Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

3 świątynia i biochip jako znamię głoszone całemu światu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Proroctwa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 15:34, 04 Mar 2013    Temat postu: 3 świątynia i biochip jako znamię głoszone całemu światu

[link widoczny dla zalogowanych]

Mimo, że na dziś dzień uważam, że biochip czy powiązane rzeczy będą imitacją proroctwa a nie jego spełnieniem, to tak czy inaczej modlę się i będę się modlił abym miał siłę odrzucić tak ewentualną imitację jak i prawdziwe znamię. Jeśli chip czy powiązane rzeczy będę imitacją proroctwa to żeby je uwiarygodnić to spełnią się zapowiedzi m.in z mass mediów i np biochip RFID będzie mocno wprowadzany w życie lub przez pewien czas obrót pieniężny/handel systemowy będą oparte tylko na nim - ale to wszystko nie sprawi, że to będzie znamię bestii - żeby roztrzygnąć co będzie znamieniem potrzebne będzie głębsze zagłębienie się w teksty biblijne, bo biblia podaje pewne wydarzenia i osoby, które będą poprzedzać znamię biblijne oraz podaje w jaki sposób ono będzie przyjęte przez ludzi np [Objawienie Jana 19:20] więc po tych rzeczach będzie można odróżnić między znamieniem a ewentualną jego imitacją. Z BOŻĄ POMOCĄ NIGDY NIE PRZYJMĘ BIOCHIPU CZY POWIĄZANYCH RZECZY, NAWET JEŚLI NIE BĘDĄ ZNAMIENIEM BESTII i NIE WAŻNE ŻE NIE BĘDZIE MOŻNA NIC KUPIĆ BEZ NICH - ODMÓWIĘ Z BOŻĄ POMOCĄ PRZYJĘCIA EWENTUALNEJ IMITACJI, ALE BĘDĘ RÓWNIEŻ OSTRZEGAŁ PRZED PRAWDZIWYM ZNAMIENIEM KTÓRE NADEJDZIE PÓZNIEJ. Nawet jeśli przyszły światowy system finansowy i handel zostaną oparte na np mikrochipie RFID to jest to za mało dla chrześcijan aby uznali to za znamię.
Wielu ludzi dziś pod wpływem emocji ślepo wierzy, że np biochip to znamię, jedynym ich argumentem są zapowiedzi wprowadzania tego w życie i może nie wzbudzałoby to podejrzeń, gdyby nie to że ten sam pogląd przedstawiany jest w demonicznych przekazach i antychrześcijańskim islamie, w mass mediach czy różnych innych przekazach dla całego świata. Mądry człowiek powie, że coś tu nie gra.
Celowo nie używam teraz argumentów biblijnych ale na razie tylko oparłem się na przekazach kierowanych do miliardów ludzi, kto gardzi przekazami do miliardów ludzi nie jest rozsądnym chrześcijaninem i człowiekiem. Mi moja logika, ewentualna namiastka ostrożności,czy szczątki roztropności Smile nie pozwalają przejść wobec tych przekazów do miliardów obojętnie. Ostatnie zdanie ma biblia - Słowo Boże, ale przecież badanie Pism, nie wyklucza ale wymaga logiki, rozsądku i patrzenia na świat, tym bardziej, że przekazy do świata zawierają pewne mniejsze lub większe zarysy planów szatana i plan zwiedzenie względem tak bezbożnego świata ale i chrześcijan. Więc kto jest mądry i myśli logicznie niech rozważy sumiennie i uczciwie poniższe informacje.

Światu głoszony jest m.in antychryst i często również fałszywy prorok, jedynym dla mnie rozsądnym wyjaśnieniem tego, jest urabianie świata na imitację antychrysta/antychrystów i fałszywych proroków.
Jeśli światu w tym muzułmanom, rzymskim katolikom i setkom milionów innych ludzi mówi się, że biochip to znamię bestii a w ewentualnej tzw 3 świątyni w Jerozolimie zasiądzie antychryst, to rozsądek, roztropność, logika mówią mi, że jest to prawdopodobnie pułapka, bo niemożliwe aby szatan - władca tego upadłego świata, głosił na cały świat prawdę. W rozgłaszaniu antychrysta w 3 świątyni i biochipu jako znamienia bestii biorą nawet mass media. Również tym wszystkim ludziom ujawniany jest tzw nowy porządek świata - a więc na dziś dzień wg mojej oceny, wszystkie większe proroctwa biblijne będą miały fałszywe odpowiedniki w celowo wykreowanych wydarzeniach i osobach. Wg mnie 3 świątynia jest imitacją świątyni Bożej z 2 listu do Tesaloniczan 2:4 [proroctwo mówi o świątyni Bożej a nie o świątyni, jak budynek tym bardziej wybudowany z inicjatywy szatana i ludzie mu przynajmniej nieświadomie podległych, może być świątynią Bożą ? ] i zasiądzie w niej (przynajmniej na początku) imitacja antychrysta a nie biblijny antychryst. Również tzw NOWY PORZĄDEK ŚWIATA ŚWIATA jest i będzie celowo wykreowanym problemem, który będzie obalony prawdopodobnie przez imitacje antychrysta (możliwe, że osób imitujących antychrysta będzie kilka), którego z kolei pózniej zniszczy prawdziwy antychryst, aby chrześcijanie zobaczyli w nim np PANA JEZUSA lub JEHOWE (w przypadku ludzi podległych organizacji świadków Jehowy a fałszywym proroku np Pana Jezusa) itd. Nowy porządek świata jest potępiany przez islam , demoniczne przekazy prokatolickie, jest potępiany przez new age, i jest ujawniany celowo przez pozornie świeckie filmy dokumentalne i mass media - to nie znaczy, że NWO jest kłamstwem ale mieszanką prawdy i kłamstwa oraz jest kozłem ofiarnym, odwracaczem uwagi tak jak illuminaci, Bilderbergowie , sataniści i reszta marionetek szatana, których zadaniem może nieświadomym (może wiele z tych osób jest nieświadomych tego co się dzieje z nimi i ze światem) - zdaniem ich jest odwracanie uwagi od upadłych bytów/demonów : " Przywdziejcie całą zbroję Bożą, abyście mogli ostać się przed zasadzkami diabelskimi. (12) Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich. (13) Dlatego weźcie całą zbroję Bożą, abyście mogli stawić opór w dniu złym i, dokonawszy wszystkiego, ostać się" - list do Efezjan 6:11-13

np demoniczne przekazy dla rzymskich katolików : [link widoczny dla zalogowanych] , tytuł : "Gniew Boży spadnie na Nowy Porządek Świata"

, [link widoczny dla zalogowanych] , tytuł : "Ojciec Przedwieczny powstrzyma Nowy Porządek Świata przed ostatecznym prześladowaniem Jego dzieci"

, [link widoczny dla zalogowanych] , tytuł : "Nowy Porządek Świata – Plan kontroli waszych pieniędzy i waszej żywności"
______________________________________________________________________


ISLAM

islam jak inne wielkie religie w tym rzymski katolicyzm i wielkie kościoły protestanckie oraz organizację świadków Jehowy wg mnie kontroluje szatan i zarządza nimi, ale nic nie mam do samych muzułmanów - tak samo jak inni w tym np wyznawcy talmudyzmu potrzebują nawrócenia i ewangelii, a my chrześcijanie mamy miłować nawet tych, którzy nas nienawidzą i prześladują.


muzułmańska seria filmów "THE LIGHT RELOADED" - polski muzułmanin zamieścił je z polskim lektorem - nie wiem jak długo one czy inne rzeczy będą na internecie, więc zacytuję wg mnie najważniejsze fragmenty. 11 odcinek pod tytułem "NOWY PORZĄDEK ŚWIATA" http://www.youtube.com/watch?v=pwdxgKJc-iQ - od 8 minuty 15 sekundy cytuję : "Wielu chrześcijańskich teologów i profesorów nauki religii wierzą, że biblia przeszła wiele zmian. I, że nie jest taka sama jak najwcześniejsza grecka wersja, ale kilka części przetrwało. W tych zachowanych zapiskach znajduje się rozdział opisujący końcowe etapy przed nadejściem dnia sądu, ale Bóg wie najlepiej...ponieważ przepowiednie te są szokujące. Bestia doprowadzi wszystkich: małych i wielkich bogatych i biednych, wolnych i zniewolonych, do otrzymania znaku bestii na ich prawej ręce lub na ich czole... - Objawienie Jana 13:16-18. 8 minuta 57 sekunda - "znak bestii już tu jest !". Oto Dr Carl Sanders (wypowiedz Dr Sandersa). 9 minuta 35 sekunda - cytuję "najwybitniejsi inżynierowie z wielu firm w latach 60, 70 wykonali ZNAK BESTII na rozkaz rządu. 10 minuta 21 sekunda - cytowane jest Objawienie Jana 16:2 (jako powiązanie między litem w chipach a wrzodami które wystąpią na tych, którzy przyjmą znamię).


[size=150]3 ŚWIĄTYNIA a ISLAM[/size] - http://www.youtube.com/watch?v=t0cWEQFA21k "The light Reloaded Naród Dajjala" - od 3 minuta 8 sekunda - cytuję : "dzisiejsi przywódcy pracują z jinnami, diabłami w celu ustanowienia królestwa dajjala. od 4 minuty 37 sekundy : "wykopali tunel pod meczetem Al- Aqsa, trzeci najważniejszy meczet w islamie, tunel ten jest po to, aby meczet Al-aqsa się zawalił, a w jego miejscu chcą postawić KRÓLESTWO SALOMONA, aby przyjąć tam dajjala (czyli antychrysta - mój dopisek), ich króla. Tak jak wy czekacie na nadejście Jezusa (islamskiego Jezusa, innego od naszego PANA - mój dopisek) oni czekają na nadejście Dajjala. 4 minuta 58 sekunda : "ale Jezus (islamski Jezus) zabije Dajjala".The light reloaded 48 Masjid (meczet) Al Aqsa - http://www.youtube.com/watch?v=2tr7b4f51CI , 37 sekunda filmu - cytuję : "koncept świątyni Salomona jest czymś co jest centralne i bardzo wpływowe, jako ideologia freemasons (wolnej masonerii/ wolnomularstwa). 1 minuta 8 sekunda "... dzięki temu skarbowi nauczyli się potajemnych działań na czym zostali wybudowani illuminati...".
1 minuta 51 sekunda - cytuję : "więc dlaczego mieliby w planie zburzenie meczetu Al-Aqsa ? wiele sekt chrześcijańskich i żydowskich a także freemasons wołają o zniszczenie meczetu Al-Aqsa i "dome of the rock" (kopuła na skale - mój dopisek) w Jeruzalem i zamienienie ich na nowoczesną replikę obydwu? budynków ....żydzi wierzą, że Mesjasz dopiero nadejdzie. I z tą błędna wiarą jest wielu spośród nich, którzy nawołują do rekonstrukcji "świątyni" w staraniach powitania Mesjasza". 2 minuta 14 sekunda cytuję : "ALE NIE WIEDZĄ, ŻE NIM BĘDZIE DAJJAL (ANTYCHRYST)."

wypowiedz jakiegoś muzułmańskiego duchownego do 2:17 : "moi drodzy wierzący, meczet Al Agsa jest przedmiotem, błędnej kampanii, nasi ludzie nigdy, nie zrzekną się meczetu Al Aqsa ani Palestyny..."
2 minuta 55 sekunda : "Al Agsa jest w centrum tej walki pomiędzy dobrem a złem"Wracając do 3 świątyni i antychrysta to muzułmanie mają takie same zdanie jak wielu chrześcijan !!! Smile, albo szatan jednym i drugim głosi prawdę, albo jedna i druga grupa jest zwiedziona - wg mnie biblia i logika pokazują że jedna i druga grupa jest zwiedziona. Ja pod wpływem przekazów muzułmańskich, katolickich i świeckich wziąłem pod uwagę, że mogłem się mylić co do obalenia iluminatów przez antychrysta i co do samego statusu tzw NWO, ciekawe czy ludzie głoszący antychrysta biblijnego w 3 świątyni mają dość pokory by wziąść pod uwagę przynajmniej to, że mogą się mylić - po latach propagandy i wierzenia w taki scenariusz może nie jest łatwo, ale trzymanie się w uporze prowadzi do jednakowych z islamem poglądów.ISLAM a NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dajjal i powiązane tematy

The light reloaded 15 - "Nadejście wzlot Dajjala Antychrysta" - http://www.youtube.com/watch?v=tBMRWKfj7rs , 5 minuta 5:27 - "prorok pzn (Mahomet - mój dopisek) powiedział : Dajjal nadejdzie i będzie się wspinał na szczyt aż zobaczy Madine. Wtedy powie do swoich podążających, widzicie ten biały pałac ? to jest meczet Ahmad ..."

,5:53 - podczas życia proroka Masjid Nabawi (meczet Ahmad) nie był biały, ale był bardzo skromny i był utworzony jedynie z gliny i cegieł. 5:57 - "tylko w czasach nowoczesnych masjid Nabawi został rozbudowany jako wielka przepiękna struktura, która dziś jest białym ogromnym pałacem..."

Rozbudowa tego meczetu i jego jasna elewacja to żywe przykłady celowego kreowania wydarzeń, aby wyglądały na spełniające się proroctwo ale na tej samej zasadzie jak wszystko wskazuje będzie z 3 świątynią, no chyba, że jakiś chrześcijanin wierzy, że islamskie nauki i proroctwa są prawdziwe Smile.
Od 6 minuty 28 muzułmański egzorcyzm. 6:45 : "... o kim mówisz ? o Dajjalu, więc illuminati przygotowują Dajjala ? tak tak tak." 6:56 : "Te przepowiednie zostały już wypełnione i illuminati przygotowywali się na nadejście dajjala." 7:12 - "Jesus coming soon" (Jezus [islamski] wkrótce powróci - mój dopisek).
7 minuta 21 sekunda : "syn Marii, Jezus (islamski Jezus - mój dopisek) zabije Dajjala w bramie Ludd (w mieście 13 mil na wschód od Tel Aviv)."


The light reloaded 47 "nowoczesny babilon" - http://www.youtube.com/watch?v=a-VCPBmIrfM ,- ta część mówi m.in o illuminatach, masonach, o statule wolności, o mediach i korporacjach.

The light reloaded 42 - "faraonowie wieków" - http://www.youtube.com/watch?v=-HcdqIZ0ic4 ,- 3 minuta 7 sekunda - cytuję : "Faraonem naszych czasów są elity, które kontrolują świat, Mojżeszem tego wieku, który kwestionuje władze elit jest islam, koran i sunna proroka (gdyby nie smutne konsekwencje byłby to dobry żart - mój dopisek;). 5 minuta 43 sekunda : "świat efektywnie kontrolowany przez ONZ jest gdzie jeden światowy rząd, będzie miał swój początek poprzez założenie międzynarodowych instytucji"

The light reloaded 40 - "satanistyczni władcy rządzą światem" ,- 8 sekunda filmu - cytuję : "ludzie myślą, że prezydenci i królowie są najbardziej wpływowymi ludzmi na świecie... , 0:11 - "ale w rzeczywistości, ludzie, którzy są na najwyższych szczeblach tajemnych stowarzyszeń są na szczycie piramidy władzy. 0:27 : "ludzie na najwyższym szczycie piramidy są odwołani do illuminati".
53 sekunda : "czternastu amerykańskich prezydentów łącznie z G. Washingtonem są znani jako freemasons 33 kategorii. 2:23 - czaszka i piszczele, 2:59 - Bohemian Grove , 6:59 - symbolika dolara, 7:05 - plan miasta Waszyngton. 7:51 - "wiecie, że tylko garstka tych ludzi rządzi i to jest prawdą, to jest zatwierdzone i to nie jest konspiracja i bardzo mała elita rządzi tymi korporacjami, łącznie z mediami. 8:13 - rezerwa federalna, 8:57 - przemowa prezydenta Kennedy'ego

The light reloaded 34 -"911 rytuał satanistyczny" http://www.youtube.com/watch?v=TISDS9Cexbw "911 rytuał satanistyczny" - 12:54 - karty illuminati

The light reloaded 17 - "SIEĆ ILLUMINATI" - http://www.youtube.com/watch?v=L2A1hASI0Vg ,9 sekunda : "Ci ludzie tworzą ten korzeń, grupę która nazywa się illuminati, potajemna organizacja, która powiązana jest z urzędem spraw zagranicznych CFR, komisją trójstronną itd." , 1:56-3:41 : mass media o grupie Bilderberg.
6:09 : "wszystkie z tych organizacji posiadają jeden cel: aby kontynuować plan nowego porządku świata." 6:13 : "oni chcą aby cały świat posiadał tylko jeden rząd i te osoby są elitą, która dąży do władzy nad całym światem dla ich własnych samolubnych, prywatnych zysków. 6:40 - "w centrum tych wszystkich organizacji znajduje się osoba, która należy do jednej z 13 linii krwi illuminati.

The light reloaded 14 "znaki i symbole" - http://www.youtube.com/watch?v=UARDyS4YLYw , 8 sekunda : "w tym odcinku odkryjemy znaki i symbole używane przez illuminatów, wolnomularzy, satanistów..."


The light reloaded 13 "ERA DAJJALA ANTYCHRYSTA" - 7 minuta 55 sekunda : "islam jest WROGIEM nowego porządku świata", 8:06 : "NOWY PORZĄDEK ŚWIATA jest przeciwny islamowi", 8:34 : "umysł o globalizacji jest czymś nie do zaakceptowania." 9:08 : cytuję : "islam jest ostatnim wrogiem materializmu, wierzę że islam jest definitywną grożbą dla nowego porządku świata".

The light reloaded 15 "NADEJŚCIE DAJJALA" - http://www.youtube.com/watch?v=tY--SCqzca4 , 0:23 -"(antychryst) najbardziej zły charakter w ludzkiej historii, który sprawi, że Hitler i Stalin będą koło niego bladzi. 5:15 cytowany jest Objawienia Jana 13:2

The light reloaded 18 "nadchodzący stan kalifatu kontra nowego porządku świata" - http://www.youtube.com/watch?v=avpyDNQ_ccY , od 12 sekundy filmu : "dziś istnieją dwa główne projekty konkurujące ze sobą o dominację na świecie : NOWY PORZĄDEK ŚWIAT - STAN SATANISTYCZNY kontra STAN ISLAMU. 0:48 - "to będzie wewnętrznie kontrolująca elita osób naprzeciw wszystkim innym, czyli naprzeciw wam wszystkim." 1:35 - "jedyna władzą, która jest w stanie obalić system antychrysta jest Stan Islamu."
2:04 : "elita wie, że nigdy nie wniosą projektu nowego porządku świata bez zniszczenia Stanu Islamu."
3:10 : "zwolennicy systemu antychrysta utworzyli ten plan zniszczenia islamu, ich największa obawą jest jedność muzułmańska..."


_____________________________________________________________________________________________

[size=150]strony prokatolickie - 3 świątynia[/size] :

[link widoczny dla zalogowanych] , cytuję : "III świątynia jerozolimska to nie tylko wypełnienie proroctwa biblijnego , to odczytywana przez wielu zapowiedź władzy antychrysta, to początek wydarzeń mających przynieść ucisk tak wielki, że przyćmi wszystko z czym świat do tej pory miał do czynienia, być może i masakry, która z woli Boga zostanie skrócona gdyż nie ocalałby ani jeden człowiek na ziemi."

[link widoczny dla zalogowanych] - "prorok Daniel dodaje postać, antymesjasza, który bezprawnie w niej zasiądzie i ogłosi się bogiem. Wszystko zatem sprowadza się do tego świętego miejsca, na którym dziś stoją dwa muzułmańskie meczety i w którym z powodów, o których jeszcze wspomnę, noga pobożnego Żyda postać nie może."

, [link widoczny dla zalogowanych] - cytuję : "Tradycyjna islamska wizja końca dziejów utrzymuje, że wstępem do apokalipsy będzie odebranie tych miejsc wiernym proroka przez Żydów, co spowoduje powtórne przyjście „proroka Jezusa” i ostateczne rozstrzygnięcie konfliktu pomiędzy Dobrem a Złem. Wszelkie działania ortodoksów związane z odbudową świątyni powodują nerwowe reakcje muzułmanów."

[link widoczny dla zalogowanych] ,cytuję : "Antychryst proklamuje siebie jako boga i ta ohyda spustoszenia zajmie miejsce w świątyni w Jerozolimie"


BIOCHIP :

te przekazy mają międzynarodowy zasięg : [link widoczny dla zalogowanych]

, [link widoczny dla zalogowanych] ,cytuję : "Nigdy nie przyjmujcie chipu, znaku Bestii"

, [link widoczny dla zalogowanych] ,cytuję : "Wprowadzenie Znaku Bestii, chipa, do którego wszczepienia do ciała będą zmuszani każdy mężczyzna i każda kobieta w zamian za dostęp do jedzenia, planują od piętnastu lat"

, [link widoczny dla zalogowanych] - cytuję : "Wystarczy wejść na jakąkolwiek stronę poświęconą teoriom spiskowym, by szybko się przekonać, że najpopularniejszym z tematów jest "biochip".


"katolik - głos katolickiej tradycji" - [link widoczny dla zalogowanych]

, [link widoczny dla zalogowanych]


inne ruchy :

Kościół Zielonoświątkowy Zbnór Betel w Aleksandrowie Kujawskim : [link widoczny dla zalogowanych] ,cytuję : "W kontekście biowładzy chciałabym poruszyć temat związany z biochipem RFID."

,Zbór Betel w Ustroniu : [link widoczny dla zalogowanych]

___________________________________________________________________________________________


PRZESŁANIE DLA ŚWIATA :


Plan illuminatów trzecia świątynia w Jerozolimie : [link widoczny dla zalogowanych] - przesłanie Davida Icke, który ma wpływ na miliony ludzi i głosi antychrześcijańskie nauki, ale głosi tym ludziom trzecią świątynie w kontekście zła Smile

"illuminati NWO third temple Jerusalem" - wystarczy wpisać przykładowo takie hasło i pokazuje się 190 tysięcy wyników.

po wpisaniu w wyszukiwarkę : "CHIP MARK OD THE BEAST" pokazuje się milion 460 tysięcy wyników.

[link widoczny dla zalogowanych] - cytuję : "IDENTYFIKATOR RFID ZOSTAŁ SKRYTYKOWANY PRZEZ WYZNAWCÓW RELIGII ABRAHAMOWYCH." ,"wszczepianie chipów może być znamieniem bestii"

, [link widoczny dla zalogowanych]

, [link widoczny dla zalogowanych] - cytuję : "Amerykański sędzia federalny orzekł na niekorzyść 15-letniej Andrei Hernandez, która odmówiła noszenia szkolnego identyfikatora z czipem radiowym informującym, gdzie uczniowie przebywają. Dziewczyna argumentowała, że nie pozwalają jej na to względy religijne - twierdziła, że czip to "znamię Bestii"

, [link widoczny dla zalogowanych]

Mass media się nawróciły i głoszą orędzie ostrzegające dla świata Smile

, [link widoczny dla zalogowanych] - cytuję : "Elektroniczne karty identyfikacyjne to znak diabła. Elektroniczne paszporty to przepustka do piekła" - z takimi transparentami protestowali przed budynkiem Rady Najwyższej Ukrainy prawosławni, sprzeciwiający się planom wprowadzenia paszportów biometrycznych i elektronicznych dowodów osobistych."

, [link widoczny dla zalogowanych]

, "Prawosławni nie chcą paszportów biometrycznych. "To znak diabła" - [link widoczny dla zalogowanych]

, "Przechodnie na ulicach, kierowcy w samochodach, kibice na stadionach i dzieci w przedszkolach - wszyscy z zaimplementowanymi chipami, które w krótkim czasie pozwalają określić tożsamość albo położenie osobnika. Nie, to nie fikcja. Tak wkrótce może wyglądać nasz świat." - [link widoczny dla zalogowanych] - 345 komentarzy, a więc przez dłuższy czas artykuł musiał być na głównej stronie wp

, [link widoczny dla zalogowanych]

, jedna z najbardziej poczytnych stron z naukami new age : [link widoczny dla zalogowanych] - cytuję : "Fanatycy religijni będą trzymać się ich kurczowo by zwiększyć swoją kontrolę nad ludzkim życiem. Zastosują każdy rodzaj kontroli umysłu by utrzymać was w ciemności. Chipy już zostały wczepione u wielu osób w celu kontrolowania mas"

, [link widoczny dla zalogowanych] - "Księga Objawienia wspomina o 3. świątyni żydowskiej, w związku z panowaniem Antychrysta." - gdyby nie smutne konsekwencje to i ta propagandowa wiadomość byłaby dobrym żartem, ale wierzący, że ta wiadomość jest prawdziwa pewnie się cieszą, że wikipedia tutaj głosi prawdę.

, [link widoczny dla zalogowanych]

, [link widoczny dla zalogowanych] - cytuję : „A Antychryst, którego wy chrześcijanie boicie się będzie naszym NOWYM MESJASZEM, który poprowadzi nas żydów do światowego zwycięstwa i który pozbędzie się was, chrześcijan, którzy stoicie nam na drodze…”

, "Revolution, flashmobs, and brain chips. A grim vision of the future" - [link widoczny dla zalogowanych]

, [link widoczny dla zalogowanych]

, [link widoczny dla zalogowanych] - cytuję : "Według prawosławnej tradycji, w odbudowanej Trzeciej Świątyni zasiądzie Antychryst"

, [link widoczny dla zalogowanych]

, [link widoczny dla zalogowanych] - cytuję : "Zapewne wiele osób słyszało o istnieniu planu wyposażenia ludzkości w chipy identyfikujące. Koncept przypomina trochę unijne kolczykowanie bydła i miał przebiegać poprzez implantację chipa RF-ID w okolice nadgarstka, albo w czole. Wszystko to doprawione szczypta NWO i masońskich praktyk sprawiało wrażenie dalece paranoicznej teorii spiskowej. Byłoby tak gdyby nie coraz więcej faktów wskazujących na wyposażanie ludzkości w identyfikujące ich chipy."

, [link widoczny dla zalogowanych]

Nawet Hollywood, przeciwstawiło się bogowi tego świata i ostrzega przed znamieniem : [link widoczny dla zalogowanych] - cytuję fragment opisu : "Zbliża się dzień Armagedonu. Ziemią rządzi brutalny dyktator. Za pomocą skomplikowanych chipów wszczepianych ludziom, policja polityczna kontroluje każdy ruch obywatela." - i niech ktoś powie, że nie będzie co najmniej jednej osoby imitującej biblijnego antychrysta Smile. Nie wiem czy to ten film leciał kiedyś na TVP1 ale właśnie kiedyś puścili film o zachipowanej ludzkości - widocznie i TVP1 zbuntowała się przeciwko szatanowi Smile, a może ktoś pomyśli logicznie i weżmie pod uwagę imitację proroctwa.

, "Illuminati Dreams of Building Solomon's Temple" - [link widoczny dla zalogowanych]

, "Oni są wszędzie! Masoni, Iluminaci, NWO. Jak ich rozpoznać?" - [link widoczny dla zalogowanych] - po ilości komentarzy, znowu można sądzić, że informacja była dłuższy czas na głównej stronie wirtualnej polski

"Wolna Palestyna" - [link widoczny dla zalogowanych]

, Alex Jones znajomy Davida Icke : [link widoczny dla zalogowanych]

, [link widoczny dla zalogowanych]

, "Alex Jones Tv:Is The VeriChip "Mark of The Beast?" - http://www.youtube.com/watch?v=UV6-nsLS8qwświatowa propagandówka : "WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA" - http://www.youtube.com/watch?v=0wlYQ5wDM8M - 1:37
:36 - "czy jest w tym wszystkim jakiś ostateczny cel ? ostateczny cel to wszczepić wszystkim na tym świecie CHIP RFID, wszystkie pieniądze byłyby na tym chipie...". 1:38:30 - wypowiedz Davida Icke : "światowa waluta, która nie byłaby banknotami i monetami, tylko zapisem elektronicznym, byłoby to jedyne elektroniczne, bezgotówkowe społeczeństwo, co by miało ogromne konsekwencje dla idei wolności."
1:38:55 - "...populacji zachipowanej i podłączonej do globalnego komputera...". 1:39:51 : "ostatecznym krokiem jest implantacja chipa do ciała ludzkiego" - aż do ok 1:44:00 dalsza mowa o biochipie.

"Ameryka od wolności do faszyzmu" - http://www.youtube.com/watch?v=TjecYS0hdOQ ,od 5 minuty 33 sekundy : "Nadszedł czas by się obudzić Ameryko. Te karty ID nie mają związku ze zwalczaniem terroryzmu, ale mają związek z kontrolowaniem obywateli Ameryki." 6:26 : "najnowszą technologią do identyfikacji ludzi - identyfikowania ich kiedy dokonują zakupów - jest implantowany chip". 8:43 : "kiedy już wszystko co robisz będzie przypisane do konkretnego numeru i nie będzie istniał obrót gotówkowy, wówczas aby pozbawić cię obywatelstwa wystarczy po prostu wyłączyć ten chip." 9:41 - cytowany jest fragment Objawienia Jana czyli tradycyjnie Objawienie 13:16-18.

"Ameryka od wolności do faszyzmu część 9 - http://www.youtube.com/watch?v=E_Oq4vTYp3U , 3:20 - "Czy uważasz, że oni poświęcili swoje życia po to, aby Amerykanów można było zachipować jak psy ? żebyśmy wszyscy mieli w sobie urządzenia radiolokacyjne ?". 3:29 - "ta karta ID jest ostatnim krokiem zanim nas zachipują". 9:31 - "bankierzy centralni świata współpracują ze sobą celem utworzenia jednego rządu światowego - globalnego państwa policyjnego bardziej złowrogiego, niż George Orwell był to w stanie opisać." 9:41 - "gdzie każda osoba na planecie Ziemia będzie miała wszczepiony chip RFID".

Wywiad z Aaronem Russo : http://www.youtube.com/watch?v=q8XzQ1Pwd18 ,28 minuta 35 sekunda : "co jest ostatecznym celem ? Odpowiedział : ostatecznym celem jest zachipowanie wszystkich. kontrola całego społeczeństwa."

Film z udziałem z udziałem Alexa Jonesa i Davida Icke - "Iluminaci Konspiracja antychrysta" - http://www.youtube.com/watch?v=7adDCRDfRb8 , 24:11 - "i każdy będzie miał cyfrę bestii, nic co kupione lub sprzedane nie przejdzie nie znając cyfry bestii 666"


, EFEKT NOSTRADAMUSA - KOD APOKALIPSY cześć 1/5 - http://www.youtube.com/watch?v=0dfMt4l61RI , od 2 sekundy cytuję : "świątynia o geometrycznej dokładności i symetrii, zbudowana w świętym miejscu, dla wielu ta rekonstrukcja starożytnej budowli jest spełnieniem przepowiedni. 0:19 - "wizjoner, który to przepowiedział, jeden z największych uczonych w dziejach ostrzegał, że ukończenie tej świątyni będzie zwiastować przybycie antychrysta"

EFEKT NOSTRADAMUS cz 2/5 - http://www.youtube.com/watch?v=draOrPwDxPc , od 1:48 - "...wg biblijnego proroctwa nastąpią one w ziemi świętej w rezultacie antychryst powróci do historycznej świątyni rozpoczynając ostatnie dni"

, "trzeci antychryst" - [link widoczny dla zalogowanych] - od 9 sekundy : "charyzmatyczny przywódca, który wyrósł ponad wszystkich innych, przemawia do mas. Czekali na niego, wierzyli w niego, liczą, że naprawi zło świata, niektórzy widzą w nim Mesjasza, ale ten człowiek nie jest zbawcą, lecz królem zgrozy"


, [link widoczny dla zalogowanych] - cytuję : "Będzie on postrzegany jako utalentowany rozjemca, jak wam powiedziałem. Jego nienaturalne sposoby zachowania wytworzą mistyczny obraz, który będzie wydawał się być pochodzenia boskiego.Jego postawny, dobry wygląd i kusząca osobowość będzie przyciągać masy.Ma się on wkrótce objawić światu, a jego pojawienie będzie nagłe.
Ci przywódcy, którzy przedstawią go jako wybawiciela, człowieka, który przyniesie kres wojnie na Bliskim Wschodzie, są szanowani w wielu częściach świata. Dlatego ten fałszywy mesjasz zostanie tak łatwo przyjęty.Po pewnym czasie jego siła oddziaływania rozprzestrzeni się. Media będą chwalić jego umiejętności dyplomatyczne, a liczba jego zwolenników będzie duża.Ten człowiek powie, że jest mesjaszem. Powie wszystkim, że jest Jezusem Chrystusem, który przyszedł ponownie, aby ogłosić swoje powtórne przyjście.On jest antychrystem." - ewidentnie dla mnie kreowanie jednej imitacji antychrysta, tak jak niżej :

, [link widoczny dla zalogowanych] - cytuję : "Wielu Moich wyznawców padnie ofiarą tego nikczemnego podstępu. Czuwajcie. Będzie on widziany jako wysłannik miłości, pokoju i harmonii na świecie. Ludzie padną na kolana i będą go adorować. Okaże on wam swoją moc i wielu pomyśli, że pochodzi ona z Boskiego źródła. Jednak tak nie jest. Będzie was prowadził w sposób, który będzie się niekiedy wydawał dziwny. Prawdziwi wierzący będą wiedzieli, że nie pochodzi on ze światła. Jego dumna i pompatyczna postawa będzie skrywana za czystym złem. Będzie kroczył dumnie i okazywał to co będzie się wydawać prawdziwym współczuciem i miłością dla wszystkich. Pod tą fasadą jednak, jest on pełen nienawiści do was, Moje dzieci. Śmieje się on za zamkniętymi drzwiami.
Moje dzieci, oszuka was on straszliwie. Będzie wyglądał na potężnego, pewnego siebie, dowcipnego, opiekuńczego, kochającego i będzie postrzegany jako zbawiciel. Jego przystojna twarz spodoba się wszystkim, jednak wkrótce się on zmieni." - te międzynarodowe demoniczne przekazy nie pokazują prawdy

, "Uważajcie teraz, jak człowiek pokoju przedstawi się światu.Będzie widziany, jak kreuje pokój na Środkowym Wschodzie.To będzie fałszywy pokój i maska dla kłamstwa, które on przedstawia, aby ukryć prawdziwą przyczynę popełnianej nieprawdy" - [link widoczny dla zalogowanych] - żeby rozrzedzić ostrzeżenie przed fałszywym pokojem i bezpieczeństwem - 1 Tesaloniczan 5:3, pewnie będzie kilka różnych ogłoszeń pokoju tak aby chrześcijanie mogli się na nich wyłożyć jako spełnienie 1 Tesaloniczan 5:3 a prawdziwy fałszywy pokój z 1 Tesaloniczan 5:3, żeby odebrali jako 1000 letnie królestwo.

"David Icke - NWO & chip RFID (napisy PL)" - http://www.youtube.com/watch?v=iviBVWrgles


NATIONAL GEOGRAPHIC - "tajemnice biblii- apokalipsa" - [link widoczny dla zalogowanych] ,- 24 minuta 12 sekunda : "w czasach ostatecznych Zapanuje chaos, aby przetrwać każdy człowiek będzie musiał znak bestii". 25:11 - "od czasów Jana techniki identyfikacji znacznie się rozwinęły, być może aby zmusić do przyjęcia tego znaku posłuży się biometrią lub skanerami, wszczepianymi czipami."
28 minuta 37 sekunda : "[size=150]odbudowa 3 świątyni jest bardzo ważna, ponieważ jak czytamy w 2 liście do Tesaloniczan, antychryst wejdzie do tej odbudowanej żydowskiej świątyni, ogłosi że jest bogiem aby go czczono"[/size]

Smile wiemy, wiemy, nawet muzułmanie to wiedzą, szatan zadbał nawet o nich aby to wiedzieli i żeby to wiedział cały świat m.in przez wielokrotnie puszczany w telewizji film "tajemnicy biblii apokalipsa", którym ludzie raczeni są już od kilku lat Smile


następna propagandówka zbudowana w dużej mierze na wyrwanych z kontekstu wersetach - "odliczanie do wieczności" - http://www.youtube.com/watch?v=BktYAPpSWy8 , 22:05 - cytat Objawienie Jana 13:16-17.
22:06 : "dowiadujemy się, że ostateczna formą płatniczą nie będą pieniądze, ale znamię, które będzie umieszczone na prawej ręce lub na czole osoby. Z naszą nowoczesną technologią nie tylko jest to możliwe, ale ma miejsce już dzisiaj." 22:58 : "niedawno zabrałem swojego kota do weterynarza na zabieg. Weterynarz zapytał czy byłbym zainteresowany oznakowaniem kota przez wszczepienie mu pod skórę silikonowego chipa. Technologie takie jak ta pasują do przyszłych wydarzeń opisanych w biblii ... Czy jest możliwe, że taki wszczepiany pod skórę chip identyfikacyjny zostanie w tym celu wykorzystany ?" , 23:47 : "...jeden z nich opisany jest w księdze Objawienia w rozdziale 13 gdzie jest mowa o człowieku, który będzie kontrolował świat - dziedzinami pod jego kontrolą będą bankowość i handel. W przeszłości byłoby to niemożliwe".
55:16 - "świątynia rzeczywiście zostanie odbudowana i antychryst będzie osobą, która na to wszystko pozwoli".

, [link widoczny dla zalogowanych] cytuję : "Wszystkiemu będzie przewodniczył fałszywy prorok, który będzie rościł sobie prawo do tego, aby być najwyższym kapłanem nad wszystkimi religiami połączonymi w jedną. Ta nowa, jedna światowa religia będzie oddawała hołd bestii.Wszyscy ci, którzy ślepo za nim podążą, zostaną pochłonięci przez bestię i na zawsze będą dla Mnie straceni."

, [link widoczny dla zalogowanych] : "Antychryst będzie szerzył ateizm pod pozorem Nowej Światowej Religii, która będzie kierowana przez fałszywego proroka" - możliwe ze ta ewentualna światowa religia to wielka nierządnica z Objawienia Jana a więc błędem w tych przekazach byłoby utożsamianie antychrysta i fałszywego proroka z nią - biblia inaczej ukazuje losy wielkiej nierządnicy, ale błędne przypisanie sprawiłoby np, że antychrysta uznano by za BOGA [jakiegoś pewnie uniwersalnego ?]a fałszywego proroka za np PANA JEZUSA.

, "Szach i mat dla ludzkości" - http://www.youtube.com/watch?v=K3qG6Ep5y3o - 48 sekunda : "3. Zaszczepić w każdym człowieku elektroniczny chip z jego informacjami biometrycznymi, jego danymi osobowymi i elektronicznymi pieniędzmi, które posiada, w celu uzyskania absolutnej kontroli nad populacją." , 5:35 : "...te pomysły są wszczepiane w pamięć obywatela : chip równa się pieniądze. chip równa się leki. Brak chipa - oznacza śmierć."

, "Niewidzialne imperium - New world order defined" : http://www.youtube.com/watch?v=ouO0pioYO7s , między 1:53:13 a 1:56:18 jest mowa o zagrożeniu biochipami.

, "Endgame" - http://www.youtube.com/watch?v=J7FRJ-3wfw8 - 1:14:46 0 chipach RFID, również o chipach : 2:08:09- 2:08:16

, kolejna propagandówka światowa z przekazem podchodzącym pod new age - film "Wzrost" - http://www.youtube.com/watch?v=Tlb7b3-xzbw ,od 1:11:30 : "chcą odebrać swobody obywatelskie, szpiegować zwykłych mieszkańców i śledzić każdy aspekt naszego życia (przez chip RFID). 1:32:30-1:32:56 - dalsza mowa o wszczepianych chipach.


ZEITGEIST

Ten film to jawna antychrześcijańska produkcja, zbudowana na jawnych manipulacjach, na wyrywaniu z z kontekstu biblijnego różnych historii i bezzasadne oczernianie PANA JEZUSA i BOGA OJCA, ale tradycyjnie m.in o biochipach jest.

[link widoczny dla zalogowanych] - cytuję : "The Greatest Story Ever Told – poświęcona podstawom religii chrześcijańskiej, którą porównuje z kultami solarnymi, Horusem, wierzeniami nordyckimi, astrologią."

cytuję dalej wikipedię : "Don't Mind the Men Behind the Curtain – przedstawia tezę głoszącą, iż świat w znaczącym stopniu kontrolowany jest przez oligarchię finansową, które dążą do powstania rządu światowego i absolutnej kontroli jednostki. Cel ma zostać osiągnięty za pomocą najnowszych zdobyczy techniki i medialnej kampanii strachu. Ostatecznie ma to doprowadzić do wszczepienia ludziom chipów RFID."

wikipedia : "Poprawiona wersja została zaprezentowana na światowej premierze 10 listopada 2007 roku na festiwalu Artivist. Zdobyła tam najwyższą nagrodę "Best Feature Artivist's Spirit".

, wikipedia : "Zeitgeist: the Movie" był najczęściej oglądanym filmem na Video Google w 2008 roku"

Zeitgeist the movie 2007 : http://www.youtube.com/watch?v=Fxvzkv2g83M - klasyczny fragment - 1:47:34 : "zapytałem - jaki jest ostateczny cel ? odpowiedział: ostateczny cel to wszczepienie wszystkim na świecie chipa RFID i aby pieniądze i inne rzeczy były zapisane na tym chipie i jeśli ktokolwiek będzie przeciwko nam podskakiwał, po prostu wyłączymy mu chip". Dalej również są zawarte inne informacja o chipach - NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANY FILM NA VIDEO GOOGLE W 2008 ROKU Smile - logika, roztropność, rozsądek.
___________________________________________________________________

"pochwycił smoka, węża starodawnego, którym jest diabeł i szatan, i związał go na tysiąc lat. (3) I wrzucił go do otchłani, i zamknął ją, i położył nad nim pieczęć, aby już nie zwodził narodów, aż się dopełni owych tysiąc lat. Potem musi być wypuszczony na krótki czas." - Objawienie Jana 20:2-3

, "I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat" - Objawienie Jana 12:9


Tylko PAN JEZUS może nam ukazać prawdę, więc dobrze jest się modlić o mądrość, rozum i wszelką roztropność i poznanie również ewentualnych imitacji proroctw tak aby móc odróżnić pomiędzy prawdziwym spełnieniem biblijnego proroctwa a jakimś celowo wykreowanym wydarzeniem czy osobą, które będą ku zwiedzeniu i jeśli nawet wybrani będą zagrożeni, którzy będą znać proroctwa to jest coś na rzeczy : "Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych" - ewangelia Mateusza 24:24 - fałszywe cuda i znaki w stosunku do wybranych Bożych, muszą mieć jakieś oparcie na biblii, więc mogą np w przypadku znaków być to pewne zainicjowane wydarzenia, które będą się wydawały wielu chrześcijanom, że to proroctwo biblijne

, "Ja zasadziłem, Apollos podlał, a wzrost dał Bóg. (7) A zatem ani ten, co sadzi, jest czymś, ani ten, co podlewa, lecz Bóg, który daje wzrost" - 1 list do Koryntian 3:6-7
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Melantiq
Gość


PostWysłany: Pon 15:51, 04 Mar 2013    Temat postu:

Nie przeczytałem całego tematu jeszcze, bo długi jest, lecz dokładnie wiem co masz na myśli drogi autorze, i pisałem DOKŁADNIE o tym samym w temacie o proroctwach Daniela. Wystarczy sie przyjrzeć Objawieniu, jest tam wyraźnie napisane, że ludzie zostaną ZWIEDZENI. Więc jeśli ktoś myśli, że czip RFID to znamie apokaliptyczne, to czy przyjmując go będzie Zwiedzony? Oczywiście, że nie! Nieważne czy przyjmie czy nie, nie ma tu mowy o zwiedzeniu. Wychodzi więc na to, że czip nie będzie apokaliptycznym znamieniem jak to wszyscy twierdzą. Zatem mówiąc językiem prostym, wszyscy zostaniemi zrobieni w BALONA! Przyjmująć PRAWDZIWE ZNAMIE, nie będzie nawet żadnych przesłanek ku temu że to znamie!
No i do tego trąbienie w mediach o czipie i o przesłankom ku znamieniu bestii definitywnie potwierdza to, iż właśnie to sie nazywa ZWIEDZENIEM, te czipy!
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 16:07, 04 Mar 2013    Temat postu:

Doceniam Twe przygotowanie tak obszernej wypowiedzi ale wiesz z ta swiatynia to uwazam jest najwieksze zamieszanie i zwiedzenie, przeciez Ezechiel jasno napisal przyjdzie Mesjasz odbudujemy swiatynie , i tak wierza prawdziwi Zydzi, a ta cala akcja temple institute to od tych zydow na S. Wink bajka na resorach,
przez setki lat zydzi skladali ofiare na oltarzu
(1 Kings 6:14)
(2 Samuel 24:25)
a kto nie przyjmie znamienia bestii gdzie bedzie zyl? w domku i siedzial przed netem wyciagajac z lodowki zimne piwko? czy bedzie mial miano czlowieka sciganego przez organy panstwa ? gdzie taka osoba sie skryje ? w usa ponoc maja juz dla nich fema camp w polsze to nie wiem Wink
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Melantiq
Gość


PostWysłany: Pon 16:11, 04 Mar 2013    Temat postu:

upway napisał:

a kto nie przyjmie znamienia bestii gdzie bedzie zyl? w domku i siedzial przed netem wyciagajac z lodowki zimne piwko? czy bedzie mial miano czlowieka sciganego przez organy panstwa ? gdzie taka osoba sie skryje ? w usa ponoc maja juz dla nich fema camp w polsze to nie wiem Wink


Zostanie ścięty mieczem.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 16:11, 04 Mar 2013    Temat postu:

Melantiq napisał:

[/b] No i do tego trąbienie w mediach o czipie i o przesłankom ku znamieniu bestii definitywnie potwierdza to, iż właśnie to sie nazywa ZWIEDZENIEM, te czipy!

czyli pytam z kartka 666 do sklepu sie udamy, ja juz mam na funtach hexagram ale w portfelu czyli co juz mam znamie ?
zaczynam sie bac
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 16:18, 04 Mar 2013    Temat postu:

upway napisał:
przeciez Ezechiel jasno napisal przyjdzie Mesjasz odbudujemy swiatynie , i tak wierza prawdziwi Zydzi, a ta cala akcja temple institute to od tych zydow na S. Winkpodam Ci inny scenariusz :

- imitacja antychrysta zasiada w 3 świątyni, która powiedzmy, że zostanie zniszczona przez biblijnego antychrysta

- biblijny antychryst buduje nową świątyni a chrześcijanom, mówione jest, żę to spełnienie proroctw biblijnych i że to świątynia Ezechiela.Co do chipów to moje przesłanie jest takie, że nawet jeśli ekonomia zostanie oparta kiedyś np na chipie RFID to nie będzie znaczyć, że jest to znamię. Dla chrześcijan to za mało, muszą być spełnione inne rzeczy zapowiedziane w biblii, bez nich w razie czego uznam chip RFID za imitacje - nie przyjmę go, ale nie będę głosił, że to znamię. Możliwe ze mimo odrzucenia będzie możliwe przeżycie - rozwiązaniem, może być np barter, praca za żywność itp


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 16:18, 04 Mar 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Melantiq
Gość


PostWysłany: Pon 16:26, 04 Mar 2013    Temat postu:

upway napisał:

czyli pytam z kartka 666 do sklepu sie udamy, ja juz mam na funtach hexagram ale w portfelu czyli co juz mam znamie ?
zaczynam sie bac


Z żadną kartką. Nie, to nie jest żadne znamie, znamie będzie WYPALONE na skórze, albo na czole, albo na ręce, nie wiem jak wypalone, ale musi być to TRWAŁY ZNAK na powierzchni skóry nie ma innej opcji.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 16:29, 04 Mar 2013    Temat postu:

MieczDucha napisał:
upway napisał:
przeciez Ezechiel jasno napisal przyjdzie Mesjasz odbudujemy swiatynie , i tak wierza prawdziwi Zydzi, a ta cala akcja temple institute to od tych zydow na S. Winkpodam Ci inny scenariusz :

- imitacja antychrysta zasiada w 3 świątyni, która powiedzmy, że zostanie zniszczona przez biblijnego antychrysta

- biblijny antychryst buduje nową świątyni a chrześcijanom, mówione jest, żę to spełnienie proroctw biblijnych i że to świątynia Ezechiela.Co do chipów to moje przesłanie jest takie, że nawet jeśli ekonomia zostanie oparta kiedyś np na chipie RFID to nie będzie znaczyć, że jest to znamię. Dla chrześcijan to za mało, muszą być spełnione inne rzeczy zapowiedziane w biblii, bez nich w razie czego uznam chip RFID za imitacje - nie przyjmę go, ale nie będę głosił, że to znamię. Możliwe ze mimo odrzucenia będzie możliwe przeżycie - rozwiązaniem, może być np barter, praca za żywność itp

tez tak moze byc tylko ze syn zatracenia bedzie musial mec mocne argumenty dla muzulmanow Wink
a gdy ujrzycie ochyde spostoszenia w moim mniemaniu najlepiej jak najszybciej odseparowac sid od spoleczenstwa no ale tu potrzrebna madrosc....
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pon 16:41, 04 Mar 2013    Temat postu:

a co powiecie o kodach kreskowych na kazdym produkcie??? czy to puszka dla kota czy proszek do prania to każdy ma kod kreskowy Confused

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Melantiq
Gość


PostWysłany: Pon 16:43, 04 Mar 2013    Temat postu:

lusia napisał:
a co powiecie o kodach kreskowych na kazdym produkcie??? czy to puszka dla kota czy proszek do prania to każdy ma kod kreskowy Confused


Zapewne ludzie będą znaczeni właśnie podobnymi kodami, wypalanymi na skórze.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 16:58, 04 Mar 2013    Temat postu:

na dziś dzień mądrzejszą rzeczą, jest nie skupianie się na 666 ale na okolicznościach jego wprowadzenia i na wydarzeniach i osobach które będą poprzedzać znamię.

Tak na szybko : znamię wprowadzi fałszywy prorok, a ludzie którzy go przyjmą będą wpierw zwiedzenie wielkimi cudami i znakami - zobaczcie np Objawienie Jana 19:20.

Zanim nadejdzie znamię wpierw nadejdzie bestia czyli wg mnie antychryst i różne wydarzenia które spowodują że wszyscy poza księgą życia zostaną zwiedzeni cudami i różnymi oszustwami i będą go wielbić i podziwiać, pózniej ustanowiona zostanie tajemnicza na dzis dzien "podobizna bestii" - czyli wg mnie antychrysta - tu również fałszywy prorok będzie grał pierwsze skrzypce - "I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu. (15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici" - Objawienie Jana 13:14-15


i dopiero pózniej fałszywy prorok wprowadza znamię - nadnaturalnymi rzeczami zachęca : "z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia i oddawali pokłon posągowi jego" - Objawienie Jana 19:20


, fałszywy prorok bęzie grał pierwsze skrzypce w kulcie bestii- antychrysta, w ustanowieniu-ożywieniu i kulcie podobizny i to on ustanowi znamię. Jednak jeśli wiekszość wielkich proroctw bęzie imitowana przez wykreowane wydarzenia to musimy się spodziewac imitacji i tych rzeczy, więc na dziś trzeba zgłębiac Pismo i prosić o mądrość i aby nie być zwiedzionym, no i obserwować świat.


, "I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi. (14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda" - Objawienie Jana 13:13-14


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 17:00, 04 Mar 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 17:03, 04 Mar 2013    Temat postu:

01.01.2013 watykan jako pierwsze panstwo zastosowalo czipy
http://www.youtube.com/watch?v=_UDBnIi5fAw&feature=share&list=UUVXuqNcr_UINlPIaDEABMqQ
a nastepny Papa napewno przekona reszte panstw ze czip pod skore z tatuazem to lepsze rozwiazanie Wink
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lusia
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 642
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 73 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pon 17:03, 04 Mar 2013    Temat postu:

czy tym fałszywym prorokiem to moze być nowy papa ???

Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Melantiq
Gość


PostWysłany: Pon 17:15, 04 Mar 2013    Temat postu:

MieczDucha napisał:
"I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu. (15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici" - Objawienie Jana 13:14-15


i dopiero pózniej fałszywy prorok wprowadza znamię


Czyli znamie nam nie grozi, nie musimy wiedzieć czym będzie, ponieważ mamy zapewnioną gwarancję 100% śmierci z powodu odmowy pokłonu posągowi zwierzęcia.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 17:51, 04 Mar 2013    Temat postu:

Melantiq napisał:
Czyli znamie nam nie grozi, nie musimy wiedzieć czym będzie, ponieważ mamy zapewnioną gwarancję 100% śmierci z powodu odmowy pokłonu posągowi zwierzęcia.


To zależy, jeśli będziesz wśród "zwycięzców" - chodzi mi o zwycięzców z 7 listów z Objawienia Jana to znamie jak wszystko wskazuje tym ludziom nie grozi, ponieważ nie będą wtrąceni w wielki ucisk. Na dziś temat znamienia to przypuszczenia, jednak w swoim czasie będzie to jaśniejsze, jednak dobrze jest zaznajomić się z rzeczami które wymieniłem, z rzeczami i osobami które będą poprzedzac znamię. Co do podobizny to nigdzie nie pisze, że wszyscy będą doświadczeni próba pokłonienia się - tutaj też nie wiemy co to będzie ale nie wygląda to na robota jak to gdzies czytałem. Robot nie potrzebuje nadnaturalnego ożywienia, robot nie potrzebuje ducha, który będzie tchnięty w podobizne - oczywiście jakiś robot Smile może być postawiony ale na dziś dzień znowu bym powiedział, że to celowo imitacja ku zwiedzeniu. Jeśli biochip to imitacja to w jednym pakiecie będą musieli wg mnie sprzedać światu również imitacje antychrysta, imitacje świątyni, imitacje podobizny Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Proroctwa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin