więcej!

Ezechiela 20:(33) (BT-2 v.1.3) Na moje życie - wyrocznia Jahwe Pana. Oto Ja będę panował nad wami mocną ręką i wyciągniętym ramieniem, i ze strasznym gniewem.

Bóg przysiągł na samego siebie!!!!

Czy zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy odkryty teraz, w czasach końca plan Boga, który w kilku miejscach zaprzysiągł na samego siebie oraz aniołowie przysięgali na Wszechmocnego?!

Ilekroć o tym myślę, ciarki mnie przechodzą!

Proszę zwrócić szczególną uwagę na ten temat, ponieważ ważniejszego tematu praktycznie nie ma!!!

Reputacja Boga jest szali i w razie niepowodzenia, wszystkie stworzenia Boże stracą do Najwyższego zaufanie.

Także nie wiem, w jaki sposób Bóg dokona uwolnienia od szatana swego ludu ale... aniołowie przysięgający na Boga wiedzą jak i oczywiście Bóg także wie.

Podejrzewam także, że szatan i demony w chwili obecnej także już to wiedza i z tych przyczyn ich ataki tak się nasilają.

Jest także oczywiste, że porwanie odbędzie się przed wyzwoleniem ludu Bożego.

W tym świetle czasy końca ulegają olbrzymiej zmianie i możemy się spodziewać wszystkiego w każdej chwili.

My nie mamy najmniejszego powodu do obaw. Bóg jest naszym Ojcem i nas miłuje.

Wybaczy nam wszystkie nasze grzechy na mocy krwi swego Syna. Ale świadome grzechy przywódców Chrześcijaństwa najwyraźniej nie będą wybaczone
i upadek Watykanu jest praktycznie przesądzony.

Zwykłym ludziom, ogłupionym przez księży, pastorów i starszych Bóg wybaczy niemal wszystko, Ale nie chciałbym być w skórze tych, którzy wykrzywiają proste ścieżki Pańskie!

Bóg zaprzysiągł sprawiedliwość na samego siebie.

Czyli nie miejmy obaw, zbliża się czas wielkiej radości dla nas i Bóg da nam nowe serca.

Biada satanistom i sługom demonów! Do takich Bóg pała wielkim gniewem!


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bushi
Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 108 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Pon 16:12, 06 Paź 2014    Temat postu:

To że coś się szykuje odczuwam na własnej skórze, mam sporo roboty ostatnio sporo ludzi zaczyna mnie wypytywać o Boga i te sprawy, co ciekawe znajomi którzy parali się różnymi okultystycznymi sprawami, wypytują mnie o imie Isusa albo jakie modlitwy są dobre. Nigdy czegoś takiego nie widziałem, znajomy ateista z którym toczyłem zażarte rozmowy stwierdził że chce walczyć z demonami !!!! i pyta jak to zrobić ... Nie było by w tym nic dziwnego , ale wszystko nagle w tym samym czasie, dostaje wiadomości na FB od różnych znajomych którzy sskarżą się na straszne sny, są tak zanieopokojeni że zwracają się czegoś do mnie, gdzie jeszcze miesiąc temu potrząsali głową na moje słowa. Jest tego zbyt wiele by był to jakiś przypadek. Możliwe że następuje masowe nawracanie się, trzeba być czujnym.

Osobiście uważam że jeśli porwanie może nastąpić jeszcze przed zniszczeniem nierządnicy, i ma być totalnym zaskoczeniem, a jeśli chodzi kto ma być porwany, a kto wyratowany na bezpieczne miejsce, to tylko możemy się domyślać. Zauważyłem że znikoma część katolików w ogóle wie że porwanie jest zapowiedziane przez słowo Boże, reszta robi wielkie oczy jak się dowiadują.

W parafiach mojego miasta nastąpił kontratak na nowonarodzonych chrześcijan, na mszy wierni dowiadują się o takich ludziach i każą ubolewać nad nimi że niby są kierowani szatanem. Ciekawi mnie dlaczego akurat teraz ? możliwe że jest coś czego nie widać na pierwszy rzut oka, czyli masowe nawracanie na Chrystusa i księża widzą zagrożenie ?. Zagrożenie uderza w ich i tak chwiejący się system religijny. Jeden z księży najbardziej ubolewał nad tym że ci którzy odwracają się od kościoła odwracają się od "Matki Bożej która jest Królową Polski". Ewidentnie widać jaka zwierzchność kieruje całym episkopatem. Najbardziej mnie zastanawiają owe sny, które powodują strach i chęć dowiadywania się o czegokolwiek o Bogu.

Postanowiłem zrobić akcję w moim mieście, mam zamiar nadrukować ulotek z Zakonem Pańskim i rozwieszać i rozrzucać, a zacznę od przyczepienia na swoich drzwiach., będę przyklejał obok plakatów wyborczych, a słowa : Nie będziesz sobie czynił podobizny....." będzie wytłuszczonym drukiem.


Post został pochwalony 2 razy

Ostatnio zmieniony przez Bushi dnia Pon 16:17, 06 Paź 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Wto 9:40, 07 Paź 2014    Temat postu:

Zauważyłem jedną rzecz. Mianowicie, szatan chcąc zniszczyć naród Boga, używa narzędzi które, są wykorzystywane przeciwko niemu.

Przykład. Szatan promuje multikulturalizm, w narodach białej rasy. Sprowadza się on, do tego że dokonania białych narodów się nie dostrzega, białymi się gardzi, chrześcijan się zwalcza, zaś inne narody, rasy i religie wywyższa.

A co powiedział Isus:
Cytat:
(11) Kto zaś jest największy pośród was, niech będzie sługą waszym,

(12) A kto się będzie wywyższał, będzie poniżony, a kto się będzie poniżał będzie wywyższony.
Mat 23.

Dodatkowo, w państwach białego człowieka, aby wspierać imigracje innych ras, narodów, religii, szatan musi stosować przepis prawa Bożego, aby nie uciskać cudzoziemca. A kim jest ów cudzoziemiec jak nie tym najmniejszym, w społeczeństwie:

[quote](34) Wtedy powie król tym po swojej prawicy: Pójdźcie, błogosławieni Ojca mego, odziedziczcie Królestwo przygotowane dla was od założenia świata.

(35) Albowiem łaknąłem, a daliście mi jeść, pragnąłem, a daliście mi pić, byłem przychodniem, a przyjęliście mnie,

(36) Byłem nagi, a przyodzialiście mnie, byłem chory, a odwiedzaliście mnie, byłem w więzieniu, a przychodziliście do mnie.

(37) Wtedy odpowiedzą mu sprawiedliwi tymi słowy: Panie! Kiedy widzieliśmy cię łaknącym, a nakarmiliśmy cię, albo pragnącym, a daliśmy ci pić?

(3Cool A kiedy widzieliśmy cię przychodniem i przyjęliśmy cię albo nagim i przyodzialiśmy cię?

(39) I kiedy widzieliśmy cię chorym, albo w więzieniu, i przychodziliśmy do ciebie?

(40) A król odpowiadając, powie im: Zaprawdę powiadam wam, cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych moich braci, mnie uczyniliście.[/quote] Mat 25

Zobaczcie szatan sam dostarcza Bogów, argumentów aby ten wyzwolił swój lud od niewdzięczników.

Zobaczcie, islamistów białe narody karmią, przyjmują ich do swoich państw i opiekują się nimi. Zwykli ludzie, sami z własnej chęci pomagają nawet:

WROGOM SWOIM !!!

I tak szatan sam daje powody do interwencji Boga w obronie Izraela.

Szatan, chce temu przeciwdziałać, poprzez radykalizacje ruchów narodowych, ale owe prowokacje się nie udają. Ponieważ:

Cytat:
(39) A Ja wam powiadam: Nie sprzeciwiajcie się złemu, a jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi.
Mat 5

Cytat:
(16) Oto Ja posyłam was jak owce między wilki, bądźcie tedy roztropni jak węże i niewinni jak gołębice.
Mat 10

Ten cały system kontroli umysły, okazuje się tak naprawdę niewiele warty. Każde działanie szatana jest tak naprawdę realizacją proroctwa Boga, pokazem mądrości Stwórcy.

Im więcej szatan działa na szkodę ludu Bożego, tym szybciej jesteśmy świadkami realizacji proroctw.

Każdy zamordowany przez szatański świat chrześcijanin, sprawiedliwy, to krótszy czas działania szatana. Każda modlitwa świętych to krótszy czas działania szatana. I szatan o tym wie.

Dlaczego szatański świat zwalcza ISIS???? Ponieważ islamiści produkowali, za dużo męczenników. A ich krew woła do Boga.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hugo
Dołączył: 27 Lut 2013
Posty: 132
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 50 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Londyn

PostWysłany: Wto 14:51, 07 Paź 2014    Temat postu:

Nie ma Henryku braku zainteresowania tym tematem, tylko po prostu potrzebujemy czasu by się ustosunkować. Co do wspomnianego wersetu:

Dan 12:1 W owym czasie powstanie Michał, wielki książę, który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu. W owym to czasie wybawiony będzie twój lud, każdy, kto jest wpisany do księgi żywota.

Ja bym była ostrożna w jego interpretacji, bo nie zgadza mi się zresztą biblii. Co do wątpliwości odnoście imion aniołów pisałam w dziale rozważania biblijne. W tym wersecie Michał jest orędownikiem, w innych tłumaczeniach opiekunem, czyli wyprasza u Boga jakieś łaski dla ludzi. W żadnym miejscu nie ma potwierdzenia, że mamy jakichś orędowników przed Bogiem. Jeśli mielibyśmy orędowników to jest to prosta droga do kierowania modlitw właśnie do nich a nie do Boga, czyli do bałwochwalstwa. Z wielu proroctw wynika, że Isus będzie działał osobiście i to On zgromadzi swój lud, nigdzie indziej nie ma wzmianki o udziale archaniołów. W samym Jeremiaszu jest to powtórzone 3 razy

Jer 3:14 Nawróćcie się, odstępni synowie - mówi Pan - bo Ja jestem waszym Panem, a zabiorę was po jednym z każdego miasta i po dwóch z każdego rodu, i wprowadzę was na Syjon.

Jer 23:3 I sam zgromadzę resztę moich owiec ze wszystkich ziem, do których je wygnałem, i sprowadzę je na ich pastwisko; i będą płodne i liczne.

Jer 31:8 Oto sprowadzę ich z ziemi północnej i zgromadzę ich z krańców ziemi. Są wśród nich ślepi i chromi, brzemienne i rodzące razem, powrócą tu w wielkiej gromadzie.
Jer 31:9 Oto przyjdą z płaczem, a Ja wśród pocieszenia poprowadzę ich i zawiodę do strumieni wód drogą prostą, na której się nie potkną, gdyż jestem ojcem dla Izraela, a Efraim jest moim pierworodnym.

Nie są mi znane żadne inne wersety, zapowiadające udział aniołów zgodny z tym wersetem. Nie ma żadnego wyjaśnienia co Michał będzie robił gdy powstanie.

Scenariusz, jaki mamy jest prawdopodobny, ale myślę że to będzie Isus a nie Michał.

Cyryl, do twojego postu, Isus powiedział, że każde rozdwojone królestwo upadnie. Ja tak to właśnie rozumiem, że islam jest takim rozdwojonym w sobie królestwem, które zawsze będzie samo się zjadać. Tam, gdzie islam wygrywa, sytuacja na wyjściu jest gorsza niż na wejściu. I tak, choć pracują dla swoich celów, to jeszcze z większą siłą obraca się przeciwko nim. Społeczny koszt jest prawie nie do udźwignięcia.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Wto 16:02, 07 Paź 2014    Temat postu:

Obj 12:7 I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,
Obj 12:8 Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.

W innych miejscach...

Dan 10:12 Wtedy rzekł do mnie: Nie bój się, Danielu, gdyż od pierwszego dnia, gdy postanowiłeś zrozumieć i ukorzyć się przed swoim Bogiem, słowa twoje zostały wysłuchane, a ja przyszedłem z powodu twoich słów!
Dan 10:13 Lecz książę anielski królestwa perskiego sprzeciwiał mi się przez dwadzieścia jeden dni, lecz oto Michał, jeden z pierwszych książąt anielskich, przyszedł mi na pomoc, dlatego ja zostawiłem go tam przy księciu anielskim królestwa perskiego,

Michał ma więc poważne zadania, co nie umniejsza chwały samego Boga.

(Brenton ST) And at that time Michael the great prince shall stand up, that stands over the children of thy people:

Powstanie w sensie do działania, a jest obrońcą dzieci twego ludu.

W tych wersetach widać zmagania upadłych aniołów, nadzorujących inne narody o starających się zapobiegać przepływowi informacji, jak wyjaśnienia proroctw czy objawieniu Danielowi proroctw.

Upadły anioł Persji nie chciał dopuścić, aby Gabriel, dobry anioł ujawnił te wiadomości Danielowi. Michał musiał interweniować.

Zwróćmy także uwagę na to, ze właśnie książę Michał zwycięży szatana i jego hordy w wojnie w niebie.

Nie wolno nam wielbić aniołów ale musimy także mieć dla nich szacunek, jaki mamy powiedzmy dla Abrahama, Noego czy innych wielkich sług Bożych.

Słowo powstanie w Dan 12:1 oznacza powstanie do akcji.

Z drugiej strony przepraszam wszystkich, że niezręcznie się wyraziłem, ponieważ nie miałem was bracia i siostry na myśli. Wielu ludzi z zewnątrz czyta regularnie to forum i jestem raczej zdziwiony, że zaledwie 2000 osób czytało ten post. Hmmm... niemal jestem pewien, że wczoraj widziałem tę liczbę większą! Czyli nie miałem na myśli tych, którzy to czytają ale tych, których to nie interesuje!

Very Happy

Ja za ten temat otrzymałem niezłe piekło. Nie podam detali, ale było nam obojgu - mnie i żonie bardzo ciężko. Ale z pomocą usilnych modlitw obojgu z nas się udało i Chrystus nas najwyraźniej obronił.

Czyli to, co Bushi opisałeś, świadczy o tym, że zaczyna się jakaś olbrzymia walka i siły szatańskie szaleją. Ale Bóg kontroluje to wszystko i nie ma powodu do obaw. Ja mam masę problemów od momentu tej szatańskiej królowej niebios i ten temat dolał oliwy do ognia.

Co w moim zrozumieniu oznacza, że idziemy we właściwym kierunku, a upadłe anioły starają się nas pognębić i powstrzymać.

Wczoraj miałem taki przypadek. Na zapleczu miejsca, w którym pracuję istnieje kościół, chyba charyzmatyczny i wychodząc na zewnątrz widzę wielki krzyż.

Około 4 metrów ode mnie jest sala, w której przeprowadzają egzorcyzmy. Słyszałem czasami jakieś podniesione głosy ale zajęty pracą nie dociekałem co się tam dzieje a głosy nie były wyraźne.

Kiedyś jadłem lunch i dwoje współpracowników przybiegło do mnie mówiąc: choć szybko i posłucha, bo odprawiają jakieś egzorcyzmy. I rzeczywiście słyszałem głośne krzyki i teksty związanie z egzorcyzmami. Szczegółów nie rozumiałem, ponieważ głos by stłumiony.

A wczoraj położyłem trzy karty pomalowane na stole, aby w słońcu wyschły. Po godzinie ponownie tam poszedłem i zauważyłem, że metalowy pręt leżał z kartami około 1.5 metra poza stołem! Pogoda była niemal bezwietrzna a ten pręt ważył co najmniej pół kilo!

Czy mały wiatr może odrzucić pół kilowy pręt na odległość 1.5 m od stołu?

Ale to tak na marginesie i jeden z wielu detali. 20 m od mojego domu mieszkają teraz 2 rodziny muzułmańskie.

W kabinie pracuje ze mną człowiek, który boi się panicznie jaszczurki i źrenice często ma pionowe. Właściciel także boi się jaszczurek
a pracuje także syn szefa więzienia w Perth, który jest (ojciec) Masonem. U syna zauważyłem, ze z pewnością w jakiś rytuałach uczestniczył aczkolwiek nie chce o tym nigdy mówić.

Rok temu pracował jakiś satanista, który nosił czerwoną wełnę na lewej ręce i kobiety za nim szalały. Nie był on piekny! Very Happy

Wciekł się nieco, że przy innych powiedziałem o tej czerwone wstążce czy nici, ze to kabała. Od tego momentu zawsze unikał mnie jak ognia.

Kiedyś powiedział, że ta wstążka już nie działa. Powiedziałem mu, że znam przyczynę. Powiedziałem mu, że nic demonom nie daje w zamian za ich pomoc.

Powiedziałem mu: pracujesz w gronie 20 osób i jesteś dla nich bezużyteczny. Marnujesz tutaj czas i ci nie służą. Nikogo nie było przy tej rozmowie, wiec powiedział, że chyba mam rację i za dwa tygodnie już u nas nie pracował.

W takich warunkach mieszkam i pracuję w takim otoczeniu! Very Happy

Ale... jakoś przy pomocy Bożej się trzymam.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zwykły
Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 14 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Pią 20:27, 10 Paź 2014    Temat postu:

Niestety szatan pcha ludzkość rękoma KRK do bezpośredniego wielbienia Michała i innych aniołów, czyli do bałwochwalstwa...


Cytat:
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. AmenCytat:
Aniele Boży Stróżu mój,
Ty zawsze przy mnie stój,
Rano, wieczór, we dnie, w nocy
Bądź mi zawsze ku pomocy,
Broń mnie od wszelkiego złego,
Prowadź do żywota wiecznego. Amen.[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 13:24, 19 Paź 2014    Temat postu:

Wczoraj dostałem dreszczy czytając 30 rozdział Jeremiasza.(1) Słowo, które wyszło od Pana do Jeremiasza, tej treści:

(2) Tak mówi Pan, Bóg Izraela: Spisz sobie wszystkie słowa, które mówiłem do ciebie w księdze,

(3) Bo oto idą dni - mówi Pan - że odmienię los mojego ludu, Izraela i Judy - mówi Pan - i sprowadzę ich z powrotem do ziemi, którą dałem ich ojcom, aby ją posiedli.

Bóg zapowiada powrót Judy i Izraela 10 pokoleń białych do Ziemi Obiecanej.

(4) A to są słowa, które wypowiedział Pan o Izraelu i o Judzie:

(5) Tak mówi Pan: Słyszeliśmy głos trwogi, strachu i niepokoju.

Bóg z kimś (Isusem i aniołami?) słyszał głos trwogi swego ludu.

(6) Pytajcie i patrzcie! Czy mężczyzna może rodzić? Czemu więc widzę każdego mężczyznę z rękami na biodrach jak u rodzącej, a oblicze wszystkich zbladło?

(7) Biada! Gdyż wielki to ów dzień, żaden do niego niepodobny. Jest to czas utrapienia dla Jakuba, jednak będzie z niego wybawiony.

(8) I stanie się w owym dniu - mówi Pan Zastępów: Złamię jarzmo na jego szyi i rozerwę jego więzy, i już go nie ujarzmią cudzoziemcy.

(9) I będą służyli Panu, swojemu Bogu, i Dawidowi, swojemu królowi, którego im wzbudzę.

Chrystus nazywany Dawidem.

Cytat:
(10) Dlatego nie bój się ty, mój sługo, Jakubie - mówi Pan - i nie trwóż się, Izraelu, gdyż oto wybawię cię z daleka, a twoje potomstwo z ziemi ich wygnania. I wróci Jakub, i będzie żył w spokoju i beztrosko, i nikt go nie będzie straszył.

(11) Gdyż Ja jestem z tobą - mówi Pan - aby cię wybawić. Albowiem wygubię wszystkie narody, między którymi cię rozproszyłem, lecz ciebie nie wygubię; będę cię karał według prawa, lecz cię nie zostawię całkiem bez kary.
(Występuje tylko w TM)


Te wersety to manipulacja masoretów - w Septuagincie nie występują. Jest tego przyczyna. Bóg nie wytępi wrogów Izraela ale jak zapowiada Objawienie 12 rozdział, 14 werset, Bóg ochroni niewiastę, da jej skrzydła orle i uprowadzi na pustynię.

(12) Gdyż tak mówi Pan: Twój cios jest dotkliwy, twoja rana jest nieuleczalna.

(13) Nie ma na twój wrzód lekarstwa, nic nie może sprawić zabliźnienia.

Pisałem o tym, że rasa biała jest na wyginięciu z powodu drastycznego spadku liczby urodzin, wywołanym aborcją i niechęcią do małżeństwa, oraz bardzo trudnymi warunkami życiowymi, w których niemal niemożliwe jest utrzymanie rodziny a zwłaszcza wychowanie jej według biblijnych zasad moralnych.

(14) Wszyscy twoi kochankowie zapomnieli o tobie, nie troszczą się o ciebie, bo uderzyłem cię, jak uderza wróg, okrutnym smaganiem za wielką twoją winę, za to, że liczne są twoje grzechy.

(15) Czemu krzyczysz z powodu swojej rany, że dotkliwy jest twój ból? Za wielką twoją winę ci to uczyniłem, za to, że liczne są twoje grzechy.

Bóg mówi o sprawiedliwości i karze, do której dopuścił za nasze grzechy.


(16) Dlatego wszyscy, którzy cię pożerali, będą pożarci, a wszyscy twoi ciemięzcy pójdą do niewoli. Ci, którzy cię grabią, będą ograbieni, a wszystkich twoich łupieżców wydam na łup.

(17) Bo spowoduję, że zabliźnią się twoje rany i uleczę cię z twoich ciosów - mówi Pan - chociaż nazwali cię Odrzuconą, o którą nikt się nie troszczy.

Potomstwo węża doskonale wie, kim jesteśmy i dlatego nas tak nienawidzi, wiedząc, że Bóg wieki temu nas odrzucił.

(18) Tak mówi Pan: Oto Ja odwrócę los namiotów Jakuba i zlituję się nad jego siedzibami, miasto będzie odbudowane na swoim wzgórzu, a pałac stanie na swoim miejscu.

(19) I rozbrzmi z nich pieśń dziękczynna i okrzyk weselących się, rozmnożę ich i nie będzie ich mało, uczczę ich i nie będą już w pogardzie.

(20) Jego synowie będą jak niegdyś, a jego zgromadzenie ostoi się przede mną, lecz wszystkich jego ciemięzców ukarzę.

(21) Z niego wywodzić się będzie jego książę, a jego władca wyjdzie spośród niego; i pozwolę mu przystąpić i zbliżyć się do mnie, bo któż narażałby swoje życie, by zbliżyć się do mnie? - mówi Pan.

(22) I będziecie moim ludem, a Ja będę waszym Bogiem.

(23) Oto zawierucha Pana zrywa się i huragan unosi się kłębami, nad głową bezbożnych się kłębi.

(24) Nie uśmierzy się żar gniewu Pana, aż spełni i urzeczywistni zamysły jego serca; w dniach ostatecznych zrozumiecie to dokładnie.

Czy zrozumieliśmy to dokładnie? Ja jestem przekonany, że tak!

Pytanie: dlaczego nikt o cudownym ocaleniu ludu Bożego nigdy nigdzie nie pisał?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Ponaglam do przeczytania, jeżeli ktoś nie czytał. [link widoczny dla zalogowanych]

Syjoniści opanowali całe Chrześcijaństwo i pastorzy, księża i starsi unikają tego tematu jak pies jeża.

Przecież oni reklamują fałszywy Izrael a nas uważają za gojów i pogan.

Dlatego o owym cudownym wyzwoleniu nigdy nie słyszeliśmy, ponieważ wszyscy słudzy Lucyfera owe informacje blokują przed nami za wszelką cenę.

Pamiętajmy, że Chrześcijaństwo głosi te bzdury o obecnym Izraelu co najmniej 100 lat!

Kiedy mieliśmy to zrozumieć?

(24) Nie uśmierzy się żar gniewu Pana, aż spełni i urzeczywistni zamysły jego serca; w dniach ostatecznych zrozumiecie to dokładnie.

Zwróćmy uwagę na niezwykle mocne słowa Boga. W poprzednim poście pisałem, ze Bóg przysiągł na samego siebie, anioł przysięgał na Boga i w Objawieniu także anioł przysięgał na Boga.

Cytat:
Obj 10:5 Anioł zaś, którego widziałem stojącego na morzu i na lądzie, podniósł prawą rękę swoją ku niebu
Obj 10:6 I poprzysiągł na tego, który żyje na wieki wieków, który stworzył niebo i to, co w nim, i ziemię, i to, co na niej, i morze, i to, co w nim, że to już długo nie potrwa,
Obj 10:7 Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom.


Właśnie widać, że rzeczywiście zwiastował, ponieważ wiedział o tym Jeremiasz, Daniel i Ezechiel. Nie sprawdzałem jeszcze dokładnie Izajasza ale coś mi się także przypomina.

Jest to dla nas najważniejsza nauka biblijna w tym czasie i fakt zrozumienia tego oznacza, że jest to czas końca. Inaczej nie rozumielibyśmy tego!

Najważniejsza, ponieważ Bóg przysiągł na samego siebie oraz dwóch aniołów przysięgało na Niego!

Czy zna ktoś tak ważną obietnicę Boga, poświadczoną aż trzema przysięgami?

Widać więc wyraźnie, że tajemnica Boga została już ujawniona i doskonale pasuje do Jego poświadczonych przysięgami proroctw.

Nie martwmy się więcej, nasze cudowne wyzwolenie jest bliskie i nie powinniśmy się już niczego bać. NWO czy III Wojny Światowej i kolejnych masowych rzezi białego Chrześcijaństwa. Nasze wyzwolenie jest bliskie. Fałszywi przywódcy Chrześcijaństwa ciągle nas straszą uciszając tego rodzaju informacje.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Nie 14:48, 19 Paź 2014    Temat postu:

z Izajasza bardzo pocieszają mnie te fragmenty ( ogólnie bardzo lubię tę Ksiegę ) moim zdaniem wiele wyjaśnia :


IZ 40,10

10) Oto Wszechmocny, Pan przychodzi w mocy, jego ramię włada. Oto ci, których sobie zarobił, są z nim, a ci, których wypracował, są przed nim.

(11) Jak pasterz będzie pasł swoją trzodę, do swojego naręcza zbierze jagnięta i na swoim łonie będzie je nosił, a kotne będzie prowadził ostrożnie.
Ciężarne czyli kotne- tak się mówiło...


oraz bardzo lubię ten fragment :


IZ 40,27

[27) Czemu więc mówisz, Jakubie, i powiadasz, Izraelu: Zakryta jest moja droga przed Panem, a moja sprawa do mojego Boga nie dochodzi?

(2Cool Czy nie wiesz? Czy nie słyszałeś? Bogiem wiecznym jest Pan, Stwórcą krańców ziemi. On się nie męczy i nie ustaje, niezgłębiona jest jego mądrość.

(29) Zmęczonemu daje siłę, a bezsilnemu moc w obfitości.

(30) Młodzieńcy ustają i mdleją, a pacholęta potykają się i upadają,

(31) Lecz ci, którzy ufają Panu, nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły biegną, a nie mdleją, idą, a nie ustająSmile


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez lusia dnia Nie 17:06, 19 Paź 2014, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 15:37, 19 Paź 2014    Temat postu:

Mignął mi przed oczami twój wcześniejszy post, Hugo i widzę, że masz całkowitą rację.

Dan 12:1 W owym czasie powstanie Michał, wielki książę, który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu. W owym to czasie wybawiony będzie twój lud, każdy, kto jest wpisany do księgi żywota.

Ten werset nie mówi kto wybawi lud Boży. Michał powstanie podczas wielkiego ucisku, który już obserwujemy i być może jego pomoc i innych aniołów przygotowuje lud Boga do wyzwolenia. Ale z wielu innych wersetów wynika, ze to będzie dzieło Boga.

Te wersety nie są z tym sprzeczne ale tożsamości wyzwoliciela nie ujawniają. Septuaginta brzmi identycznie.

Lusiu, Izajasz jest wspaniały i także daje nam wiele nadziei i otuchy. Jeremiasza w kilku rozdziałach zmasakrowali masoreci, co jest widoczne w Biblii Mesjańskiej. Izajasza także żydostwo nie oszczędziło i szczególnie wiele fałszerstw jest w Izajaszu. Poprawiałem to sporo w Biblii Mesjańskiej. Zacznę to dokładnie analizować i zobaczymy czy szatan wiedział wtedy o planach Boga.

Oj zazdroszczą nam naszej niezwykłej nadziei.

Muszę się otwarcie przyznać, że nigdy nie spodziewałem się tego, co znajdę w Biblii.

Początkowo myślałem, że posuwam się za daleko i nie wierzyłem własnym oczom. Kiedy znalazłem więcej wersetów, zwłaszcza w Objawieniu i Daniela, zorientowałem się ze jestem na właściwej drodze.

To proroctwo o wyzwoleniu ludu Bożego - Jeremiasz gdzieś pisze, że sprowadzeni będziemy z dalekiej Północy - powala na łopatki wszystkie doktryny prorocze Chrześcijaństwa, opanowanego przez nasienie węża.

Ale nasz Pan nas wyleczy z ukąszeń nasienia węża!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Pon 11:50, 20 Paź 2014    Temat postu:

Ponownie mamy wersety dobitnie wskazujące nam na to, że Bóg w cudowny sposób wybawi swój lud od wszystkich wrogów i potraktuje ich w bardzo nieprzyjemny sposób.

Na początku nie dowierzałem własnym oczom a i teraz pomimo olbrzymiej ilości dowodów widzę niezbicie, że Bóg dosłownie krzyczy do nas z Biblii i bliskim naszym wybawieniu oraz zbawieniu.

Najpierw dowody w postaci wersetów a potem wyjaśnię, o co dokładnie w tym wszystkim chodzi.
Cytat:

Jer 31:1 W owym czasie - mówi Pan - będę Bogiem wszystkich plemion izraelskich, a one będą moim ludem.
Jer 31:2 Tak mówi Pan: Znalazł łaskę w pustyni naród, który uniknął miecza, Izrael, gdy wędrował do miejsca swojego odpoczynku.
Jer 31:3 Z daleka ukazał mu się Pan: Miłością wieczną umiłowałem cię, dlatego tak długo okazywałem ci łaskę.
Jer 31:4 Znowu cię odbuduję i będziesz odbudowana, panno izraelska, znowu przyozdobisz się w swoje bębenki i wyjdziesz w korowodzie weselących się.


Mamy ponowną zapowiedź Boga dla WSZYSTKICH PLEMION izraelskich. I tutaj trzeba powiedzieć z mocą, ze te proroctwa jeszcze się NIGDY nie wypełniły!!!

Izrael po rozproszeniu wędrował na północ z Kaukazu i odpoczął po podboju Europy i Azji.

Okazuje się Bóg nas nigdy nie opuścił i post Cyryla nam to w pełni potwierdza!

[link widoczny dla zalogowanych]

Werset 3 jest niezwykły!!! Tak długo okazywałem ci łaskę. Czyżby Bóg nazywał okres 2500 lat jako długi okres?

OCZYWIŚCIE! Trudno o dłuższy okres dla narodu!


Cytat:
Jer 31:10 Słuchajcie słowa Pana, narody, i zwiastujcie na wyspach dalekich, i mówcie: Ten, który rozproszył Izraela, zgromadzi go i strzec go będzie jak pasterz swojej trzody. Jer 31:11 Gdyż Pan wyzwolił Jakuba i odkupił go z ręki mocniejszego odeń.
.


Ten zwrot - zwiastujcie - odnosi się właśnie do nas!

Cytat:
Jer 31:31 Oto idą dni - mówi Pan - że zawrę z domem izraelskim i z domem judzkim nowe przymierze.
Jer 31:32 Nie takie przymierze, jakie zawarłem z ich ojcami w dniu, gdy ich ująłem za rękę, aby ich wyprowadzić z ziemi egipskiej, które to przymierze oni zerwali, chociaż Ja byłem ich Panem - mówi Pan -
Jer 31:33 Lecz takie przymierze zawrę z domem izraelskim po tych dniach, mówi Pan: Złożę mój zakon w ich wnętrzu i wypiszę go na ich sercu.Ja będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem.
Jer 31:34 I już nie będą siebie nawzajem pouczać, mówiąc: Poznajcie Pana! Gdyż wszyscy oni znać mnie będą, od najmłodszego do najstarszego z nich - mówi Pan - Odpuszczę bowiem ich winę, a ich grzechu nigdy nie wspomnę.
Jer 31:35 Tak mówi Pan, który ustanowił słońce, by świeciło w dzień, który wyznaczył księżyc i gwiazdy, by świeciły w nocy, który wzburza morze tak, że szumią jego fale, Pan Zastępów jego imię:
Jer 31:36 Jeżeliby te prawa miały się zachwiać przede mną - mówi Pan - to i ród Izraela przestałby być ludem przede mną po wszystkie dni.


Większość nie wymaga komentarza, poza ostatnim zdaniem.

Bóg podaje niezwykłe zapewnienie, że Jego akcja jest pewna i nieodwołalna jak Jego dzieła stwarzania. Cała reputacja Boga jest w tej chwili na szali

Drodzy bracia i siostry. To nie są żarty czy teoria oparta na jednym wersecie.

Jest to w chwili obecnej najważniejsze dla nas proroctwo biblijne a Chrześcijaństwo będące całkowicie w szponach szatana w tak ważnej kwestii milczy.


Ta sytuacja - milczenie zaprzedanych chwastów Chrześcijaństwa, milczenie kąkolu, który dorósł do żniwa, opartego na fałszywym apostole Pawle jest najbardziej wymownym dowodem na to, że wszyscy przywódcy Chrześcijaństwa to mniej lub bardziej otwarci czciciele szatana, zgromadzeni na rzeź sądu Bożego i ukrywający przed ludem Bożym tak wielkie zbawienie.

Pastorzy, starsi, księża, nie zdający sobie sprawy z powagi sytuacji - obudźcie się i zmieńcie swoje postępowanie. Może miłosierdzie Boga was oszczędzi!

Osobiście nie chciałbym być w wasze skórze!

W sumie wyjaśnienie tej całej sytuacji jest bardzo proste.

Nasienie węża opanowało całkowicie Chrześcijaństwo pod egidą Watykanu w roku 325 n.e. czy na Soborze w Nicei. Szatan wziął pod kontrolę całe chrześcijaństwo.

Potem rozpoczęły się odruchy buntownicze i niektórzy zaczęli sięgać po Biblię. Największy rzeźnik ludu Bożego - Rzym spowodował straszliwą rzeź Chrześcijan w Inkwizycji.

Około roku 700-1000 masoreci zawarli układ z Watykanem i zaczęto masakrować wszelkie dostępne manuskrypty, ukrywając przez nami dowody wskazujące na Mesjasza, oraz masakrując niektóre ważne proroctwa, jak proroctwa Daniela.

W tym czasie w wiele manuskryptów powstawiano bluźnierczy JHWH i nawet spreparowano tzw Zwój Izajasza, który powstał co najmniej w roku 700 n.e. ale nas okłamano ze jest on znacznie starszy.

Potem wszelkie odłamy Chrześcijaństwa, odżegnujące się od masowego bałwochwalstwa Rzymu zostały opanowane przez nasienie węża. Za pomocą listów faryzeusza Pawła rządzono nim w niemiłosierny sposób.

Dzisiaj jest identycznie ale znacznie gorzej.

Cała władza to nasienie węża kontrolowane przez Wielką Nierządnicę, dążące do NWO i III Wojny Światowej.

Wszystkie kościoły udało się wtłoczyć w szatańską Ekumenę i nikt z przywódców Chrześcijaństwa nie protestuje!!! Świadczy to o zaprzedaniu się szatanowi owych chwastów, zapowiedzianych przez Chrystusa.

Jesteśmy nieustannie straszeni wojnami, możliwością III Wojny Światowej, straszliwymi chorobami jak ptasia grypa (oszustwo) czy obecnie kolejne mega oszustwo Ebola.

O niezwykłej obietnicy Boga szatańscy przywódcy Chrześcijaństwa nie mówią ani jednym słowem!

To nie jest teoria. To jest spisek szatana przeciwko Chrześcijanom i Bóg jest już straszliwie zagniewany na naszych wrogów.

Zastanówmy się trochę. Jak to możliwe, że o takiej niezwykłej nadziei do tej chwili nikt nie mówił.

W zamian stawiano nam przed oczami ropiejący wrzód na bliskim wchodzie, szatański fałszywy Izrael oparty głównie na szatańskim ohydnym antychrześcijańskim i anty Chrystusowym Talmudzie, strzeżonym pieczołowicie, abyśmy nie dowiedzieli się za wiele o morderczych knowaniach nasienia węża.

Zaprzedani szatanowi fałszywy pasterze przyklasnęli temu przyłączywszy się do syjonistycznej szatańskiej propagandy.


A co na to Bóg? Nie miejmy już więcej obaw. On jest z nami, po naszej stronie!!!

Obj 3:9 Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.

Trzeba będzie zorganizować uświadamianie naszych braci i siostry oraz ostro pytać pastorów, dlaczego o tych planach Boga milczą.

I jeszcze jedna perełka, wskazująca niedwuznacznie na płaską ziemię ale Bóg obwieszcza to w taki sposób.

Cytat:
Jer 31:37 Tak mówi Pan: Jak nie mogą być zmierzone niebiosa w górze i zbadane fundamenty ziemi w dole, tak i Ja nie odrzucę całego potomstwa Izraela mimo wszystko, co uczynili - mówi Pan.


Bóg daje do zrozumienia, że nie można zmierzyć niebios, które są na górze oraz nie można zbadać fundamentów ziemi na dole.

Cała masoneria wskazuje także na dół i na górę.

I werset ten jest kolejnym poświadczeniem i praktycznie przysięgą Boga, że tak jak zaplanował, tak to uczyni.


Post został pochwalony 5 razy

Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia Wto 11:36, 21 Paź 2014, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Sekcja priorytetowa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin