Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Miłość do zwierząt - część satanizmu i pogaństwa
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Kłamstwa tego świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damian
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 212
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 49 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Sob 15:57, 11 Maj 2013    Temat postu: Miłość do zwierząt - część satanizmu i pogaństwa

Z uwagi na powtarzające się na forum osoby, które podkreślają swoją miłość do zwierząt - założyłem wątek, w którym możemy omawiać ten temat.

Nie ma sensu zaśmiecanie innych wątków.

Piszę ten post ponieważ jestem obrońcą przykazanego nam miłosierdzia. Zbawiciel przykazał nam abyśmy się wzajemnie miłowali. Tym samym naszym obowiązkiem jest dbanie i pielęgnowanie w nas miłości do innych ludzi i demaskowanie wszelkich szatańskich form ataku na tą miłość.

Aby była również jasność – nie jestem wrogiem zwierząt. Szanuję je, lubię. Jestem wrogiem krzywdzenia zwierząt a ludzie krzywdzący zwierzęta z pewnością są pod silnym wpływem demonicznym i brak w nich miłości nie tylko do ludzi ale i do wszelkich form żywych.

Jednak NIE KOCHAM zwierząt, nie miłuję ich. Wieloma się brzydzę fizycznie i nie nawiązałbym z nimi kontaktu fizycznego (dotykowego), a gdyby tak się stało to pewnie poszedłbym się umyć. Żaden pies na przykład nie ma prawa przestąpić progu mojego domu. O psach i związku psów ze światem ciemności napiszę osobny post za jakiś czas.

Wracam do tematu.

Jedną z form ataku na tą miłość człowieczą jest indoktrynacja związana ze światem zwierzęcym.

Jak to przebiega?

Zaczyna się od dziecka. Dzieci są otoczone światem zwierzęcym. Do świata dziecięcego szatan wprowadził zwierzęta i zrobił to na ogromną skalę.

Zwróćcie uwagę na zabawki dziecięce, książeczki, ubranka, bajki …
Jaki % NIE JEST związany w taki czy inny sposób ze zwierzętami?

Niewielki.

Większość świata dzieci to zwierzęta, zaczynając od pluszaków, książeczek i bajek w TV gdzie zawsze zwierzęta są bohaterami i są uosabiane.

Zastanówmy się CZY JEST TO POTRZEBNE? Dlaczego tak się dzieje?
Czy dziecko nie może dojrzewać wśród INNYCH wzorców i zwierzęta są konieczne?

Dlaczego bohaterowie bajek nie mogą być po prostu ludźmi, bo przecież dziecko jest człowiekiem i powinno na logikę uczyć się i poznawać świat w pełnym kontekście człowieczeństwa A NIE w kontekście zwierząt!

Przeniesienie TŁA świata dziecięcego do kontekstu zwierzęcego ma kluczowe znaczenie dla szatana, który doskonale zna psychikę człowieka (w tym dziecka).

Dzieci rodzą się i są pełne ufności i … MIŁOŚCI. We wczesnym wieku dziecięcym kształtuje się wiele wzorców, postaw, skojarzeń, preferencji, odczuć.

Szatanowi bardzo zależy na tym, aby ILE SIĘ DA tej miłości dziecka przenieść i ulokować w obiektach związanych ze światem zwierzęcym.

Więc otacza dzieci zwierzętami, aby czuły się wśród nich bardzo swobodnie, aby podchodziły ufnie do zwierząt A NASTĘPNIE je lubiły, kochały, chciały z nimi obcować (w sensie np. posiadać i żyć obok zwierząt tak aby były one obecne dalej w dorosłym życiu).

Psychika człowieka jest tak skonstruowana, że to co go otacza najpierw powoduje przyzwyczajenie, później można to polubić / pokochać … Wówczas takiemu człowiekowi może wprost BRAKOWAĆ tych zwierząt w jego otoczeniu, skoro od dzieciństwa były one częścią jego życia i przyjemnych wspomnień.

Tak tworzy się pułapka.

Następnie jak dziecko dorasta otrzymuje z przedszkola, szkoły i programów TV wzorce ochrony zwierząt i ich miłowania. Dziecko świadomie uczy się kochać zwierzęta.

Trend z tym związany jest TAK silny, tak powszechny, że nawet odrzucając wszelkie argumenty, mamy pewność, że na świecie zarządzanym przez szatana NIC, absolutnie NIC nie będącego w zgodzie z jego planem nie byłoby TAK powszechne i indoktrynowane poprzez JEGO środki wywierania wpływu czyli: producentów zabawek, media, instytucje edukacyjne.

Zastanówmy się nad tym … zwierzęta faktycznie są naszymi przyjaciółmi?

Takie określenie zwierząt to kolejny, czysty lucyferianizm. To szatan mówi nam tak, że zwierzęta są nam przyjazne. Od przyjaźni do miłości nie jest daleko … przyjaźń to są uczucia szacunku i miłowania właśnie.
Taką szatan indoktrynuje ludzi aby DBALI o zwierzęta i je miłowali.
Z drugiej strony za chwilę ukazuje nam ludzi, którzy są ŹLI, bo przecież krzywdzą zwierzęta.

Nie znam osobiście ani jednej osoby, która miłując zwierzęta w większym stopniu (czyli osoby bardzo lubiące, kochające zwierzęta) nie była zarazem zdystansowana do ludzi, czasami wręcz wroga. Naprawdę. Tak to właśnie działa.

Rozmawiam często z wieloma takimi osobami i zawsze wyczuwam bezwarunkową miłość / umiłowanie do zwierząt i zarazem dystans (i to określając delikatnie, gdyż w wielu przypadkach jest to jawna wrogość) do ludzi.

Ludzie są źli, podstępni itd. W oczach takich ludzi a zwierzęta są doskonale niewinne, kochane, wspaniałe, wierne, przyjazne itd. … Nie znacie tego? Nie znacie takich osób?

Nie poczuliście się nigdy (dosłownie) gorsi od tych zwierzaków po rozmowie z niektórymi z takich ludzi?

TAK to działa. Miłość ziębnie i słabnie.

Umiłowanie natury – zwierząt, roślin … świata natury ziemskiej wywodzi się z pogaństwa.

Ktoś tu na forum napisał, że pasterze korzystają z psów. OK – ale zadam pytanie – GDZIE w Biblii istnieje jakikolwiek werset to potwierdzający, że pasterze korzystali wówczas z psów?

Jednak nawet zakładając wykorzystanie psów (czego nie wykluczam), tak samo jak wykorzystuje się konie od zawsze do pracy i transportu – CO TO zmienia w stosunku tego co napisałem wyżej?

Bóg stworzył zwierzęta aby były poddane człowiekowi. Zatem z założenia mają mu służyć i taki jest ich cel. Za to dostaną też na koniec swoją zapłatę BO Bóg zapowiedział I TO, że zwierzęta otrzymają swoją zapłatę w Królestwie Niebieskim! Zapłatę za swoją posługę.

UWAGA!

Wielu może powiedzieć, że przecież zwierzęta są dobre bo będą z nami w Królestwie i będą żyły w zgodzie i przyjaźni zarówno z ludźmi jak i wśród wszelkich zwierząt.

TAK.

Jednak TERAZ zwróćmy uwagę, że żyjemy na bezczeszczonej przez siły ciemności ziemi, gdzie zwierzęta są WYKORZYSTYWANE do celów potrzebnych szatanowi i jego sługom. Wiele zwierząt jest wykorzystywanych wręcz pasożytniczo przez demony (również obszerny, osobny temat). Musimy więc być w tych czasach wysoce powściągliwi, uważni i zdystansowani do świata zwierzęcego, który jest skażony.

W Królestwie Ojca naszego zwierzęta z pewnością zostaną oczyszczone ze skażenia demonicznego.

Przytoczę teraz wypowiedzi maggie z innego wątku.


Cytat:
Na początku Ty mi powiedz, czy naprawdę uważasz, że w Królestwie Niebieskim będą rzeźnicy i śmierć zwierząt??

Czyli cierpienie istot nie ustanie?

Poza tym miałam to nieszczęście widzieć zarzynanie zwierząt i dla mnie jest to zło w czystej postaci. To jest horror, zwierzęta cierpią i czują. Nie rozumiem jak można tego nie widzieć. Nie rozumiem również hipokrytów dla których psy są święte i cierpiące, natomiast krowy i świnie czy też ptactwo można zarzynać i to bez ogłuszania w męczarniach.


Nic nie wskazuje na to, aby w Królestwie miało zabraknąć mięsa.
Nie ma również jednoznacznych przesłanek na to, że będzie.

Kiedy napisałem w wątku, z którego cytuję maggie o tym, że na uczcie w Królestwie z Isusem będzie mięso – możliwe, że się zagalopowałem.

W ewangelii Mateusza 22 mamy opis podobieństwa Królestwa.

Cytat:
"Powiedzcie zaproszonym: Oto przygotowałem moją ucztę: woły i tuczne zwierzęta pobite i wszystko jest gotowe. Przyjdźcie na ucztę!"


To są słowa Isusa. Czy gdyby było coś złego w zabijaniu zwierząt – Isus użyłby takiego porównania?

Pomyślmy nad tym.

To szatan nam wmawia, że zabijanie zwierząt na użytek człowieka (nie z bestialstwa i nie z żadnego innego powodu) jest złe i że wszelkie męczenie i zabijanie zwierząt jest złe. Natomiast zabijanie ludzi jest w porządku i to nam pokazuje na każdym kroku.

Do czego doszło? Do tego, że na filmach rodem ze świętego lasu (Hollywood) jak prezentowane są obrazy (jeśli W OGÓLE SĄ .. zwróćcie uwagę, że ci syjoniści unikają pokazywania mordowania zwierząt) jakichś krzywd zwierząt, zabijania ich itd. … więcej widzów się porusza na TEN widok niż na hektolitry krwi toczonej z ludzi na ekranie !!!

To jest w porządku? NIE! To jest CHORE, zboczone, patologiczne i satanistyczne.


Dla Isusa wyraźnie zabicie bydła w celu wyprawienia uczty było NORMALNE. W przeciwnym razie z pewnością nie wykorzystałby tego w opisie podobieństwa Królestwa.

Nie ma znaczenia CZY w Królestwie będziemy jedli mięso czy nie (np. z przyczyn czystości i zdrowia). Ważne jest to, że Isus nie widzi w tym niczego złego. Ja również nie widzę.

Pójdźmy dalej w rozważaniach.

• Izajasza 65:10 „Stanie się Saron pastwiskiem dla trzody,
a dolina Akor - wygonem dla bydła,
na korzyść mego ludu, co Mnie poszukuje.”

Po co ta trzoda (nie mylmy z wieprzami) i bydło ma być w Królestwie? Dla ozdoby?

• Ewangelie ukazują nam wielokrotnie Isusa, który spożywa ryby. Ryby to również zwierzęta. Isus spożywał więc mięso rybie ponad wszelką wątpliwość.

• Z czego zrobione były sandały Isusa? Chyba nie ze „skóry ekologicznej” ?

• maggie piszesz, że ci co zabijają zwierzęta to rzeźnicy.
Bóg nakazał z początku składanie ofiar ze zwierząt. Były ofiary całopalne itd.

Czy Bóg był okrutny? A może znów dochodzimy do prostego faktu, że nie ma niczego złego w zabijaniu zwierząt na potrzeby czy to człowieka CZY WRĘCZ Boga jak to miało miejsce na początku.

• Bóg zabije mnóstwo zwierząt w czasach końca. Wcześniej zabił prawie wszystkie w czasie potopu. W czasach kiedy Bóg będzie działał i podniesie rękę na bezbożność na ziemi – zostanie zabitych mnóstwo zwierząt jak opisuje Biblia. Czy Bóg jest okrutny i niesprawiedliwy w tym, że zabije mnóstwo zwierząt?

Jeszcze odniosę się do tego okrucieństwa i jak to określiła maggie „zwierzęta cierpią i czują”.

Wiesz, że WIELU wybranych, TYCH którzy później wejdą do Królestwa Bożego zostanie zabitych?

Wielu zostanie zabitych w mało humanitarny sposób. Będzie ból, cierpienie, ucisk i tortury. Tak rodzić się będzie Królestwo.

Tego potrzeba aby oddzielić świętych w doskonałej wytrwałości od tchórzy, którzy w godzinie ostatniej próby nie przejdą jej i oddadzą pokłon bestii.

Bóg okrutnie zabije też swoich przeciwników. Czy jest rzeźnikiem?
Doprawdy apeluję do wszystkich otwartych naprawdę, aby głębiej zastanowili się nad tym wszystkim. Nad zwierzętami, śmiercią i relacjami Boga – ludzi – zwierząt i reszty świata.

Rodzi się pytanie. Czy Bóg nie wie co robi? Isus nam mówi abyśmy nie lękali się tego co mamy cierpieć i porównuje to do porodu. Kobieta rodzi w bólach ale to mija i nastaje radość a o cierpieniu zapomina. Tak będzie z nami w godzinie próby.

Śmierć wybranych będzie zarazem początkiem życia.

To kolejny temat rzeka – śmierć. To szatan nam wmawia, że śmierć jest koszmarna, zła, że to KONIEC.

Szatan uczy nas bać się śmierci. PO CO?

Po to abyśmy zrobili to czego ON chce na koniec, w godzinie próby. Ze strachu przed śmiercią uciekli przed nią pod skrzydła szatana!!!
To szatan wmawia nam, że śmierć to koniec życia – więc trzeba UŻYWAĆ życia.

W pewnej kwestii szatan ma rację – w swojej i jego sług. Dla nich faktycznie to wszystko się zakończy i finałem będzie śmierć i otchłań … nicość.

Cytat:
maggie: … (podobno karma dla psów ma więcej substancji odżywczych niż wędliny i kiełbasy dla ludzi!) …


Masz kolejny dowód na to, że w tej indoktrynacji pro zwierzęcej siedzi szatan. Wierzę Ci maggie.

Z pewnością żarcie dla psów jest zdrowsze niż to co szatan serwuje NAM – ludziom.

O psy szatan BARDZO DBA od dość dawna. Mają wielkie prawa, dba się o nie w klinikach, … i indoktrynuje ludzi w celu zachęcenia ich do pomocy psom, przygarniania psów i życia z nimi.

Wielu ludzi traktuje już psy na równi z członkami rodziny, a dla niektórych psy są ważniejsze i szybciej byłyby gotowe wyrządzić krzywdę człowiekowi niż psu.

Normalne? NIE ! Zboczone, chore i satanistyczne … i oczywiście pogańskie … a przecież „po owocach ich poznacie” … bo inaczej BARDZO trudno może być poznać kto jest kim …

Oczywiście zalecam też pełną powściągliwość w nadgorliwej ocenie ludzi na podstawie tego, że są miłośnikami psów! Nie oceniajcie abyście nie zostali ocenieni. Poza tym nie można sprowadzać oceny człowieka, który jest niezwykle skomplikowany, do prostych zależności.

Miłośnikiem psów może więc być osoba, która również wejdzie do Królestwa a w swoim czasie otworzy oczy … wszystko w rękach Pana.
Czas na ocenę i wytępienie zła z ziemi przyjdzie dopiero na wyraźny rozkaz Isusa, który da taką władzę i moc swoim wybranym, z którymi powróci by dokonać sądu nad wszystkimi i ukarać bezbożników za wszystkie bezbożne uczynki ... [Jud 1:14].

Cytat:
maggie: … Nasz organizm nie trawi mięśni zwierząt, jak już ktoś chce być mięsożerny to powinien tak jak wszystkie istoty mięsożerne jeść wnętrzności, czyli flaki, żołądki, itp. i to na surowo! …


Na podstawie tego co wiem, wydaje mi się, że to nie jest prawdą, ale to temat na osobny wątek.

Wieprzowe mięso jest oczywistą trucizną dla człowieka. Napiszę również niebawem na ten temat. Bóg nie bez przyczyny i nie dla swojego „widzi mi się” zabronił spożywania wieprzowiny w starym testamencie. Są obiektywne przesłanki do uznania wieprzowiny za przyczynę wielu chorób i problemów. Bóg wie z pewnością, że mięso wieprzowe jest dla człowieka NIEWSKAZANE.

Oczywiście SZYBKO szatan to wykorzystał i szybko na świecie upowszechnił właśnie wieprzowinę jako fundament mięsa. O tym niebawem. Sam oczywiście wieprzowiny nie spożywam.

Nie podoba mi się jednak Twoje określenie „człowiek jak wszystkie istoty mięsożerne” … Potwierdza to opisywane przeze mnie wyżej, na wstępie problemy z indoktrynacją i sprowadzaniem człowieka do poziomu równego zwierzętom.

Takich określeń jak „mięsożerny” używa się w stosunku do zwierząt. Do ludzi – nie powinno się moim zdaniem. Niby to kosmetyka i może ktoś orzec, że się czepiam drobiazgów … ale takie (może głupie) powiedzenie jest, że „diabeł tkwi w szczegółach” – moim zdaniem tak właśnie jest.

Szatan przekazuje nam wiele różnych niby prawd, a wśród nich są drobiazgi kłamstwa, które dalej powoduję zgnicie całego obrazu i zostaje już tylko kłamstwo. Tak właśnie ono dojrzewa (kłamstwo i grzech).

Kolejny cytat maggie z innego wątku:

Cytat:
Cóż... ja siebie miłuję, co oznacza, że nie zaprzeczam wrodzonym we mnie pragnieniom szczęścia. Uwielbiam się radować, doceniać to co pozostało jeszcze piękne na tym świecie. Dążę do spełnienia, lecz starając się wypełniać prawo Boże.

Natomiast jeśli chodzi o miłość do drugiego człowieka to w tym miejscu IMO należy się zastanowić kim jest bliźni. Dla mnie osoba, która ma pretendować do miana mego bliźniego, nie może być okultystą, mordercą, gwałcicielem, pedofilem, złodziejem, etc. Czyli nie może być to - w moich oczach - osoba, która jawnie (czy też cichaczem) łamie w sposób ewidentny, krzywdząc innych - Boskie prawo. Takie osoby to uosobienie zła, być może plemię żmijowe (bez duszy) toteż nie wyobrażam sobie, abym miała takowe istoty darzyć JAKĄKOLWIEK sympatią, nie mówiąc już o miłości. Miłość do tego typu zwyrodnialców, jak dla mnie równa się miłości skierowanej do... demonów.

Ktoś może powiedzieć: "chwila, przecież zdarzają się nawrócenia!" - OK, jeśli takowa istota faktycznie się nawróci, będzie żałować swego złego postępowania i w jakiś sposób będzie starała się zadość uczynić, wtedy należy takiej osobie wybaczyć i otoczyć miłością. W innych przypadkach uważam, że kategorycznie nie można takowej osoby obdarzać jakąkolwiek sympatią.


Miłujesz siebie.

Dobrze – człowiek powinien się szanować i kochać tak jak swoich braci i siostry. Cytaty jednak pokazują, że ludzi oceniasz i osądzasz powierzchownie. Ludzie nie są tak prymitywni jak zwierzęta maggie.

Idziesz za Isusem a co on nam mówi?

Mateusza 5:43
Cytat:
Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował bliźniego swego, a będziesz miał w nienawiści nieprzyjaciela swego.
A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują.
Abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebie, bo słońce jego wschodzi nad złymi i dobrymi i deszcz pada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych.
Bo jeślibyście miłowali tylko tych, którzy was miłują, jakąż macie zapłatę? Czyż i celnicy tego nie czynią?
A jeślibyście pozdrawiali tylko braci waszych, cóż osobliwego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią?
Bądźcie wy tedy doskonali, jak Ojciec wasz, który jest w niebie doskonały jest.


Jak widać słowa Isusa stoją w opozycji do wcześniejszego cytatu.

Ja naprawdę nie chcę się czepiać Ciebie maggie (zanim odpowiedziałem tutaj przeczytałem wszystkie Twoje posty aby Cię lepiej poznać) ale chwilami brzmisz naprawdę wrogo do innych ludzi, co niestety potwierdza tylko moją tezę, że umiłowanie zwierząt oziębia miłość do ludzi.

Sposób w jaki wyrażasz się o ludziach jedzących to czego Ty nie jesz, o ich wyglądzie fizycznym (wzmianki o ludziach otyłych) sugerują Twój sposób postrzegania innych i pryzmaty jakich do tego używasz.

Cytaty:
Cytat:
maggie: Zupełnie się z Tobą nie zgadzam, że to szatan wymyślił stwierdzenie "jesteś tym co jesz". Obserwuję ludzi otyłych, żywiących się w McDonalds i innych syfiarniach i wyglądają jak te pochłaniane przez nich kotlety: tłuste, ociężałe i spuchnięte od zbyt dużej ilości zatrutej soli, antybiotyków i nie wiadomo jeszcze czego!


oraz

Cytat:
Albo miliony tłustych panów i pań uzależnionych od golonki, schaba i piwka?


O zwierzętach wyrażasz się z troską i miłością … do człowieka zaś piszesz:

Cytat:
maggie: ... A jak tak bardzo lubisz jeść to co WYDAJE CI SIĘ, że jeść lubisz to "go a head" ... a po 10 latach narzekaj, że masz raka Smile ...


maggie – możesz mnie osądzać, nie miłować, gardzić mną itd. … ale piszę wprost jak to widzę a widzę rzeczy, które mnie gorszą.

Piszę to bo mi NA TOBIE zależy - to tak dla jasności aby było jasne DLACZEGO napisałem ten długi post.

Powiedz mi też CZYM jest Twój avatar … bo mnie on odrzuca od pierwszego spojrzenia i dla mnie jest demoniczny. CO to jest? Mutant?

Na razie tyle w tym wątku. Zapraszam też wszystkich gorących miłośników zwierząt do dialogu.


Post został pochwalony 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 18:55, 11 Maj 2013    Temat postu:

Po pierwsze - osadzasz to ty w zawily sposob innych.
Po drugie - szatan nie wpaja ludziom milosci do zwierzat bo sam je nienawidzi.
Po trzecie - ja sam bym nie chcial cie wpuscic do domu(nie to ze sie ciebie brzydze) , z prostego wzgledu ,poniewaz jestes upartym zmaniaczonym monciarzem.

Rozmawiam często z wieloma takimi osobami i zawsze wyczuwam bezwarunkową miłość / umiłowanie do zwierząt i zarazem dystans (i to określając delikatnie, gdyż w wielu przypadkach jest to jawna wrogość) do ludzi.

Ludzie są źli, podstępni itd. W oczach takich ludzi a zwierzęta są doskonale niewinne, kochane, wspaniałe, wierne, przyjazne itd. … Nie znacie tego? Nie znacie takich osób?

Nie poczuliście się nigdy (dosłownie) gorsi od tych zwierzaków po rozmowie z niektórymi z takich ludzi?

Nie wszyscy sa tacy normalne odruchy na ludzkie cierpienia i wrazliwosc na ludzi pozostaja najczesciej jesli ktos kocha zwierzeta - A NIE JEST TO WINA ZWIERZAT TYLKO OSOBOWOSCI UKSZTALTOWANEJ NIE PRZEZ ZWIERZETA BO NIKT SIE W LESIE NIE WYCHOWYWAL TYLKO W RODZINIE ,JEST TO SPRAWA OSOBISTEGO CHARAKTERU A TEN CHARAKTER NIE KREUJA ZWIERZETA TYLKO NAJCZESCIEJ INNI LUDZIE I DOSWIADCZENIA ZYCIOWE.CZESTO ZWIERZETA OKAZUJA WIEKSZA MILOSC LUDZIOM PONIEWAZ ICH INSTYNKT JEST ZAPROJEKTOWANY PRZEZ BOGA ,KTORY JEST MILOSCIA.ZWIERZETA ATAKUJA PONIEWAZ SIE NA NIE POLUJE I LUDZIE SA NAJCZESCIEJ ICH WROGAMI.A ZORIENTUJ SIE ZE WIEDZA JEST PRZEKAZYWANA GENETYCZNIE U ZWIERZAT.
Z KOLEI ZNANE SA PRZYPADKI ZE JAK WYCHOWAZ NP.LWA OD MALEGO TO NIE ZROBI CI ON KRZYWDY PONIEWAZ NIE DOZNAL JEJ OD LUDZI W DZIECINSTWIE TYLKO ZAZNAL MILOSC WIEC BEDZIE SIE ZACHOWYWAL JAK KOT DOMOWY......WIEC ZRODLEM DEMONIZACJI TO DLA MNIE JESTES TY A NIE JAKIS"GLUPI PIES".
charaktery psow to kwestia wychowania tak jak ludzi - tak samo znam wielu ludzi u ktorych bezposrednio widac ze kieruje nimi demon.

Porownanie Chrystusa to porownanie do wesela ,a na weselu to chyba normalne.
Chyba nie jestes taki nierozumny ze myslisz ze zarcie mięcha bedzie potrzebne do szczescia w raju na ziemi(A TYM BARDZIEJ W NIEBIE - CZLOWIEKU JAK TY BLUZNISZ ,BOJ SIE BOGA!!!)
Jest napisane: "smierci juz nie bedzie".
Bog jedynie z milosci i litosci nad ludzmi pozwolil im jesc mieso poniewaz nie bylo to pierwotnym planem ,ale wiadomo ze nie zawsze jest dostep do warzyw,dlatego pozwolil.
Poza tym BOG DOPIERO PO ZDRADZIE ADAMA I EWY NA TO POZWOLIL I DOPIERO PO TYM UCZYNIL DLA NICH UBRANIE ZE SKORY.Wiec w raju to nie bedzie kontynuowane.
Malo tego ty ze swoim kolesiem(juz wylecial) w sprytny sposob odwrociliscie uwage z mojego tematu o krowach i splyciliscie to do normalnego zabijania zwierzat i jakiejs pokreconej gadki o psach.
Jesli zarcie dla psow jest dobre i tak ciezko zdrowsze a ty jestes maniakiem to sie na nie przerzuc,a mysle ze sraczke masz gwarantowana - to co piszesz jest chore.


cytat:
Cóż... ja siebie miłuję, co oznacza, że nie zaprzeczam wrodzonym we mnie pragnieniom szczęścia. Uwielbiam się radować, doceniać to co pozostało jeszcze piękne na tym świecie. Dążę do spełnienia, lecz starając się wypełniać prawo Boże.

Natomiast jeśli chodzi o miłość do drugiego człowieka to w tym miejscu IMO należy się zastanowić kim jest bliźni. Dla mnie osoba, która ma pretendować do miana mego bliźniego, nie może być okultystą, mordercą, gwałcicielem, pedofilem, złodziejem, etc. Czyli nie może być to - w moich oczach - osoba, która jawnie (czy też cichaczem) łamie w sposób ewidentny, krzywdząc innych - Boskie prawo. Takie osoby to uosobienie zła, być może plemię żmijowe (bez duszy) toteż nie wyobrażam sobie, abym miała takowe istoty darzyć JAKĄKOLWIEK sympatią, nie mówiąc już o miłości. Miłość do tego typu zwyrodnialców, jak dla mnie równa się miłości skierowanej do... demonów.

Ktoś może powiedzieć: "chwila, przecież zdarzają się nawrócenia!" - OK, jeśli takowa istota faktycznie się nawróci, będzie żałować swego złego postępowania i w jakiś sposób będzie starała się zadość uczynić, wtedy należy takiej osobie wybaczyć i otoczyć miłością. W innych przypadkach uważam, że kategorycznie nie można takowej osoby obdarzać jakąkolwiek sympatią.

Pieknie to opisalas ,Bog kazal nienawidzic zla!
Nie przejmuj sie ciezko 'oswięconym' upierdliwym maciwoda bo i tak nic z tego nie bedzie tak jak nie bylo z tym poprzednim gosciem.


Cytaty:
Cytat:
maggie: Zupełnie się z Tobą nie zgadzam, że to szatan wymyślił stwierdzenie "jesteś tym co jesz". Obserwuję ludzi otyłych, żywiących się w McDonalds i innych syfiarniach i wyglądają jak te pochłaniane przez nich kotlety: tłuste, ociężałe i spuchnięte od zbyt dużej ilości zatrutej soli, antybiotyków i nie wiadomo jeszcze czego!


oraz

Cytat:
Albo miliony tłustych panów i pań uzależnionych od golonki, schaba i piwka?


O zwierzętach wyrażasz się z troską i miłością … do człowieka zaś piszesz:

Cytat:
maggie: ... A jak tak bardzo lubisz jeść to co WYDAJE CI SIĘ, że jeść lubisz to "go a head" ... a po 10 latach narzekaj, że masz raka ...


maggie – możesz mnie osądzać, nie miłować, gardzić mną itd. … ale piszę wprost jak to widzę a widzę rzeczy, które mnie gorszą.

Piszę to bo mi NA TOBIE zależy - to tak dla jasności aby było jasne DLACZEGO napisałem ten długi post.

Powiedz mi też CZYM jest Twój avatar … bo mnie on odrzuca od pierwszego spojrzenia i dla mnie jest demoniczny. CO to jest? Mutant?

Dziewczyna to opisuje w normalny sposob ty to odbierasz tragicznie specjalnie - tu nie jest mowa ze ona sie 'brzydzi grubasami' i 'ze porownuje ich do tlustych slonych kotletow' ,tylko mowi jak ludzie sa truci jedzac mieso w ktorym jest wiecej chemii niz miesa

Jesli chodzi o filmy to normalne ze oni chca znieczulic ludzi na widok cierpienia innych osob(horrory),ale jest to wogole porownanie chore bo nie wierze ze jezeli ktos naprawde kocha zwierzeta z dobrych pobudek to bedzie mial ubaw z tego ze czlowiek cierpi!
Tym bardziej taka szczera osoba kocha ludzi!
Jak ktos ma byc nieszczery to na taki przyklad bedzie rownie dobrze mial falszywa milosc do ludzi np. wrazliwy na tle jedynie kasiastych ludzi a nie biednych bo wie ze bedzie mial korzysc.
I tak by mozna bylo w nieskonczonosc walic glową w mur az do nieprzytomnosci ale to i tak sensu nie bedzie mialo .
Ale jak to wszystko czytam to po prostu tak sie w czlowieku gotuje ze az nie wiadomo kiedy napisalem ten poemat...
wiec nie bede nie juz produkowal ale przytocze twoje slowa jak pieknie sam sie opisales

"To jest w porządku? NIE! To jest CHORE, zboczone, patologiczne i satanistyczne. "
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damian
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 212
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 49 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Sob 20:39, 11 Maj 2013    Temat postu:

@michallll

Po kolei.
Cytat:
Po pierwsze - osadzasz to ty w zawily sposob innych.
Po drugie - szatan nie wpaja ludziom milosci do zwierzat bo sam je nienawidzi.
Po trzecie - ja sam bym nie chcial cie wpuscic do domu(nie to ze sie ciebie brzydze) , z prostego wzgledu ,poniewaz jestes upartym zmaniaczonym monciarzem.


1. Nikogo nie osądzam. Ty po prostu nie rozumiesz tego co ja piszę. Argumenty są nie do podważenia i skręca Cię to wewnętrznie i ziajesz tu nienawiścią powstrzymywany jedynie tym, aby nie dostać bana od admina. Dlatego tylko twoje posty są chwilami powstrzymywane od kwasów, chociaż kilka razy już zdążyłeś mi rzucić nim w twarz.

Twoja rzecz i Twój problem.

2. Szatan potrzebuje zwierząt. Gdzie jest napisane, że on je nienawidzi? Proszę podeprzyj to jakimiś argumentami. Chętnie to poznam. Proszę konkrety, cytaty, wersety. Przeanalizujemy wspólnie.

Ani Bóg, ani Isus, ani szatan nie przywiązuje TAK dużej wagi do zwierząt jak czynią to ludzie tacy jak Ty. Zwróć na to uwagę. Bóg je stworzył w konkretnych celach (między innymi aby służyły człowiekowi i były mu poddane) a szatan je wykorzystuje od początku.

Upadli uprawiali seks ze zwierzętami i rodziły się mutanty (to było przed potopem). Wykorzystywali hybrydy ciał zwierząt i ludzi do tworzenia sobie materialnych ciał na ziemi (stąd np. tyle starożytnych postaci na malowidłach i rytach ludzi ze zwierzęcymi głowami). Myślisz, że to bujdy i bajki? Mylisz się. Takie "istotny" faktycznie chodziły po ziemi.

HA ... niebawem wrócą, chociaż nie przyprawia mnie to szczególnie o zachwyt.

3. Bądź szczery i wprost wyraź swoje uczucia. Miej odwagę chociaż. Ziajesz gniewem i nienawiścią do mnie i ludzi mi podobnych i nie da się tego ukryć.

To znów jedynie potwierdza moje tezy, które przedstawiłem w poście i cieszę się, że napisałeś (liczyłem na to i wiedziałem, że poruszę Cię tym postem, rozgniewam i że napiszesz) bo to jest dobry dowód, że nie napisałem banialuk.

Na marginesie - postaraj się jakoś formatować wypowiedzi i cytaty bo nie idzie ogarnąć u Ciebie w treści tego co jest cytatem a co treścią.

Cytat:
Nie wszyscy sa tacy normalne odruchy na ludzkie cierpienia i wrazliwosc na ludzi pozostaja najczesciej jesli ktos kocha zwierzeta - A NIE JEST TO WINA ZWIERZAT TYLKO OSOBOWOSCI UKSZTALTOWANEJ NIE PRZEZ ZWIERZETA BO NIKT SIE W LESIE NIE WYCHOWYWAL TYLKO W RODZINIE ,JEST TO SPRAWA OSOBISTEGO CHARAKTERU A TEN CHARAKTER NIE KREUJA ZWIERZETA TYLKO NAJCZESCIEJ INNI LUDZIE I DOSWIADCZENIA ZYCIOWE.CZESTO ZWIERZETA OKAZUJA WIEKSZA MILOSC LUDZIOM PONIEWAZ ICH INSTYNKT JEST ZAPROJEKTOWANY PRZEZ BOGA ,KTORY JEST MILOSCIA.ZWIERZETA ATAKUJA PONIEWAZ SIE NA NIE POLUJE I LUDZIE SA NAJCZESCIEJ ICH WROGAMI.A ZORIENTUJ SIE ZE WIEDZA JEST PRZEKAZYWANA GENETYCZNIE U ZWIERZAT.
Z KOLEI ZNANE SA PRZYPADKI ZE JAK WYCHOWAZ NP.LWA OD MALEGO TO NIE ZROBI CI ON KRZYWDY PONIEWAZ NIE DOZNAL JEJ OD LUDZI W DZIECINSTWIE TYLKO ZAZNAL MILOSC WIEC BEDZIE SIE ZACHOWYWAL JAK KOT DOMOWY......WIEC ZRODLEM DEMONIZACJI TO DLA MNIE JESTES TY A NIE JAKIS"GLUPI PIES".
charaktery psow to kwestia wychowania tak jak ludzi - tak samo znam wielu ludzi u ktorych bezposrednio widac ze kieruje nimi demon


1. A czy ja napisałem, że wszyscy? WIELU to nie wszyscy. Ja nie używam pojęć wszyscy, nikt, zawsze, nigdy.

Jak ktoś kocha zwierzęta to ma taki sam problem jak ten mężczyzna, który kocha mężczyznę i nie mam tu na myśli zboczenia seksualnego w kontekście tych zwierząt, ale to że to nie jest normalne.

MIŁOŚĆ to jest uczucie, którym darzymy wyłącznie Boga i innych ludzi. Koniec kropka.

Nie kochamy zwierząt, roślin, mórz i oceanów, bakterii i owadów, dzieł naszych rąk, naszych domów, samochodów, komputerów, muzyki, celebrytów, obrazów maryjnych ITD.

W przeciwnym razie mamy do czynienia z bałwochwalstwem.

2. Zwierzęta okazują miłość? ... Tak uważasz? Wierzę, że tak uważasz bo takie zjawisko właśnie opisywałem w poście.

Do tego prowadzą te idiotyczne bajki ze zwierzętami uosabiające ludzi i indoktrynacja szatana. Ile masz lat michallll? Według mnie jesteś młody, może nawet bardzo. I martwię się o Ciebie.

Zwierzęta nie mają takich uczuć. Są do tego bezrozumne. To je różni od ludzi właśnie. Nie mają rozumu i nikogo ani niczego nie kochają. To jest bzdurna interpretacja i przypisywanie zwierzętom cech ludzkich, co prowadzi właśnie do takich wynaturzeń.

3. DNA zwierząt było zaprojektowane przez Boga a następnie skażone przez szatana. Osobny temat.

4. Zwierzęta atakują bo taki mają instynkt. Jak lew udomowiony nie atakuje to tylko dla tego, że przyzwyczaił się do danej osoby przez co jego instynkt każe mu nie traktować takiej osoby jako obiektu spożywczego. Aczkolwiek różne są historie i bywa, że taki zwierz atakuje i człowieka z którym się wychował ... ale to też nie przedmiot tego posta.

Tak się składa, że ja znam zwierzęta. Do 15 roku życia chciałem związać swoje życie zawodowe ze zwierzętami i zostać weterynarzem albo zoologiem. Szokujące dla Ciebie, prawda?

Jako 7 letni chłopak czytałem akademickie książki o anatomii zwierząt. Miałem ich ponad 100 różnych na tematy związane z biologią i zwierzętami. Znam się na tym. Nie jestem ignorantem.

5. Ja źródłem demonizacji? Daj spokój ... nic nie wiesz o demonach, tym jak działają i co jest ich źródłem. Nie kompromituj się tutaj takimi oskarżeniami bez podstaw. Kolejna personalna uwaga na tle emocjonalnym.

6. Tak wieloma ludźmi kierują demony. Nie masz nawet pojęcia jak wieloma. Sam możesz być pod wpływem i ja również. Niebawem napiszę o tym osobny wątek w dziale priorytetowym.

Cytat:
Porownanie Chrystusa to porownanie do wesela ,a na weselu to chyba normalne.
Chyba nie jestes taki nierozumny ze myslisz ze zarcie mięcha bedzie potrzebne do szczescia w raju na ziemi(A TYM BARDZIEJ W NIEBIE - CZLOWIEKU JAK TY BLUZNISZ ,BOJ SIE BOGA!!!)
Jest napisane: "smierci juz nie bedzie".


Kolejne insynuacje pod moim adresem.
Gdzie ja napisałem, że jedzenie mięsa to szczęście?
Gdzie to wyczytałeś?

Napisałem też na wątku do @maggie, że nie jestem wielbicielem mięsa.
Ja jedynie bronię PRAWDY, a nie jedzenia, tym bardziej nie mięsa i zwłaszcza nie wieprzowego.

Śmierci już nie będzie ... i co doczytałeś w tym, że dla zwierząt również?
Gdzie to jest napisane?

Biblia jest napisana dla ludzi michallll, nie dla zwierząt i ICH nie dotyczy, wiesz? Zwierzęta NIE SĄ równe ludziom, nie były, nie będą i nie o nich jest mowa w Biblii.

W istocie zdania, że śmierci już nie będzie - chodzi o ludzi.
Jeśli masz inne zdanie = proszę o konkrety, wersety, argumenty, a nie własne przemyślenia z dodaniem zdań, że ja jestem bezrozumny i bluźnię.

W którym miejscu ja zbluźniłem przeciwko Bogu?
Że jedynie lubię i szanuję zwierzęta, nie kocham ich i traktuję zgodnie z tym jakie było Boskie założenie co do ich stworzenia? Że uważa, że zwierzęta nie są zdolne do miłości i nie są takie jak ludzie?

Możesz to uważać, za co chcesz michallll.

Cytat:
Bog jedynie z milosci i litosci nad ludzmi pozwolil im jesc mieso poniewaz nie bylo to pierwotnym planem ,ale wiadomo ze nie zawsze jest dostep do warzyw,dlatego pozwolil.
Poza tym BOG DOPIERO PO ZDRADZIE ADAMA I EWY NA TO POZWOLIL I DOPIERO PO TYM UCZYNIL DLA NICH UBRANIE ZE SKORY.Wiec w raju to nie bedzie kontynuowane.
Malo tego ty ze swoim kolesiem(juz wylecial) w sprytny sposob odwrociliscie uwage z mojego tematu o krowach i splyciliscie to do normalnego zabijania zwierzat i jakiejs pokreconej gadki o psach.
Jesli zarcie dla psow jest dobre i tak ciezko zdrowsze a ty jestes maniakiem to sie na nie przerzuc,a mysle ze sraczke masz gwarantowana - to co piszesz jest chore.


1. Gdzie jest napisane, że Bóg okazał litość nad ludźmi w momencie przyzwolenia spożywania mięsa? Nie zawsze jest dostęp do warzyw i Bóg pozwolił a TY o tym wiesz, że TAK właśnie było?

Poproszę o wersety. Podebatujemy.

2. Skąd wiesz co w raju będzie kontynuowane a co nie? Nie zauważyłeś, że pewne rzeczy się ZMIENIAJĄ nawet na przestrzeni dziejów opisanych w Biblii? Na początku były ofiary ze zwierząt ... później nie. Skąd wiesz jak będzie dokładnie w raju?

Z tego co ja wiem to nie dysponujemy AŻ takimi szczegółami a zwłaszcza w temacie jedzenia i tego czy zwierzęta będą miały życie wieczne.

3. Przepraszam bardzo - JAKIM KOLESIEM? Nie mam tu ŻADNYCH kolesi. To po pierwsze. Nikt mnie tu nie wprowadzał, nie popierał. NIE ZNAM nikogo z forum. Znałem jedynie Henryka z bloga i z wymiany mailowej - to wszystko.

Nie wiem nawet O KIM piszesz i kogo masz na myśli. Napędzasz paranoję.
Kolejny dowód na to jakie emocje Tobą targają.

Wiesz, że gniew i taka nienawiść to grzech? ... ale ok ... nie ja jestem od tego i przez wzgląd na własne niedoskonałości nie będę Ci wskazywał grzechów.

4. O zdrowszym żarciu dla psów to nie ja napisałem a maggie. Ja ją jedynie zacytowałem. Czytaj UWAŻNIE i zdecydowanie bez takich emocji.

Ja jedynie odpowiedziałem na to co napisała maggie. Może ma rację. To by pasowało.

Nie znaczy to, że to żarcie służy dobrze ludziom, ale o to, że jest tam dodawanych MNIEJ trucizn niż do naszego. Ja tak to zrozumiałem i myślałem, że TAK to maggie ma na myśli. Więc jej odpisałem.

Cytat:
Pieknie to opisalas ,Bog kazal nienawidzic zla!
Nie przejmuj sie ciezko 'oswięconym' upierdliwym maciwoda bo i tak nic z tego nie bedzie tak jak nie bylo z tym poprzednim gosciem.


1. "oswięconym" - zdefiniuj, bo nie znam tego słowa, a TYM BARDZIEJ tego co masz na myśli.

2. Gdzie Bóg kazał nienawidzić zła? Ja znam inne wersety od Isusa, który każe miłować wrogów nawet.

Ja jestem złem? michallll - Ty nie potrafisz odróżnić dobra od zła (wnioski na bazie Twoich postów) ... tym bardziej więc Twoja ocena i nienawiść może być bardzo chybiona.

Poza tym w podobieństwie Królestwa do pszenicy i chwastu wyraźnie Isus sugeruje, że nie jesteśmy do czasu zakończenia dojrzewania zbóż odróżnić chwast od pszenicy. Tak więc sugerowałbym Ci daleką powściągliwość w ocenie niektórych osób, które miłują Boga szczerze jak również innych ludzi ...

3. "upierdliwy maciwoda" ?? Nie posuwasz się za daleko? Zresztą nie ma to znaczenia.

Cytat:
Dziewczyna to opisuje w normalny sposob ty to odbierasz tragicznie specjalnie - tu nie jest mowa ze ona sie 'brzydzi grubasami' i 'ze porownuje ich do tlustych slonych kotletow' ,tylko mowi jak ludzie sa truci jedzac mieso w ktorym jest wiecej chemii niz miesa


Niektórzy uważają za normalne także muzykę metalową, palenie papierosów, tatuaże itd.

Ja tego nie odebrałem ani specjalnie źle, ani nie tragicznie.
Po prostu ustosunkowałem się do tego.

Z kolei Ty odbierasz BARDZO tragicznie moje posty. Sam to przeanalizuj.
Od pierwszej mojej odpowiedzi na Twój post o rytualnym zabijaniu zwierząt zacząłeś "pisać kwasem" i nienawiścią do mnie.

Od tego posta stałem się Twoim wrogiem numer 1 na forum. To jest normalne? To jest w porządku?

Ja miłuję ludzi, zależy mi na ludziach. Dlatego też uczestniczę tu na forum i dzielę się z osobami podobnymi - swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Taka jest idea forum.

Zauważ (jeśli znasz inne moje posty poza tymi o zwierzętach), że ja jestem spokojny, pokorny, nikogo nie obrażam. Jeśli ktoś ma argumenty, które moje przeważają - potrafię to przyjąć, rozmawiać, analizować, nawet zmienić zdanie.

maggie napisała zdania o ludziach otyłych tak, że ja to odczytałem jak odczytałem. Znam takie wypowiedzi wielu ludzi i z doświadczenia wielu rozmów wiem jak rozumują takie osoby. Właśnie pogardzają.

Niektórzy hipokryci nawet sobie sprawy z tego nie zdają, że pogardzają w sercu ... a im się wydaje i SOBIE tłumaczą i innym, że tak nie jest. Takich również znam ale tego nie piszę pod adresem nikogo na forum tylko zupełnie ogólnie.

maggie nie porównała nikogo do kotletów i ja tego również tak nie zinterpretowałem. jej wypowiedź jedynie delikatnie sugeruje, że nie szanuje tych ludzi i tyle.

Dla osób takich jak Ty i maggie standardem widzę jest gardzić osobami INNYMI od was. Osobami, które nie jedzą tak jak Wy, nie kochają tego co Wy ... ciekawe, ale znów potwierdza mojego posta.

Cytat:
Jesli chodzi o filmy to normalne ze oni chca znieczulic ludzi na widok cierpienia innych osob(horrory),ale jest to wogole porownanie chore bo nie wierze ze jezeli ktos naprawde kocha zwierzeta z dobrych pobudek to bedzie mial ubaw z tego ze czlowiek cierpi!
Tym bardziej taka szczera osoba kocha ludzi!


Może mało jeszcze znasz ludzi. Ja znam wielu takich miłujących zwierzęta, którzy w najdelikatniejszym określeniu są lekko obojętni emocjonalnie na ludzi.

Możesz wierzyć lub nie.

Cytat:
Ale jak to wszystko czytam to po prostu tak sie w czlowieku gotuje ze az nie wiadomo kiedy napisalem ten poemat...
wiec nie bede nie juz produkowal ale przytocze twoje slowa jak pieknie sam sie opisales

"To jest w porządku? NIE! To jest CHORE, zboczone, patologiczne i satanistyczne. "


Dobrze przynajmniej, że nie jesteś letni. Szkoda jedynie, że tak pałasz gniewem do osoby, która na to nie zasługuje. Mam tu na myśli siebie.

Szkoda, że w ogóle wpadasz w taki gniew, że się aż gotujesz w stosunku do ludzi. Nie widzisz w tym pewnie nic złego, prawda? To pewnie normalne, że się człowiek tak gotuje, że by pewnie skrzywdził gdyby mógł ... niesamowite.

Może mam już tak, że wzbudzam w niektórych ludziach takie instynkty?

Michallll ... zwróciłeś swe serce za bardzo w stronę zwierząt ... i straciłeś z oczu tych, którzy naprawdę potrzebują miłosierdzia.

Tak bym to podsumował.

Dobrze ... niech pozostanę w Twoich oczach zboczony, chory, patologiczny satanista.

oj Michallll ... nawet nie potrafiłeś poprawnie odebrać moich intencji, nastawienia, uczuć do innych ludzi ... szkoda, ale cóż.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damian
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 212
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 49 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Sob 21:39, 11 Maj 2013    Temat postu:

Dotarła do mnie właśnie jedna rzecz ...

Bóg stworzył anioły jako istoty pierwotnie doskonalsze od ludzi.
Te z nich, które dopuściły się grzechu (i które nazywamy upadłymi) co zrobiły? Zapałały pożądaniem i miłością do ludzi.

Porzuciły swoją godność i swe mieszkania i zeszły na ziemię aby obcować z ziemskimi kobietami.

Bóg z pewnością nakreślił jasne zasady dla aniołów tak jak i nam ludziom dał jasne, proste zasady życia.

Przestępstwo upadłych aniołów było grzechem.

Czy MY ludzie, zniżając się w wej godności do uczuć miłości kierowanych do zwierząt (nawet nie mam tu ABSOLUTNIE na myśli porównania do aniołów z kobietami i obcowania ze zwierzętami) nie popełniamy podobnego wykroczenia?

To tak na szybko myśl spontanicznie napisałem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Sob 22:38, 11 Maj 2013    Temat postu:

Widze ze wyrok wydales sam na siebie ,jak widac to toba kieruje emocje a nie mna ,bo to ty sie rozpisujesz a nie ja.Jak widze poruszyla cie moja krotka i logiczna wypowiedz dlatego najlepiej jest zwalac wine na czlowieka z olejem w glowie ,ktorego ty masz jak widac troche malo...wiec kup sobie lejek ,oliwe z biedronki...jak bedzie ci za malo to sobie kup dwa litry...oj furiat to z ciebie jest...a jaki kabareciarz Laughing
(na etykietce pisze casa de azeite ,mysle ze 12 zł to dobra inwestycja jak na cale zycie).A jak ci rzucam kwasami w twarz to sobie kup ranigast na zgage .rozbij mozdzierzem ,i wiesz...zrob sobie taką papke z woda i sobie obmyj buzie to pusci...bo wiesz ja juz nie wiem jak ci mam pomoc..staram sie jak moge...ale coz...jak sie pluje malpie w oczy to mowi ze deszcz pada ,tak to jest...
chociaz ja sam mam 12 malp(tylko wiesz...takie goryle) w domu 8 psow i 10 kotow 5 chomikow i one sie mnie sluchaja poza tym kocham tez ludzi i wszystko co stworzyl Bog.
Masz szczescie ze cie nie moge ugryzc ,bo przez internet nie da rady.Wiec nie zadawaj sie z takim tarzanem ktory zostal wychowany w buszu,Lepiej nie chodz do lasu ani nie zblizaj sie do buszu...bo wiesz ja tam rzadze...a jak wyczują ze ich nie lubisz to cie rozszarpią na kawalki...

[link widoczny dla zalogowanych]

jesli cie w takim stanie zobacza moje zwierzeta to masz to pewne nie na 100 ale na 1000% ze zostaniesz rozszarpany... Very Happy
tak mnie to zastanawia dlaczego cie tak fascynuja upadle anioly...czyzbys nalezal do ich zgrai...no... nie wiem nie wiem....czy ty czasem nie masz jakichs kontaktow ...no wiesz z kim. bo mi jest az wstyd za ciebie ,reszte sobie dopowiedz sam....jestes niegrzecznym chlopczykiem...
Zastanawiam sie tak ze wszystkie zwierzeta w lesie mnie kochaja...a ty... dlaczego do nich nie nalezysz?czyzbys byl wilkiem w owczej skorze.wiec sciagnij to plachte,zebym sie przekonal do konca kim jestes i do kogo nalezysz
pozdrawiam cie serdecznie - twoj przyjaciel tarzan...a jako czlowiek grypsuje jako @michallll.

Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damian
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 212
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 49 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Nie 0:15, 12 Maj 2013    Temat postu:

Michallll - myślę, że dość tego zaśmiecania forum?

1. Nie podajesz ŻADNYCH argumentów, a jedynie "plujesz kwasem" jak to określam (czego też nie rozumiesz). Nie potrafisz podjąć polemiki na forum na poziomie. Jesteś niedojrzały emocjonalnie. Nie rozumiesz zasad dyskusji na forum.

2. Przeanalizowałem WSZYSTKIE Twoje posty na forum.
ŻADEN NIC nie wnosi. Piszesz chaotycznie, nie znasz polskich liter na klawiaturze, czasami trzeba czytać kilka razy niektóre zdania i domyślać się co masz na myśli. Interpunkcji się nie nauczyłeś stosować.

3. Poszedłem dalej ... przeszukałem Internet.

CO znalazłem z nickiem "michallll", którego to jak sam piszesz używasz ... ?

- konto na forum o grze Diablo,
- kilkanaście (nawet sporo) kont na serwisach typu "sexfotka" i innych erotycznych,
- jeden wpis na forum dla terrarystów,
- jeden wpis w branży wędkarstwa.

CHYBA COŚ NIE TAK?
Każdy może NIBY mieć login "michallll" ... ale rzuca to jakiś cień.

Nie mam motywacji jakoś do głębszego rozeznania tematu, a serwisów porno i jaskiń rozpusty eksplorować nie mam zamiaru.

4. Jak pisałem - jesteś młodą i niedojrzałą emocjonalnie osobą. Nie potrafisz pisać na tym forum.

5. Nie odniosłeś się do ANI jednego mojego argumentu czy tezy w sposób konstruktywny.

Nie potrafię się nawet na Ciebie obrażać. Błądzisz, obrażasz w przykry sposób. Jesteś tu na forum bo w jakimś stopniu poznałeś Boga i w jakiś sposób Go szanujesz ...

Dlaczego jednak wypisujesz takie rzeczy do ludzi, których nie znasz i których wypowiedzi nie rozumiesz, tylko dlatego, że ktoś wysunął antytezę w Twoim poście o zabijaniu zwierząt?

My tu piszemy O LUDZIACH, a Ty wprowadziłeś na to forum temat zwierząt.

Myślę, że pomyliłeś fora ...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Nie 11:33, 12 Maj 2013    Temat postu:

HAHAHA Laughing Laughing
ja czlowieku z krzesla spadlem.n Very Happy niczym mnie nie zaskoczyles - psychol to psychol.niezle cie rozszysfrowalem.musisz sie leczyc i to intensywnie.i tak jak myslalem - w Boga nie wierzysz to juz wiem na pewno tylko w diabla.a forum to wlasnie ty zasmiecasz.sprytnie manipulujesz skrajnosciami wrabiajac w to mnie i miedzy wierszami zatapiasz moje pierwotne mysli odwracajac znaczenie...sprytny z ciebie chlopczyk... Laughing
Ja nie jestem niedojrzaly bo sie nie interesuje pornolami i glupotami po nocach natomiast ty masz kobiete wiec po nochach nie ogladaj pornoli i mnie nie oczerniaj ,bo wogole
1.nigdy w gry nie gralem
2.wedkowac nie umie
3.a tym bardziej meska prostytutką nie jestem i sie z golym tylkiem nie afiszuje(nie wiem czegos ty sie naoglodał...o tej godzinie to demony grasuja....a co one ci podsuwaja to juz nie wiem)
Mowilem ci zebys sie leczyl ,ale ty nie posluchales mnie to masz wała jak sam widzisz.A ja z ortografii w szkolach mialem piatki i szostki wiec sie tak nie madruj z udawana pokora i chorym stoickim ,przesiaknietym glupota spokojem - za ktorym stoi lucyfer ktory cie podjudza.Nie chciales wydac 12 zl na olej to teraz masz....kulturke...

Ja tylko odbijam pilke w bardzo wyrazny sposob ,aby ten kto to czyta nie uznal ze wszystkich pozatykales i nikt nie bedzie prostowal twoich glupot - bo taka osoba byc musi.
Widze ze o demonach wiesz wiele jak sam mowisz to sie do nich udaj - jak mnie atakuja to mowie:precz szatanie! i ich nienawidze
A ty sie jak widac niepotrzebnie z nimi rozgadujesz wiec pisze do ciebie:precz uparty szatanie!
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Nie 12:25, 12 Maj 2013    Temat postu:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/rozwazania-biblijne,23/czy-chrzescijanie-powinni-kochac-niegodziwych,1433.html

"2. Gdzie Bóg kazał nienawidzić zła? Ja znam inne wersety od Isusa, który każe miłować wrogów nawet. "
To sobie to obejrzyj histeryku ,bawiacy sie w Boga podzegaczu.....
To nie jest zadna nienawisc tylko normalne okreslenie na twoje zawile kolo.z ktorego sie nie mozesz wykrecic jak nawiedzony bączek - nawijasz jedno i to samo ,powtarzasz sie jak uparte zło
Diabeł tez -jedno i to samo ,nic nowego,nic madrego.
Zydzi tez sa tacy uparci nie slyszalem zeby jakikolwiek mial zal do sztatana o holokaust ale wszystko zwalaja na Boga...i mi sie nawet nie wydaje ze ty do takich nalezysz ,tylko to widac
Wrogow Boga milowac(swiadomoych)?Modlic sie za nich!A nie!
Jakas rownowaga musi byc.Gdy Isus byl na krzyzu to nie wolal ze miluje ich za to co zrobili - tylko ,blagal ojca zeby im wybaczyl bo nie wiedza co czynia,czyli modlil sie.I ty sie o innych nie martw bo zmartwienem to ty jestes sam dla siebie.
Naucz sie dokladnie czytac i sluchac
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damian
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 212
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 49 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Nie 12:39, 12 Maj 2013    Temat postu:

1. Wciąż nie ma ANI jednego argumentu z Twojej strony. NIC. ZERO. W ŻADNYM z Twoich postów na forum NIE MA argumentów, o których można dyskutować.

Co więcej Ty jedynie wciąż uparcie rzucasz "kwasem". Takie określenie mi pasuje i ma swoje korzenie w Biblii, która jest mi bliska.

2. Kolejny post i kolejne emocjonalne ataki. Kolejne oskarżenia, a chyba nie muszę Ci pisać KTO oskarża braci naszych. Pojęcia nie masz co piszesz, dlatego nie zasługujesz nawet na agresję.

Dyskusja zrobiła się jałowa. Nie masz nic do przekazania i napisania to nie zaśmiecaj forum tym bełkotem bez interpunkcji i z błędami, które trudno jest czytać.

3. Gdybym miał nawet uprawnienia administracyjne na tym forum, nie zbanowałbym Cię, bo stanowisz jaskrawy przykład do czego prowadzi ignorancja niektórych aspektów działalności szatana na ziemi. To jest wręcz przykre.

Jednak nie wydaje mi się również, aby nadmiar takiego kwasu i bełkotu był w porządku na tym forum.

4. Nie potrafisz nawet trafnie zrozumieć ani intencji tego co napisałem w tym temacie o zwierzętach, ani ocenić obiektywnie tego co wskazałem - a wskazałem pułapki jakie szatan zastawia na nas od dziecka, jaka działa, co robi ...

Nie potrafisz tego właściwie ocenić bo stałem się Twoim wrogiem już po poście o rytualnym zabijaniu zwierząt ... już wtedy mnie znienawidziłeś i teraz jesteś tą nienawiścią tak zaślepiony, że nie widzisz NIC poza nią ...

To jest właściwe? Pytanie retoryczne, które kieruję nawet nie do Ciebie bo już porzuciłem nadzieję, na Twoje zrozumienie moich słów, ale do innych czytelników tego tematu, który tylko zaśmiecasz w tej chwili, a dla kogoś innego mógłby okazać się jakąś wskazówką czy skłonić do refleksji.

5. Demony grasują o każdej godzinie, nie tylko o wybranych. Nic o nich widzę nie wiesz, a szkoda bo wiedza ta może pomóc się im przeciwstawiać.

One są rzeczywistością tego świata i nic na to nie poradzę.

Piszę o nich, bo są naszymi wrogami, z którymi trzeba walczyć.

6. W Internecie sprawdziłem sobie Twój nick i napisałem jedynie uczciwie prawdę, co znalazłem. Nick nie jest jakiś szczególnie popularny, ale z pewnością może być wykorzystywany przez szereg INNYCH osób, co przecież zaznaczyłem w poście, w którym to napisałem.

Co jest prawdą a co nie to wiesz TY.

Faktem jest, że gdybym zaczął głębszą eksplorację sieci to z pewnością bym zebrał więcej dowodów na podstawie identyfikacji Twojego stylu pisma, które jest jak odcisk palca. Piszesz w tak charakterystyczny sposób, że nie trudno byłoby to połączyć.

Nie mam jednak zamiaru babrać się w takich rzeczach, które znalazłem.
Generalnie szkoda czasu na Ciebie już. Skończ pisać w tym temacie i skup się na innych rzeczach.

7.Niewiele tematów przeczytałeś na forum (15) ... ale oskarżenia Ci wychodzą bardzo łatwo. Skup się więc może na zapoznaniu się z większą ilością tematów.

--------------------------------
Wskaż mi moją niegodziwość oskarżycielu !
Wskaż mi moje przewinienia !

Wskaż w punktach moje błędy i podeprzyj to argumentami, a nie kwasem i własnym jedynie przekonaniem.

Zadałem szereg pytań w postach. Nie odpowiedziałeś na żadne.
Skończ tu pisać, bo nie potrafisz tego.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Damian dnia Nie 12:47, 12 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Nie 13:23, 12 Maj 2013    Temat postu:

HAHAHAHAHA psychol...to szukaj tam mnie...na tej calej sexfotce...nosze czerwone stringi.
Jestes nawet niegodny pozalowania,zamiast sie zajac zona i rodzina to...nudzi ci sie!wspolczuje rodzinie takiego upartego zydostwa.
A ten avatar z tym podskakujacym stworkiem to jestes ty.Pijawka jeszcze leczy ludzi ale ty jestes jak kleszcz.Ja nie przestane pisac dopoki ty sie nie uspokoisz wiec zajmij sie teraz szukaniem mnie wsrod mlodych pedziow ,jak to masz w zamiarze.
"Jestem upierdliwym zydem...niby nie osadzam...ale krew wypije!"
czyli:
"6. W Internecie sprawdziłem sobie Twój nick i napisałem jedynie uczciwie prawdę, co znalazłem. Nick nie jest jakiś szczególnie popularny, ale z pewnością może być wykorzystywany przez szereg INNYCH osób, co przecież zaznaczyłem w poście, w którym to napisałem.

Co jest prawdą a co nie to wiesz TY.

Faktem jest, że gdybym zaczął głębszą eksplorację sieci to z pewnością bym zebrał więcej dowodów na podstawie identyfikacji Twojego stylu pisma, które jest jak odcisk palca. Piszesz w tak charakterystyczny sposób, że nie trudno byłoby to połączyć. "

Nie masz zajecia chlopie,mowilem ci zebys sie nie rozgadywal z demonami to sie nie posluchales....no az do znudzenia...niezle jestes wyszkolony...ojojoj niegrzeczny chlopczyku Laughing.
Ale ci mama przetrzepie tylek na dobranoc jak bedziesz niegrzeczny...aha zapomnialem ze jestes dorosly. hahaha Laughing


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie 13:27, 12 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damian
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 212
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 49 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Nie 15:04, 12 Maj 2013    Temat postu:

michallll apeluję abyś opanował swoją postawę i przejął kontrolę nad własnymi emocjami.

TY W OGÓLE nie rozumiesz NIC z tego co ja piszę. Mam wrażenie, że mam do czynienia z 16 latkiem.

Ja wyraźnie napisałem, że gdybym zgłębił temat (związany z tym co znalazłem w sieci w połączeniu z nickiem "michallll") to bym znalazł dowody. Myślę, że za krótko żyjesz na ziemi i masz za mało doświadczenia i nie wiesz, że dowody mogą świadczyć zarówno ZA jak i PRZECIW pewnej stawianej tezie.

Nie podoba mi się Twój styl pisania, postawa ani to jak piszesz (od strony technicznej). Dlatego zacząłem szukać w sieci czegoś więcej.

A o demonach BĘDĘ pisał ... i to coraz więcej bo zaczynam być doświadczony w tym temacie i rośnie stan mojej wiedzy na temat tego plugastwa.

Ludziom należy pisać prawdę bo po to jest to forum.

A TY chłopaku się OPANUJ, bo robisz sobie tylko wstyd w tej chwili. Nie piszę tego aby Cię dodatkowo pobudzać emocjonalnie ale abyś to wszystko sobie ze spokojem, na zimno (jak to się mówi) przemyślał.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hugo
Dołączył: 27 Lut 2013
Posty: 132
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 50 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Londyn

PostWysłany: Nie 16:00, 12 Maj 2013    Temat postu:

Ja mam podejrzenia, że michallll być może jest młodą osobą, więc pisanie głupot jest jeszcze wybaczalne. Ale może być też tak, że jest dojrzały i doskonale wie co robi, zaśmiecając forum. Załóżmy nowego czytelnika, trafiającego na tą stronę na ten temat. Jak zobaczy taki jad i syf i poziom wypowiedzi, których w dodatku nie da się czytać, oczywiście będzie dalej szukał gdzieś indziej. Każdy może się mylić, Henrykowi też można by coś zarzucić, zwłaszcza przeglądając najstarsze artykuły, ale pomiędzy pomyłką a sianiem jadu i kłamstwa jest przepaść. Michallll, obawiam się, że kto ten temat przeczytał, nie będzie z tobą już chciał dyskutować na tym forum

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 1:03, 13 Maj 2013    Temat postu:

michallll napisał:
Jak widze poruszyla cie moja krotka i logiczna wypowiedz dlatego najlepiej jest zwalac wine na czlowieka z olejem w glowie ,ktorego ty masz jak widac troche malo...wiec kup sobie lejek ,oliwe z biedronki...jak bedzie ci za malo to sobie kup dwa litry...oj furiat to z ciebie jest...a jaki kabareciarz Laughing
(na etykietce pisze casa de azeite ,mysle ze 12 zł to dobra inwestycja jak na cale zycie).A jak ci rzucam kwasami w twarz to sobie kup ranigast na zgage .rozbij mozdzierzem ,i wiesz...zrob sobie taką papke z woda i sobie obmyj buzie to pusci...bo wiesz ja juz nie wiem jak ci mam pomoc..staram sie jak moge...ale coz...jak sie pluje malpie w oczy to mowi ze deszcz pada ,tak to jest...
chociaz ja sam mam 12 malp(tylko wiesz...takie goryle) w domu 8 psow i 10 kotow 5 chomikow i one sie mnie sluchaja poza tym kocham tez ludzi i wszystko co stworzyl Bog.


@Damian, mała rada. Wrzuciłeś ciekawy i ważny temat. W odpowiedzi dostałeś atak w którym brak było treści merytorycznych. Jak zacząłeś go odpierać poleciało to co pokazałem na górze.
Tak to niestety wygląda, że część osób ma inne zdanie, nie zmienia go bez względu na argumenty i wtedy dyskusja nie ma żadnego sensu.
Ja miałem wiele potyczek słownych na różnych forach i co jest wtedy najskuteczniejsze - ignorowanie takich wpisów - bo nie ma sensu na nie odpowiadać. Może w temacie napisze w końcu ktoś kto będzie miał jakieś argumenty to będziesz mógł z nim "porozmawiać". To co zaprezentował michallll - nie zasługuje na odpowiedź, bo jak na "człowieka z olejem" i "kochającego ludzi" to oba te hasła nie mają pokrycia w prawdzie patrząc na treść jego wypowiedzi.


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 1:07, 13 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 10:26, 13 Maj 2013    Temat postu:

Witam,
z racji tego, iż obecnie jestem bardzo zajęta (w czerwcu mam obronę pracy mgr) postaram się odpowiedzieć krótko i zwięźle a zarazem na temat.

Po pierwsze nie zgadzam się, że sataniści lubią zwierzęta.
Oni ich nienawidzą, dla poparcia mej tezy przytoczę tu przykład żydów-talmudystów uwielbiających ubój rytualny, czyli powolną, bezogłuszeniową śmierć, trwającą nawet parę godzin polegającą na wykrwawieniu się zwierzęcia. Są filmy na youtube, ja nie jestem ich w stanie oglądać.
Poza tym ja często byłam szykanowana z powodu swojego wegetarianizmu. Wiele ciotek (katoliczki) i dalszej rodziny wmawiało mi, że umrę, że przestanę być kobietą, że jestem opętana.
Nie wiem jak można tak odwracać i zakłamywać rzeczywistość. Co jest złego w tym, że nie chcę uczestniczyć i przykładać się do rzezi zwierząt. CO JEST W TYM ZŁEGO? Kiedy mogę jeść dużo lepsze i zdrowsze warzywa, ziarna i nabiał (nie stronię od jajek czy mleka, ale jeżdżę do zaprzyjaźnionej pani po mleko, bo wiem, że dobrze traktuje swoją krówkę i co najważniejsze wiem czym ona jest karmiona).
Ponadto ludzie, którzy zarzucają mi satanizm, bo nie chcę jeść mięsa (często są to katolicy, wielbiący mięso, popierający in vitro, przeszczepy narządów i inne chore zabiegi pseudomedycyny!) Szkoda, że Ci sami ludzie nie zauważają a raczej nie chcą zauważyć, że mięso, które kupują w hipermarketach po pierwsze stanowi wielkie zagrożenie dla naszej natury (byliście kiedyś w oczyszczalni ścieków poubojowych? Ja byłam, smród jest nie do opisania, złogi które zostają po oczyszczeniu zakopuje się w ziemi!) Ponadto zwierzęta są hodowane w strasznych warunkach. Ale nimi nikt się nie przejmuje! Każdy tylko ubolewa nad ciężkim losem piesków! Dla mnie to jest chore i jest oznaką wielkiej hipokryzji! W tv zawsze robi się wrzawę gdy ktoś zabije psa, ale jak bestialsko rytualnie ubija się krowy czy owce to prawie wszyscy milczą! I jeszcze pokazuje się wielce poszkodowanych rolników, którzy stracą rzekomo wielkie miliony, jeśli nie będą mogli rytualnie ubijać zwierząt i eksportować je do Izreala. Mam wrażenie, że w naszym kraju jedynie psy to zwierzęta i w dodatku uważane są za niemal święte! Szkoda, że ludzie nie litują się równie mocno nad bezdomnymi ludźmi, nie wspominając już o krowach, świniach czy owcach.
Ponadto zwierzęta na ubój karmione są paszami gmo, to jest nauka i działania satanistów. GMO w mięsie zmienia ludzki kod genetyczny. W tym miejscu polecam jeszcze poczytać o posthumanizmie, to jest nurt, który głosi, że w przyszłości wszyscy będziemy mieli zmieniony kod genetyczny, będziemy mieli wszczepy np. trzecie ucho i inne tego typu absurdy (że będziemy posthumanidami)
Wracając do tematu: ja sama nie jestem za tym aby w domu trzymać zwierzęta, zwierzęta powinny żyć w naturze. Jednak uważam, że mimo wszystko np. psy często są bardzo pomocne, np. ludziom niewidomym czy też przy szukaniu ofiar np. po trzęsieniach ziemi. Tak samo np. koty czy koni używa się w terapiach dla chorych dzieci. Dla mnie natomiast najwspanialszymi zwierzętami są delfiny, miałam okazję z nimi pływać w naturalnym środowisku i one są po prostu cudem boskim... Nie raz delfiny ratowały ludzi przed rekinami... I one również powinny żyć tylko na wolności, a nie w żadnych delfinariach gdzie są męczone i bite...
Podsumowując: mój laktoowowegetarianizm nie wynika z satanizmu! Chyba, że satanizmem określa się sprzeciw wobec cierpienia i zabijania! Mój laktoowowegetarianizm to sprzeciw wobec wielkich korporacji traktujących zwierzęta jakby były przedmiotami, sprzeciw wobec GMO i wreszcie jest to mój sposób na dobre zdrowie i kondycję psychofizyczną (ludzie z natury są wszystkożerni jednak przeważają u nas cechy roślinożerców, np. zasadowy odczyn śliny).
Jeszcze co do ludzi otyłych - ja do tych ludzi nic nie mam, oprócz tego, że znam kilka takich osób, które są bardzo otyłe, co dzień żywią się w MC, ale swoją wagę tłumaczą chorobami genetycznymi, albo chorobami tarczycy, itp. Ale jakoś diety zmienić nie chcą... Niech po prostu będą szczerzy sami ze sobą, że są uzależnieni od śmieciowego jedzenia, a nie mamią siebie i innych pseudochorobami.

Co do mojego avatara - to jest lama i moim zdaniem jest zabawna Smile

Jak będę mieć czas to jeszcze może coś dopiszę.
Tymczasem pozdrawiam i z Bogiem!
M
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 14:00, 13 Maj 2013    Temat postu:

Powiem tak. Mam dowody własne na to że zwierzęta na człowieka działają terapeutycznie. Ich przyjaźń, wdzięczność a czasem i służba człowiekowi (np.niewidomym) jest bezinteresowna. Nie mają one samoświadomości i nigdy nie wystąpiły przeciw prawu Boskiemu. Mają natomiast inteligencję, instynkty (np. do zmian pogodowych, wylewów lub zawałów u człowieka) a także wiele innych które my tracimy wraz z następującą technologią. Śmieszy mnie opinia że szacunek to tych stworzeń, poznawanie ich charakteru (bo każde go ma) lub nawet tak silna więź by być gotowym ratować swojego psa z pożaru było satanizmem. Współczuje każdemu kto ma tak ograniczone postrzeganie stworzeń Boskich. W mojej rodzinie zawsze były i będą zwierzęta a rodząca się z tego wrażliwość nie równa się niczemu co można zaoferować swoim bliskim w kwestii zrozumienia prostoty przyjaźni, zrozumienia lub funkcjonowania w grupie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Kłamstwa tego świata Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin