Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna www.zbawieniecom.fora.pl
Jana 17:17 "Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą."
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wg nauk islamu Allach to szatan!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Doktryny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Pon 9:39, 26 Sty 2015    Temat postu: Wg nauk islamu Allach to szatan!!!

Dyskusja w temacie:

[link widoczny dla zalogowanych]

Przybrała nieoczekiwany obrót sprawy. Otóż junior admin RN stanął w obronie islamu:

Cytat:
"Otrzymujesz ustne ostrzeżenie.
Szatan niezależnie od tego czy istnieje naprawdę, czy jest tylko fikcyjnym tworem powstałym w wyniku religijnej ewolucji wierzeń, kojarzy się jednoznacznie z czymś złym.
Nazwanie Koranu, który jest świętą księgą Islamu - księgą szatana jest niedopuszczalne."
- Szanowny admin RN

Otóż ja nie zgodziłem się z tą interpretacją regulaminu przez Szanownego admina RN.

Dlatego szanowny admin RN, postawił mi warunek:

Cytat:
"Ponieważ napisałeś, KORAN KSIĘGA SZATANA, to tym samym sugerujesz, że szatan jest jego autorem.
W takim razie proszę o stosowny cytat z Koranu, że jego autorem jest szatan.
Jeżeli takiego cytatu nie znajdziesz, to proszę o dowód, że wszyscy muzułmanie wierzą w takie pochodzenie swej świętej księgi. "
- Szanowny Admin RN

Otóż pokazywałem Szanownemu adminowi RN stosowne cytaty z Koranu. Jednak ten stwierdził coś takiego:

Cytat:
"Jednak to nie wszystko.
Prosiłem Ciebie o podanie cytatu z Koranu, że jest on napisany przez szatana, a Ty wstawiasz mi enigmatyczne teksty. Jeżeli nie znajdziesz takiego cytatu w Koranie, gdzie ewidentnie jest napisane o autorstwie szatana, gdzie słowo ''szatan'' jest wymieniony jako autor, to jeszcze możesz się wybronić powszechną, muzułmańską deklaracją przyznającą, że Ich święta księga ma takiego autora, jak wyżej.
W tym drugim przypadku masz czas do godz 23. 00 - 21. 01. 2015 R.
Na wypadek nie dostarczenia takich dowodów o jakie proszę, otrzymasz drugie ostrzeżenie."
Szanowny admin RN

A zatem dostałem czas do 21 stycznia, gdzie oczywiście pisałem dalej posty, ale admin RN, uznał je za enigamtyczne - zagadkowe i tajemnicze, po czym wstawił mi drugie ostrzeżenie. zrozumiałem, że musze napisać bardziej wyczerpującą odpowiedź aby udowodnić swoją teze.

Te drugie ostrzeżenie zmusiło mnie do wysiłku intelektualnego. Otóż, celem mojego artykułu jest udowodnienie, że:

WIERZENIA ISLAMISTÓW JEDNOZNACZNIE STWIERDZAJĄ, ŻE CZCĄ ONI SZATANA.

Otóż islam jest religią prawa, które to prawo reguluje wszystkie aspekty ich życia (przynajmniej stara się regulować). Podstawy prawa islamu to:

Cytat:
"Prawo islamskie, zwane Szariat (arab. الشريعة), oparte jest na Koranie, Sunnie i hadisach; poza nimi znaczenie mają też idżma (wykładnia przyjęta przez społeczność muzułmańską) i kijas (wnioskowanie analogiczne). Szariat rządzi (przynajmniej teoretycznie) wszystkimi dziedzinami życia muzułmanów. Praktyczną wykładnią prawa zajmują się sędziowie mufti. Oprócz powyższych do szariatu zaliczyć należy akady – prawo zwyczajowe, które sprawia, że szariat u różnych narodów jest nieco inny i tak na przykład w Afganistanie za cudzołóstwo karze się tylko kobietę, a u Arabów oboje cudzołożników."

[link widoczny dla zalogowanych]

Czyli mamy islamiści uznają, za wykładnie swojej wiary w to co wierzą:

1. Koran - księga święta dla islamistów. Najwyższy akt prawa szarii

2. Sunna (arab. as-sunnah, droga, ścieżka) – w kontekście Islamu sunnickiego jest to zbiór opowieści z życia Mahometa, jego opinie dotyczące wiary oraz prowadzenia życia. W innych odłamach, np. w szyizmie, do podstawowej sunny dodane zostały opowieści związane z jego następcami, uznawanymi przez ten odłam Islamu. Ze względu na niechronologiczną strukturę Koranu oraz zasadę unieważnienia (zawartą w Koranie w wersie 2:106) znajomość sunny jest wymogiem niezbędnym do znajomości prawa Islamu.
[link widoczny dla zalogowanych]

3. "Hadis (arab. الحديث al-hadith, w liczbie mnogiej أحاديث ahadith) – opowieść przytaczająca wypowiedź proroka Mahometa, jego czyn lub milczącą aprobatę. Każdy hadis składa się z tekstu (matn) i łańcucha przekazicieli (isnad). Hadisy tworzą sunnę (Tradycję) – najważniejsze po Koranie źródło muzułmańskiego prawa szariatu."
[link widoczny dla zalogowanych]

Te trzy żródła uznają większość odłamów islamistów (islamiści Koraniczni uznają tylko Koran, ale stanowią niewielki odłamek islamu).

4. "Idżma (arab. إجماع - dosł.: jednomyślne postanowienie) - zgodna opinia uczonych muzułmańskich w określonej kwestii prawa lub teologii, jedno z czterech podstawowych źródeł prawa muzułmańskiego."
[link widoczny dla zalogowanych]

5. "Kijas (ar. قياس) - to zasada analogicznego rozumowania. Jeśli jakiś przypadek nie został uwzględniony w Koranie i sunnie, to punktem wyjściowym staje się podobna sytuacja, którą można porównać do opisanej w którymś z wymienionych źródeł[1]."
[link widoczny dla zalogowanych]

Otóż takie są podstawy wierzeń islamistów.

Otóż co o Allahu - istocie która czczą islamiści mówi Koran.

Cytat:
"Allach nigdzie nie jest nazywany Bogiem.
Allach nie posiada atrybutu Boga i w żadnym z jego 99 imion nie występuje słowo arabskie oraz aramejskie - EL - Bóg. (aramejski - El-ohim)
http://www.youtube.com/watch?v=HW0j8WJfBkM - Isra-el [EN]
Link - http://www.youtube.com/watch?v=I8jAnBerMaI [EN] "
[link widoczny dla zalogowanych]
Allach nie jest słowem, które znaczy Bóg. Allach to imię. Oto dowód drugi:
"Poniżej jest problem, czyli przetłumaczona modlitwa wyznawców Allacha na język polski.

"Allach jest największy. Allach jest największy. Allach jest największy. Allach jest największy.
Świadczę, że nikt nie jest warty wielbienia jak tylko Allach.
Świadczę, że nikt nie jest warty wielbienia jak tylko Allach.
Świadczę, że Mahomet jest prorokiem Allacha. Świadczę, że Mahomet jest prorokiem Allacha.
(Chodź do modlitwy) (Chodź do modlitwy) (Chodź do modlitwy) (Chodź do sukcesu)
Allach jest największy. Allach jest największy. Allach jest największy. Allach jest największy.
Nie ma boga poza Allachem. "

[link widoczny dla zalogowanych]

Zobaczcie ostatnie wyznanie wiary islamistów. Gdyby Allach był imienie Boga to zdanie brzmiało by:
"Nie ma boga poza bogiem" - bezsensowne, nielogiczne. Lub też zdanie powinno brzmiec:
"Jest tylko jeden Bóg".
Zobaczcie słowo w Koranie - Allach, wiele tłumaczeń zamienia na słowo Bóg, chociaż jest to imię własne.
W tej modlitwie islamiści stwierdzają, że dla nich jedynym bogiem wartym czczenia i wypełniania jego słów jest istota zwana Allachem. Dla nich Allach jest największym bogiem.
Natomiast sam Allach nie określa siebie jako boga. Natomiast Allach, każe ludziom którzy są jego wyznawcami nazywać siebie bogiem. Co to za istota, która nie określa, nie nazywa sama siebie jako boga ale każe tak robić swoim wyznawca???

Ten problem poruszyłem tutaj:
http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/islam,2239-90.html

A tutaj inna opinia w tej podzielająca ten pogląd:
Cytat:

"Co sprowadza nas do samego Allacha. Allach, czyli BOG KSIEZYCA, do ktorego modlono sie na polwyspie Arabskim, zostal przez Mahometa przystosowany do potrzeb nowej religii. Zwrot "nie ma boga poza Allachem" potwiersza, ze Allach nie jest ekwiwalentem slowa "bog". Dokladna transliteracja z arabskiego to: "La ilaha illAllah". Tlumaczenie na polski (przy czym nie jestem arabistka, wiec przepraszam za jakosc tlumaczenia, na pewno sa dstepne lepsze) brzmialoby zatem: La [nie ma] ilaha [boga] ill ["poza" albo tez "oprocz"] Allah [Allacha/Allachem]. Zauwazamy zatem, ze slowo "Allach" jest imieniem, nie zas slowem oznaczajacym "bog". Gdyby slowo "Allach" oznaczalo "bog" powyzsza fraza brzmialaby nastepujaco: "Nie ma Allacha poza Allachem". Tak jednakowoz nie jest. Sam Koran przyznaje, ze Allach jest osobistym imieniem islamskiego boga (17:110). Po angielsku brzmi to: "Say, Call Him Allah or call Him Ar-Rahman; whatever the name you call Him, all His names are beautiful." Polska wersja, nieco 'poprawiona', gdyz slowo Allach zastapiono slowem 'bog' (podaje za: [link widoczny dla zalogowanych] ) : "Powiedz: "Módlcie się do Boga albo módlcie się do Miłosiernego! Jakkolwiek byście Go wzywali, On posiada najpiękniejsze imiona."
Gdyby zas "Allach" istotnie bylo slowem znaczacym 'bog' wowczas bog islamu bylby bogiem bezimiennym. Nie ma takze dowodow na to, ze slowo "Allach" jest zbitkiem arabskich slow "al ilah", ktore oznaczaja "Bog". Ale nawet gdyby tak bylo, moglibysmy spokojnie powiedziec "Nie ma Allacha poza Allachem".

[link widoczny dla zalogowanych]

Zobaczmy co sunna i hadisy, czyli biografa Mahometa mówi na temat objawienia jakie otrzymał Mahomet od istoty, która sama siebie nazywa aniołem.
Cytat:
"Wątpliwości i samobójstwo
Po pierwszym religijnym doświadczeniu, na skutek którego Mohamet został przekonany, że został powołany na proroka i apostoła, zaczął on mieć wątpliwości co do tego, czy jest przy zdrowych zmysłach. W szczególności zaczął się obawiać, czy przypadkiem nie jest opętany przez demony.
Fizyczne zachowanie towarzyszące jego religijnym transom nawet dla Mohameta wydawały się być zbyt zbliżone do tych, jakie miewali inni padający w atakach na ziemię, o których mówiono, że są opętani.
Depresja w jaką popadł stała się tak nieznośna, że zdecydował popełnić on samobójstwo. Jednak w drodze na miejsce, gdzie chciał odebrać sobie życie doznał on kolejnego ataku. Tym razem wizja jakiej doznał zdawała się mówić, że nie ma odbierać sobie życia, gdyż faktycznie został powołany przez Boga. Jednak mimo tej wizji nadal był przygnębiony i pełen wątpliwości.
Rozpoczyna zwiastowanie
Kiedy w końcu zwierzył się żonie, przed którą otworzył swoje serce, znalazł w niej oparcie i przekonanie, że został powołany przez Boga na proroka i apostoła. Zachęciła ona go, aby zaczął dzielić się dobrą nowiną z rodziną i przyjaciółmi.
Z początku Mohamet podzielił się swoim powołaniem z rodziną i bliskimi w tajemnicy. Faktycznie pierwszymi, którzy nawrócili się byli członkowie jego rodziny. "

[link widoczny dla zalogowanych]

czy:

Cytat:
"Sam Mahomet wierzyl, ze byl opetany przez demona (oraz mial mysli samobojcze na tym tle). Podaje za biografia proroka popelniona przez Ibn Iszhaka, str. 94 (jest to najwczesniejsza biografia Mahometa, napisana 200 lat po jego smierci) / السيرة النبوية لإبن اسحاق ص. 94
قلت: إن الأبعد- يعني نفسه، صلى الله عليه وسلم - لشاعر أو مجنون، ثم قلت: لا تحدث قريش عني بهذا أبداً، لأعمدن إلى حالق من الجبل، فلأطرحن نفسي منه، فلأقتلنها، فلأستريحن،
(w calosci po arabsku tu: [link widoczny dla zalogowanych] i po angielsku, str. 106: [link widoczny dla zalogowanych])
"Myslalem, biada mi poecie lub opetanemu - Kurejszyci nigdy nie beda tak o mnie mowic! Rzuce sie w przepasc ze szczytu gorskiego i odnajde spokoj".
EDIT: Za wskazanie bledow w tlumaczeniu dziekuje Czlowiekowi z Piltdown.
Mahomet takze przyznal sie, ze otrzymal czec wersetow od szatana i przekazywal je tak, jakby byly objawione przez Boga (Koran 53:19-20, 17:73-75, 22:52-53)
Tafsir Al-Tabari 664/18 تفسير الطبري
فلما انتهى إلى قول الله : ( أَفَرَأَيْتُمُ اللاتَ وَالْعُزَّى وَمَنَاةَ الثَّالِثَةَ الأخْرَى ) ألقى الشيطان على لسانه ، لما كان يحدّث به نفسه ويتمنى أن يأتي به قومه ، تلك الغرانيق العلى ، وإن شفاعتهن ترتضى ، فلما سمعت قريش ذلك فرحوا وسرّهم ، وأعجبهم ما ذكر به آلهتهم ، فأصاخوا له ، والمؤمنون مصدقون نبيهم فيما جاءهم به عن ربهم ، ولا يتهمونه على خطأ ولا وهم ولا زلل؛ فلما انتهى إلى السجدة منها وختم السورة سجد فيها
W calosci po arabsku tu: [link widoczny dla zalogowanych] i po angielsku (str. 165-166) tu: [link widoczny dla zalogowanych]
"Szatan umiescil na jego jezyku . Kiedy Kurejszyci to uslyszeli, byli zachwyceni i bardzo zadowoleni ze sposobu, w ktory (Mahomet) mowil o ich bogach i go (Mahometa) sluchali; podczas gdy wyznawcy wierzyli, ze to, co ich prorok oglasza od Boga jest prawdziwe, nie podejrzewajac nawet pomylki, ani pustego pozadania, ani przejezyczenia".
Mahomet i jego wyznawcy oddawali poklony otrzymujac szatanskie objawienia (za Tafsir Al-Tabari 664/18 تفسير الطبري)
على خطأ ولا وهم ولا زلل ؛ فلما انتهى إلى السجدة منها وختم السورة سجد فيها ، فسجد المسلمون بسجود نبيهم تصديقا لما جاء به واتباعا لأمره ، وسجد من في المسجد من المشركين ، من قريش وغيرهم لما سمعوا من ذكر آلهتهم ، فلم يبق في المسجد مؤمن ولا كافر إلا سجد إلا الوليد بن المغيرة ، فإنه كان شيخا كبيرا فلم يستطع ، فأخذ بيده حفنة من البطحاء فسجد عليها. ثم تفرّق الناس من المسجد ، وخرجت قريش وقد سرّهم ما سمعوا من ذكر آلهتهم ، يقولون : قد ذكر محمد آلهتنا بأحسن الذكر ، وقد زعم فيما يتلو أنها الغرانيق العلى ، وأن شفاعتهنّ ترتضى ،
W calosci po arabsku tu: [link widoczny dla zalogowanych] i po angielsku (str. 166) tu: [link widoczny dla zalogowanych]
"(...) muzulmanie oddali poklon, kiedy ich prorok oddal poklon potwierdzajac tym samym to, co zostalo mu objawione i wykonujac jego polecenia, a politeisci Kurejszyci, jak i inni obecni w meczecie poklonili sie, kiedy uslyszeli wzmianke o swoich bogach, zatem kazdy obecny w meczecie, i wierzacy i niewierzacy, poklonil sie. (...) ".
http://rebelya.pl/forum/watek/48498/

Zobaczmy tutaj Mahomet uznał, że jego wizje i objawienie mu Koranu pochodzą od szatana, demona, diabła. Z tego powodu miał depresje i chciał popełnić samobójstwo.
Chadidża jego żona, tak naprawdę jako pierwsza uznała Allaha jako boga!!!!
To ona wmówiła Mahometowi, ze jego wizje są od boga a nie od szatana.
Mamy zatem dwa sprzeczne relacje:
1. Bezpośredni świadek wizji Mahomet uznaje, że Allach to szatan.
2. Chadidża jego żona, nie będąca bezpośrednim świadkiem uznaje, że Allach to bóg.

Co w kwestii wartości świadectwa kobiety i mężczyzny twierdzi Koran, podstawowe źródło prawa islamskiego??? Podaje wers:

Cytat:
2:282 O wy, którzy wierzycie! Jeśli zaciągacie dług między sobą na określony czas, to zapisujcie to! I niech zapisuje między wami pisarz, według sprawiedliwości. I niech pisarz nie sprzeciwia się, by pisać tak, jak nauczył go Allach. I niech on pisze, a dłużnik niech dyktuje! I niech się boi Allacha, swojego Pana, i niczego z tego nie umniejsza. A jeśli dłużnik jest głupcem, słabym albo nie może dyktować, niech dyktuje jego opiekun, zgodnie ze sprawiedliwością! Żądajcie świadectwa dwóch świadków spośród waszych mężczyzn! A jeśli nie będzie dwóch mężczyzn, to jeden mężczyzna i dwie kobiety mogą być świadkami, na których się zgodzicie; jeśli jedna z nich zbłądzi, to druga będzie mogła ją napomnieć. A świadkowie niech nie odmawiają, kiedy są wzywani! I nie wzdragajcie się tego zapisywać – czy to będzie dług mały, czy duży – z zaznaczeniem jego terminu. To jest dla was sprawiedliwsze w obliczu Allacha i bardziej prawidłowe dla świadectwa, i odpowiedniejsze dla usunięcia wątpliwości. Chyba że to jest handel towarem, który wy sobie przekazujecie z ręki do ręki; wtedy nie popełnicie grzechu, jeśli tego nie zapiszecie. I żądajcie świadków, kiedy dokonujecie między sobą transakcji, i nie wywierajcie żadnego przymusu ani na pisarza, ani na świadka! A jeśli tak czynicie, to popełniacie grzech. Bójcie się Allacha! Allach was poucza. On o każdej rzeczy jest wszechwiedzący!

[link widoczny dla zalogowanych]
Czyli zeznanie kobiety jest warte w islamskim sądzie połowę tego co zeznanie mężczyzny. Dodatkowo Mahomet to bezpośredni świadek objawień, Chadidża zaś jest świadkiem pośrednim.

Zobaczcie Mahomet słuchając kobiety, uznał, że jego świadectwo które wg Koranu jest warte dwa razy więcej od kobiety, jest złe. Czyli Mahomet złamał przepis Koranu w tej kwestii.

No tak ale kim jest Allah. Aby na to pytanie odpowiedzieć, sięgnijmy znowu po Koran.

Cytat:
"5:46 My posłaliśmy ich śladami Jezusa, syna Marii, potwierdzającego prawdziwość tego, co było przed Nim w Torze; i Jemu daliśmy Ewangelię, w której jest przewodnictwo i światło, będącej potwierdzeniem tego, co było przed nią, i jako przewodnictwo i napomnienie dla ludzi bogobojnych."


Czyli Allach chce aby ludzie poznali kim on jest nie tylko w Koranie, ale także w Biblii (czyli księgach Starego Testamentu, Tora, i Nowego Testamentu)

Cytat:
5:47I niech lud Ewangelii sądzi według tego, co zesłał Bóg. A ci, którzy nie sądzą według tego, co zesłał Bóg, są ludźmi zepsutymi.


Allach nakazuje aby chrześcijanie osądzali kim jest Allach i jego wyznawcy wg tego co pisze w Biblii. Jeśli my chrześcijanie nie osądzimy, Allacha i islam wg tego co pisze w Biblii to dla niego i jego wyznawców jesteśmy ludźmi zepsutymi!!! W ten sposób obrażamy islamistów i ich Allacha, ponieważ nie osądzamy ich wierzeń ich Allacha wg tego co pisze w Biblii o nim!!!

Cytat:
5:48 My tobie również zesłaliśmy Księgę z prawdą, potwierdzając prawdziwość Księgi, która była przed nią, i chroniąc ją. Sądź więc między nimi według tego, co zesłał Allach, i nie idź za ich namiętnościami, odstępując od tego, co otrzymałeś z prawdy. Dla każdego z was uczyniliśmy normę i drogę otwartą. A gdyby Allach zechciał, to uczyniłby was jednym narodem, lecz... żeby was doświadczyć w tym, co wam dał. Starajcie się więc pilnie czynić dobre dzieła. Do Allacha powrócicie wszyscy razem. On obwieści wam to, w czym się różniliście.

Czyli Allach potwierdza, że Biblia mówi i świadczy o nim całkowitą prawdę. Mamy sadzić kim on jest nie tylko po Koranie ale także wg tego co jest w Biblii.

Co ciekawe Apostoł Jan (umiłowany uczeń Isusa Chrystusa), także nakazuje nam badać wszystkie objawienia dane przez człowieka lub istoty duchowe, anioły:

Cytat:
(1) Umiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat.
(2) Po tym poznawajcie Ducha Bożego: Wszelki duch, który wyznaje, że Isus Chrystus przyszedł w ciele, z Boga jest.
(3) Wszelki zaś duch, który nie wyznaje, że Isus Chrystus przyszedł w ciele, nie jest z Boga. Jest to duch antychrysta, o którym słyszeliście, że ma przyjść, i teraz już jest na świecie. 1 Jana 4


Czyli zarówno w Koranie i Biblii jest taki nakaz. Sam Isus nauczał aby chrzescijanie wystrzegali się fałszywych nauczycieli:

Cytat:
(15) Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi!
(16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?
(17) Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.
(1Cool Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców.
(19) Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień
(20) Tak więc po owocach poznacie ich. Mat 7


Czyli Isus i jego uczeń umiłowany Jan nakazują chrześcijanom badać wszelkie nauki.
Czyli zobaczmy. W Koranie Allach nie nazywa siebie bogiem. Ale stwierdza, że w Koranie i Biblii są dokładne wskazówki kim on tak naprawdę jest!!!!

I tak zatem wg tego co pisze o Allachu w Koranie i Biblii muszą określić kim jest Allach nie tylko muzułmanie ale też chrześcijanie i żydzi !!!!
Co o Allachu pisze Koran:

Cytat:
3:54 Oni knuli podstęp i Allach knuł podstęp; a Allach jest najlepszy spośród knujących podstępy.

Cytat:
13:42 Knuli już podstępy ci, którzy byli przed nimi, lecz do Allacha należy wszelka chytrość. On wie, co zyskała sobie każda dusza, i niebawem niewierni się dowiedzą, do kogo należy ostateczna siedziba!


Czyli Allach jest najlepszy w kłamaniu, intrygach, zwodzeniu. W Biblii jedno z imion Boga to: Ojciec. Bóg jest doskonały i dlatego jest Ojcem chrześcijan, jako wzorzec do naśladowania:

Cytat:
(4Cool Bądźcie wy tedy doskonali, jak Ojciec wasz, który jest w niebie doskonały jest. Mat 5


Czyli Allach jest doskonały w kłamstwie, jest Ojcem kłamstwa:

Cytat:
(44) Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. Jana 8


No proszę Isus Chrytus głosił że diabeł jest: kłamcą i Ojcem kłamstwa. Allach jest także Ojcem kłamstwa i kłamcą.

Co ciekawe Allach w islamie nakazuje swoim wyznawcom kłamać:

Cytat:
"Jest to tak zwana Al-Taqyyia, zwana tez potocznie Taqyyi'ą. Wywodzi się z Koranu, min. Sury 3:28, Sury 2:106 itp. itd. (sury to coś na podobieństwo rozdziałów w Biblii), której podstawy w Koranie i linki do oryginalnych tłumaczeń anglojęzycznych możecie znaleźć np.
tutaj:http://www.thereligionofpeace.com/quran/011-taqiyya.htm
tutaj: [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Metoda ta, odróżnia diametralnie nas, wychowanych w tradycjach judeo-chrześcijańskich, od kultury muzułmańskiej. Hadithy, tj. komentarze wybitnych teologów islamu, tłumaczą ją jako technikę PREWENCJI -
'Taqyyia' oznacza dosłownie 'czemuś zapobiegać'. W ramach tej Prewencji, każdy muzułmanin może uciekać się do kłamstwa. Tak kłamstwa - jako techniki która miałaby mu pomóc w: - zapobieżeniu krytykowania Islamu, -prowadzenia wojny z kimś/czymś, -chronieniu samego siebie i swej rodziny, -oraz, nawet w radykalnych sytuacjach, muzułmanin może udawać że nie jest wyznawcą Allacha, jeśli tylko pozostanie wierny Allachowi w sercu, a jego celem jest wsparcie idei Pokoju na Świecie (poprzez nawrócenie całego świata na Islam btw).
Źródło - [link widoczny dla zalogowanych] "

[link widoczny dla zalogowanych]

Ale dalej co Biblia mówi o szatanie:
Cytat:
(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie. Ap. 12


Szatan i Allach zatem zwodzą, kłamią. Otóż w drugim zródle islamskiej wiary Mahomet powiedział:

Cytat:
"(...) Zaprawdę islam rozpoczął się jako coś dziwnego i powróci do swego starego stanu (jako dziwna rzecz) tak jak zaczął tak zniknie pomiędzy dwoma meczetami tak jak wąż wpełza z powrotem do swej nory"

Księga Wiary (Kitab Al-Iman)
Zbiór Sahih Muslim księga 1 hadis 271
Cytat:
"(...)Zaprawdę wiara (muzułmańska) powróci do Medyny, tak jak wąż wpełza z powrotem do swej nory"

Księga Wiary (Kitab Al-Iman)
Zbiór Sahih Muslim księga 1 hadis 272
https://www.youtube.com/watch?v=8OdBdDcvMjo

No proszę wg Mahometa islam to wąż, a co na to Biblia:

Cytat:
(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie. Ap. 12

Czyli znowu Apokalipsa mówi o szatanie jako wężu starodawnym, który był na początku świata czyli:

Cytat:
"(1) A wąż był chytrzejszy niż wszystkie dzikie zwierzęta, które uczynił Pan Bóg. I rzekł do kobiety: Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie ze wszystkich drzew ogrodu wolno wam jeść?" Ks. Rodz. 3


Czyli w Biblii pisze, że wąż zwiódł pierwszych ludzi i był chytrzejszy niż wszystkie zwierzęta dzikie. Biblia w Apokalipsie pisze o dwóch zwierzętach, rozdz. 13:

Zwierzę pierwsze:

Cytat:
"(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.
(2) A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.
(3) A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem.
(4) I oddali pokłon smokowi za to, że dał zwierzęciu moc, a także zwierzęciu oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć?" Ap 13


Zwierzę drugie:

Cytat:
"(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.
(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona." Ap 13


Czyli Smok, wąż starodawny, jest chytrzejszy od tych dwóch zwierząt i zwodzi całą ziemię i te dwa zwierzęta. Smok jest wężem który zwiódł pierwszych ludzi. Islam jest jak wąż - co potwierdza Mahomet.

Co mówi Koran o innym imieniu Allacha:

Cytat:
113:1Mów: "Szukam schronienia u Pana jutrzenki


Co mówi Biblia na temat Szatana, jakie daje nam inne jego imiona:

Cytat:
"(12) O, jakże spadłeś z nieba, ty, gwiazdo jasna, synu jutrzenki! Powalony jesteś na ziemię, pogromco narodów!" Izajasz 14


Imię szatana obok imiom: smok, wąż, diabeł to GWIAZDA JASNA, SYN JUTRZENKI. Co dalej o nim głosi Bóg przez Izajasza:
Cytat:
"(15) A oto strącony jesteś do krainy umarłych, na samo dno przepaści." Iz 14


To samo widzi Jan w Apokalipsie:

Cytat:
"(1) I Widziałem anioła zstępującego z nieba, który miał klucz od otchłani i wielki łańcuch w swojej ręce.
(2) I pochwycił smoka, węża starodawnego, którym jest diabeł i szatan, i związał go na tysiąc lat.
(3) I wrzucił go do otchłani, i zamknął ją, i położył nad nim pieczęć, aby już nie zwodził narodów, aż się dopełni owych tysiąc lat. Potem musi być wypuszczony na krótki czas." Ap 20


Czyli znowu Koran i Biblia podają to samo imię Szatana : Syn, Pan Jutrzenki.

Co ciekawe sam Koran stwierdza, że demony, upadłem (dżiny) cenią nauki islamu i Koranu i się cieszą, że powstał:

Cytat:
72:1Mów: "Zostało mi objawione, że pewna grupa dżinów przysłuchiwała się, i wtedy powiedzieli: Zaprawdę, słyszeliśmy cudowny Koran,


Co mówi Biblia o Bogu??? Otóż Bóg jest ojcem ma jednorodzonego Syna, Isusa Chrytusa:

Cytat:
(16) Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
(17) Bo nie posłał Bóg Syna na świat, aby sądził świat, lecz aby świat był przez niego zbawiony.
(1Cool Kto wierzy w niego, nie będzie sądzony; kto zaś nie wierzy, już jest osądzony dlatego, że nie uwierzył w imię jednorodzonego Syna Bożego. Jana 3


Oto co na ten temat mówi Koran:

Cytat:
9:30Żydzi powiedzieli: "Uzajr jest synem Boga." A chrześcijanie powiedzieli: "Mesjasz jest synem Boga." Takie są słowa wypowiedziane ich ustami. Oni naśladują słowa tych, którzy przedtem nie wierzyli. Niech zwalczy ich Bóg! Jakże oni są przewrotni!


Cytat:
5:72 Nie uwierzyli ci, którzy powiedzieli: "Zaprawdę, Bóg - to Mesjasz, syn Marii!" A Mesjasz powiedział: "Synowie Izraela! Czcijcie Boga, mojego Pana i waszego Pana!" Oto, zaprawdę, kto daje Bogu współtowarzyszy, temu Bóg zabronił wejścia do Ogrodu! Jego miejscem schronienia będzie ogień. A niesprawiedliwi nie będą mieli żadnych pomocników!


Otóż Allach mówi, że nie ma syna. A nawet Allach mówi, że nie chce mieć synów. Czyli znowu Biblia i Koran dokładnie potwierdzają że Allach to szatan. Co ciekawe Biblia mówi, że Ci którzy wypełniają wolę Boga będą nazwani synami i córkami Boga:

Cytat:
"(9) Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani." Mat 5


Cytat:
(46) A gdy On jeszcze mówił do tłumów, oto matka i bracia jego stanęli na dworze, chcąc z nim mówić.
(47) I rzekł mu ktoś: Oto matka twoja i bracia twoi stoją na dworze i chcą z tobą mówić.
(4Cool A On, odpowiadając, rzekł temu, co mu to powiedział: Któż jest moją matką? I kto to bracia moi?
(49) I wyciągnąwszy rękę ku uczniom swoim, rzekł: Oto matka moja i bracia moi!
(50) Albowiem ktokolwiek czyni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten jest moim bratem i siostrą, i matką. Mat 12
(9) A wy tak się módlcie: Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, Mat 6


Cytat:
(14) Bo jeśli odpuścicie ludziom ich przewinienia, odpuści i wam Ojciec wasz który jest w niebie.
(15) A jeśli nie odpuścicie ludziom, i Ojciec wasz nie odpuści wam przewinień waszych. Mat 6


Czyli widać wyraźnie dla chrześcijan Bóg jest Ojcem, natomiast Allach nie chce aby ludzie byli dla niego dziećmi. Bóg ma syna jednorodzonego Isusa Chrystusa, Allach nie ma Syna.
Ale skoro Allach nie chce aby islamiści, którzy uznają go za boga byli jego dziećmi, to kim on chce aby dla niego byli??? Oto co głosi Koran i Hadisy:

Cytat:
26;22Czyż to dobrodziejstwo, z powodu którego czynisz mi wyrzuty, było dane po to, aby uczynić niewolnikami synów Izraela?"


Otóż tutaj Allach przyznaje się, że uczynił niewolnikami synów Izraela. W księdze Daniela Izrael jest w niewoli czterech zwierząt. Allach jako wąż, jest władcą wszystkich zwierząt, jest on najchytrzejszy. Czyli Allach uczynił niewolnikami Izraelitów - naród wybrany przez Boga.

Ale co więcej Allach chce aby ludzie grzeszyli:

Cytat:
"Wysłannik Allacha powiedział: gdybyście nie popełniali grzechów, wtedy Allach by was zniszczył i zastąpił innymi ludźmi, którzy by grzeszyli a następnie prosiliby go (Allacha) o przebaczenie a on by im przebaczył"

Sahih Muslim hadis 6921

Cytat:
'Wysłannik Allacha powiedział: Na niego, w którego ręku jest moje życie, gdybyście nie popełniali grzechów wtedy Allach by was unicestwił i zastąpił ludźmi, którzy by grzeszyli a neastępnie prosiliby by go o przebaczenie a on by im przebaczył"

Sahih Muslim hadis 6622

https://www.youtube.com/watch?v=R_VJqWQTjXw

A jak definiuje niewolę syn Boga, Isus Chrytus???

Cytat:
(33) Odpowiedzieli mu: Jesteśmy potomstwem Abrahama i nigdy nie byliśmy u nikogo w niewoli. Jakże możesz mówić: Wyswobodzeni będziecie?
(34) Isus im odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, każdy, kto grzeszy, jest niewolnikiem grzechu.
(35) A niewolnik nie pozostaje w domu na zawsze, lecz syn pozostaje na zawsze.
(36) Jeśli więc Syn was wyswobodzi, prawdziwie wolnymi będziecie. Jana 8


Cytat:
(31) Mówił więc Isus do Żydów, którzy uwierzyli w niego: Jeżeli wytrwacie w słowie moim, prawdziwie uczniami moimi będziecie
(32) I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi. Jana8


Czyli ten kto grzeszy jest niewolnikiem, prawda - czyli ewangelia, słowa Isusa Chrytusa i wiara w niego i w te słowa wyzwalają. Allach chce, aby jego wyznawcy byli niewolnikami grzechu!!!
Czyli Allach to szatan, który niewoli ludzkość przez przywiązanie do grzechu i umiłowanie kłamstwa.
Co ciekawe uczynki dla Allacha nie mają znaczenia. Wg islamu Allach od początku narodzin, poczęcia człowieka wie kogo chce zbawić a kogo potępić:

"Islam: Muzułmańskie dzieci w piekle"
https://www.youtube.com/watch?v=G6AzyLczc4M&list=PLwnwV15JXFGL9byKhPiGuencdNbA28rgl&index=3

Natomiast wg Biblii zbawienie człowiek zależy od jego uczynków:

Cytat:
(12) I widziałem umarłych, wielkich i małych, stojących przed tronem; i księgi zostały otwarte; również inna księga, księga żywota została otwarta; i osądzeni zostali umarli na podstawie tego, co zgodnie z ich uczynkami było napisane w księgach.
(13) I wydało morze umarłych, którzy w nim się znajdowali, również śmierć i Hades wydały umarłych, którzy w nich się znajdowali, i byli osądzeni, każdy według uczynków swoich. Ap 20


Wnioski:
Allach nakazuje islamistom a także chrześcijanom i żydom sprawdzać kim on jest naprawdę, wg tego co pisze w Koranie, co głosi Mahomet (hadisy) i co pisze w Biblii. To samo chrześcijanom nakazuje Biblia. Więc obydwie strony są zgodne, trzeba badać kim tak naprawdę jest Allach.

Wg powyższych dowodów Allach to szatan. Dla islamistów Allach napisał Koran i dał go niepiśmiennemu Mahometowi. A zatem Koran jest księgą napisaną przez szatana.
Czy islamiści wiedzą kim jest tak naprawdę Allach???
Otóż tak. Co roku w samej Afryce Północnej 6 milionów muzułmanów przechodzi na chrześcijaństwo:

[link widoczny dla zalogowanych]

Cytat:
"Średnio, co godzinę w samej tylko Afryce 667 muzułmanów przyjmuje wiarę chrześcijańską, codziennie jest ich 16 tysięcy a w ciągu roku ok. 6 mln. Dane te przedstawił jeszcze w 2006 w wywiadzie dla arabskiej telewizji al-Dżazira libijski uczony islamski i dyrektor ośrodka kształcenia imamów i głosicieli Koranu szejk Ahmad al-Kataani. Jego zdaniem, chrześcijaństwo ma na Czarnym Lądzie ogromną siłę wewnętrzną i mimo istniejącego zagrożenia własnego życia, muzułmanie porzucają swą wiarę.

Istnienie tej tendencji potwierdził niedawno włoski socjolog religii prof. Massimo Introvigne, który w latach 2011-12 był przedstawicielem Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) do walki z rasizmem, ksenofobią i dyskryminacją. Podkreślił on, że gwałtowny wzrost w ostatnim czasie przemocy islamskiej w Afryce, i to często tam, gdzie jeszcze do niedawna życie było spokojne i ustabilizowane, ma na celu określoną strategię.
Islamiści uważają, że rozstrzygające zmaganie o to, czy świat będzie muzułmański czy chrześcijański, rozegra się w Afryce
– twierdzi włoski naukowiec i dodaje, że ponieważ „islam już przegrał tę bitwę, dlatego odpowiada na to bombami”.

Ruch na rzecz odchodzenia od tej religii daje się zauważyć również na innych kontynentach. Na przykład rosyjski badacz islamu (sam będący prawosławnym) Roman Siłantjew już kilka lat temu wyliczył, że na obszarze byłego ZSRR na chrześcijaństwo, głównie prawosławie, przeszło prawie 2 mln muzułmanów. Mufti prowincji Perak w Malezji oświadczył, że co najmniej 250 tys. wyznawców islamu w tym kraju przedłożyło zaświadczenia o przyjęciu wiary Chrystusowej. Brytyjski „The Times” napisał niedawno, że prawie 15 proc. muzułmanów przybywających do Europy staje się chrześcijanami. W samej Wielkiej Brytanii ich liczbę ocenia się obecnie na 200 tysięcy, we Francji na chrześcijaństwo przechodzi rocznie ok. 15 tys. wyznawców Allaha, przy czym ok. 10 tys. na katolicyzm, a pozostali – na protestantyzm.

Wzrost liczby muzułmanów na świecie wynika przede wszystkim z wysokiego przyrostu naturalnego w rodzinach islamskich, podczas gdy chrześcijan przybywa głównie dzięki chrztom dorosłych.

Należy przy tym pamiętać, że działalność misyjna w środowiskach islamskich jest tam formalnie zakazana i często łączy się nawet z zagrożeniem życia. Na przykład arabska gazeta „ al-Insan al-Dżadid” uznała za „wroga islamu nr 1” duchownego koptyjskiego Zakarię Butrosa, który w amerykańskiej telewizji kablowej prowadził program, analizujący „sporne” miejsca w Koranie (nauka o dżihadzie, sytuacja kobiet, kamienowanie itp.). Zarzucono mu masowe nawrócenia muzułmanów na chrześcijaństwo m.in. w wyniku jego działalności kaznodziejskiej."


[link widoczny dla zalogowanych]

Oczywiście, że za odejście od islamu grozi śmierć. Dlatego tak naprawdę islam do dziś istnieje co przyznaje islamski uczony:

Cytat:
"Yusuf al-Karadawi fot. ZOHRA BENSEMRA/REUTERS
Yusuf al-Karadawi, jeden z najbardziej wpływowych przywódców sunnickich na Bliskim Wschodzie, przyznał, że islam nie przetrwałby, gdyby nie zabijano apostatów.

Al. - Karadawi, szef Bractwa Muzułmańskiego, będący jednym z najbardziej szanowanych przywódców świata sunnickiego, niedawno powiedział w egipskiej telewizji: - Gdyby muzułmanie zrezygnowali z kary [śmierci] za apostazję, islam nie istniałby dzisiaj.

W ten sposób lider sunnicki uzasadniał konieczność zachowania kary śmierci za przejście wyznawców islamu na inną wiarę. Pełni ona bowiem funkcję odstraszającą i chroni muzułmanów przed zaparciem sie islamu.

Z opinią szejka Karadawi zgadzają się znawcy islamu, którzy podkreślają, że religia ta, po śmierci proroka Mahometa nie mogłaby przetrwać, gdyby zrezygnowano z torturowania i zabijania tysięcy odstępców od wiary.

Od samego początku aż do dzisiaj, islam nigdy nie uważał tej zasady za nieodpowiednią ani niemoralną. W niedawnym sondażu przeprowadzonym w Egipcie aż 84 proc. obywateli poparło utrzymanie kary śmierci dla apostatów. Warto zauważyć także, że jednocześnie zdecydowana większość obywateli nie rozumie podstawowych zasad swojej religii. Większość muzułmanów często odmawia komentarza w różnych istotnych kwestiach dotyczących islamu, obawiając się oskarżenia o apostazję. Są oni za to skłonni donosić na najbliższych, sąsiadów i znajomych, podejrzanych o odstępstwo od wiary.

Nie jest przypadkiem, że w krajach muzułmańskich odnotowuje się najwyższy wskaźnik analfabetyzmu. W kulturze islamu, która kryminalizuje nie tylko apostazję, ale także zadawanie pytań, ignorancja jest cnotą, która chroni życie.

W egipskiej telewizji pojawiła się także inna, skandaliczna wypowiedź dotycząca apostatów. Przełożeni Islamskiego Uniwersytetu w Kairze wydali zalecenia w sprawie najnowszych podręczników dla uczniów w szkole średniej. Ma się w nich znaleźć zapis stwierdzający, iż „każdy muzułmanin, bez zgody rządzącego, może zabić, upiec i zjeść apostatę”.


Źródło: GI, AS."


Read more: [link widoczny dla zalogowanych]

Czyli widzimy co tak naprawdę o islamie sądzą w głębi ducha islamiści. Gdyby islam był religią, wiarą podobną do chrześcijaństwa to wyrzekł by się stosowania przemocy w stosunku do osób które chcą go opuścić. Natomiast okazuje się, że islam jest doktryną polityczną, której celem jest to aby jej wyznawcy ustanowili Kalifat na całym świecie. Natomiast co ciekawe Isus jasno stwierdził, że uczniowie jego nie mogą zbrojnie ustanawić Królestwa Bożego na Ziemi:

Cytat:
(36) Odpowiedział Isus: Królestwo moje nie jest z tego świata; gdyby z tego świata było Królestwo moje, słudzy moi walczyliby, abym nie był wydany Żydom; bo właśnie Królestwo moje nie jest stąd. Jana 8


Przemoc i przymus w nawracaniu na islam, kara śmierci dla tych którzy chcą opuścić islam, pokazują że celem islamu jest ustanowienie przez uczniów Mahometa, Kalifatu na całym świecie. Oto co mówi Apokalipsa o rządach szatana:

Cytat:
(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. Ap 13


Takie są fakty.

A zatem wnioski moje, są oparte na faktach. A zatem udowodniłem junior Adminowi RN tym, że Koran jest księgą napisaną przez szatana. Potwierdzają to nauki islamu.


Post został pochwalony 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Sob 15:56, 31 Sty 2015    Temat postu:

ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA DYSKUSJA W TEMACIE KTÓRYM SAM ZAPOCZĄTKOWAŁEM:

Cytat:
Tak jak wspomniałam w poprzednim poście, skoro wspólnymi siłami udowodniliśmy, że autorem Koranu nie jest Szatan, temat zamykam.

[link widoczny dla zalogowanych]

Temat zamknęła junior administratorka ShadowLady86 na spółkę z junior administratorem RN.

Napisze tak.

ShadowLady86 i RN jedyne co udowodnili to fakt, że tak naprawdę są satanistami.

ShadowLady86 deklaruje się jako chrześcijanka, jednak broniła islamu wszelkimi dostępnymi metodami.

Jej metody to:

1. Kłamanie na temat islamu, aby ten szatański kult obronić
2. Pomawianie mnie o to, że kłamie
3. śmieszne straszenie mnie daniem 3 ostrzeżenia
4. gdy administratorzy zorientowali się, że ze mną i bratem Waldkiem (który mnie wspomagał w sporze) nie mają szans to temat zamknęli.

Henryk miał absolutną rację co do administracji tego forum. Ja tym tematem jedynie dostarczyłem większej ilości dowodów. W to, że forum Biblijne jest złożone po to aby różne osoby mogły szkalować Boga, jego Syna oraz Słowo Boga, nie mają wątpliwości nawet katolicy.

Napisałem na tej stronie ostatni post w tym temacie:
[link widoczny dla zalogowanych]

Podałem w nim dowody na zbrodnie jakie islamiści czynią w imieniu Allacha.

Pokazałem jak islamiści w państwach islamu, gwałcą bezkarnie (za przyzwoleniem ich szatańskich państw) chrześcijanki.

Myślałem, że ShadowLady86 deklarująca się jako chrześcijanka i będąca kobietą jednak przejrzy na oczy.

Cytat:
(34) Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli miłość wzajemną mieć będziecie.

(35) Nowe przykazanie daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, jak Ja was umiłowałem; abyście się i wy wzajemnie miłowali.
Jana 8

Czyli, chrześcijanka kobieta, powinna okazać miłość współczucie dla innych sióstr chrześcijanek, które są gwałcone z nakazu szatana - zwanego przez islamistów Allachem.

Wzajemna miłość polega na potępienie sprawcy owego zła, który nakazuje gwałcić chrześcijanki, żydówki i inne kobiety czyli:


CHRZEŚCIJANKA POWINNA POTĘPIĆ ALLACHA, WSKAZAĆ, ŻE JEST ON SZATANEM A KORAN ORAZ ISLAM JEST DZIEŁEM SZATANA.

Zwłaszcza, że islamiści dokonują innych zbrodni na naszych współbraciach.

Natomiast ShadowLady86 co napisała:

Cytat:
moim poprzednim poście masz czarno na białym cytat z Księgi Izajasza, w którym to Bóg JHWH nakazuje swojemu ludowi gwałcić kobiety i zabijać noworodki. Nie wiem czy według JHWH te gwałty miały nawrócić babilońskie kobiety na wiarę w niego. W każdym razie, tak jak mówiłam wcześniej, nihil novi.

Zarówno praktyki Muzułmanów, jak i te opisane w Biblii w zacytowanych przeze mnie fragmentach są równie obrzydliwe. Nie wiem czemu niby jedno faworyzować, a drugie potępiać.


Otóż, ShadowLady86 zwyczajnie kłamie. Z kilku powodów:

1. Chrześcijan obowiązuje prawo Boże ale te które wyjaśnił Isus Chrytus w ewangeliach: Mateusza, Marka i Jana.

Tora czyli prawo państwowe dla narodu Izraela, zostało zerwane przez grzechy Izraela. Owo przymierze po zniszczeniu 2 światyni w Jerozolimie jest zwyczajnie martwe. Dlatego m.in. Isus w ewangeliach wyjaśniał uczniom jak mają się zachowywać po zniszczeniu 2 świątyni w Jerozolimie.

A zatem przepisy odnoszące się prowadzenia wojen pomiędzy królestwem i na rodem Izraela a innymi narodami zwyczajnie są obecnie martwe.

Zobaczmy amiszów:
[link widoczny dla zalogowanych]

Najbardziej Biblijna nawet w kwestii obyczajowości wspólnota, religijna i narodowa chrześcijańska. Skrajnymi pacyfistami, ponieważ rozumieją doskonale w jakim stopniu można stosować Torę.

Obecnie żydzi wyznający Torę (a nie satanistyczny Talmud) także, są pacyfistami i protestują przeciwko istnieniu państwa Izrael. Gdyż rozumieją, że owe przepisy Tory odnośnie wojny nie mogą obowiązywać.

wg Biblii tylko Bóg może i jest wstanie zebrać ponownie zaginiony i rozproszony Izrael!!! Który najprawdopodobniej jest rasa białą, dokładniej są to Słowianie i reszta rasy białej zachodniej to pokolenie Dana!!!

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/cudowne-wybawienie-ludu-bozego,2773-60.html

Związku z tym, ShadowLady86 zwyczajnie kłamie, jakoby chrześcijanie czy chrześcijaństwo i Biblia aprobowało gwałty tak jak to czyni wymyślony przez szatana ISLAM i napisany przez niego i podany Mahometowi KORAN!!!

2. Teraz Podam przepisy z Tory, które podała adminka:

Cytat:
Tak jak pisałam wcześniej, jeden przykład podałam w poprzednim poście. Kilka innych przykładów.

(10) Jeśli podejdziesz pod miasto, by z nim prowadzić wojnę, najpierw ofiarujesz mu pokój, (11) a ono ci odpowie pokojowo i bramy ci otworzy, niech cały lud, który się w nim znajduje, zejdzie do rzędu robotników pracujących przymusowo, i będą ci służyli. (12) Jeśli ci nie odpowie pokojowo i zacznie z tobą wojować, oblegniesz je. (13) Skoro ci je Pan, Bóg twój, odda w ręce - wszystkich mężczyzn wytniesz ostrzem miecza. (14) Tylko kobiety, dzieci, trzody i wszystko, co jest w mieście, cały łup zabierzesz i będziesz korzystał z łupu twoich wrogów, których ci dał Pan, Bóg twój. (15) Tak postąpisz ze wszystkimi miastami daleko od ciebie położonymi, nie będącymi własnością pobliskich narodów. (16) Tylko w miastach należących do narodów, które ci daje Pan, twój Bóg, jako dziedzictwo, niczego nie zostawisz przy życiu. (17) Gdyż klątwą obłożysz Chetytę, Amorytę, Kananejczyka, Peryzzytę, Chiwwitę i Jebusytę jak ci rozkazał Pan, Bóg twój, (1Cool abyście się nie nauczyli czynić wszystkich obrzydliwości, które oni czynią ku czci bogów swoich, i byście nie grzeszyli przeciw Panu, waszemu Bogu. [Pwt: 20: 10-17]
Bóg zezwala napadać na narody oddające cześć innym bogom, czyli innej wiary. Jeśli się poddadzą, do zostaną niewolnikami Izraela (ciekawa opcja). Jeśli będą walczyć, to Izrael ma prawo wybić wszystkich mężczyzn, zgwałcić kobiety, zagarnąć łupy itd.

Tak więc tutaj mamy piękną eksterminację ludów innej wiary z rozkazu Boga.

(10) Jeśli wyruszysz na wojnę z wrogami, a wyda ich Pan, Bóg twój, w twoje ręce i weźmiesz jeńców, (11) a ujrzysz między jeńcami kobietę o pięknym wyglądzie i pokochasz ją - możesz ją sobie wziąć za żonę (12) i wprowadzić do swego domu. Ona ogoli swą głowę, obetnie paznokcie (13) i zdejmie z siebie odzież branki. Zamieszkawszy w twym domu opłakiwać będzie swego ojca i matkę przez miesiąc. Potem pójdziesz do niej, zostaniesz jej mężem, a on twoją żoną. (14) Jeśli ci się przestanie podobać, odeślesz ją, gdzie zechce, nie sprzedasz jej za srebro ani nie obejdziesz się z nią jak z niewolnicą, ponieważ obcowałeś z nią wbrew jej woli.
Dozwolenie na branie kobiety wbrew jej woli, a gdy się znudzi, wypędzenie jej.Co do kwestii mordowania przez Izraelitów z rozkazu Boga określonych narodów łącznie z kobietami, dziećmi i zwierzętami. To owe narody były tak zdegenerowane, że mordowały - składały w ofierze demonom nowonarodzone dzieci. Czyli owe narody łamały przymierze jakie zawarł Bóg z całą ludzkością po potopie:

[link widoczny dla zalogowanych]

Tutaj mamy dokładne omówienie motywów Boga w tej materii:

[link widoczny dla zalogowanych]

A tutaj adminka podała z Tory, rozdziały dotyczące prawa wojennego:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Te dwa rozdziały obowiązywały:
1. Królestwo i naród Izraelski do czasów kiedy Izrael i Juda zostały z wyroku Boga ukarane. Izrael został wygnany i podbity przez Asyryjczyków. Zaś Juda dostała się pod panowanie czterech Zwierząt z księgi Daniela, a wpierw pod władze pierwszego zwierzęcia Babilonii. Judę ten przepis przestał obowiązywać, po zniszczeniu Jerozolimy i świątynie przez Rzymian.

Od tego czasu wiele przepisów z Tory odnoszących o funkcjonowania państwa przestało obowiązywać. Obowiązują jedynie słowa Isusa Chrytusa z ewangelii i te prawa z ksiąg Starego Przymierza, które może wypełnić człowiek, bez funkcjonowania królestwa Bożego. Czyli jest to prawo miłości Boga i bliźniego.

Owe przepisy wojenne, powstały ponieważ:

1. Od czasów Kaina, ludzkość i narody toczyły ze sobą wojny - czyli ludzkość nauczyła się nowego rodzaju grzechu, nowego sposobu łamania prawa Bożego. Narody zaczęły toczyć ze sobą wojny, czyli znały metody zorganizowanego sposobu mordowania bliźnich.

zresztą Isus pokazał, że Bóg dał wiele praw Mojżeszowi, które powstały z uwagi na wiele grzechów jakich dopuszczała się ludzkość w tym Izraelici (lud o twardym karku):

Cytat:
(3) I przyszli do niego faryzeusze, kusząc go i mówiąc: Czy wolno odprawić żonę swoją dla każdej przyczyny?

(4) A On, odpowiadając, rzekł: Czyż nie czytaliście, że Stwórca od początku stworzył mężczyznę i kobietę?

(5) I rzekł: Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i połączy się z żoną swoją, i będą ci dwoje jednym ciałem.

(6) A tak już nie są dwoje, ale jedno ciało. Co tedy Bóg złączył, człowiek niechaj nie rozłącza.

(7) Mówią mu: Czemuż jednak Mojżesz nakazał dać list rozwodowy i odprawić?

(Cool Rzecze im: Mojżesz pozwolił wam odprawiać swoje żony ze względu na zatwardziałość serc waszych, ale od początku tak nie było.
(9) A powiadam wam: Ktokolwiek by odprawił żonę swoją, z wyjątkiem przyczyny wszeteczeństwa, i poślubił inną, cudzołoży, a kto by odprawioną poślubił, cudzołoży.
Mat 19

Zobaczcie, w czasie istnienia państwa Izrael, istniałą możliwość, że narody które Bóg nie skazał na zagładę będą chciały poprzez wojnę pozbawić Izrael jego państwa, zagarnąć jego skarby oraz kobiety.

Podstawowe prawo międzynarodowe opiera się na zasadzie wzajemności:

Cytat:
(12) A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy
Mat 12

A zatem narody które wypowiedziały wojnę Izraelowi, chciały także m.in zabić wszystkich mężczyzn i zabrać w niewolę kobiety i dzieci i inne dobra jako łup wojenny, i Izraelitki zapewne były gwałcone.

Dlatego Bóg dał takie prawo Izraelitom.

Ale istnieje jeszcze jedna kwestia. Jeśli Izraelici po wygraniu wojny, wybili wszystkich mężczyzn, to wyobraźmy sobie, ze po prostu zostawili kobiety i dzieci samym sobie.

Taki naród składał by się ze starców, osób niepełnosprawnych, kobiet i dzieci. Zdrowi mężczyźni zginęliby. W jaki sposób ów naród by się utrzymał??

Przecież, takiemu narodowi groziłaby śmierć głodowa. Pamiętajmy, w gospodarce utrzymanie rodziny i zapewnienie jej wyżywienia, zbudowania domu i ochrony przed niebezpieczeństwami (zwierzętami innymi ludźmi) spoczywał na mężczyznach.

Zapewne inne narody zagarnęły by te kobiety i dzieci jako niewolników.

Po trzecie, inne narody widząc w jaki sposób wojują Izraelici, nie maiły chęci z nimi walczyć.

ShadowLady86 zatem kłamie na temat Boga i jego Syna i go bezczelnie oczernia!!!!

Zobaczmy. Bóg zakazał Dawidowi najwierniejszemu królowi Izraela zbudować swojej świątyni, ponieważ pomimo, że z rozkazu Boga zabijał jego wrogów, to jednak przelewał krew ludzi:

Cytat:
(7) I przemówił Dawid do Salomona: Synu mój, ja zamierzałem zbudować świątynię dla imienia Pana, Boga mojego,

(Cool Lecz doszło mnie słowo Pana tej treści: Wiele krwi przelałeś i wielkie wojny prowadziłeś, nie możesz więc zbudować świątyni dla imienia mego, gdyż wiele krwi wylałeś na ziemię przede mną;
(9) Ale oto narodzi ci się syn, on będzie mężem spokoju, i Ja sprawię, że dozna spokoju od wszystkich swoich nieprzyjaciół wokoło; imię jego będzie Salomon i za jego czasów dam pokój i wytchnienie Izraelowi.

(10) On zbuduje świątynię dla imienia mojego, on też będzie mi synem, a Ja będę mu ojcem, i utwierdzę tron jego królestwa nad Izraelem na wieki.

(11) Teraz więc, synu mój, niechaj Pan będzie z tobą, aby ci się dobrze powodziło i abyś zbudował świątynię Pana, Boga twego, jak o tobie zapowiedział.

(12) Oby tylko udzielił ci Pan roztropności i rozumu, abyś gdy przekażę ci władzę nad Izraelem, przestrzegał zakonu Pana, Boga twego
1 Kronik 22.

Cytat:
(2) Potem podniósł się król Dawid i stojąc rzekł: Słuchajcie mnie, bracia moi i ludu mój! Z całego serca chciałem zbudować dom odpocznienia dla Skrzyni Przymierza Pańskiego jako podnóżek stóp Boga naszego i przygotowałem budowę.

(3) Lecz Bóg rzekł do mnie: Nie ty będziesz budował świątynię dla imienia mego, gdyż byłeś wojownikiem i przelałeś krew.
(4) A jednak Pan, Bóg Izraela, mnie wybrał z całej rodziny mojego ojca, abym był królem nad Izraelem po wszystkie czasy, gdyż Judę obrał za księcia, a w rodzinie Judy dom mojego ojca, a wśród synów mojego ojca mnie sobie upodobał, aby mnie uczynić królem nad cały Izraelem.

(5) Zaś spośród wszystkich moich synów, gdyż wielu synów dał mi Pan, wybrał Salomona, mego syna, aby zasiadł na tronie królewskim Pana nad Izraelem.

(6) I rzekł do mnie: Salomon, twój syn, zbuduje mi świątynię, gdyż go sobie wybrałem za syna i ja będę mu ojcem.

(7) I utwierdzę jego królestwo na wieki, o ile wytrwa w spełnianiu moich przykazań i wyroków, jak to jest dzisiaj.
1 Kronik 28

Zobaczmy, Bóg tak naprawdę chciał aby Izrael poprzez przykładne wypełnianie Jego praw, był przykładem dla innych narodów aby te zwróciły się do Boga i oddały się z własnej woli pod jego panowanie.

Bóg ma charakter pokojowy. Ale jak inne narody chciały wojny to miały co chciały.

ShadowLady86 kłamie zresztą w inny sposób.

Zobaczcie, podałem jej przykłady w którym chrześcijanki koptyjki w Egipcie są gwałcone, podobnie jak inne chrześcijanki w państwach islamskich.

Te gwałty są za aprobatą rządów islamskich, które przymykają oko na owe gwałty i porwania. Owe państwa przymykają oko na mordy na chrześcijanach.

Przypominam chrześcijanie i chrześcijanki są także obywatelami islamskich państw. Owe islamistyczne państwa dają im ochronę prawną mienia, życia, zdrowia i seksualności jako każdemu obywatelowi.

Tak samo satanistyczny islam daje taką ochroną chrześcijanom i żydom żyjącym w państwach islamu.

A zatem islamiści łamią prawa przez siebie sankcjonowane, i te akty bezprawia także sankcjonuje islam.

Natomiast Bóg zabronił Izraelitom gnębienie cudzoziemców, którzy żyli pod panowaniem Izraela.

Cytat:
(21) Przychodnia nie będziesz gnębił ani uciskał, bo sami byliście przychodniami w ziemi egipskiej
. Ks. Wyjść. 22

ShadowLady86 zatem dopuszcza się kłamstw i manipulacji.

Zestawia pokojowe chrześcijaństwo które opiera się na naukach Isusa Chrystusa z satanistycznym islamem.

Dodatkowo wybiera wygodne jej fragmenty z Tory i ustawia je pod z góry ustalone swoje kłamliwe tezy.

A potem nie pozwala mi się odnieś do jej kłamliwych zarzutów i zakańcza temat. Stwierdzając że islam nie pochodzi od szatana.

Oto inny przykład kłamstw tej satanistki:

Cytat:
A lud JHWH dla Niego.

(12) Uczynię człowieka rzadszym niż najczystsze złoto, i śmiertelnika - droższym niż złoto z Ofiru. (13) Dlatego niebiosa się poruszą i ziemia się wstrząśnie w posadach, na skutek oburzenia Pana Zastępów, gdy rozgorzeje gniew Jego. (14) I stanie się tak: jak gazela zgubiona i jak trzoda, której nikt nie chwyta, każdy powróci do swego narodu, każdy ucieknie do swojego kraju. (15) Każdy odszukany będzie przebity, każdy złapany polegnie od miecza. (16) Dzieci ich będą roztrzaskane w ich oczach, ich domy będą splądrowane, a żony - zgwałcone. (17) Oto Ja pobudzam przeciw nim Medów, którzy nie cenią sobie srebra ani w złocie się nie kochają. (1Cool Wszyscy chłopcy będą roztrzaskani, dziewczynki zmiażdżone. Nad noworodkami się nie ulitują, ich oko nie przepuści także niemowlętom. [Iz 13: 12-18]

Upadł Babilon, upadł, i wszystkie posągi jego bożków strzaskane na ziemi! [Iz 21: 9]

W wojnie dla JHWH nie należy zapomnieć o zgwałceniu kobiet i rzezi noworodków. Ważne jednak, że nie ma już kultu obcych bogów/ boga.

[link widoczny dla zalogowanych]

a oto cały rozdział z księgi Izajasza:
Cytat:
(1) Wypowiedź o Babilonie, jak to widział Izajasz, syn Amosa.

(2) Na łysej górze zatknijcie sztandar, podnieście na nich głos, machajcie ręką, aby wkroczyli do bram panów!

(3) Ja wezwałem moich poświęconych i powołałem moich bohaterów, dumnych z mojej chwały, aby wykonali wyrok mojego sądu.

(4) Słuchaj! Na górach wrzawa jakby licznego ludu. Słuchaj! Zgiełk królestw, zgromadzonych narodów. Pan Zastępów dokonuje przeglądu zastępów bojowych.

(5) Ciągną z dalekiej ziemi, od krańców nieba, Pan i narzędzia jego grozy, aby zniszczyć całą ziemię.

(6) Biadajcie! Bo bliski jest dzień Pana, który nadchodzi jako zagłada od Wszechmocnego.

(7) Dlatego opadają wszystkie ręce i truchleje każde serce ludzkie.

(Cool I są przerażeni; ogarniają ich kurcze i bóle, wiją się z bólu jak rodząca, jeden na drugiego spogląda osłupiały, ich oblicza są rozpłomienione.

(9) Oto nadchodzi dzień Pana, okrutny, pełen srogości i płonącego gniewu, aby obrócić ziemię w pustynię, a grzeszników z niej wytępić.

(10) Gdyż gwiazdy niebios i ich planety nie dadzą swojego światła, słońce zaćmi się zaraz, gdy wzejdzie, a księżyc nie błyśnie swym światłem.

(11) I nawiedzę okręg ziemski za jego złość, a bezbożnych za ich winę; i ukrócę pychę zuchwalców, a wyniosłość tyranów poniżę.

(12) Sprawię, że śmiertelnik będzie rzadszy niż szczere złoto, a człowiek niż złoto z Ofiru.

(13) Dlatego sprawię, że niebiosa zadrżą, a ziemia ruszy się ze swojego miejsca z powodu srogości Pana Zastępów w dniu płomiennego jego gniewu,

(14) I jak spłoszona gazela, i jak trzoda, której nikt nie może zgromadzić, zwróci się każdy do swojego ludu i będzie uciekał do swojej ziemi.

(15) Każdy, kogo znajdą, zostanie przebity, a każdy, kogo złapią, padnie od miecza.

(16) Ich niemowlęta zostaną na ich oczach roztrzaskane, ich domy splądrowane a żony zgwałcone.

(17) Oto Ja pobudzę przeciwko nim Medów, którzy o srebro nie dbają i w złocie się nie lubują.

(1Cool Łuki pobiją młodzieńców. Nad płodem łona matki nie zlitują się, ich oko nie weźmie względu na dzieci.

(19) I stanie się z Babilonem, perłą królestw, chlubą i dumą Chaldejczyków, to, co się stało z Sodomą i Gomorą, które zniszczył Bóg.

(20) Nigdy już nie będzie zamieszkany i nie będzie w nim ludzi po wszystkie pokolenia; żaden Arab nie rozbije tam namiotu ani pasterze nie zatrzymają się tam z trzodami.

(21) Lecz dzikie zwierzęta będą tam miały swoje leże, a ich domy będą pełne sów. Mieszkać tam będą strusie i wyprawiać swoje harce kosmacze.

(22) Hieny będą wyć w jego pałacach, a szakale we wspaniałych zamkach. Bliski już jest jego czas, a jego dni nie ulegną zwłoce.

[link widoczny dla zalogowanych]

Tutaj Bóg w sposób adekwatny ukarze narody za ich zbrodnie i ustawiczne i masowe łamanie praw Boga. I satanistka ShadowLady86, pomija motywy dlaczego Bóg ukarze owe narody.

Ukarze je ponieważ, słuchały obcych bogów - którzy są demonami. A słuchanie owych bogów polegało na łamaniu praw Boga.

Owa satanistka to pisze:

Cytat:
Cyryl napisał/a:
No tak dla islamistów ludzie walczą dla Allacha albo jeśli nie są islamistami walczą dla szatana.


I kolejny cytat wyrwany z kontekstu. Wcześniejszy werset brzmi.

A dlaczego wy nie mielibyście walczyć za sprawę Allacha oraz by ratować słabych mężczyzn, niewiasty i dzieci, niewiasty i dzieci, którzy powiadają: " Panie nasz, wyprowadź nas z tego miasta, którego ludem są ciemiężcy, i daj nam od siebie przyjaciela i pomocnika. [Sura 4: 76]

[link widoczny dla zalogowanych]

Zapomina jednak pani satanistka, że Koran nie ma wersów wg chronologii. Każdy werset rozpatruje się osobno.

Oto co piszą o Koranie Tutaj:
Cytat:
Porządek sur

Biorąc do ręki Koran dostrzegamy, że 114 sur, jakie składają się na jego treść nie są ułożone w chronologicznym porządku, w jakim otrzymał je Mahomet.

Gdyby tak było, pierwsza sura byłaby pierwszym objawieniem Mahometa, a ostatnia sura byłaby ostatnim jego objawieniem jakie otrzymał.

Również brak jest w Koranie jakiejkolwiek kolejności narracji historycznej, dzięki której moglibyśmy prześledzić życie, działanie i nauczanie Mahometa od początku do końca.

To z czym zamiast tego mamy do czynienia, to bezładna mieszanina sur, które odmawiają przyjęcia jakiejkolwiek systematyki względem kontekstu.

Tak więc ci, którzy po śmierci Mahometa zebrali Koran, kierowali się wyłącznie objętością sur.

Stąd Koran rozpoczyna największa sura, a kończy go najkrótsza, niezależnie od chronologii w jakich zostały przekazane.

Kompletny chaos

Taki stan rzeczy jest przyczyną niesłychanych problemów i zamieszania. Można znaleźć na początku Koranu jasne instrukcje, które w dalszej części Koranu są "anulowane" to znaczy zaprzeczone czymś, czego uczy Koran w dalszych surach.

Aby zrekonstruować życie i nauczanie Mahometa w chronologicznym porządku, należy przeskakiwać po całym Koranie z jednej sury do drugiej.

Oczywiście powoduje to ogromne zamieszanie dla kogoś, kto usiłuje zrozumieć Koran jako dzieło literackie.

Datowanie sur

Odkąd znanym jest, że przywódcy religijni wydłużają swoje kazania w miarę powiększania swego stażu, większość uczonych przekonanych jest, że najkrótsze sury należą do pierwszych jakie uczył Mohamet. W miarę upływu czasu sury stają się dłuższe, jako że ma on więcej do powiedzenia.

Jednak pojawia się czasami mieszanina objawień mekkańskich i medyńskich w jednej i tej samej surze, tak więc sama objętość sur nie jest ich niezawodnym probierzem chronologicznym.

Pierwsza osoba

Muzułmanie utrzymują, że Koran jest zawsze napisany w pierwszej osobie, jako że sam Allah przemawia do człowieka.

Jednakże nie znajduje to potwierdzenia w tekście Koranu. Jest w nim wiele ustępów, gdzie oczywistym jest, że nie Allah przemawia ale Mohamet.

Niekończące się powtarzania

Dodatkowy problem w lekturze Koranu stanowią nieustanne powtarzania tego samego materiału, przewidziane widocznie dla nieumiejących czytać, niewykształconych ludzi dla łatwiejszego zapamiętania.

Można w Koranie spotkać te same historie powtarzające się raz po raz.

Niewątpliwie dla analfabetycznych mas, jakie często znajdują się w świecie islamskim, jest to pomocne, natomiast dla ludzi wykształconych stanowi to ogromną barierę.

"Czegoś tu brak"

Ostatnim spostrzeżeniem jakie można zanotować odnośnie Koranu jest to, że brak w nim poczucia kompletności.

Kiedy bierzemy do ręki Biblię, widzimy, że rozpoczyna się ona od początku wszech rzeczy; stworzeniu nieba i ziemi (Genesis 1: 1).

W miarę czytania Biblii dowiadujemy się o chronologicznym porządku stworzenia, upadku człowieka w grzech, wielkim potopie, wierzy w Babel, powołaniu Abrahama, patriarchów, powołaniu Mojżesza, wyjściu z Egiptu, powstaniu narodu izraelskiego, ostatecznemu podbiciu tego narodu, wygnaniu i powrocie za panowania Cyrusa, odbudowie państwa, zapowiedzi przyjścia Mesjasza, przyjściu Mesjasza, Jego życiu i śmierci, zmartwychwstaniu i początku ery kościoła. Dochodząc do ostatniej księgi Biblii czytamy o końcu świata.

Biblia zapewnia nam poczucie całości i pełni, jako że rozpoczyna się na początku i kolejno opisując historię dobiega do jej naturalnego końca.

Bez początku i końca

Kiedy natomiast patrzymy na Koran, z powodu jego nieuporządkowanego stanu, ogarnia nas poczucie niekompletności.

Czytelnik zostaje niejako zawieszony z końcem każdej sury, jako że brak logicznego połączenia jednej sury z drugą.

Na przykład jedna z sur dotyczy takiej prozaicznej sprawy jak żądanie Allaha aby żony Mohameta zaprzestały kłótni i sprzeczek w jego obecności, podczas gdy następna sura atakuje pogańskie bożki Arabów.

Stąd pozostaje nam uczucie niepełności i niedosyt z powodu braku pełnego obrazu.

Konkluzja

Jeżeli mamy porównać 66 ksiąg Biblii spisanych na przestrzeni kilku tysięcy lat przez co najmniej 40 różnych autorów z Koranem, który powstał przez jednego człowieka Mahometa za jego życia, z góry wiadomo, która księga ma przewagę literacką.

Sam fakt, że Koran odwołuje się do Starego i Nowego Testamentu jako ich kontynuacja, godzi w interes muzułmanów, ponieważ w ostatecznej analizie, Koran po prostu nie pasuje literackim stylem i strukturą charakterystyczną Staremu i Nowemu Testamentowi.

Większość zachodnich badaczy stwierdza, że przejście z Biblii do Koranu jest równoznaczne z zejściem z wyżyny w nizinę; od wspaniałości do pośledniości; od prawdziwego do podrobionego.

[link widoczny dla zalogowanych]

Ponadto od kiedy islamiści z ISIS wiedzą, że chrześcijanie z bliskiego wschodu nieliczni gnębili islamistów???

Przecież chrześcijanie pomagają islamistom, prowadzą misje humanitarne dla uchodźców z państwa których islamiści pomiędzy sobą toczą wojny.

Zobaczcie zatem jak wyglądają argumenty satanistki ShadowLady86.

Wyglądają na próbę ratowania reputacji szatańskiego islamu i Koranu.

Cytat:
Przypominam, że niedopuszczalne jest mówienie, że autorem Koranu jest Szatan. Ostatnio był też tutaj użytkownik, który uparcie nazywał Jehowę Szatanem. Teraz jest niestety na przymusowym, czasowym urlopie od forum

[link widoczny dla zalogowanych]

ALEŻ JA ZDANIA NIE ZMIENIŁEM. CIĄGLE UWAŻAM ŻE AUTOREM KORANU JEST SZATAN.

WG ISLAMISTÓW MAHOMET KTÓRY BYŁ ANALFABETA DOSTAŁ NAPISANY PRZEZ ALLACHA KORAN.

ZATEM STWIERDZENIE, ŻE ALLACH JEST SZATANEM - CO UDOWODNIŁEM. W TO WIERZĄ CHRZEŚCJANIE ZNAJĄCY BIBLIE I ISLAM. JESTÓ RÓWNOWAŻNE ZE STWIERDZENIEM ŻE AUTOREM KORANU JEST SZATAN.

Tutaj mamy powiedziane dla chrześcijanie z bliskiego wschodu byli zmuszeni określaniem Boga imieniem Allach:

Dlaczego arabscy chrześcijanie używają słowa "Allah" w Biblii ?

https://www.youtube.com/watch?v=sk4jJBuU1ME&list=PLwnwV15JXFGL9byKhPiGuencdNbA28rgl&index=19

A teraz zobaczmy co znalazłem w necie na temat nicku ShadowLady86
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Czyli nick "godny" chrześcijanki, która broni islamu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Sob 17:19, 31 Sty 2015    Temat postu:

A oto ciekawy film na temat islamu:
Trzy fazy islamizacji Polski - Islam w Polsce - Cała prawda o islamie
https://www.youtube.com/watch?v=kZCpLa6c7Vc

W tym filmie, pokazane jest w jaki sposób mają zachowywać się islamiści.

Trzy fazy islamizacji "postępowy dżihad" "defensywny dżihad" "ofensywny dżihad"

Cytat:
1. Pierwsza faza islamizacji polega na propagowaniu w pokojowy sposób islamu w obcym społeczeństwie i to tutaj najwiecej jest kłamstw, gdyż muzułmanin może kłamać, pozwala mu na to koran w obronie religii, czy dla dobra osiągnięcia celu aby islam dominował na całym świecie.(Niemcy, Polska, ....)

2. Druga faza: Protesty, występowanie muzułmanów do partii politycznych, lokalnych władz, ustalanie prawa szariatu. (Francja, Anglia, Holandia,...)

3. Ostatnia faza islamizacji to prześladowanie niewiernych czyli niemuzułmanów, zabijanie ich, robienie czystek w społeczeństwie (Turcja, Egipt,...)

[link widoczny dla zalogowanych]

Gdy są słabi i nieliczni, to mają kłamać na temat islamu co do jego pokojowego charakteru. Wtedy islamiści, przestrzegają praw kraju nieislamskiego.

A nawet udają przyjaciół ludzi spoza islamu:
Cytat:
3:28 Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych! A kto tak uczyni, ten nie ma nic wspólnego z Bogiem, chyba że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa. Bóg ostrzega was przed samym Sobą i do Boga zmierza wędrowanie.

[link widoczny dla zalogowanych]

Czyli islamiści mają udawać naszych przyjaciół. Gdy islamista na serio zaprzyjaźnia się z nie islamistą to staje się z automaty "Apostatą" i grozi mu śmierć z rąk islamistów:

Cytat:
5:51O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych!

[link widoczny dla zalogowanych]

Dlatego, dla ISIS umiarkowani islamiści są mordowani tak samo jak chrześcijanie i inne wiary.

Dlaczego państwo islamskie zabija również muzułmanów czyli parę słów o państwie islamskim
https://www.youtube.com/watch?v=RLblbuD6R6Q

Zobaczcie czy islam nie wymyślił szatan aby zwalczać ludzi wypełniający prawa Boga chrześcijan (którzy wierzą w Biblie) i żydów (którzy wierzą w Torę)???

Czy Koranu nie napisał szatan???

Oczywiście, że tak.

ShadowLady86 i RN broniąc szatańskiego islamu, co do którego pochodzenia nie mają wątpliwości zwykli ludzie stykający się z islamistami, udowodnili, że są satanistami.

ShadowLady86 i RN bronią szatańskiej religii islamu i księgi szatana Koranu.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bushi
Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 108 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Nie 0:36, 01 Lut 2015    Temat postu:

Zdumiewa mnie fakt wyrywania cytatów z Izajasza i przedstawianiu Boga jako "krwiożerczego despotę", równanie go z bożkami z pogańskich religii.
Jest to stary numer wojujących ateistów, jest to przykład kompletnego braku zrozumienia tego co objawia Słowo Boże, jak i również kompletny brak wyobraźni tego czym były czasy barbarzyńskich systemów pogańskich.

Cyrylu słusznie napisałeś że przypisy wojenne były koniecznymi nakazami na określony czas, który upłynął wraz z zerwaniem przymierza z Izraelem. Dodam że w momencie przyjścia Chrystusa, mało tego że przestał obowiązywać to jeszcze stał się zakazany.

- gwałt
- mordowanie całych osiedli do "zera"
- branie niewolników

Wszystko to jest obecnie zabronione, na każdego kto tego się podejmie spada krew swoich ofiar. Zauważcie że praktycznie cały świat przyjął ten schemat moralny. Od ameryk aż po Chiny wszyscy, mimo różnic kulturowych czy religii, przyjęli to za niemoralność. Oczywiście że ja widzę związek z przyjściem Chrystusa na świat. Myślę że pojawienie się Syna Bożego odmieniło w jakichś sposób mentalność ludzi, nie ważne czy czytali ewangelię czy nie. Podobnie wszystkie narody przyjęły prawo zawarte w Torze jako rdzeń prawny. Od ameryk aż po Chiny, wszystkie kodeksy prawne, cywilne, mają wzór "świata zachodniego". Przyczyniło się do tego ostanie 1700 lat ekspansji ludzi białych po całym świecie.
Anglia, Francja, Hiszpania, Dania, Belgia wszystkie te kraje i ich kolonie zrobiły jedną bardzo ważną rzecz, rozpropagowały prawo Boże po świecie. Jest to ważna rzecz która umyka często uwadze, jak dla mnie jest to również Boże plan.

Teraz również można by snuć kontrowersję, przecież Hernan Cortes wybijał Azteków, zapewne nie jedna kobieta została zgwałcona i nie jedno niemowlę zabite. Hernan z pewnością nie był "mężem Bożym".
Ale stał się "Ręką gniewu Pana", niszcząc chory system oparty na ofiarach z ludzi. Ponieważ w czasach po dziele jakie dokonał Syn Boży nie może być miejsca na takie praktyki. Wiecie jakie szkody poniósł świat demonów ? , nie wiemy tego ale można sobie wyobrazić jak wiele zła zostało ZATRZYMANE przez "zbrojną Ręką Pana", który wykonuje swoje plany wojskami ludzkimi. Przecież jak by chciał użyć własnej mocy nie został by się ślad po Aztekach, podobnie jak było z Sodomą i Gomorą.
Należy zrozumieć że żyjemy w świecie szytemu szatana, gdzie tylko on uzurpuje sobie prawo do zadawania śmierci. ..... Nie, Bóg też ma prawo tak czynić, nikt nie ma większego prawa jak On.

Jeśli chodzi o świat Kananu, to wielu czyta księgi, i nic nie pojmuje z tego. Dlatego że nie rozumieją czym był ten świat!!! By wyjaśnić problem trzeba by przeczytać parę książek w tematyce Sumeru.
Mam taką jedną "Wielkość i upadek Babilonii", wydana w 73 r.w Polsce, a napisana jeszcze przed erą okultysty Sytczyna. Mimo "zimnej" retoryki naukowej, gdzie zachwyt pierwszymi kulturami góruje nad oceną moralną oceną ich postepowania. Możemy się dowiedzieć że pod każdą budowlą , zaznaczam KAŻDĄ, czy to świątynia, pałac czy zwykła lepianka, pod fundamentami, znajduje się gliniane dzbany z niemowlętami. Nie jednym ale po każdym na jeden róg budynku !!!. Oczywiście naukowcy się spierają, niekiedy ten temat przechodzi "bokiem" jako wzmianka, ale za to o ceramice i wzorkach będą prawić stronami. Wszyscy zajmują się gloryfikowaniem tamtej epoki. Ważne że umieli zrobić pług, zmagazynować uprawy, ale to że składali własne dzieci bożkom jako kamień węgielny jest nieistotne.

Tacy ludzie muszą najpierw zrozumieć że tamta epoka była inna niż nasza, mimo że my dzisiaj mamy możliwości powybijać się w tydzień co do nogi. To jednak tego nie robimy, dlaczego ?? Ponieważ Zbawiciel odwiedził nasz świat i stare "dziadostwo" nie ma mocy, Bóg nie pozwala.
Dzisiaj to sobie jedynie mogą hybrydy , składać w ukryciu, i to też mają cień strachu na sobie, świat demonów ubolewa że Chrystus tak wcześnie przyszedł by ich gnębić.

Pamiętacie ?

Mateusza 8

wybiegło dwóch opętanych Isusowi na drogę. A nie byli to pewnie zwykli opętani, tylko zapewne szamani którzy przesadzili z czarami.

"cóż mamy z tobą Synu Boży?. Przyszedłeś tutaj przed czasem dręczyć nas ?"

He he ... Jak mi przykro, ale skończyły się wakacje dla demonów. Nikt masowo od tamtego czasu nie składa im "darów", teraz to jest dla nich luksus, i muszą sporo się "napracować" by im ktoś złożył ( patrzcie elity świata).

Podsumowując:
ShadowLady86 i jej podobni posługując się "nową moralnością' jaką objawił Syn Boży, nie mają prawa oceniać Boga za jego działania w czasach barbarzyńskich. Ponieważ dzięki temu, być może ona nie musi składać swojego dziecka w ofierze "matce bogów", w związku z kupnem nowego mieszkania. Nastąpiły na świecie "standardy Prawa Bożego", jednak ktoś na to zapracował nieprawda?. (Bóg w Kananie oraz Isus Chrystus )

Izajasza 45
" Jak śmiecie żądać wyjaśnień co do moich dzieci, albo dawać mi rozkazy co do dzieła moich rąk."

"Paplanie" w tym stylu co tutaj Cyryl nam zacytował, to jest szatańska gra na sumieniu chrześcijan. Jest to bardzo przemyślna strategia. Islamiści nie mają pojęcia o tym że Chrystus przyniósł ŚWIATŁO temu światu, dlatego działają w starym porządku. Mnie to na przykład nie dziwi, odpowiedź prosta... Ponieważ ich bogiem jest szatan.
I nie mamy żadnego obowiązku bronienie, oraz tłumaczenie religii działających w tamtym systemie. Ponieważ szatan stara się usilnie przywrócić "stary ład", a demony mażą o nim. ISIS to ostatnia próba wprowadzenia tego barbarzyństwa na świat. ShadowLady86 i jej ekumeniczne podejście jest dowodem na to że żyjemy w czasie końca.

------------------
Dobra robota Cyrylu ..


Post został pochwalony 2 razy

Ostatnio zmieniony przez Bushi dnia Nie 0:37, 01 Lut 2015, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thewordwatcher
AdministratorDołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 512 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Perth, Australia

PostWysłany: Nie 2:58, 01 Lut 2015    Temat postu:

I ja wtrącę tutaj parę groszy...

Cyrylu, świetna walka w obronie imienia naszego Boga i jego reputacji.

Ja ze swojej strony odpowiem ludziom służącym szatanowi z tamtego forum...

Zacytowano te wersety jako dowód na to, że Biblia ma wartość podobną do Koranu.

Trudno o większe bzdury.

Cytat:
Deu 13:7 Jeśliby rodzony twój brat albo twój syn, albo twoja córka, albo twoja żona, albo twój przyjaciel, którego miłujesz jak siebie samego, namawiał cię potajemnie, mówiąc: Chodźmy i służmy innym bogom, których nie znałeś ani ty, ani twoi ojcowie,
Deu 13:8 Któremuś spośród bogów ludów będących wokół was, zarówno tych bliskich jak i tych odległych od ciebie, od krańca ziemi do krańca ziemi,
Deu 13:9 Nie zgodzisz się ani go nie usłuchasz, a twoje oko nie zlituje się nad nim i nie pożałujesz go ani go nie ukryjesz,
Deu 13:10 Ale nieodwołalnie zabijesz go. Ty pierwszy podniesiesz przeciw niemu swoją rękę, aby go zabić, a potem cały lud,
Deu 13:11 I ukamienujesz go, zadając mu śmierć za to, że usiłował odwieść cię od Pana, Boga twego, który wyprowadził cię z ziemi egipskiej, z domu niewoli.


Jak zwykle słowa samego Boga posiadają olbrzymią moc i mądrość. Bóg wyraźnie powiedział, że chodzi o bogów nieznanych Izraelowi. To jest główny motyw takiego Prawa nadanego Izraelowi.

Kim mogą być bogowie... nieznani? Tylko wyłącznie demonami lub może manifestować się sam szatan, ale podejrzewam, że fizyczna manifestacja szatan i upadłych aniołów jest kategoryczne zabroniona przez Boga, ponieważ nie mielibyśmy najmniejszej szansy na rozpoznanie który bóg jest prawdziwy, a który jest fałszywy.

Z tych przyczyn, kiedy 'bogowie' egipscy zaczęli łamać Boży zakaz i pokazywać cuda na ziemi, Bóg zareagował natychmiast pokazem swojej mocy, przy której moc demonów nie miała najmniejszej szansy.

Zostali skutecznie uciszeni przez akcje samego Boga na pokaz dla całego ówczesnego świata.

Bóg po raz kolejny przypomniał Izraelowi ze On jest rzeczywistym Bogiem, który pokonał demony Egiptu i przeprowadził Izrael bezpiecznie na drugą stronę Morza Czerwonego, nadal zaopatrując Izraelitów w pożywienie, wodę i ubrania i sandały, które przez 40 lat nie zużywały się!

W tym świetle, Bóg jako król Izraela wymaga konkretną separacją Jego od fałszywych i nic nie mogących uczynić bogów, którym służą inne narody. Jest to kara za grzech przeciwko Duchowi Bożemu czyli bezpośredni bunt przeciwko Bogu, Stworzycielowi wszystkiego co istnieje.

Za taki grzech zawsze będzie identyczna kara. ŚMIERĆ.

Jeżeli człowiek odrzuca Boży dar życia - Bóg jest konsekwentny i ów dar takiej istocie odbierze.

Bóg stworzył człowieka obdarzając go życiem po to, aby się tym życiem cieszył i aby nikt człowieka nie krzywdził. Każde złamanie Prawa jest krzywdą wyrządzoną Bogu a także człowiekowi. Czyli warunkiem życia jest posłuszeństwo wobec Boga. W przypadku nieposłuszeństwa Bóg zawsze będzie owo życie odbierał, ze wzgledu na szczęście tych, którzy chcą żyć według Jego Praw.

Tak było w ogrodzie Eden i wszystkie 3 osoby zbuntowane przeciwko Bogu otrzymały wyrok śmierci, który jest aktem zgodnym z Prawem, który wymaga realizacji wyroku..

Powyższe wersety także powtarzają te same Boże Prawo które nie ulegnie zmianie nawet w Królestwie Bożym.

Teraz porównajmy to z Koranem.

Kim jest Allach? Stworzył coś? Wstawił się czymś podobnym, jak nasz Bóg? Są jakiekolwiek dowody na to, że jest on bogiem? Jakieś dzieła osobiste Allacha są komukolwiek znane?

Nie dzieła zwyroli mordujących w jego imię ale dzieła OSOBISTE Allacha? Mamy cokolwiek?

Dla nas dowodów istoty Boga mamy OLBRZYMIĄ ilość, jak spełniające się proroctwa, dowody archeologiczne wyjścia z Egiptu, zburzenia Niniwy, wejścia do Ziemi Obiecanej, narodziny, działalność i śmierć Chrystusa, Jego Syna i nadal spełniające się niezwykłe proroctwa Boga i Syna.

Nawet kroniki Egiptu mówią o plagach egipskich.

Mamy Arkę Noego, DNA jest bezsprzecznym dowodem i podpisem samego Boga a ostatnio znaleziono w DNA, ze mamy jednego przodka, kobietę i mężczyznę ale dalej nauka nie uznaje (jak zwykle) sprawozdania biblijnego i kłamliwie twierdzi, że takich kobiet i mężczyzn było znacznie więcej, ale tylko tych dwoje przeżyło. Dobre? A dowody na tych, którzy zginęli? Zostawili jakieś papirusy!?

W tym świetle kim jest Allach? Jakie są jego uczynki? Słowa przekazane analfabecie, który nawet nie potrafił ich spisać i był pedofilem?

Zacytowano:
Cytat:

(12) Uczynię człowieka rzadszym niż najczystsze złoto, i śmiertelnika - droższym niż złoto z Ofiru. (13) Dlatego niebiosa się poruszą i ziemia się wstrząśnie w posadach, na skutek oburzenia Pana Zastępów, gdy rozgorzeje gniew Jego. (14) I stanie się tak: jak gazela zgubiona i jak trzoda, której nikt nie chwyta, każdy powróci do swego narodu, każdy ucieknie do swojego kraju. (15) Każdy odszukany będzie przebity, każdy złapany polegnie od miecza. (16) Dzieci ich będą roztrzaskane w ich oczach, ich domy będą splądrowane, a żony - zgwałcone. (17) Oto Ja pobudzam przeciw nim Medów, którzy nie cenią sobie srebra ani w złocie się nie kochają. (1Cool Wszyscy chłopcy będą roztrzaskani, dziewczynki zmiażdżone. Nad noworodkami się nie ulitują, ich oko nie przepuści także niemowlętom. [Iz 13: 12-18]


Nie jest to rozkaz do Izraelitów ale jest to zapowiedź sądu nad Babilonem, którego dokonał okrutny lud Medów. Babilon za swoje zbrodnie został srogo ukarany i kolejna kara na Watykan będzie także sroga ponieważ zbrodnie Wielkiej Nierządnicy są przeogromne i morze przelanej niewinnej krwi woła z ziemi do Boga o pomstę.

Kary Boga za ludzkie zbrodnie to zupełnie inny wymiar zwyrodniałych ataków Islamistów na tych, którzy będąc pobożni, pokojowi, są posłuszni Bogu rzeczywistemu, który jest sprawiedliwy a także miłosierny dla nawracających się grzeszników. Kara to efekt złamania Prawa Bożego.

Mordy i rzezie Islamistów, gwałty, zarzynanie ludzi, publiczne obcinanie głów za to, że zdołali rozpoznać, że Allach nie jest bogiem, to zbrodnia i bezprawie, którego nie można porównać z wyrokami naszego sprawiedliwego Dawcy daru życia -Bogiem. Życie to Jego dar i odebranie go tym którzy ten dar odrzucają jest koniecznością, ponieważ nie respektując Prawa będą krzywdzić lud miłujący Boga i Jego Prawo.


Chrześcijanie nie mordują tych, którzy porzucili Biblię i Boga i pozostawiają taki sąd Bogu.

Porównywanie Biblii do Koranu to jak porównywanie pałacu do chlewa.

Na prawie Biblii jest oparta nasza cywilizacja. Na Koranie oparte są jedynie... zbrodnie, mordy niewinnych ludzi.

Forum biblijne broniące naszych zagorzałych wrogów, wyznawców Islamu, czyli Koranu to przeciwnicy Boga i Biblii, czyli... SATANIŚCI.

A Islam oraz Koran to nasi śmiertelni wrogowie oraz wrogowie Boga, Chrystusa i Biblii. Koran jest antysemicki, antychrześcijański i nawołuje do okropnej przemocy i rzezi przeciwko wszystkim, którzy nie ukorzą się przed wyimaginowanym bogiem Allachem.

Dlaczego Islamiści tak powtarzają, że nie ma boga ponad Allacha?

Ponieważ jest to jedyny 'dowód' na jego istnienie i stosują główną zasadę prania mózgów.

Kłamstwo powtarzane tysiące razy staje się... 'prawdą'.

Film ukazujący krwiożercze oblicze wrogiego nam Islamu.

http://youtu.be/WyqUZQLc-dA

Po owocach ich poznacie...

A rządy za wszelką cenę przy wsparciu papieży rozrzedzają nas wtłaczając nam na siłę naszych śmiertelnych wrogów do krajów chrześcijańskich.


Post został pochwalony 2 razy

Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia Nie 3:17, 01 Lut 2015, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Czw 9:00, 12 Lut 2015    Temat postu:

Tutaj:
[link widoczny dla zalogowanych]

Mamy pokazane jak islamiści biją po nóżkach niemowlę (dziewczynkę)!!!

Otóż zobaczcie, islamiści szczycą się swoimi "metodami wychowawczymi".

Pokazują swoje zwyrodniałe czyny w Internecie na widok publiczny.

U nich takie zachowanie to element ich kultury.

Zobaczcie, czy ta religia to nie wymysł diabła!!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Czw 15:36, 19 Lut 2015    Temat postu:

Oto ciekawy film:

"Jezus w islamie czyli kim jest Król Królów według islamskiego boga"

https://www.youtube.com/watch?v=APRTHtlZDA8


Proszę zobaczyć, autor podał kilka hadisów dla których Człowiek tytułujący się w dniu ostatecznym tytułem:

KRÓL KRÓLÓW

Jest najgorszy. Król Królów to tytuł Syna Bożego, Isusa Chrytusa który dostał od Ojca.

Dosłownie jest to tak mocny materiał dowodowy, że w zasadzie pokazuje, że Allah to szatan.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cyryl
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 479
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 157 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Nie 11:25, 22 Lut 2015    Temat postu:

Cytat:
"W Imperium Osmańskim podstawy porządku prawnego były regulowane przez szariat, równocześnie rozwijano ustawodawstwo pozytywne pod postacią prawa sułtańskiego. Nie obowiązywała jednak zasada nadrzędności szariatu nad prawem stanowionym (np. za kradzież nie obcinano ręki, lecz wysyłano na galery). Sulejman polecił skodyfikować istniejące przepisy fiskalne i administracyjne, opracowane za Mehmeda II. Tak powstał zbiór Kanunname (księga przepisów prawnych). Rozwinął przepisy regulujące gospodarkę rolną, podjął działania mające na celu ujednolicenie systemu prawnego. Sułtan dążył do podniesienia znaczenia prawa sułtańskiego ("uświęcenie" prawa świeckiego). Jego najbliższym współpracownikiem w dziedzinie prawa był Ebüssüud, od 1545 pełniący funkcję szejhülislama. Część przepisów opracowanych za panowania Sulejmana obowiązywała do upadku Imperium."

[link widoczny dla zalogowanych]
Zobaczcie każdy władca islamistów reformował swoje państwo poprzez zlikwidowanie nadrzędności prawa szariatu - prwa islamu nad prawem świeckim stanowionym przez władców.

Takie reformy usprawniały każde państwo islamskie.

OKAZUJE SIĘ, ŻE SZARIAT TO NAJGŁUPSZE PRAWO PAŃSTWOWE NA ŚWIECIE, KTÓRE STOSOWANE W PAŃSTWIE NISZCZY TO PAŃSTWO.

W EGIPCIE ARMIA KRWAWO OBALIŁA RZĄDY "BRACTWA ISLAMSKIEGO" PONIEWAŻ TE RZADY POWODOWAŁY UPADEK EGIPTU POPRZEZ STOSOWANIE W WIĘKSZYM ZAKRESIE SZARIATU!!!

ZOBACZCIE NA BIBLIE UPADEK IZRAELA POLEGAŁ NA CZYMŚ ODWROTNYM.

NA ODCHODZENIU OD PRAWA DANEGO PRZEZ BOGA IZRAELITOM I DAWANIU PRAW PRZEZ WŁADCÓW LUDZKICH.

UPADEK CHRZEŚCIJAŃSKICH NARODÓW I PAŃSTWA BIAŁEJ RASY TAKŻE POLEGA NA ODCHODZENIU OD NAUK ISUSA CHRYTUSA I PRAWA ZAWARTYCH W BIBLII!!!

TO KOLEJNY TWARDY MATERIALNY DOWÓD, ŻE ISLAM JEST NAUKĄ SZATANA.

DOWODY DAJĄ WŁADCY ISLAMU KTÓRZY CHCĄC USPRAWNIĆ SWOJE PAŃSTWA MUSZĄ ODCHODZIĆ OD SZARIATU!!!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbawieniecom.fora.pl Strona Główna -> Doktryny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin